PDA

View Full Version : Нослето



kokk
09-04-2008, 06:34
Хмм..На носа ми мн често му излизат пъпки и черни точки!Третирам го с крем такъв ааааааааа clean and clear май на гарниер...ама не помага.........ходила съм и на козметик(мн пъти),ама те ми казват да се мажа с тва............кво да пр??? :oops:

Lysit0
09-04-2008, 06:42
Черните точки,най - често се премахват от козметик.Иначе ,ако те притеснява посъветвай се с друг козметик,ако трябвa.

mir4eto93
09-04-2008, 08:00
една приятелка си маха черите точки с Pure zone :) |Може да ти помогне и не е много скъп, ама не е и евтин - средна работа :)

mishmula
09-04-2008, 20:19
Отиди на козметик.След това с подходяща козметика можеш или да забавяш появата им, или да ги отстраниш напълно

SirMihou
09-04-2008, 20:21
и на мойто носле има мн черни точки ама те са мънички и не се забелязват от далече нито от близко лесно се махат но са мн :o мисля че имаше едни лепенки дето ги слагаш и като ги драпнеш се махат точките но не си спомням точно как се казваха

kokk
09-05-2008, 07:51
и на мойто носле има мн черни точки ама те са мънички и не се забелязват от далече нито от близко лесно се махат но са мн :o мисля че имаше едни лепенки дето ги слагаш и като ги драпнеш се махат точките но не си спомням точно как се казваха
Еххх..айде сети се :D Ще е супер :)

SirMihou
09-05-2008, 09:24
ще се опитам 8-)

Gothique♫
09-05-2008, 12:08
Използвай лентичките на purederm по 2 на седмица като интервала м/у тях е 1-2 дена.Струват левче и са много ефикасни :-)

AItOo0
09-05-2008, 12:14
оф и аз имам ама никак не се махат ,...

SirMihou
09-05-2008, 16:17
Използвай лентичките на purederm по 2 на седмица като интервала м/у тях е 1-2 дена.Струват левче и са много ефикасни :-)

ТОЧНО ТЯХ ИМАХ В ПРЕДВИД :D :D :D 8-)

kokk
09-05-2008, 19:19
ее супер ще ги потърся :grin:

gabi_94
09-05-2008, 21:35
еми мойто носле е доста зле милото, не само черни точки ми и пъпки с бяло връхче имам, понякога става като домат, то не стига че е чипо ами става още по-дебело ужассс :( вече и аз незнам какво да правя, кво ли не съм опитвала

Saymon90
09-06-2008, 06:59
Мда, носът си е най-проблемната област на лицето - и изобщо Т-зоната.
Какво да ви кажа - мазила много, но черните точки просто трябва да си се махнат. За целта се ходи на козметик, защото сами в къщи е опасно.

Не знам твоят козметик какво ти прави, но по принцип би трябвало да ти истиска всички пъпки, черни точки и т.н., за да може след това вече лечението с лосиони и гелове да бъде ефикасно. Иначе след това черните точки пак си стоят и се запушват още повече и стават на гадни, големи пъпки.

Иначе за ежедневно почистване аз лично съм доволен от серията Garnier Pure Skin - ползвам я цялата и е окей. Също така има един мехлем против акне, който ползвам понякога - Скинорем. Тези продукити са скъпи, но пък ефикасни. Повярвайте ми, когато стане дума за лицето - икономии не се правят. ;)