PDA

View Full Version : нямам приятели...



selenia
09-04-2008, 12:39
Откакто отидох да уча в гимназията просто не успявам да се сприятеля с никой от моя или някой друг клас. :( Ще речете ,че съм първа година и това е нормално,ама се лъжете!Вече втора година изкарах с тези хора и нищо.Не че съм се карала с някой,даже напротив!Всъщност работата е там,че наистина говоря си с всички,но нищо повече.Никой не ме кани по купони,рожденни дни и такива.На моя рожден ден поканих две момичета от моя клас-е,дойдоха,ама стояха само половин час и си тръгнаха.Това как да го разбирам?Тръгнали са си от скука или незнам...Всеки ден като свършим училище гледам разни групички да си ходят заедно,а аз САМА!Просто незнам какво да правя...Аз просто не ги познавам и незнам как да говоря с тях или от страх да не кажа някоя глупост излиза ,че все мълча,и незнам какво мислят те за мен.Не искам това да се повтори и тази година-МОЛЯ ВИ,ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ! #-o 8-[ ](*,) :-# :smt022 :smt089 :smt090

iPurple
09-04-2008, 12:44
Бъди по - отворена. Ходи при тях заговаряй ги за разни неща които и те харесват направи така , че да те харесат и след това можеш да им кажей айде да се видим например.. И можеш да се сприятелиш не само с хора от твоя клас ами и от другите и от по - горните класове и така..
И гледай да си поддържаш връзките със старите ти приятели от предишния ти клас. :)

iPurple
09-04-2008, 12:45
Мисля, че всичко зависи от теб. Ако не си им направила добро впечатление от началото може да не те харесват. Направи така, че да си променят мнението за теб. :)

voodoodoll1
09-04-2008, 13:57
Трябва да си по-отворена.Покани ги да се разходите след училище,в голямото междучасие попитай някои момичета дали може да излезнеш с тях.Контактувай повече с тях и се дръж се свободно.
Пък в крайна сметка,приятелите ти няма нужда да са от класа ти.Сигурно имаш такива и извън училището ти.Излизай с тях и се забавлявай :)

Lysit0
09-04-2008, 14:14
Бъди по отворена наистина.Дръж се естественo,заговори се с някои момичета,да излезете някой ден на shoping,друго незнам какво да ти кажа.

Sarge
09-04-2008, 15:21
И не се интересувай от мнението на околните. Тва също е важно

AItOo0
09-04-2008, 15:36
Ами намери си ко чакаш , вместо да пишеш теми се сприатели с някой :)

mmm_sweet
09-04-2008, 15:51
:-k Znam kakvo iska6 da kaje6,i s men be6e taka,no samo 4e kogato bqh malka i u4eh v Sofia.4 klas se premestihme v ruse i togava su6to ne uspqh da si namerq priqteli.I im bqh mnogo qdosana,6oto vsi4ki me mrazeha,a az dori ne znaeh za6to :x No izvednuj edno momi4e ot klasa me zabelqza i zapo4na da mi obru6ta vnimanie.Sled godina i ostanalite momi4eta zapo4naha da govorqt s men.Sega az 6te sum 8 klas i mislq da se spriqtelq po su6tiq na4in-da gi NAKARAM da me zabelejat.Dori i da ne se razabiram s nqkoi,po-dobre otkolkoto da se durjat,4e me nqma.Puk koi znae,moje i posle da se spriqteliq i s tqh.Taka 4e nakarai gi da te zabelejat,govori im i ne se otkazai! \:D/

Taraaa
09-04-2008, 16:32
Ее не е толкова трудно,само трябва да преодолееш този страх както ти го казваш,да не се притеснваш толкова,да бъдеш по отворена и общителна ..