PDA

View Full Version : Казва че ме харесва,а се държи като пълен глупак ..



rnbbaby666
09-04-2008, 17:04
Има едно момче с к0ет0 се запознахме това лято.Постоянно излизахме заедно,забавлявахме се,говорихме си за сериозни неща ..д0като т0й не ми изяви че ме харесва.След като ми го каза,аз също му признах че и аз го харесвам.На следващия ден бяхме излезнали отново и т0й се държеше супер гадно и се дърпаше от мен.Супер к0фти ми стана.Какво да направя за да си върна поне приятелството с него .. ??? :(

bebity_92
09-04-2008, 17:10
убеди ли се, че момчетата са говеда !!! Нооо ако толкова го харесваш поговори с него и го питай защо се държи по тоя гаден начин ;)

Bellatrix
09-04-2008, 17:17
Ама, че кретен!!! Сигурно е решил, че вече като може да те има, не си интересна. Или замисляла ли си се, че може да е подозирал, че го харесваш, затова се е направил, че ти се признава, за да разбере 100%? И сега като знае се държи дръпнато (защото е кретен). Опитай се да говориш с него все пак, но ако се направи на ударен или се държи много студено, не се чуди (защото е кретен) 8-)

ImmortalForever
09-04-2008, 17:25
Начи..казва ти го човек който е преживял ситуацията едно към едно...Аз го търпях 3 месеца туй нещо...Един ден се държи прекрасно, на другия ден "Ти кфа си ма?"..Един ден чайникът ми кипна и си му казах всичко.." да си изясни отношението към и да не се държи еидн ден "тако" един ден "вако" и да не ме обърква допълнително..очудващо за мен той ми отговори: "разбрах че си човек на място.И изразяваш мнението си спокойно без да те ебе кфо аз щи кажа.Уважам те на едно ново ниво" 3 дена след тфа тръгнахме...ся сме скъсали ама той си беше курвар ;) иначе тфа те съветвам да напрайш.Може дори да ме цитираш..разрешавам ти ! Успехчиии! :-)

vesinka91
09-04-2008, 17:42
Poredniq koito neznae kakvo iska...

Lysit0
09-04-2008, 17:46
Той е глупак и не заслужава вниманието ти.Эарежи го.Но,иначе просто поговори с него.

sladur4etyYy
09-04-2008, 17:48
кажи на колко е мом4ето и щи кажа що така се държи 8-)

iff
09-04-2008, 17:49
vesinka91 -- Много добре казано: "Поредния който незнае какво иска ! "
:grin:
Такива момчета ме отвръщават .. Ама честно , дори да са най-големите красвци ..
Помисли си дали си заслужава да си хабиш всички видове нерви заради един мухльо .. :P
btw тва е мое мнение все пак .. :)

Lacey_66
09-04-2008, 17:56
ебахти идиота... от путка бяга ли се бе ? :shock:

:lol: :lol: :lol: :razz:

ам иначе верно е кретен :shock: ама такива са повечето момчета като фурнаджийски лопати ... един ден казват едно на др ден правят обратното :D абе кво да се говори ... най добре го питай защо се държи така :-P

hatercrew
09-04-2008, 17:57
амчи ше ти кажа ко е станало пича те е искал шот те е нямал ся кат те е получил мойш да бараш мекия...сорка ма тва е

slim__shadygirl
09-04-2008, 18:17
убеди ли се, че момчетата са говеда !!! ;)
:-P

zaraaa
09-04-2008, 18:43
Ама, че кретен!!! Сигурно е решил, че вече като може да те има, не си интересна. Или замисляла ли си се, че може да е подозирал, че го харесваш, затова се е направил, че ти се признава, за да разбере 100%? И сега като знае се държи дръпнато (защото е кретен). Опитай се да говориш с него все пак, но ако се направи на ударен или се държи много студено, не се чуди (защото е кретен) 8-)

отново съгласна с Bellatrix :grin: :grin: :grin:

BaiToq
09-04-2008, 18:55
Има едно момче с к0ет0 се запознахме това лято.Постоянно излизахме заедно,забавлявахме се,говорихме си за сериозни неща ..д0като т0й не ми изяви че ме харесва.След като ми го каза,аз също му признах че и аз го харесвам.На следващия ден бяхме излезнали отново и т0й се държеше супер гадно и се дърпаше от мен.Супер к0фти ми стана.Какво да направя за да си върна поне приятелството с него .. ??? :(
Странно...
Най-добре го питай,помоли го
да си изясните отношенията
и всичко ще си нареди.

s3xy
09-04-2008, 19:01
oх дадеш ли си сърцето на някого или признаеш ли му чувствата си той си мисли че вече си скучна... толкова пъти съм го виждала... поговорете, може би само това може да помогне :]

rnbbaby666
09-04-2008, 21:03
кажи на колко е мом4ето и щи кажа що така се държи 8-)

Ми на 18 ...и супер забавния човек е..
попринцип така се държат 14-15 год МЪЖЕ ...к0йто се праат на КОЙ СЪМ Аз ..н0 незнам ..

rnbbaby666
09-04-2008, 21:05
vesinka91 -- Много добре казано: "Поредния който незнае какво иска ! "
:grin:
Такива момчета ме отвръщават .. Ама честно , дори да са най-големите красвци ..
Помисли си дали си заслужава да си хабиш всички видове нерви заради един мухльо .. :P
btw тва е мое мнение все пак .. :)

Не е най-големия красавец ...н0 немога и да кажа че е гр0зен ..симпатичен е ..попринцип аз повече си падам по по-смъкнати ..а т0й не е мн смъкнат ...н0 има нещ0 к0ет0 ме привлича в него ..

_FaShIoN_
09-05-2008, 10:43
Всяко момче,започва да се държи по различно с теб,когато разбере че го харесваш...тфа си им е гадната природа,за която и те не са виновни,но факт....след като разберът за чувствата ти към тях,започват да се държът тъпо и гадно,отбягват те-всичко е нарочно...но щом и той те харесва-дръж се и ти по същия начин... :)

malka_diva4ka
09-05-2008, 10:56
еми всички момчета са такива-като им признаеш,те почват да бягат от теб..просто не чакай да те прави на некъв парцал и му кажи това което мислиш...може би той..нз..ше каже дали те е използвал или наистина те харесва.. :o :(

anichkaaaa
09-05-2008, 11:31
момчетата са ебааахти странните същества чесно :D явно има нещо което ги кара да праят така , че едно момиче да ги хареса и послее като то им признае чувствата си и айдееее пътяяя :D все още не моа да ги разбера и това си е ... :-o

Ivalinka
09-05-2008, 11:35
още едно доказателство за това,че има многоооо идиоти и нещастни момичета,които попадат на тях.. :-o е,и на мен ми е писнало от такива.. :x

JuSt_A_FrEaK
09-05-2008, 12:22
Ми той е от този тип момчета: харесва примерно 3 момичета.Предлага и на трите.И ако и трите го скъсат се връща при теб,шот знае че го харесваш и че винаги може да те има.Тва е. :) Въобще не се занимавай с него,ами направи така,че да не може да те има.

renesanZ
09-05-2008, 12:47
Не мога да разбера ние как да ти помогнем...Откъде да знаем защо се държи гадно.Говори с него!

fenkatakrisi952
09-05-2008, 13:19
убеди ли се, че момчетата са говеда !!! Нооо ако толкова го харесваш поговори с него и го питай защо се държи по тоя гаден начин ;)
+1

SunShinePearl
09-05-2008, 13:24
малеееее все повече се убеждавам че момчетата нз кво искат и те вече пффффффф....

rnbbaby666
09-05-2008, 18:55
Ми той е от този тип момчета: харесва примерно 3 момичета.Предлага и на трите.И ако и трите го скъсат се връща при теб,шот знае че го харесваш и че винаги може да те има.Тва е. :) Въобще не се занимавай с него,ами направи така,че да не може да те има.

Ми т0й не е от тоя тип момчета ..да си харесва 3 момичета и да пробва и при трите ..опознах го много добре за некфи 2 месеца ..а и имам една приятелка която е ходила с него ..иии знае всичко за него ии самата тя ми каза че т0й не е нито курвар,нито някъф идиот който да ме използва само заради едното еб*не ..