PDA

View Full Version : Mного кофти се получи?



NoAcTIvE
09-04-2008, 06:39
Значи аз съм момче и съм на 15 имал съм мн гаджета с които не съм се задържал много.Преди 1 седмица в компанията която се събираме дойте едно момиче.В първият момент си казах "абе ква е тая бе аре бягай от тука" разбира се не и го казах :D :D просто така си помислих.На другия ден усетих,че всъщност тя е момичето което обичам ама наистина обичам.Предложих и да тръгнем но ме одряза защото преди имало едно момче което си направило ташак с нея и тя сезарекла че почеве няма да се захваща с момчета.Аз продължих да настоявам но тя пак ме одряза.Просто много я обичам кво да правя ??? Моля ви кажете Благодаря предварително!

kathryn
09-04-2008, 06:44
може би трябва да й дадеш малко време да разбере, че ти не си като другото момче. покажи й че нямаш намерение да се държиш като него и тогава опитай пак, а ако тогава пак те отреже й обясни това, което обясняваш на нас и й кажи че държиш на тва да сте заедно...но ако пак не стане опитай да я зарежеш...може би иска да е стара мома и ще й просветне когато види своя единствен, но който може би вече е пропуснала...само тва мога да ти дам като съвет дано съм помогнала мъничко

sexa_na_kompleksa
09-04-2008, 07:11
1. Ти не я обичаш! Това е просто някакво привличане. Не можеш да видиш някой и на другия ден да си кажеш: "А, обичам го/я!"
2. Когато тя казва, че не иска да се занимава повече с момчета, преувеличава... и то доста! Със сигурност не иска да остарее сама. Просто в момента е много наранена и й трябва малко време.
Ако искаш да бъдете заедно - опознайте се. Карай го по-бавно. Нормално е да те отреже, щом си я питал дали иска да сте заедно само след едно виждане.... Пък и като разбереш що за човек е, може вече да не ти хаерсва толкова.

MiLeNcHeToO
09-04-2008, 08:21
1. Ти не я обичаш! Това е просто някакво привличане. Не можеш да видиш някой и на другия ден да си кажеш: "А, обичам го/я!"
2. Когато тя казва, че не иска да се занимава повече с момчета, преувеличава... и то доста! Със сигурност не иска да остарее сама. Просто в момента е много наранена и й трябва малко време.
Ако искаш да бъдете заедно - опознайте се. Карай го по-бавно. Нормално е да те отреже, щом си я питал дали иска да сте заедно само след едно виждане.... Пък и като разбереш що за човек е, може вече да не ти хаерсва толкова.

+1 8)

Bellatrix
09-04-2008, 08:26
1. Ти не я обичаш! Това е просто някакво привличане. Не можеш да видиш някой и на другия ден да си кажеш: "А, обичам го/я!"
2. Когато тя казва, че не иска да се занимава повече с момчета, преувеличава... и то доста! Със сигурност не иска да остарее сама. Просто в момента е много наранена и й трябва малко време.
Ако искаш да бъдете заедно - опознайте се. Карай го по-бавно. Нормално е да те отреже, щом си я питал дали иска да сте заедно само след едно виждане.... Пък и като разбереш що за човек е, може вече да не ти хаерсва толкова.

+1 8)
+2 :smt003

prettyIdeath
09-04-2008, 08:36
След 1 седмица ти реши че я обичаш?! Аре стига моля те...
Остави момичето... не я карай да страда. Хвани си някоя друга..
Такива за теб има много!

devil_feel_f
09-04-2008, 08:36
1. Ти не я обичаш! Това е просто някакво привличане. Не можеш да видиш някой и на другия ден да си кажеш: "А, обичам го/я!"
2. Когато тя казва, че не иска да се занимава повече с момчета, преувеличава... и то доста! Със сигурност не иска да остарее сама. Просто в момента е много наранена и й трябва малко време.
Ако искаш да бъдете заедно - опознайте се. Карай го по-бавно. Нормално е да те отреже, щом си я питал дали иска да сте заедно само след едно виждане.... Пък и като разбереш що за човек е, може вече да не ти хаерсва толкова.

+1 Много точно казано!!!

N0_feAR
09-04-2008, 10:54
:lol: на първата ви среща си си помислил "ква е тая" на следващия ден "ох обичам я" и на всичкото отгоре веднага си й предложил. Не се прави така бе момче. Къде остана охажването и приятната част с флирта....ц ц ц

AnzaRe
09-04-2008, 11:43
Много риба в морето.

hooliganka89
09-04-2008, 11:47
Поредната глупава детска история.
Той я видял и на другия ден решил,че я обича :razz:
Някой си направил тъшак с нея и тя се зарекла,че повече няма да се занимава с момчета :razz: Момичето сигорно е една бъдеща лесбийка :razz:

AnzaRe
09-04-2008, 11:50
Поредната глупава детска история.
Той я видял и на другия ден решил,че я обича :razz:
Някой си направил тъшак с нея и тя се зарекла,че повече няма да се занимава с момчета :razz: Момичето сигорно е една бъдеща лесбийка :razz:
ХАхаха :lol: :lol: Браво продължавай в същия дух... :D :D

sasha_90
09-04-2008, 12:38
И как така толкова бързо осъзна,че я обичаш?Я,не се заблуждавай.Това е обикновено привличане!А щом те е отрязала се примири и я остави на мира!

g1rl4eto_
09-04-2008, 12:50
:lol: на първата ви среща си си помислил "ква е тая" на следващия ден "ох обичам я" и на всичкото отгоре веднага си й предложил. Не се прави така бе момче. Къде остана охажването и приятната част с флирта....ц ц ц

+1 mnogo burzash mi se struva i tova OBICHAM TE mi zvuchi nerealno

NoAcTIvE
09-05-2008, 05:39
да бе и след 3 месеца още да си мися че я обичам ли ????

NoAcTIvE
09-05-2008, 05:41
и да оточня не и казах на следващия ден ами след 2-3 дена нз не мога да си спомня точно но толкова маь.3 дена все пак мерси

BaiToq
09-05-2008, 05:43
Значи аз съм момче и съм на 15 имал съм мн гаджета с които не съм се задържал много.Преди 1 седмица в компанията която се събираме дойте едно момиче.В първият момент си казах "абе ква е тая бе аре бягай от тука" разбира се не и го казах :D :D просто така си помислих.На другия ден усетих,че всъщност тя е момичето което обичам ама наистина обичам.Предложих и да тръгнем но ме одряза защото преди имало едно момче което си направило ташак с нея и тя сезарекла че почеве няма да се захваща с момчета.Аз продължих да настоявам но тя пак ме одряза.Просто много я обичам кво да правя ??? Моля ви кажете Благодаря предварително!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Влюби се в някоя от форума
и ще ти мине.

sexa_na_kompleksa
09-05-2008, 07:19
да бе и след 3 месеца още да си мися че я обичам ли ????


Преди 1 седмица в компанията която се събираме дойте едно момиче.

xxxSnowflakexxx
09-05-2008, 07:33
но ме одряза защото преди имало едно момче което си направило ташак с нея и тя сезарекла че почеве няма да се захваща с момчета. :shock: