PDA

View Full Version : Относно косъмчетата по тялото ;(



neznaq
09-04-2008, 08:33
Здр,момче на 18 съм и имам чувстовото,че почвам да придобивам параноя към вс вид косми по тялото-имам чувстото,че момичетата харесват напълно гладки момчета! Искам да питам специално момичетата-проблем си са космите по ръцете,макар,че моиете не са големи и черни пак постоянно си мисля и имам чувстовото,че момичетата ме гледат там и ги отвръщавам...и др което съвсем малките косъмчета(като ивичка) от пъпчето надолу и както и от него малко нагоре проблем ли са ? #-o

sexa_na_kompleksa
09-04-2008, 08:53
За мен лично не е проблем, но всеки си има различно виждане по въпроса. Аз бих те посъветвала да не си махаш космите, особено тези по ръцете - просто няма смисъл. Но ако си мислиш, че ако си гладък като жена ще се чувстваш по-добре - действай...

alonso
09-04-2008, 08:54
мале пич ти си се мръднал #-o и аз съм момче и имам косми ест ко ти пука нали затова сме момчета бе :-P

lorena
09-04-2008, 09:07
За мен също не са проблем, това е съвсем нормално.Имам чувството, че в последните 1-2 години се наложи нещо като " мода" при мъжете да се обезкосмяват по ръцете и краката...Но мога да ти кажа, че дори при някои изглежда доста смешно и неестествено, грозно

SirMihou
09-04-2008, 19:52
нямай грижи пич , тва хич не е проблем , сяко момче малко или мн има косми по ръцете и по краката ... е и кво от тва ... : 8) ако питаш мен , препоръчително е бръсненето на интимните косми и на космите под мишницата ....... мн по хигиенично е ... но тва си е лично мое мнение 8) 8) :o иначе не се притеснявай

mishmula
09-04-2008, 20:24
Според зависи...По принцип ми е все тая,ама онзи ден видях един мъж с много хубаво тяло, добре облечен, с разкопчана риза и......КОСМИ ! ! ! Ауууу, ужасно беше. На няколко пъти вече виждам мъже, на които космите на гърба им се поддават от тениските. В такива случаи по добре ги махни.

Wrathchild
09-04-2008, 21:21
Аз ако съм, нямаш ли косми по ръцете и краката, бих те възприела като много добра ПРИЯТЕЛКА. И изобщо няма да те и погледна като гадже.

rebel_kid
09-04-2008, 22:26
Аз ако съм, нямаш ли косми по ръцете и краката, бих те възприела като много добра ПРИЯТЕЛКА. И изобщо няма да те и погледна като гадже.
\:D/

ABF
09-05-2008, 07:56
Разбирам да си бръснеш интимните части и под мишниците ама ръцете и краката това е педалско според мен

_LacrymoSa_
09-05-2008, 08:47
Аз ако съм, нямаш ли косми по ръцете и краката, бих те възприела като много добра ПРИЯТЕЛКА. И изобщо няма да те и погледна като гадже.

;-)

NaskoKaulitz
09-05-2008, 09:23
Аз съм се епилирал АБСОЛЮТНО целия...нямам едно косъмче по тялото и приятелката ми е предоволна.Просто живеем в 21 век и не може да прилицаме на космати горили :grin: :grin:

Slun4evko
09-05-2008, 12:01
На мен пък ми харесва естествено с косъмчета. Особено пък онази сладка ивица от пъпчето надолу е адски секси. Направо се побърквам като видя приятеля ми само по дънки да речем. Не знам,но всеки си има собствен вкус. Ако се харесваш така стой си така,яко не-епилирай се. Ако имаш приятелка попитай я тя как те харесва,най-добре е да си угаждате взаимно на вкусовете.Успех!