PDA

View Full Version : MOLQ VI POMOGNETE MI.NE ZNAMKAKVO DA PRVQ.VE4E OPITAH VSI4KO



mimssssssss
09-03-2008, 22:43
Iskam da pitam ne6to.mn vi bih bila blagodarna ako mi kajete.predi godina hodeh sas edno mom4e.bqh mu parvoto gadje i me be6e mn strah 4e toi 6te me zareje za da vidi kakvo e sas dr momi4eta.znaq 4e toi se be6e mn privarzal kam men no vse pak go ostavih.negoviq nai dobar priqtel ne mu dava da se doblijava do men.mina ve4e mn vreme a az vse o6te sam ludo vlubena vav nego.proletta se vidqhme i se celunahme.na sledva6tiq den toi mi kaza 4e vsi4ko e bilo piqnska istoriq.v sledva6tiq moment me pregarna i kaza 4e taka bi iskal da me zadarji za cql jivot no ne mogal.az znam 4e negoviq priqtel ne iska toi da se hva6ta sas men.no i znam 4e moito mom4e vse o6te ima 4uvstva kam men.moje i da sa namalql vav vremeto,no znam 4e gi ima.v momenta samo si pi6em po skype.a i so6to taka razbrah 4e ot kakto sam skasala s nego toi e stradal mn i e tragnal po lo6 pat,a i sa6to 4e ot togava ne e tragval s dr momi4e.znam 4e mn hora me biha obvinili i kazali 4e az sam vinovna za vsi4ko.no az sajalqvam nai mn za tova.bihte li me posavetvali kak da tragna s nego otnovo.kak da go spe4elq.sled kato toi se saobrazqva sas negoviq priqtel i mojebi ne iska za tova da tragnem.osven tova 4e go e strah da ne go zareja pak.znam li.MOLQ VI POMOGNETE!!!!

n0va_s1m_tYk
09-03-2008, 22:53
Значи му е такъв "приятел" щом се меси в неговите отношения с теб. Какъв е той, че да казва с кого да излиза това момче, за което пишеш. А може и да завижда.. Знам ли, както и да е, но в никакъв случаи не мисля, че е редно това, което прави уж добрият му приятел ... Ух не знам. Поговорете.. Кажи му за чувствата ти и дано стигнете до някакво решение.

lindorr
09-03-2008, 22:55
амии бих ти казала че ти се оправдава но щом си сигурна в чувствата му кажи му да поговори с приятеля си и да му каже че ще бъде щастлив с теб.. ако онзи наистина му е приятел би трябвало да го разбере ..

Snoopy.;'/ xoxo
09-03-2008, 22:56
Towa e mn gadno che priqtelq mu wi se barka . .ako te obichashe . .ili pone ako te hareswashe nqmashe da slusha priqtelq mu.. ama wse pak ti si go zarqzala sq pak iskash pak da ste zaedno :shock: . .. Estestweno e che pred gadje i nqkoi fr shte izberesh priqtelq shtoto priqtelite sa zawinagi a gadjetata etap ot wreme ;]] .. . Spored mene se razberete dwamata a ne priqtelq mu da mu gowori nqkwi raboti ili toi gowori weche wmesto nego :D

snike
09-03-2008, 23:09
moje da dyrji pove4e na priqtelq si i zatova da go slu6a no kakyv e tozi priqtel koito se mesi v li4nite mu ne6ta az te syvetvam da slu6a6 syrceto si :)

Diva4e
09-03-2008, 23:24
Разбирам,че приятелят му иска най-доброто за твоя човек,а в случая май ти си най-доброто за него и е време приятелят му да го разбере и да не се меси в отношенията ви.

s3xy
09-04-2008, 00:10
поговори с приятеля му и му обясни, че този път няма да го нараниш, ако си 100% искрена и двамата ще разберат, че още го обичаш и трява да се съберете :) успех

cherinka
09-04-2008, 00:58
поговори с приятеля му и му обясни, че този път няма да го нараниш, ако си 100% искрена и двамата ще разберат, че още го обичаш и трява да се съберете :) успех
ХА!
Въобще не си и давай зор да говориш с приятеля му.
На кратко еби му майката и се съсредоточи върху твоето си момче.
Ти най-вече трябва да говориш с него! И с никой друг. Обясняваш му на дълго и на широко как искаш да сте заедно и че трябва да е най-глупавото парче на света, за да се съобразява с приятеля си. И, че на тоя свят ако се налага да се съобразява с другите, значи няма смисъл да живее........
Абе, момиче..... освен да говориш с него, друго няма какво да направиш... ти дори не си казала защо приятеля му не те харесва , нито казваш дали момчето ти ти е дало някаква основателна причина, за да не е с теб.....
И да седиш, и да се молиш, и да пускаш теми и да се вайкаш нищо няма да се промени. Ако седиш и чакаш ей така от самосебе си да се наредят нещата - това няма да стане ......
Не разбирам защо седиш и се чудиш какво да направиш!?
Сливки ли имаш в устата, че още не си говорила за това с него!?!??!?!?!
Вземи нещата в свои ръце и недей да седиш безучастно, да гледаш и да се надяваш всичко да се оправи.
ми тва е..

Mind fReak
09-04-2008, 01:13
поговори с приятеля му и му обясни, че този път няма да го нараниш, ако си 100% искрена и двамата ще разберат, че още го обичаш и трява да се съберете :) успех тен кю пипал 8-)

Lysit0
09-04-2008, 04:41
Поговори с бившият ти ,кажи му , че си сгрешила, и че го обичаш още , и му кажи , че не трябва да прави каквото приятелят му казва.Все пак той самият си решава кое е най-добро за него,а не приятелят му.

sexa_na_kompleksa
09-04-2008, 07:27
Наистина много глупаво си постъпила като си зарязала приятеля си, но както и да е, сега имаш възможност да поправиш грешката си. Вижте се само двамата и си погворете хубаво. Пък ако той продължава да се влияе от мнението на приятеля си - забрави го, не ти трябва такова момче.

kuklichka_bg
09-04-2008, 11:20
leko detsko mi izglejda vsi4ko tui

KimBerLy1912
09-04-2008, 11:26
Сама си си виновна.... На 100% подкрепям приятеля му :wink: Сега можеш единствено да проведеш един зрял разговор с него и да го убедиш,че искаш нещо сериозно от него (дано наистина е така ! ) и че няма да повтаряш минали грешки :wink:

hooliganka89
09-04-2008, 11:58
Боже момиче от кой край на България си?Едвам ти се сещам какво искаш да кажеш.

Иначе по темата,цялата работа е много глупава.Приятелят ти да не е на 10,че ще се влиае от мнението на някакво приятелче?Нямали си собствено мнение?

mimssssssss
09-04-2008, 12:46
razbiram kakvo mi kazvate vsi4ki i vi podkrepqm napalno.saglasna sam 4e trqbva da si pogovora mn seriozno sas nego i da mu obqsnq 4e vse o6te imam 4uvstva kam nego.prosto kogato se celunahme na veligden az mu go kazah.no ni6to ne se promeni.
edin na6 priqtel si be6e v bg prez avgust i az izlizah sas nego 1 2 pati na kafe.i ot tozi na6 priqtel znam 4e moito mom4e mu e pravil problem 4e sme izlizali.no ne znam dali e za6toto vse o6te ima 4uvstva kam men ili zaragdi ne6to drugo.mersi na vsi4kikoito mi pomagate :) :smt100

hatercrew
09-04-2008, 18:07
бахти филмите ... сгази фр с валчк и изнасили момчето си ... 8-)

BaiToq
09-04-2008, 18:51
Пиши на бг,тогава ще чета.

megasexy
09-05-2008, 16:59
страх те е било че ще те остави ама си го зарязала ? :lol: Страшен си. 8) :D