PDA

View Full Version : Да се отказвам ли ... ?



waxs
09-04-2008, 10:52
Сигорно има безброй такива случеи като моят, но се надявам .че можеби моя ще има решение. Един ден случайно видях едно момиче , хареса ми много и от тогава до сега не спира да ме мъчи мисълта за нея. Какво ли не правих за да я впечатля и да ме хареса, но имам чуството,че колкото повече вижда,че немога без нея толкова повече се отдалечава. Когато и кажа нещо мило или нещо да я закача се дърпа , надува и се едно изобщо и не пука че ми скъсява живота. Вече почти не ми останаха сили, но все пак една малка частица в мен се надява, че може да се промени и да ми обърне внимание. КАК ДА ПОСТЪПЯ ? Да се опитам да я забравя или пък да се правя че вече не ми пука за нея ?!
То е ясно за всеки влак си има пътници, но в тая ситуация се чувстам в едно постоянно нещастие, имам чувството,че нищо неможе да ме зарадва освен тя.
:(

sexa_na_kompleksa
09-04-2008, 10:57
Явно не проявява никакъв интерес към теб. Опитай се да я забравиш и си намери друга.

menta_loverka
09-04-2008, 11:07
Принципно нз момиче, което когато го притискат по този начин да хареса човека. Аз лично съм намразвала момчета, с които иначе с удоволствие бих излязла, заради това им държание . Прави се, че не съществува ...излизай с друга пред очите й и ако тогава не почне да те сваля се откажи.

exclusive__16
09-04-2008, 11:17
zareji q 6tom se nadyva...nameri si momi4e koeto 6te ti obru6ta vnimanie .. YSPEX =]

Cvetito53
09-04-2008, 11:31
6tom ne ti obra6ta nikakvo vnimanie zna4i ne q interesuva6!!!Spri da q darpa6,izlizai si pak s neq i s va6ata kompaniq i ne i obra6tai vnimanie da vidi6 kakvo 6te stane!!Dali 6te ima razlika ili podobrenie!!Uspeh!

AnzaRe
09-04-2008, 11:37
Има и други спокойно...Не е краят на света.Нали.....?

hooliganka89
09-04-2008, 11:43
Спри да се правиш на глупак и да й вървиш по петите.Може да има подобрение може и да няма,но както казаха по-горе,не е дошъл краят на света,я.

devil_feel_f
09-04-2008, 12:15
Дръж се с нея сякаш ти е безразлична.Ако и това не подейства, просто я забрави.Все ще намериш някоя, която да е луда по теб.

sasha_90
09-04-2008, 12:20
Дръж се с нея сякаш ти е безразлична.Ако и това не подейства, просто я забрави.Все ще намериш някоя, която да е луда по теб.
Това щях да напиша. :)

ABF
09-04-2008, 13:37
Нито ще е първата,нито последната

paranoia
09-04-2008, 14:05
Дръж се с нея сякаш ти е безразлична.Ако и това не подейства, просто я забрави.Все ще намериш някоя, която да е луда по теб.
Това щях да напиша. :) +1

cHooOpiHka___
09-04-2008, 14:05
zareji q 6tom se nadyva...nameri si momi4e koeto 6te ti obru6ta vnimanie .. YSPEX =]
+

soul1199
09-04-2008, 15:27
ostavi q i izlizai s drygi,6e vidi6 ,4e nqkoi den tq 6e doide sama pri teb

crazy_lazy_girl
09-04-2008, 16:48
Принципно нз момиче, което когато го притискат по този начин да хареса човека. Аз лично съм намразвала момчета, с които иначе с удоволствие бих излязла, заради това им държание . Прави се, че не съществува ...излизай с друга пред очите й и ако тогава не почне да те сваля се откажи.

rnbbaby666
09-04-2008, 16:57
Спри да се правиш на глупак и да й вървиш по петите.Може да има подобрение може и да няма,но както казаха по-горе,не е дошъл краят на света,я.

Напълн0 съм съгласна с теб :!:

hatercrew
09-04-2008, 18:22
един голям прав кол в гъза от мен .. надута патка

_sheherezada_
09-04-2008, 19:06
мисля че може би те харесва и затова се държи по този начин-прави се на недостъпна или просто в момвнта не и е до връзка.И за да си сигурен в това единственото което можеш да направиш е да събереш кураж и когато сте насаме без да очаква да й кажеш всичко което изпитваш.На такава директна атака единственото което би могла да направи е да ти каже дали имаш шанс или не

BaiToq
09-04-2008, 19:08
Сигорно има безброй такива случеи като моят, но се надявам .че можеби моя ще има решение. Един ден случайно видях едно момиче , хареса ми много и от тогава до сега не спира да ме мъчи мисълта за нея. Какво ли не правих за да я впечатля и да ме хареса, но имам чуството,че колкото повече вижда,че немога без нея толкова повече се отдалечава. Когато и кажа нещо мило или нещо да я закача се дърпа , надува и се едно изобщо и не пука че ми скъсява живота. Вече почти не ми останаха сили, но все пак една малка частица в мен се надява, че може да се промени и да ми обърне внимание. КАК ДА ПОСТЪПЯ ? Да се опитам да я забравя или пък да се правя че вече не ми пука за нея ?!
То е ясно за всеки влак си има пътници, но в тая ситуация се чувстам в едно постоянно нещастие, имам чувството,че нищо неможе да ме зарадва освен тя.
:( :( :( :(
Бай Тоя ти съчувства.

Chrissie
09-04-2008, 23:44
Очевидно е къде ти е проблема.Опитал си няколко пъти-не е станало.Продължил си да опитваш-но все още резултат няма.И въпреки всичко опитваш отново-а тя какво? ,продължава да бяга.Разбираш ли вече как стоят нещата?Грешката ти е в опита.Тя вижда,че се опитваш да направиш и невъзможното и затова се дърпа.Какво ли си мисли:"Какво пък толкова,нека още малко да го измъча.Нищо няма да му стане." Но явно ти става нещо,защото твърдиш,че доста ти скъсява живота.Тогава просто престани да правиш каквото и да било и тя ще реши,че вече не й обръщаш внимание и сама ще дойде при теб.Но все пак,нищо не ти пречи да продължаваш с опитите,нищо не губиш,нали?Все пак,надежда има.Никой не ти казва да престанеш да я харесваш.Напротив,имай си такива чувства,не това е целта.Просто се опитай да й покажеш,че си безразличен вече към нея и тя сама ще дойде.Попринцип така става.
:wink:

Дано да съм успяла да помогна. :)