PDA

View Full Version : Коса :)



InnchetO
09-04-2008, 11:03
искам да попитам някой дали знае как се правят ето такива

http://images13.snimka.bg/002210128.jpg

къдрици ? :)


Мерси предварително :-)

taamara
09-04-2008, 11:06
С пресата ми стават точно такива къдрици :) , но моята коса по принцип си е чуплива и лесно се поддава ;)

nejnaDROGA
09-04-2008, 11:22
С пресата ми стават точно такива къдрици :) , но моята коса по принцип си е чуплива и лесно се поддава ;)
С преса :shock: :razz:

По темата:
-Големи ролки
-Маша

ElisaDay
09-04-2008, 11:23
С маша :)

taamara
09-04-2008, 11:26
С пресата ми стават точно такива къдрици :) , но моята коса по принцип си е чуплива и лесно се поддава ;)
С преса :shock: :razz:

По темата:
-Големи ролки
-Маша
Дамм, точно така - с керамична преса ЗА изправяне 8)

SkyEatsAirplane
09-04-2008, 11:26
Да и с преса може да се къдри :)

FlipY
09-04-2008, 11:26
С пресата ми стават точно такива къдрици :) , но моята коса по принцип си е чуплива и лесно се поддава ;)
С преса :shock: :razz:

По темата:
-Големи ролки
-Машане се смеи като не знаеш :? да и с преса става...вместо нормалние керами4ни пло4ки се слагат 1 на вълни4ки...има и такива преси..

SkyEatsAirplane
09-04-2008, 11:27
С пресата ми стават точно такива къдрици :) , но моята коса по принцип си е чуплива и лесно се поддава ;)
С преса :shock: :razz:

По темата:
-Големи ролки
-Машане се смеи като не знаеш :? да и с преса става...вместо нормалние керами4ни пло4ки се слагат 1 на вълни4ки...има и такива преси..и не само така става и като с маша има си трикове

Jumbie483
09-04-2008, 11:34
маша и ролки :-o

yellow_bubblegum
09-04-2008, 11:43
Ами с по-едра маша и в основата леко иправяш с преса. Така може са стане
П.С. не забравяй фиксацията :)
По какъв повод ти трябва такава прическа?

Sensuality
09-04-2008, 11:48
С маша :)

+1

BrookeDavis
09-04-2008, 13:00
Ролки като преди това сложиш по малко пяна с ниска степен на фиксация ок.3 на всеки кичур и така навиеш ролките. Суши се с фризьорска каска в салоните по принцип, но вкъщи можеш да се сушиш със сешоар или просто да преспиш с тях. Махаш ролките и разделяш къдриците с клечка. Пръскаш с лак.

LiveFlower
09-04-2008, 13:06
Ролки като преди това сложиш по малко пяна с ниска степен на фиксация ок.3 на всеки кичур и така навиеш ролките. Суши се с фризьорска каска в салоните по принцип, но вкъщи можеш да се сушиш със сешоар или просто да преспиш с тях. Махаш ролките и разделяш къдриците с клечка. Пръскаш с лак.Ам само да те питам,косата я сушиш докато е с ролките или когато я пуснеш,защото една приятелка я сушеше още с ролките :-D

baby_v_
09-04-2008, 13:08
vij tova http://www.vbox7.com/play:b8e7cd58

BrookeDavis
09-04-2008, 13:10
с ролките я сушиш

Lysit0
09-04-2008, 13:14
Най - добре,фризьорката да ти ги направи.Ако не,с маша ,също пияни и гелове да ти държи.

nejnaDROGA
09-04-2008, 13:26
С пресата ми стават точно такива къдрици :) , но моята коса по принцип си е чуплива и лесно се поддава ;)
С преса :shock: :razz:

По темата:
-Големи ролки
-Машане се смеи като не знаеш :? да и с преса става...вместо нормалние керами4ни пло4ки се слагат 1 на вълни4ки...има и такива преси..
Я ме светни как с вафличките ще станат завити къдрици,че явно съм тъпа щом не мога да се сетя :-o
И още по-интересно ми стана как с поставката за изправяне ще се направиш така :-o :razz:

TheNewReligion
09-04-2008, 13:39
С пресата ми стават точно такива къдрици :) , но моята коса по принцип си е чуплива и лесно се поддава ;)
С преса :shock: :razz:

По темата:
-Големи ролки
-Машане се смеи като не знаеш :? да и с преса става...вместо нормалние керами4ни пло4ки се слагат 1 на вълни4ки...има и такива преси..
Я ме светни как с вафличките ще станат завити къдрици,че явно съм тъпа щом не мога да се сетя :-o
И още по-интересно ми стана как с поставката за изправяне ще се направиш така :-o :razz:
Виж това клипче http://www.vbox7.com/play:b8e7cd58 , което пуснаха преди мен. :) Обаче става така , само ако пресата не е широка.
:(

mhmhmhmhm
09-04-2008, 14:17
С пресата ми стават точно такива къдрици :) , но моята коса по принцип си е чуплива и лесно се поддава ;)
С преса :shock: :razz:

По темата:
-Големи ролки
-Машане се смеи като не знаеш :? да и с преса става...вместо нормалние керами4ни пло4ки се слагат 1 на вълни4ки...има и такива преси..

Това са вафлички,и не стават къдрици ....

Sweetlove1990
09-04-2008, 14:34
С пресата ми стават точно такива къдрици :) , но моята коса по принцип си е чуплива и лесно се поддава ;)
С преса :shock: :razz:

По темата:
-Големи ролки
-Машане се смеи като не знаеш :? да и с преса става...вместо нормалние керами4ни пло4ки се слагат 1 на вълни4ки...има и такива преси..
Я ме светни как с вафличките ще станат завити къдрици,че явно съм тъпа щом не мога да се сетя :-o
И още по-интересно ми стана как с поставката за изправяне ще се направиш така :-o :razz:
Само не мога да разбера удоволствие ле ти прави да говориш с такава ирония? Много е просто като не знаеш- си траеш! Не стига, че спориш за нещо, с което не си запозната ами говориш с надсмешка...И да с пресата за коса и с приставката за изправяне стават много хубави къдрици
http://www.youtube.com/watch?v=Ga5sV6YwY3A

nejnaDROGA
09-04-2008, 15:08
Хахаха забавна си ;)
1.Ще си говоря,както си искам :-P
2.Никога не си трая :-P
3.Оки вече видях как се къдри с приставка за изправяне...Само ми е чудно,на колко такива къдрения ще издържи косата на момичето :lol:
4.Продължавам да съм на мнение,че с големи ролки и маша ще е много по-добре :) По-лесно ще стане и по-малко ще се увреди косата :)

didsyncho
09-05-2008, 03:48
Маша и ролки