PDA

View Full Version : Ех, това пусто най-добро приятелство



elated^_^soul
09-04-2008, 14:32
i taka....az sum edno momi4e na 16,za koeto vsi4ki kazvat,4e e luda glava...Ne znam kak se polu4i-prosto obshtuvam pove4e e mom4eta!Ne,4e ne se razbiram s momi4eta,no ako trqbva da buda 4estna s vseki minal den razbiram kolko cenni priqteli sa mom4etata!Navremeto s priqtelkite si predstavqh kolko 6te e qko da si edno momi4e v mujka kompaniq,ve4e znam-naistina e taka!Gledat si me kat pisano qice Smile ...NO!Ei,tva "no" Confused ...az-glupa4eto,vzeh,4e se vlubih v edin ot nai-nai-nai-nai-nai- awe va -dobirq mi priqtel Crying or Very sad ...i poneje ne sum ot mn pritesnitelnite mu kazah!Vs beshe ok.Ne znam kakvo stava,toi prosto ne iska da govorim za tova!Ne spira da mi povtarq kak az sum bila nezamenima i t.n. i t.n. i t.n. -znam!Toi bezumno mnogo durji na men,no e magare....V momentut s nego sme mn ,ama naistina mn blizki....a az vse pak sum shtasliva,zashtoto za men toi e vajen i za nishto na sveta ne bih iskala da sasipq tova dobro priqtelstvo! i taka...krainiqt rezultat e:az sum sama i toi e sam i 2mata sme sami....e hubu de,moje da izlizame zaedno s mrejite da lovim gadjeta Laughing Da,vlubih se i lubovta me podmina ....

paranoia
09-04-2008, 14:36
И?

mon4eto
09-04-2008, 14:38
Emi ako durji6 da si zapazi6 priqtelstvoto s nego ne predpriemai ni6to za6toto 6te stane po lo6o...ot li4en opit ti go kazvam ... 6te tragnete ,6te hodite izvestno vreme posle 6te se skarate,6te skasate i kvo krai s vrazka i priqtelstvo...tova li iska6...prosto ti kazvam ne pravi ni6to ... prosto nedei 6te stane lo6o i za dvama vi...taka izgubih edin ot nai dborite mi fr ... kato tragnah s nego i sa kvo nito se 4uvame,nito se vijdame...gadno e ...nedei

soul1199
09-04-2008, 15:03
Emi ako durji6 da si zapazi6 priqtelstvoto s nego ne predpriemai ni6to za6toto 6te stane po lo6o...ot li4en opit ti go kazvam ... 6te tragnete ,6te hodite izvestno vreme posle 6te se skarate,6te skasate i kvo krai s vrazka i priqtelstvo...tova li iska6...prosto ti kazvam ne pravi ni6to ... prosto nedei 6te stane lo6o i za dvama vi...taka izgubih edin ot nai dborite mi fr ... kato tragnah s nego i sa kvo nito se 4uvame,nito se vijdame...gadno e ...nedeii az tva 6qh da kaja,ama me izprevari :-o

elated^_^soul
09-04-2008, 15:37
da de ,to4no tova i az imam predvid!Nqmam namerenieto da predpriemam nishto!Znam,4e ako iskam da sme priqteli trqbva da preglutna 4uvstvata si....za men naistina e trudno kogato sme zaedno da ne mislq za tova kak mi se iska da ima neshto pove4e...Za momentut moga da kaja,4e tova mi stiga...Puk moje bi toi nqkoi den 6te razbere ,6te stigne do sivite kletki ,4e ne moje i da disha bez....za sega smqtam da se ogledam...vse pak kakto kazah po-gore sum edno momi4e v cqla mujka kompaniq...se nqkoi 6te zabiq :lol: 6eguvam se :-D

snike
09-04-2008, 15:47
po dobre zapazi priqtelstvoto si s nego otkolkoto sa stanete gadjeta da se razdelite i da se namrazite

sasha_90
09-04-2008, 15:48
Хубавото в твоя случай е,че след признанието ти,още сте приятели.Малко са,имащите късмет като теб.Бъди доволна на приятелството му и не нахалствай за повече.Няма и смисъл-ако те желаеше като повече от приятелка,вероятно,вече щяхте да сте гаджета.Междодругото и аз мисля като теб-по-добре момче- приятел,отколкото момиче- приятелка!

cHooOpiHka___
09-04-2008, 15:49
nima kogato si gadje s nqkoi ti ne si mu i priqtel...gadjeto e priqtel s koito se celuvate...ako ima6 silni 4uvstva i toi s16to deistvai ne stoi taka a kato gadjeta mn pove4e 6e si imate dovere i 6e si se obi4ate a ako ste porasnali ...sled kato sk1sate 6e podd1rjate otno6eniq.... tova emoeto mnenie.. :)

stefi94
09-04-2008, 16:00
po dobre zapazi priqtelstvoto si s nego otkolkoto sa stanete gadjeta da se razdelite i da se namrazite :)

dreaml1nd_
09-04-2008, 16:00
Emi ako durji6 da si zapazi6 priqtelstvoto s nego ne predpriemai ni6to za6toto 6te stane po lo6o...ot li4en opit ti go kazvam ... 6te tragnete ,6te hodite izvestno vreme posle 6te se skarate,6te skasate i kvo krai s vrazka i priqtelstvo...tova li iska6...prosto ti kazvam ne pravi ni6to ... prosto nedei 6te stane lo6o i za dvama vi...taka izgubih edin ot nai dborite mi fr ... kato tragnah s nego i sa kvo nito se 4uvame,nito se vijdame...gadno e ...nedeii az tva 6qh da kaja,ama me izprevari :-o


аз не съм съгласна за това ... и аз съм тръгвала с най-добрия си приятел и после скъсахме много гадно и сега дори не си говорим, ама защо и при нея да се случи така ?... това, че при нас е станало така, не означава, че и при нея ще стане :smt011
Може да излезне нещо истинско и хубавко :)
Ако си човек на риска ... си дръж на тва... ако те е страх после кво щяло да стане ... си останете само приятели ...
ама тия изказвания недей, щото еди какво си ще стане .. макар на моменти да са най-верни ... пропиляват милион шансове :) не можеш да знаеш какво ще стане, ако не опиташ ... после поне ще знаеш какво би могла да изпуснеш ... ама нз нз ти си решаваш :) Good luck

Taraaa
09-04-2008, 16:27
Запази си пряителството с момчето , отколкот ода искаш да става нещо повече и да загубиш всичко ..

elated^_^soul
09-04-2008, 17:30
Ne znam.ne znam...taka kato 4eta kolko hora ste mi pisliiii ve4e prosto se poburkvam :cry: Toi be6e mom4eto,koeto predi 1 godina(imah problem s dr ekzemplqr).... az mn ama mn stradah,a toi dori ne znaeshe zashto....prosto doide pri men,hvana me za ruka i mi kaza "vsi4ko 6te bude nared".... az znam-ne sum mu bezrazli4na,dori kogato mu priznah......lele zabravih da spomena-toi mi kaza,4e sushto ima 4uvstva.......posle...nz nz nz kakvo stana ....

Lysit0
09-04-2008, 17:54
Да сте гаджета ще е хубаво,но приятелството е много по- важно от гаджетата,эащото приятелството е эа цял живот,докато гаджето временно .... (в редки случаи -дълго) и ( в изключително рядки- за винаги),така,че си запази приятелството,той ако иска да сте гаджета сам ще дойде при теб,дай му и време.Това е моят съвет.

asasfdf
09-04-2008, 17:58
чак пък приятелството да е за цял живот..мога да се запозная днес с някой и след месец да ми е по-добър фр от съседчето сашко, който пък да ми направи мръсно без да иска и да го игнорирам..
прави каквото ти е кеф..

hatercrew
09-04-2008, 18:03
пфф мацка и аз съм така едно момиче и много момчета мноу е кеф .. бтв не бутай пича... рано или късно ше скъсате ти си на 16 ше имаш да ги сменяш... кат скъсате после няма да се погледнете :? :?

BaiToq
09-04-2008, 19:12
Правете "приятелски секс" :grin:

elated^_^soul
09-04-2008, 19:53
braiiii kvi hubavi suveti davate....napravo super :-D mi kvo da kaja .......iskma be da ti se nevidiiiiiii,iskam.....ama mnogo iskam.....