PDA

View Full Version : На 6ти правим 1 година, какво да му подаря ?



spontaneous
09-04-2008, 09:05
На 6-ти Септември ( т.е. вдруги ден ) с приятеля ми ще правим една година от както сме заедно :grin: Ще празнуваме по тоя повод и разбира се трябва да си подарим по нещо! Аз незнам какво да му подаря въобще незнам какво ще е много искам да е нещо което като го погледне и ще се сеща за мен и колко много го обичам! За коледа единия ми подарък беше чашка със наша снимка :) той все още си пие от нея :mrgreen: За да ви представя долу горе какъв е за да ми помогнете с избора на подарък - той си пада по компютри , учи в Електрото , слуша хип хоп (най-вече WU TANG , Methodman му е любим ) много го обичам просто незнам какво да му взема все измислям разни неща обаче нее са достатъчно хубави за него! Естествено той незнае кви раоти мисля . Просто според мене тези неща не са достойни тка да се изразя за него! Моля ви мноого ви моля помогнете ми !!! :smt085 :smt120


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

AnzaRe
09-04-2008, 09:09
За подарък му вземи някой предмет който си го дала от твое сърце.

cHooOpiHka___
09-04-2008, 09:39
podari mu ne6to malko ... moje album s va6i snimki prez taq edna godina...ili ne6to koeto si sponq6 4e ti e kazval 4e iska ...dano da s1m pomognala... :-) uspeh!!

NaNa_SladuRana
09-04-2008, 10:12
честно казано не знам,аз бях измилила какво да му подаря на моя за 2 години,но се разделихме,така че ако искаш ми открадни идеята.
Тъй като аз обичам костенурки,мислех да му взема едно малко и сладко и да го кръстя Купидон,щях да купя ат тези малките терариумчета и да го облепя в сърца на които да пише нещо от сорта "Ако го обичаш поне наполовина колкото мен това ще бъде най-щастливото костенурче".Мислех да го направя,защото бяхме много различни и така щяхме да имаме нещо,за което да си говорим,нещо общо :cry: Както съм казвала вече,обичам да мечтая...Въпреки всичко,на тази дата ще си купя Купидон,ей така просто да ми напомня за него,ако не друго :oops: :cry:

Cvetito53
09-04-2008, 11:36
Album sas snimki mi se struva dosta originalno!Az na moq za 2 godini tova 6te mu podarq no o6te ima vreme!!!USpeh4eta :P

hooliganka89
09-04-2008, 11:52
Идеята с албума и с кустенурката са оригинални,ако вие с твоя приятел не харесвате къстенурки,може да му вземеш:Хамстер,Морско свинче,заек,куче,котка,рибк а и др.
Ако приятелят ти носи някъкви бижута,може да му вземеш гривна с гравиран текст:Вашите имена,любовно послание и др.
Тва е общо взето,ако се иска да е нещо оригинално и да не е комерсиялен подарък.Айде успех,сигорна съм,че ще измислиш нещо и после да кажеш на какво си се спряла.

ElisaDay
09-04-2008, 12:14
Купи му албум и го раздели на сезони .. като във всяко разделче със сезон слагай снимки от дадения :) Можеш да си измислиш и малко споменчета, но не попълвай целия албум .. поне остави няколко странички и напиши : to be continued :smt007
Можеш да му вземеш 12 шоколада в символ на, това че 12 месеца ти е подсладявал живота../но пък ти каза, че искаш да е някакво символично../
Можеше да поръчаш портрет - твой и негов и да му го подариш .. но много късно си се сетила да ни искаш идеи :D

За сега се сещам за това, ако се сетя още нещо ще допълня

ShadowzZz
09-04-2008, 12:29
Идеята с албумчето е добра :) Можеш да принтираш снимки още от началото на връзката ви и така по-нататък да се вижда развитието :) Още по-готино ще е ако ти направиш сама албумчето - продават се цветни картонени листи със стандартна големина.. Можеш да им направиш отстрани дупки с перфоратор и с някаква вървичка да ги привържеш така страниците.. Пък самите снимки можеш да ги прикрепиш или с лепило или на листите да направиш малки прорези и в тях да вкараш ъглите на снимките и отстрани можеш да окрасиш по някакъв начин.. или да сложиш някакви лепенки цветни,ако намериш и може да сложиш отзад на листа,където се подават ъглите на снимките.. Надявам се да ме разбра :-P Ако го направиш сама - ръчно ще си личи колко време си се занимавала,за да направиш нещо хубаво за него и ще го оцени повече от нещо купено,поне според мен ;) Надявам се идеята да ти хареса и да съм помогнала :) Успех и дано догодина по същото време да се чудим пак какво да му измислим :D :-) :-) :-)

mon4eto
09-04-2008, 14:33
Az predlagam da mu vzeme6 nqkakvo jivotin4e bilo to ku4e,kotka ili kakto kaza NaNa_SladuRana kostenurka ... ti preceni kakvo haresva,tova opredelno 6te mu napomnq za teb :) Aide Uspeh :)

vamp
09-04-2008, 14:38
честно казано не знам,аз бях измилила какво да му подаря на моя за 2 години,но се разделихме,така че ако искаш ми открадни идеята.
Тъй като аз обичам костенурки,мислех да му взема едно малко и сладко и да го кръстя Купидон,щях да купя ат тези малките терариумчета и да го облепя в сърца на които да пише нещо от сорта "Ако го обичаш поне наполовина колкото мен това ще бъде най-щастливото костенурче".Мислех да го направя,защото бяхме много различни и така щяхме да имаме нещо,за което да си говорим,нещо общо :cry: Както съм казвала вече,обичам да мечтая...Въпреки всичко,на тази дата ще си купя Купидон,ей така просто да ми напомня за него,ако не друго :oops: :cry:

Вярно не сте си пасвали...Де да знам,аз бих се притеснил от такъв подарък какъвто ти си замислила.Помня как на братовчед ми приятелката му подари от ония малки гадни плъхове,тъй наречените декоративни мишки,брат му не понасяше мишока,а братчед ми,той е от тия по студените хора,грижеше се за животинката ей така по задължение...Мина известно време и брат му я отрепа,била го захапала за пръста,той неволно я ударил и така...

Тия живите подаръци не винаги може да се харесат на човека от другата страна.

Just_me_&_myself
09-04-2008, 14:47
а защо не вземеш ваша снимка и не я дадеш на художник да ви нарисува портрет?
а друго нещо, което ми бяха направили за рождения ден е ...
прибирам се вкъщи и виждам стрелки лепенки и ги следвам и навсякаде след една-две намирам малко подаръче...примерно един от по-големите беше кецове (ох колко си ги обичам) и намерих на 2 места по една връзка, после една обувка и накая и втората( беше под хладилника :D). та нещо такова, но оставяш малки свързани едно с друго подаръчета и накрая да получи нещо голямо...не знам дали ме разбра малко тъпо го обясних.
важното е да е от сърце.

soul1199
09-04-2008, 14:50
Купи му албум и го раздели на сезони .. като във всяко разделче със сезон слагай снимки от дадения :) Можеш да си измислиш и малко споменчета, но не попълвай целия албум .. поне остави няколко странички и напиши : to be continued :smt007
Можеш да му вземеш 12 шоколада в символ на, това че 12 месеца ти е подсладявал живота../но пък ти каза, че искаш да е някакво символично../
Можеше да поръчаш портрет - твой и негов и да му го подариш .. но много късно си се сетила да ни искаш идеи :D

За сега се сещам за това, ако се сетя още нещо ще допълняhybavi idei :)

ImmortalForever
09-04-2008, 18:35
Значи нещо практично!.....ВИбратор!И без тфа е въпрос на време да ви налегне навикът а той ш се забавлява с V 8)

BaiToq
09-04-2008, 18:41
Вибратор 8-)

GreenFairy
09-04-2008, 19:51
Подари му нещо свое, нещо на което много държиш, нещо което си има своята история.

gryyym
09-04-2008, 20:00
...

NaNa_SladuRana
09-04-2008, 23:03
vamp така е, изобщо не си пасвахме.и аз не знам как се задържахме толкова дълго,явно е било любов :cry: