PDA

View Full Version : Чувствам се като някъв женкар, ебач..



cherinka
09-04-2008, 02:56
Първото което е - момиче съм.
И не разбирам защо като спя с някое момче и ми става безинтересен.. :?

Дори да сме си имали някаква заигравка от преди, дори да сме ходили известно време и после правим секс пак ми става безинтересен, бе, хора!
А да не говорим за тия за по едната вечер... хептен не ми пука за тях.
На кво може да се дължи това според вас!?

Е напоследък имам контакт предимно с бая мъже, които са на принципа (имаше една песничка) "пиене с мацки до зори и ПРИЯТЕЛИ ДОБРИ". Дори одеве единия ми вика "Преди не бях такъв ноо.. *върти глава* и *поглежда на долу*" (нищо, че беше пиян).

LINKNOT
09-04-2008, 04:46
Явно защото прибързваш със секса .. а какви са тея момчета за по една нощ? Недей така .. Ще станеш съвсем безчувствена. Всъщност вече е почнало да става така,затова спри навреме. Много могат да надникнат в кревата ти,но малко са тези,които ще влязат в сърцето ти. Така,че свържи двете неща и тогава преминавай към сексуален контакт. Това е моето мнение.

Scouse
09-04-2008, 04:49
Имам три варианта :

1. Си тАпо парче...
2. Тея ,с които са забиваш, не моят ти намерат цаката :)
3. Си кат мен... 8)

Lysit0
09-04-2008, 05:07
Явно защото прибързваш със секса .. а какви са тея момчета за по една нощ? Недей така .. Ще станеш съвсем безчувствена. Всъщност вече е почнало да става така,затова спри навреме. Много могат да надникнат в кревата ти,но малко са тези,които ще влязат в сърцето ти. Така,че свържи двете неща и тогава преминавай към сексуален контакт. Това е моето мнение.

Напълно съм съгласна с LINKNOT.

BuBiTy
09-04-2008, 06:16
Явно просто не са ти достатъчно интересни и не си намерила някой които да ти привлече вниманието истински! Недеи да прибързваш със секса все пак той не е повод за запознанство или по -точно не трябва да бъде!

dark0s
09-04-2008, 06:52
проблема е в теб явно, само за това те използват и ти подсъзнантелно го разбираш и се самоуспокояваш ,че на теб ти стават безинтересни а всъщност е точно обратното

Lysander
09-04-2008, 06:58
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=194293&postdays=0&postorder=asc&start=0 :shock: Аз ли нещо пропускам или си доста объркана...

Dqvolitata
09-04-2008, 06:59
am togava mila ne opravi sex :-D is4akai mom4ety koety obi4a6 :P ina4e 6te se prevarne6 v kyrva

cherinka
09-04-2008, 07:07
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=194293&postdays=0&postorder=asc&start=0 :shock: Аз ли нещо пропускам или си доста объркана...
Там съм писала за последните три седмици, а не за последните две години...


проблема е в теб явно, само за това те използват и ти подсъзнантелно го разбираш и се самоуспокояваш ,че на теб ти стават безинтересни а всъщност е точно обратното
ако беше обратното немаше да се чуда що не са ми интересни.
И ако беше обратното може би и него щях да го чувствам ПОДСЪЗНАТЕЛНО.
Евала.. уникално се изразявате...


am togava mila ne opravi sex :-D is4akai mom4ety koety obi4a6 :P ina4e 6te se prevarne6 v kyrva
И как реши, че така се става курва?
Случайно да съм казала, че се еба с всичко живо що шава?
Имало е периоди, в които сме били известно време заедно, обаче след секс не ги чувствам толкова близки хората..

И извинявай "ne pravi sex".
are you Okay!?

Пък не знам, може би факта, че от секс сърце не боли ми е водещ. 8-)

dark0s
09-04-2008, 07:15
е явно съм /сме/ ти под нивото, приемете моите извинения,принцесо

_LacrymoSa_
09-04-2008, 07:16
:?

Yallama
09-04-2008, 07:19
ще си намериш майстора и няма да си ти тоя на който ще му е безинтересно, повярвай ми

cherinka
09-04-2008, 08:08
ще си намериш майстора и няма да си ти тоя на който ще му е безинтересно, повярвай ми
Много добре знаеш за какво говоря и реши да се направиш на интересен с тази банална фразичка?
Айляк си..

Деба, днес всички сте настроени доста злобарската.

Bellatrix
09-04-2008, 08:19
Не си попаднала на момче, което да те заинтригува. Може би самия факт, че са за по 1 вечер ги прави твърде лесно достъпни. И момичетата обичат предизвикателства. :o И ние обичаме да се потрудим за някое момче. ;-) А и зависи за колко време си била с някой преди секса да го напрви безинтересен... На мен лично ми трябва доста време преди да харесам достатъчно някое момче, че да ми пука за него...

Yallama
09-04-2008, 08:22
Ти кво, решение на проблема ли искаш ? Бягай на психолог тогава, да ти побърника малко горе в кулата, та да не са ти безинтересни момчетата.

Love0nlyMyself
09-04-2008, 08:51
Явно защото прибързваш със секса .. а какви са тея момчета за по една нощ? Недей така .. Ще станеш съвсем безчувствена. Всъщност вече е почнало да става така,затова спри навреме. Много могат да надникнат в кревата ти,но малко са тези,които ще влязат в сърцето ти. Така,че свържи двете неща и тогава преминавай към сексуален контакт. Това е моето мнение.
+ :)

+1

anonimen88
09-04-2008, 08:54
Греда. Ако беше презаредил със светена вода, сега щеше да си влюбен.

pampers
09-04-2008, 09:13
ако това ще ти послужи до няква степен за успокоение и аз съм така.. :( 8)

cherinka
09-04-2008, 09:33
ако това ще ти послужи до няква степен за успокоение и аз съм така.. :( 8)
Ми да.
Естествено, че е успокоение, а тука всички тръгнали да ми говорят как не съм си намерила майстора и как след време съм щяла да изпитам интерес към някой по-специален..
те и те не знаят какво говорят, а непроблема ми (ако мога така да го нарека) е в коренно различна насока.
едно време ме въртяха на пръста си момчетата, подиграваха се с чувствата ми, а сега стана обратното и тъпото е, че скоро няма да се оправи, а дори и да стане, ще бъде супер сложно и трудно, защото човек трудно би се възвърнал към старото си аз, а и малък процент от хората на планетата успяват да намерят баланса и да го задържат.
ма както и д ае..

LiloTa
09-04-2008, 09:41
ако това ще ти послужи до няква степен за успокоение и аз съм така.. :( 8)
Ми да.
Естествено, че е успокоение, а тука всички тръгнали да ми говорят как не съм си намерила майстора и как след време съм щяла да изпитам интерес към някой по-специален..
те и те не знаят какво говорят, а непроблема ми (ако мога така да го нарека) е в коренно различна насока.
едно време ме въртяха на пръста си момчетата, подиграваха се с чувствата ми, а сега стана обратното и тъпото е, че скоро няма да се оправи, а дори и да стане, ще бъде супер сложно и трудно, защото човек трудно би се възвърнал към старото си аз, а и малък процент от хората на планетата успяват да намерят баланса и да го задържат.
ма както и д ае..


хммм прочетох всичко...Но най-много ме очуди този пост...А замисляла ли си се,дали не е наистина на психологическа основа?Сама каза че преди на тебе са ти са се подигравали...Дали не е въможно,тогава от техните действа (на момчетата) един вид да си спряла да вярваш на всичко,което казват,правят....И дали не ги мразиш,именно защото преди ти си давал,но не си получавала?

(S) AINT
09-04-2008, 12:06
Мислиш само за плътското удоволствие само за секса :D
Не се е появила още любовта при тебе за тва правиш така. Някой ден като се влюбиш ще разбереш...
:P

amatorium
09-04-2008, 12:39
Явно защото прибързваш със секса .. а какви са тея момчета за по една нощ? Недей така .. Ще станеш съвсем безчувствена. Всъщност вече е почнало да става така,затова спри навреме. Много могат да надникнат в кревата ти,но малко са тези,които ще влязат в сърцето ти. Така,че свържи двете неща и тогава преминавай към сексуален контакт. Това е моето мнение.

Mnogo dobre kazano.

LiveFlower
09-04-2008, 12:42
am togava mila ne opravi sex :-D is4akai mom4ety koety obi4a6 :P ina4e 6te se prevarne6 v kyrvaахахахахахаах курва била дрън-дрън,не мога да разбера защо,когато едно момче спи с много момичета е "героя"-така да се каже,обаче ако е жена веднага и лепвате етикета курва,много сте ми интересни 4естно...

worshipper
09-04-2008, 12:45
:-o :-o :-o ne6ta da te obijdam ama v moite o4i si kurva ary

CucuTy
09-04-2008, 12:56
cherinka, така като гледам никой тук няма да ти даде адекватен съвет. Не си хаби нервите заради злобни коментари.

MUFC
09-04-2008, 13:15
Истината е че вече си почнала да ставаш КУРВ* с ИЗВИНЕНИЕ ..... и не са кефш вече на секса и на момчетата !! Пък другия вариант е да почваш да ставаш ЛЕЗБИИКА :D

И междодругото :) тука сериозен отговор няма да видиш ..... :)

Rookie
09-04-2008, 13:24
Май си курвичка ;] Но нищо, и такива трябва да се раждат :]

mysterious93
09-04-2008, 13:44
егати тъпите коментари(на някои де )нали си няма гадже?къв е проблема да си прави кефа?това не значи че е курва!ся разбирам да ходи с някое момче и да го лъже с още двама трима..това вече са курвенски историй но никъде не видях да пише че има гадже :x а пък за това че не са ти интересни и аз си мисля че просто не се е намерил някой който да ти грабне интереса :-D но има време :P

Lyubeto
09-04-2008, 15:40
Евала на авторката - много ми хареса как пишеш :)А относно така наречения ти "проблем" - спокойно . Ще е така известно време после ще се появи някой , който ще си заслужава .Ще видиш.Не се коси :-)

mImMmKa
09-04-2008, 15:51
Евала на авторката - много ми хареса как пишеш :)А относно така наречения ти "проблем" - спокойно . Ще е така известно време после ще се появи някой , който ще си заслужава .Ще видиш.Не се коси :-)

+1 :-)

DevilWish
09-04-2008, 18:58
Според мен е на подсъзнателна основа . . сама каза = преди са те наранявали и използвали ,може би сега без да го искаш си изградила една стена около себе си и не допускаш никой до себе си и за това се получава така - един вид отмъщение . . . без да го искаш и мислиш казвам ;)

Charmed_90
10-04-2008, 11:42
Тука пълно с психолоэи бе...Ами не мисля,че някой може да ти даде добър съвет.Ти си энаеш какво е положението и само ти можеш да намериш начин да го промениш.Това че си си эагубила интереса няма абсолютно нищо общо с тва да те наричат курва,което е страшно тъпо эа мен...с др. думи тва са просто хора,които никога няма да те разберат или да ти влезат в положение. :? Обаче спокойно,защото със сигурност има и такива... :)

marjesa
10-04-2008, 11:44
Първото което е - момиче съм.
И не разбирам защо като спя с някое момче и ми става безинтересен.. :?

Дори да сме си имали някаква заигравка от преди, дори да сме ходили известно време и после правим секс пак ми става безинтересен, бе, хора!
А да не говорим за тия за по едната вечер... хептен не ми пука за тях.
На кво може да се дължи това според вас!?

Е напоследък имам контакт предимно с бая мъже, които са на принципа (имаше една песничка) "пиене с мацки до зори и ПРИЯТЕЛИ ДОБРИ". Дори одеве единия ми вика "Преди не бях такъв ноо.. *върти глава* и *поглежда на долу*" (нищо, че беше пиян).
Само не разбрах , къде е проблема :D :D

L0LiPoP
10-04-2008, 12:03
Ти тъпа ли си или ДА?!!!!! С това поведение и мислене НИКОГА няма да намериш "истинската си любов"!!!!!!! :shock:

cherinka
10-04-2008, 12:14
Ти тъпа ли си или ДА?!!!!! С това поведение и мислене НИКОГА няма да намериш "истинската си любов"!!!!!!! :shock:
Кой ти говори за истинска любов на теб, ма, фъшкио нещастна.
Вземи погледни реално на нещата и на живота и тогава идвай да ми се правиш на многознаеща. :)
Като те наебат и те зарежат тогава ще си говорим за истинска любов.
Когато порастнеш, станеш жена, създадеш семейство и мъжа ти те прави на боклук - тогава ще си говорим за истинска любов. :)

sladkoto8801
10-04-2008, 13:06
Когато порастнеш, станеш жена, създадеш семейство и мъжа ти те прави на боклук - тогава ще си говорим за истинска любов. :)[/b]

а ти да не би да си станала жена :? да намери истинската си любов не значи да е женена и да има деца хаха.

относно проблема ти -може би е временно ,малко време и всичко ще дойде на мястото си :wink:

mynichka
10-04-2008, 13:29
хахха не прави секс с тях и ще са ти интересни :razz:

cherinka
10-04-2008, 13:45
Когато порастнеш, станеш жена, създадеш семейство и мъжа ти те прави на боклук - тогава ще си говорим за истинска любов. :)[/b]

а ти да не би да си станала жена :? да намери истинската си любов не значи да е женена и да има деца хаха.

да съм казала обратното?

Attila_The_Hun
10-04-2008, 13:49
Ти тъпа ли си или ДА?!!!!! С това поведение и мислене НИКОГА няма да намериш "истинската си любов"!!!!!!! :shock:
Кой ти говори за истинска любов на теб, ма, фъшкио нещастна.
Вземи погледни реално на нещата и на живота и тогава идвай да ми се правиш на многознаеща. :)
Като те наебат и те зарежат тогава ще си говорим за истинска любов.
Когато порастнеш, станеш жена, създадеш семейство и мъжа ти те прави на боклук - тогава ще си говорим за истинска любов. :)

Мдааа. Ако бех тръгнал да се правя на психолог щеше да кажа, че мразиш мъжете, ама айде да не навлизаме в тази сфера. Ами ти за това не са ти интересни мъжете, защото гледаш много "реално" на живота. Губиш интерес просто защото не можеш да изпитваш чувства към тях, ама секса си го правиш... Не те съдя, прави каквото си искаш, но без по-сериозно емоционално и душевно обвързване няма как да не губиш интерес. Само със секс и "закачки" не става. Пък, ако си решила да си промениш "реалистичните" възгледи знай, че за всеки влак си има пътници, колкото и малко да са те. :-o

Мое мнение, не ангажирам никого...

sextazy_baby
10-04-2008, 13:54
Мацка,прави това,което на теб ти харесва,а това за безразличието мисля че все някога ще отмине този период.Сега ти е времето,забавлявай се

Nadelina
10-04-2008, 14:13
Vsichko se dylji na fakta, che predi si bila naranqvana i za momenta nqmash jelanie podsyznatelno da imash vryzka, iskash da jiveesh za miga, da se otdadesh na udovolstvieto, v koeto nqma i nishto losho - mlada si, sega ti e vremeto da si pravish kefa i da ne se zadylbochavash, da jiveesh, ne si edinstvenata, koqto go pravi. Napylno prava si, che chovek trudno namira balansa, za tova chesto se luta mejdu Da ili Ne i pak vinagi e na granicata da sgreshi ili da trygne po pravia pyt. Nikoga ne znaem koga kakvo shte ni doide na glavata. Moje v sledvashtia moment da se vlubish zamaivashto i bezposhtadno i da stradash, zashtoto toi ne iska da prodalji da byde s teb. Nima e po-hubavo? A dori da e, i to shte premine kato letnia dyjd, kakto vsqko drugo useshtane.

djago
10-04-2008, 14:52
може да си влюбена в баща си - ако те е изнасилвал като дете... и сега това влияе на психиката ти.. може и да не си влюбена в него,а да е само следствие от изнасилванията ти в миналото - било от баща, от дядо, от чичо, от вуйчо, от брат, от сестра, от братовчеди, от стринка дори.... а съвсем м/у другото доста хора търсят такъв тип като теб - разговорно им се вика МИНДИЛИ...

Nasindo
10-04-2008, 15:20
Първото което е - момиче съм.
И не разбирам защо като спя с някое момче и ми става безинтересен.. :?

Дори да сме си имали някаква заигравка от преди, дори да сме ходили известно време и после правим секс пак ми става безинтересен, бе, хора!
А да не говорим за тия за по едната вечер... хептен не ми пука за тях.
На кво може да се дължи това според вас!?

Е напоследък имам контакт предимно с бая мъже, които са на принципа (имаше една песничка) "пиене с мацки до зори и ПРИЯТЕЛИ ДОБРИ". Дори одеве единия ми вика "Преди не бях такъв ноо.. *върти глава* и *поглежда на долу*" (нищо, че беше пиян).

Просто не си попаднала на точния мъж ... а се на такива , в които малко или много нещо им е липсвало !

Btlin
10-04-2008, 19:26
Първото което е - момиче съм.
И не разбирам защо като спя с някое момче и ми става безинтересен.. :?

Дори да сме си имали някаква заигравка от преди, дори да сме ходили известно време и после правим секс пак ми става безинтересен, бе, хора!
А да не говорим за тия за по едната вечер... хептен не ми пука за тях.
На кво може да се дължи това според вас!?

Е напоследък имам контакт предимно с бая мъже, които са на принципа (имаше една песничка) "пиене с мацки до зори и ПРИЯТЕЛИ ДОБРИ". Дори одеве единия ми вика "Преди не бях такъв ноо.. *върти глава* и *поглежда на долу*" (нищо, че беше пиян).
Проблема е че си малко курве, и си решила да си избиеш комплексите във форума.Изобщо не ми се праи на коравосърдечна и не си изтъквай тва че момчетата не те греят като проблем.Тва секса без чувства и помен е най хубавото нещо и нема нужда да се праиш на важна...такива момичета не садят пред компа да пишат по форуми айде къш

scoobydors
10-04-2008, 19:34
Първото което е - момиче съм.
И не разбирам защо като спя с някое момче и ми става безинтересен.. :?

Дори да сме си имали някаква заигравка от преди, дори да сме ходили известно време и после правим секс пак ми става безинтересен, бе, хора!
А да не говорим за тия за по едната вечер... хептен не ми пука за тях.
На кво може да се дължи това според вас!?

Е напоследък имам контакт предимно с бая мъже, които са на принципа (имаше една песничка) "пиене с мацки до зори и ПРИЯТЕЛИ ДОБРИ". Дори одеве единия ми вика "Преди не бях такъв ноо.. *върти глава* и *поглежда на долу*" (нищо, че беше пиян).
Да не ти пука много много :grin: живей си живота на макс и балимааму на другото! :-) :grin: :-P

sladkoto8801
10-04-2008, 21:36
Когато порастнеш, станеш жена, създадеш семейство и мъжа ти те прави на боклук - тогава ще си говорим за истинска любов. :)[/b]

а ти да не би да си станала жена :? да намери истинската си любов не значи да е женена и да има деца хаха.

да съм казала обратното?

ok
може да съм ти разбрала думите по друг начин :smt069

SpiritInBlack
06-24-2010, 22:27
Първото което е - момиче съм.
И не разбирам защо като спя с някое момче и ми става безинтересен.. :?

Дори да сме си имали някаква заигравка от преди, дори да сме ходили известно време и после правим секс пак ми става безинтересен, бе, хора!
А да не говорим за тия за по едната вечер... хептен не ми пука за тях.
На кво може да се дължи това според вас!?

Е напоследък имам контакт предимно с бая мъже, които са на принципа (имаше една песничка) "пиене с мацки до зори и ПРИЯТЕЛИ ДОБРИ". Дори одеве единия ми вика "Преди не бях такъв ноо.. *върти глава* и *поглежда на долу*" (нищо, че беше пиян).

Защото си една натурална българска к у р в а.

bebito0o
06-25-2010, 00:03
ако това ще ти послужи до няква степен за успокоение и аз съм така.. :( 8)
Ми да.
Естествено, че е успокоение, а тука всички тръгнали да ми говорят как не съм си намерила майстора и как след време съм щяла да изпитам интерес към някой по-специален..
те и те не знаят какво говорят, а непроблема ми (ако мога така да го нарека) е в коренно различна насока.
едно време ме въртяха на пръста си момчетата, подиграваха се с чувствата ми, а сега стана обратното и тъпото е, че скоро няма да се оправи, а дори и да стане, ще бъде супер сложно и трудно, защото човек трудно би се възвърнал към старото си аз, а и малък процент от хората на планетата успяват да намерят баланса и да го задържат.
ма както и д ае..



уфф :shock: айде още едно успокоение..мъжете са си такива..и аз съм така ,но някой път аз използвам и после чупката...а друг път се замислям абе няма ли някой стойностен,нещо качествено ,по така,поврътливо ма нъцки братче.. :D преди 5 месеца се преместих тук в Америка иии познай.........
.............. мъжете са същите..намерих..един плейбой..ама уникалния..наполовина испанец..и авантюрата ..изчукахме се 2 пъти и айде никой на никого после не звънна,а авантюрата тряя около 4 месеца..


извод: гледай си образованието ,здравето и семейството и мъжа се ще се появи отнякъде :D :-P

BiGBaDWolF
06-25-2010, 09:43
Разкрепостена ти работа ..

hahavteen
06-25-2010, 09:58
Темата е от преди 2 години а черинка си има приятел.