PDA

View Full Version : Любовни издънки



pOiSoN_kIsS_94
09-04-2008, 13:32
Не видях такава тема и реших аз да я пусна :D
Та случвало ли ви се е да се издъните пред момчето/момичето,което харесвате 8-)
ето и моята-вървим с една фр в морската и изобщо не знам кой е зад нас,докато си купувахме сладолед аз викам на фр-та си "Ама той Кристиян е голям сладур,нищо че е рус :oops: 8-) и като се обърнах ми видях,че зад мен е Кристиян и ми идеше да се скрия някъде :oops: :-P

paranoia
09-04-2008, 13:34
Личи си че си 94...

pOiSoN_kIsS_94
09-04-2008, 13:38
Личи си че си 94...
да,да да...ти никога не си била на 14,нали? :? :x

Qnchety
09-04-2008, 13:41
Веднъж паднах, когато той беше наблизо, ама слава Богу точно тогава беше с гръб. Иначе ако ме беше видяяяял.. :D

Веднъж пък в един магазин се засякохме и бутнах там някви простотии от рафта :D :D :D

А като ме поздрави(досега не се беше случвало) стоят и го гледах опулено :D

Тряя има още ама не се сещам.

ioancheto
09-04-2008, 13:45
xaxa aз не се сещам сега ...
И не ми е ясно какво имате против момичета на 14 ? :?

paranoia
09-04-2008, 13:50
Къде прочетохте че съм против бе,да ви еба,казах че си личи къв детски акъл има точно 94....

ioancheto
09-04-2008, 14:05
Къде прочетохте че съм против бе,да ви еба,казах че си личи къв детски акъл има точно 94....
Много отличителни белези за детски акъл имаше ама както и да е... да не спамя повече.. !

lenito_sf
09-04-2008, 14:09
az qvno ne se se6tam za takiva izdanki :D

cHooOpiHka___
09-04-2008, 14:11
:oops: i men me e sram... mi zna4i vedn1j si patuvah v gradskiq.. s edna fr i kontroliora be6e mn hubav i sled kato ni dade bilet4eta kazah na moita fr 4e ima gotino dupe i toi se ob1rna i me 4u.... :oops: mn kofti...posle cql mesec hodih pe6a da ne go vidq... :-)

BeYourSelf
09-04-2008, 14:24
аз пък като бях на 15 си бях харесала един сладур.ииии с една приятелка бяхме излезли до магазина ииии се засякохме ама аз като го видях се спънах ии паднах....в краката му :-D :-D :-D :-D

BrokenAngel
09-04-2008, 14:46
и аз имам такава издънка :-D :D Значи минава момчето,което харесвам.Аз,заета да го гледам не виждам че следва стъпало и падам.А при опита си да стана,бях се изправила наполовина и пак паднах :D После се надявах да е видял поне само едното падане,че... :lol: :lol: А при втория си опит да стана замалко отново да се озова на земята,защото ме беше напушил такъв смях,че се излагам така....ама 3-ти път не се изтърсих 8-)

soul1199
09-04-2008, 14:59
:D :D abe imah,ama,sega ne se se6am za ni6o konkretno :smt017

SunShinePearl
09-04-2008, 15:08
ми не се сещам за издънка но няма как да нямам

zaraaa
09-04-2008, 16:18
Ми подхлъзнах се и за млко да не падна пред момчето, което харесвам в момента, добре, че не ме видя 8-)

SINDEL
09-04-2008, 18:05
Редовно като по-малка много зловещо се спи4ах около някое мом4е, което харесвам. И 4есто съм се пребивала, като е минавал покрай мен, понеже съм го зяпала него, а не къде ходя. А и с пустият ми късмет съм коментирала хора, без да знам, 4е са ми зад гърба и ме 4уват.. Ей такива работи, нищо особено :D Ама одъртях и ве4е не се сдухвам :D

ImmortalForever
09-04-2008, 18:15
Аз снощи се унижих достатъчно...Не пред него..пред новата му...С целия акъл ( който нямам) се нацедх там дето е сервитьорка.....Курвата ме позна ..и ме поздрави..бях потресена.. а колко го ревнувахме и двете.. (аз от нея тя от мен-макар че не ходиха) .....ужс...Поиче няма се излагам..там! :-x

hatercrew
09-04-2008, 18:18
ou az takia shitove ne praq ama pomnq moita best fr mnou be6e haresala edin ... i toi tykmo izliza ot daskaloto i tq hodi nazad i go greda .. i az i vikam - ari e 6e zakysneem vsi4ki nas 4akat - i v toq moment se obyrna i taka qko se nabi v edin stylb .... cqla sedmica ima6e cinina za smetma na tva mom4eto baq se posmq kato q vidq da se udrq :D

`SunFlower`
09-04-2008, 18:25
пф...шматка каато мен ако няма издънки та кой :grin: :D
та първата за която си спомням е ,когато бях 6 клас :Д пред първото ми гадже...една патка ме беше ядосала и се гонихме из двора (исках да я бия) ама паднах в една локва,а носен бяла блуза-познайте :Д смях....
втората за която си спомянм е,когато по повод 2 месеца от връзката ни с тогавашното гадже му написах стихотворение,той го чете половин час,при което се чувствах супер глупаво и отгоре на сичкото нищо не ми каза....сви се някаф и се нацупи...в последствие ми говори някфи глупости...абеее хлапе тотално беше....
а иначе редовно ходим си нанякъде и аз ще се спъна,или пък някоя чешмичка ще си промени струйката и ще ми напълни носа...подобни :Д О.о веднъж пък с гаджето бяхме нанякъд и ми се сцепи панталона точно по шева на Д-то :Д забавно.. :Д

BaiToq
09-04-2008, 18:29
1.Къде погледна,че "няма такава тема"???
На първата страница от форума???
2.Това не са любовни издънки,
ти не знаеш какво е любов
между мъж и жена.
3.Имаш акъл като за 2004 набор.
4.По темата-подобни простотийки,
за които ти питаш ми се случват ежедневно.

yo0o93
01-15-2009, 16:57
oo da.. opredeleno i ne vednuj sum se dunila pred mom4eto koeto haresvam...ili primerno sig vi se slu4va kato si vurvite po ulicata da vidite nqkoi gotin tip i da go gledate.. tuu takamm.. vurvq si az i otsre6ta mom4e.. ama mn hubavo.. i az si produljavam ama gledam nazad nali za da go skivam za posledno i pred mene ima6e edna 6ahta i padnah v neq.. :D aa i edin put se blusnah v edin stulb....
bqhme s frs v edin avtobus ii ima6e edno mom4e s koeto vinagi se zasi4ahme v avtobusa.i edin den gledame nqkfo mom4e(be6e s grub kym nas) a toi be6e na dr krai na avtobusa ... i nie po4vame da govorim 4e e nai-sladkoto mom4e.. blaa blaaa... i posle mom4eto slezna ot avtobusa ii kfo da vidim.. ne be6e na6to mom4e.. i poznaite na6to mom4e kade be6e... to4no zad nas.. :oops: :D

sunbeamz
01-15-2009, 17:06
ОО аз пък имам прясна случка от днес. :D Значи отивам на спирката на тролея ми и виждам,че на мястото,където по принцип си затавам има супер сладък пич... и аз отивам към него и заставам на 2-3 метра. С периферното ми зрение виждах,че постоянно ме гледа и и аз го погледнах,погледите ни се засякоха,той ми се усмихна... и така... качваме се в тролея,той застана точно до мен,но се видя с един негов приятел и не можахме да се запознаем.Ииии тръгвам да слизам вече и заставам на стълбите на тролея и аз виждам че той пак ме гледа,направо не отлепя поглед от мен.И аз си викам на акъла"Ей ся ще направя едно подобаващо слизане" ... И какво става- слизам аз,и първата ми крачка беше върху лед,който не видях... ииии като се изтърсихх... чак си одрасках ръката :D Беше ме супер срам,щото паднах пред всички,а и пред момчетоо... и направооо :lol:

SunFl0w3r
01-15-2009, 17:16
ooo da toi si be6e ostavil slan4evite o4ila na zemqta az ne gi vidqh i gi nastapah :lol:

PreciousDiamond
01-15-2009, 17:18
Абе ... не знам дали е точно издънка ..

Той : Оф ... тряа ти кажа нещо ...
Аз: Кажи ?
Той: Обичам те ..
Аз : Ъъъ .. благодаря
Той : :shock:

8-)

aka6a_vamp
01-15-2009, 17:22
Ее то не е баш издънка ама за друго не се сещам...начи бяхме в една пицария с едни приятели ии момчето дет праеше пиците беше многоо яко...и аз там неш хиля му се,флиртувам и един фр вика сервитьора и изръсва:мойта приятелка мн е харесала онова момче и тоя вика:ааа ма той е гей :D тушшшшш

Kostadin_682
01-15-2009, 17:23
Абе ... не знам дали е точно издънка ..

Той : Оф ... тряа ти кажа нещо ...
Аз: Кажи ?
Той: Обичам те ..
Аз : Ъъъ .. благодаря
Той : :shock:

8-)
:razz: :razz: :razz:

BaiToq
01-15-2009, 17:51
Личи си че си 94...