PDA

View Full Version : Защо не се вълнувате???



BeBsItO
09-04-2008, 17:51
Ох,покрай многото теми които пуснах напоследък установих ,че едно 70% от форума не се вълнува за първият учебен ден, не му се ходи на училище поради ред причини....и т.н.
Е,хора защо така? Не мислите ли ,че 15 ти Септември е една хубава традиция...един хубав ден. За мен поне е така. Отивам с удоволствие. Училището ми е страхотно...класа също.Заедно се забавляваме...заедно си помагаме...подготвяме се.
Защо бягате от часовете? Аз нямам неизвинено отсъствие...за мин учебна година. Имам 7 извинени (събрани в деня който почина прабаба ми) .............Незнам...немога да ви разбера....цели и желание ли ви липсват,или просто обстановката в вашето училище не е особено приятна????

TheCookie
09-04-2008, 17:55
Еми аз лично се кефя на този ден щото си се виждам с класа...а ии тази година ще съм с нова класна...после ходим иии се черпим по кафенета...пицарии..абе винаги си изкарвам готино когато съм с яка компания :grin: :grin: :grin: :grin:

desityyy
09-04-2008, 17:58
Тази година опраделено се кефя чакам 15-сти с нетърпение да видя новия си клас и новото училище да намеря нови приятели и т.н И аз никога не съм бягала от часове за мин година нямах нито едно неизвинено :) смятам че за напрад също няма да бягам и аз не виждам смисъл от това да бягаме.

asasfdf
09-04-2008, 18:04
защото мога да виждам повечето си съученици и през ваканцията, а в допълнение и още 100 човека, които като съм на даскало по цял ден и просто няма как да засека..

splendour
09-04-2008, 18:19
mi ne izgarqm ot jelanie da po4vam daskalo ama ina4e p1k 6e mi pisne i ot ednoobrazieto na vakanciqta.....sprqx da op4akvam s neturpenie edi koi si den i taka se nosq po te4enieto na jivota........i da iskam i da ne iskam6i xodq na daskalo p1k i kato izkly4a y4eneto drygo protiv nqmam. jivei si jivota i se radvai na vseki den a ne 4akai opredelen den za6toto propyska6 interesni momenti.....ina4e edin vid jivota ti preminava v 4akane.sq iska6 daskalo 4aka6.posle 6i iska6 koledna vakanciq-4aka6,lqto-4aka6................... a da pitam 6i ima li sta4ki taq godina?

sladku_bebzi
09-04-2008, 18:19
Еми да 15 септемви не е лош ден,
но виж вече 16ти и по-натам.. :smt078

remember_me
09-04-2008, 18:21
za6toto imam nov klas i novo daskalo koet mi deistva ..pobarkva6to da go kaja :D 15 septemvri ..hybava tradiciq da da. ako go nqma6e tozi den i natataka (ob6to kazano daskaloto :D )lubimiq mi sezon esenta nqma6e da bade tolkova gaden i moje6e maksimalno da se naslajdavam na sezona. za6to bqgam li? za6toto mi e kef,za6toto iskam da ostana sama ili s nqkoi say4enici za laf,bira,cigari i tem podobni.

Jumbie483
09-04-2008, 18:24
Мен пък въобще не ми се ходи :D Сякаш вчера беше последния учебен ден...а ето вече първия се задава :smt017 Аз миналата година си проявих характера и си спечелих цяло училище мразители :grin: Учителите са непоносими, всеки си има любимец и само него си гледа и само на него обяснява. Всички се делят на групи :smt021 Абе бебешка му работа :lol:

z1n4i7y
09-04-2008, 18:46
Аз не се радвам щтото класа ми е съставен от олигофрени и лигли... Абе общо взето в класа ми е събран половината "VIP" деца на града.... :( само моите родители не са щефове на фирми и тн. Просто нямам какво да правя с повечето хора от класа :o Иначе традицията си е хубава 8-)

Inaaaaaaaa
09-04-2008, 18:52
Да,ужасно много се радвам,че ще ставам в 6:30 и ще бия 2 км път до там..а 2 не виждам сутрин
също много се радвам,че ще ида и даскалите ще почнат да се заяждат,че няма да мога да ида да ям,щото лавката е препълнена,а магазините са далече.
Радвам се също,че съм до 2-3 часа и ще обядвам към 3;30.Също така и,че трябва да уча,а в 5:30 се стъмва!И кога да изляза?
Да не говориме,че ебати студа в даскало.
И кво-от даскало-в къщи и си лягам?Пфф ... голяма радост.

s3xy
09-04-2008, 19:06
чесно да си кажа мн обичам даскалото си... сега съм 8 клас във 9 ФЕГ и нямам търпение да видя как ше е и какъф ше е класа ми, изобщо да се запозная с даскалите и да си напрая фр... :grin: иначе миналата година не съм имала нито ч извинено или неизвинено и не съм имала даже закъснение :) нямам търпение

BeBsItO
09-04-2008, 19:11
МОже би аз се радвам....щото даскалото ми е до задника.....класа ми е мн печен :D А учителите са истински професионалисти :)

pOiSoN_kIsS_94
09-04-2008, 19:12
Не чакаме 15ти,защото това първата крачка към учебната година :D :D а то няма много хора,които искат да ходят на училище..а с приятелите си от даскало можеш да се срещаш и извън училище както правя аз 8-) :P

SkyEatsAirplane
09-04-2008, 19:32
Аз лично не се вълнувам. Класа ми е пълен с лицемери и двуличници, мазници....Не ми харесва обстановката, в която уча...

Qnchety
09-04-2008, 19:35
Аз се вълнувам :grin: :grin: :grin:

Drogba
09-04-2008, 19:43
хаха и аз като бях Вас до 7-8 клас нямах неизвинени отсъствия,но след като отидох в гимназията....на 15 ми е кеф само зайцитееееее :grin:

Civilizationruller
09-04-2008, 20:33
как да се вълнувам когато класът ми е толко прост че неща го виждам ... че си имам хубава работа ся и вадя пачките и кат почне даскало тря се уволнявам :( ... пък и ся тря мн учене че не сам от долните класове..

fifinkathefreak
09-04-2008, 21:17
Аз на 15ти мисля да не ходя.
Не ми се занимава с идиотите,с които уча.
Но се радвам,че училището идва.Чувствам се добре,че съм заета с нещо,което ме държи далеч от дома :)

Shadow_Walker
09-04-2008, 21:58
Е, аз се вълнувам.Трябва да изглеждам перфектно и злобно, за да покажа кой е шефа на смотаните ми съученици :]

xpucuto
09-04-2008, 22:06
Как да се радвам като знам какво ме чака :( училището ми е тоооолкова смотано, как можах да се набутам там леле колко съжелявам, но за жалост няма връщане назад :booooomb: половината учители са изкукуригалии и не знаят къде се намират :x директорката е голям олигофрен, зимата ще мръзна, защото нямаме парно и прозорците са изпотрошени, съучениците ми са толкова тъпи, че покрай тях аз съм вундеркинд (е малко преувеличих :oops: )...МАМКА МУ НЕ ИСКАМ ДА СЪМ В ТОВА УЧИЛИЩЕ!!!!!!!!!

Bubles
09-04-2008, 22:23
че на кой нормален му се ходи?!? :lol: аз не искам щот пак ще трябва да обяснявам на патките от класа ми защо не искам да ги запозня с еди си кой въпреки че тя много го харесвала... или общо взето щот в моя клас ме ползват като бюро-запознанства... и 2ро щот като си помисля пак 2ки учене и пак 2ки се побърквам... :(

SuSamka
09-04-2008, 22:40
Как да се радвам като знам какво ме чака :( училището ми е тоооолкова смотано, как можах да се набутам там леле колко съжелявам, но за жалост няма връщане назад :booooomb: половината учители са изкукуригалии и не знаят къде се намират :x директорката е голям олигофрен, зимата ще мръзна, защото нямаме парно и прозорците са изпотрошени, съучениците ми са толкова тъпи, че покрай тях аз съм вундеркинд (е малко преувеличих :oops: )...МАМКА МУ НЕ ИСКАМ ДА СЪМ В ТОВА УЧИЛИЩЕ!!!!!!!!!

Ох и аз бях така миналата година,абсолютно същата история-смотано училище, тъпи съученици...доста беше гадно...първите 2 седмици :) Споко, няма да е толкова лошо колкото ти изглежда! Все ще намериш някой свестен да движиш с него :wink:

А по темата... Ходи ми се колкото да видя в какъв клас съм попаднала, дали има яки хорица...иначе не ми се учи :D

Viche
09-04-2008, 23:19
Не искам да си видя нито класа нито даскалото...и мисълта че трябва да ставам в 6 сутринта и следобед не мога да си легна защото трябва да уча, всеки ден трябва да бутам по сума ти пари защото даскалото ми е по чукарите...Някак си тези мисли ме стоплят и ми се прихожда на училище 8-) Ако можеше да ми дадат дипломата за завършено основно образование и да не ида повече там-не ми дреме че няма да ги видя повече нито съучениците ми нито даскалите...

Sensuality
09-05-2008, 06:19
Аз се вълнувам :grin: :grin: :grin:

me too :grin:

krisence
09-05-2008, 06:50
Аз лично много се вълнувам. :-D
Ново даскало, нови съученици, приятели, учители. Надявам се да бъде голям купон! :grin:

sexa_na_kompleksa
09-05-2008, 07:42
И за какво да се вълнувам? Ще виждам тъпите си съученици и учители всеки ден, ще ставам рано, ще седя гладна, защото храната на даскало не струва, ще трябва да уча, ще бъде студено... - да, наистина е много вълнуващо! Единственото хубаво на този ден е, че ще се напиеме като за поселедно...

Bubbly
09-05-2008, 08:10
Еми да 15 септемви не е лош ден,
но виж вече 16ти и по-натам.. :smt078 ]
аха

pampers
09-05-2008, 08:16
ами кво да му се кефя като таз дата я имам като начало на мъченията :?

nasi141
09-05-2008, 08:19
а уе на мен не ми е кеф,щото са ново училище,нов клас,а аз си искам стария.кажи ми как да се кефя????а пък и сиг ще трябва да ставам в 5.30 сутринта докато стигна,що то е на майната си,а старото ми беше под гъза и ставах в 7.нз на тва как може да се кефи човек :? :? :( :( :(

Madness
09-05-2008, 08:46
Аз се радвам. :)
Нем ога да кажа,че кой зне колко се вълнувам,ебати нормално е да не е като в първи клас обаче да,радвам се.Обичам си училището.

RottenFlesh
09-05-2008, 09:11
Радвайте се , радвайте се , ама като започнат разни тестове , изпитвания , заяждания на даскалите ще видим дали ще се радвате :o
За какво трябва да се радвам за 15-ти.Толкова да го мразя тоя ден.Целият ми клас е пълен с боклуци , с няколко изключения.Даскалите ни все едно са избягали от лудницата и не си пият хапчетата (освен класната де , за нея знам , че пие , ама не знам редовно ли :D ).Оле ами като видя мутрата на математичката , много добра женица щеше да ме остави на поправителен за малко :D Като се сетя колко е приятно да умираш от глад и да имаш тест следващия час - удоволствие голямо.Голяма забава , райт?

nefchi_bs
09-05-2008, 10:26
Аз му се кефя :D Винаги съм отивала със желание на 15ти...А не влизам понякога в часовете защото така съм решила,предпочела съм да си изпия кафето на спокойствие или нещо такова,не че нямам цем и мотивация...Никога не съм бягала от час заради незнание или нещо подобно или ме гонят или закаснявам за половината час или просто не влизам,защото така съм решила :lol:

_FaShIoN_
09-05-2008, 10:56
В 15 септември няма нищо лошо...да виждаш се с приятелите ти,запознаваш се с нови хора...готино е...но все пак,не някфо кой знае какво събитие...да,трябва да изгллеждаш добре,защото първото впечтление е най добро,но не и един месец преди тфа,некфи подготовки фризьори в същия ден...тфа беше в първи клас :D ...Не знам дали всичики,но аз лично имам цели в живота и то доста големи...в часовете не винаги слушам,защото не винаги ми е интерестно...уча,но не прекалено-достатъчно...за мене не е вариант да си скъсвам задника от учене,но не е и вариант да не уча нищо...средата е най-добре... :) А бягам от някой часове,защото точно в този ден примерно,точно в този час не ми се влиза... :D

SaMiRkA
09-05-2008, 11:29
Чакам този ден само за да се видя с приятелките от класа ми. За останалата част от него хич и не копнея да виждам.[/i]

BeBsItO
09-05-2008, 11:45
:D Браовчет ми ще е 1 ви клас...... аЗ ще си се вълнувам и за него :D :D :D

krisiiiiito
09-05-2008, 11:52
на мен ми се ходи на училище само за да виждам вече ПОЧТИ всички от класа ми .. така съм се затъжилаааа направо не е истина :grin: :grin: :grin: .. аа както казаха по-нагоре една малка част от класа хич не копнея да видя :D
ее то още 10 днии и пак ШКОЛО :razz: :razz:

ValzZi
09-05-2008, 13:47
И аз ще съм заЯк тая годинааа :grin: И това ми действа влудяващо вече нямам търпение..простон вече изтъпявам вкъщи и искам деня ми да е ангажиран с нещо :grin: :grin: :grin: :grin: 3 пъти ра за Рускатаааааааа :-P

VikSsit0oy
09-06-2008, 20:25
Не се вълнувам и никога не съм се вълнувала...дори в 1ви клас на самия ден не исках да ходя на даскало и още оттогава го мразех. 8-) Нямам нищо против хората,който обичат да ходят на даскало...но,аз... [-X Причините са всеизвестни ... ставането в 6 сутринта,ходенето в студа през зимата и то толкова рано...а ученето :shock: :shock: :shock: Класа не го познавам,защото тази година ще бъда в ново даскало,но не искам и да го познавам 8-) Искам вечно да е лято ... да спя до къснооо,да се шматкам цял ден по града иии да си живея живота :) :) :)

slavito007
09-06-2008, 21:34
Защо ли? Защо, питаш :lol: Защото ся ще съм в девети клас - изобразителното и музиката ги няма (SH!T).
Започват веднага някви преговори и максимум до края на седмицата (т.е. 18 ) ще почнат с тъпите контролни. Почваме първи срок с втора смяна, което значи, че нито ще имам време да си науча, нито да изляза след училище. Уроците ще са още по-дълги и математиката просто не ми се иска да я мисля!
Като изключим това, се вълнувам за 15 :)

FL1rT
09-06-2008, 21:49
Вече ходя на зиг-заг от вълнение. Такова напрежение ... :>

Та ... ден като ден. Поне със сигурност ще е хубав и весел ден, тъй като ще се видя с доста хора от даскало, с които така и не успяхме да се срещнем ваканцията ;)

MidnightCreep
09-07-2008, 08:10
Ох,покрай многото теми които пуснах напоследък установих ,че едно 70% от форума не се вълнува за първият учебен ден, не му се ходи на училище поради ред причини....и т.н.
Е,хора защо така? Не мислите ли ,че 15 ти Септември е една хубава традиция...един хубав ден. За мен поне е така. Отивам с удоволствие. Училището ми е страхотно...класа също.Заедно се забавляваме...заедно си помагаме...подготвяме се.
Защо бягате от часовете? Аз нямам неизвинено отсъствие...за мин учебна година. Имам 7 извинени (събрани в деня който почина прабаба ми) .............Незнам...немога да ви разбера....цели и желание ли ви липсват,или просто обстановката в вашето училище не е особено приятна????

За Х-те ми години в у-ще всичко ми е до болка познато и знам,че не ме очаква нищо интересно и тази година.Още толкова Х пъти съм била на "първи учебен ден"-всяка година процедурата е една и съща,независимо от различните у-ща.
Повече се вълнувам от личните си цели и постижения, отколкото от някаква манифестация/всяка година еднаква/.

И от час не бягам,отсъствам когато има причина.

skatemore
09-07-2008, 08:17
вие сте идиоти целата банда

TheNewReligion
09-07-2008, 08:28
Аз все още се вълнувам и ми се ходи, ама до кога ще е... :oops:

.. DeViL mAy CrY ..
09-07-2008, 09:24
Вълнувам се.Класът ми е страхотен и както каза авторката с тях страшно много се забавляваме.Много обичам класа и даскалото невероятно си изкарваме.Имам амбици,но да нямам нито едно отсъствие за цялата година не се получава при мен.Просто в класната стая в коридорите или в двора ни е успер яко :P и само чакам да дойде началото на годината

gothic_angel
09-07-2008, 09:34
Еми да 15 септемви не е лош ден,
но виж вече 16ти и по-натам.. :smt078
Дам... 8-)

Baby_b
09-07-2008, 10:43
Не го чакам с нетърпение, защото не обичам да ставам толкова рано, а и в училище е мн студено, а госпожите са некви изперкали вече, всичко забравят абеее ужас с една дума. Училищният салон е отвратителен, даже ме е гнус да седна на пейките там, а и въобще не се отоплява (е те не го чистят пък камо ли да го отопляват). А и в училище пак е гнусно ама то тва май във всяко е гнусно. Е са аз се примирявам с сички тия неща, даже от много отдавна съм се примирила ама си е гадно кво да го правиш. :o Аа да и не можеш да се храниш като хората , само джънк фуд ям през междучасията ама мисля от тая година да си взимам от нас :)

Haunted.
09-07-2008, 13:43
Ми не се радвам особено.. Единственото яко нещо са междучасията, лафовете, лигавенето.. Нито ми се става рано, нито ми се почват пак досадните предмети..

NaNa_SladuRana
09-07-2008, 14:09
izvinqvam se za latinicata
Ot 3 klas iskah da vlqza v tova uchilishte i vsichko beshe vupros na vreme.Otkakto razbrah che sa me prieli gorq ot neturpenie da doide 15,no veche vsichko vsqkush mi stana bezrazlichno,misleh che ako ucha tam shte sum shtastliva no kakvo shtastie kogato NEGO go nqma :cry:

N0_feAR
09-07-2008, 17:42
Ох,покрай многото теми които пуснах напоследък установих ,че едно 70% от форума не се вълнува за първият учебен ден, не му се ходи на училище поради ред причини....и т.н.
Е,хора защо така? Не мислите ли ,че 15 ти Септември е една хубава традиция...един хубав ден. За мен поне е така. Отивам с удоволствие. Училището ми е страхотно...класа също.Заедно се забавляваме...заедно си помагаме...подготвяме се.
Защо бягате от часовете? Аз нямам неизвинено отсъствие...за мин учебна година. Имам 7 извинени (събрани в деня който почина прабаба ми) .............Незнам...немога да ви разбера....цели и желание ли ви липсват,или просто обстановката в вашето училище не е особено приятна????
искрено ти завиждам, че си случила на клас, даскало и т.н. Ако беше в зверилник като моя клас и с даскали, хванати от гората щеше да си на друго мнение.

tapaka
09-07-2008, 17:54
imam ujasen klas ujasni daskali i ujasno daskalo nqma kak da obi4am 15.09 i vsi4ki y4ebni dni :? :? :? :?

dream_er
09-07-2008, 19:46
Ами...аз се вълнувам,че идва 15 септември,защото ще бъда в ново училище и искам да си видя класа,макар че се страхувам да не остана разочарована...Като бях по-малка по това време на годината се вълнувах мноогооо повече :? Надявам се всичко да е наред :)

Seducti0n
09-07-2008, 20:10
Рутината и еднообразието са сред причините, притъпяващи вълнението ми.Като бях по-малка трепета от първия учебен ден, беше далеч по-усезаем от този към настоящия момент.
Определено съм си поставила доста цели, които вярвам че ще постигна тази учебна година, но честно казано малко ме е страх от това да не се проваля.... :?

Kostadin_682
09-07-2008, 20:14
еми вълнувам се нали е последна година :D ...
п.с За бягането от часовете...че кой е казал, че бягам аз полека си ходя.. :)

kuklichka_bg
09-07-2008, 21:10
e ko sq da ne spq dve sedmici predi tui li ot valnenie xaxa tapo e den kato den ;pp i po4vame daskalo 10 meseca za tui li da se radvam?! :?

TinkyWinky
09-07-2008, 21:39
Еми да 15 септемви не е лош ден,
но виж вече 16ти и по-натам.. :smt078
+ 1 мноо е тъпо като почнат сичките контролни... :smt021

lqlqlqq
09-08-2008, 01:16
лелее очертава се на 15 да е ацкото ии го очаквам с нетарпение ,, ноо след 15 ее аД не искам даскало нее тфа входни , дразги , да ставам рано .. олее не не мисе ходии :o :o :o

anonimen :(
09-08-2008, 06:43
Za kakvo da se radvam? Zaradi otvratitelniq mi klas :booooomb: :booooomb: :-x , ili zaradi tupite daskali :-x ? A moje bi zaradi izpitvaniqta, kontrolnite i milionite doma6ni? :booooomb: :( Da be! Nenavijdam vseki den prekaran v daskalo! :booooomb: Taka mi se iska nqkoq sta4ka ta da si po4ina o6te mesec-dva ot neponocimite idioti ot klasa. Eh za6to lqtoto ne produljava ve4no! :booooomb: :(

anjeliz
09-08-2008, 08:04
4akam s netarpenie 15 6toto 6te sam v novo u4ili6te ,s nov klas i novi daskali! :grin: :grin:

krisiiiiito
09-08-2008, 08:07
с нетърпение чакам да започнем училище но не за да уча а за да видя
съучениците си мнооого се затъжих бее хора 8-) нищо че не съм в ново даскало :)
иначе ДА съгласна съм - 15 хубав ден .. 16 може би .. но след седмица - две всички ще се молим пак за ваканция 8-)
природаа :-| :razz:

plmn
09-08-2008, 08:43
Еми хубаво е, че си случила на училище и клас.Моето училище не е кой знае какво. :) Води се елитна гимназия, но мисля, че има доста път да извърви още.Не се съмнявам в качествата на повечето преподаватели, но някои от тях сякаш никога не са работили с ученици.Държат се все едно говорят с някой на улицата, а други пък имат изключително голямо самочувствие.
Класа ми също не е кой знае какво.Движат се на групички от по 2-3-4 момчета/момичета и никой не го е*е за теб.
Друго - ставаш рано, стъмва се в 5, студено е...
Мисля, че времето, в което трябваше да се вълнувам вече отмина.Все ми е едно.

fenkatakrisi952
09-08-2008, 08:57
Никой не е идеален :-o

nicolepcd
09-08-2008, 08:58
Не знам... Като свършихме 8клас, направо щях да ревна... :D Даже преди да замина, минах покрай училището, да си го видя 8-) Но сегаа... хммм :D Имах хубави моменти миналата година, надявам се тая да имам още по-хубави 8-) Бее... сега не ми се ходи, защото не съм си написал по английски... иначе ако си го напиша, може да ми се доходи на училище... :-P

miss_asi
09-08-2008, 09:12
Е как да не чакаме 15-ти с нетърпение след 15-ти изва 16-ти а тогава в НТБГ-то пускаме втория сезон на "Изтрещели мтоу рано сутрин"! :D Сега сериозно!Желанието за работа го няма.Просто и учителите не са мотивирати да работят.Аве от товакоето баща ми ми е разказвал преди години е било различно.Аз чакам 15-ти е нетърпение само е единствено да видя някои от съучениците си.