PDA

View Full Version : най-яката изненада която сте правили или са ви правили?



windyar
09-04-2008, 19:11
Ами заглавието си е ясно:) Просто мн обичам изненади и ми е интересно до къде ви се простира въображението. Аз ще дам пример - Една приятелка я наказаха да не си празнува рд-то, аз събрах най добрите и приятели, купихме торта, подарък и и уговорихме среща, като казахме че ще я вземем от тях. Като отвори вратата нямаше думи:) Беше мн сладко:)

afrodizia4ka
09-04-2008, 19:17
Аз лично сама не съм правила кой знае какви изненади.Веднъж почти целия клас направихме една изненада на една съученичка която беше доста болна на легло(за щастие се оправи) и бяхме накупили сякакви лакомства :D мн беше забавно а и тя се изненада.Иначе аз се изненадвам много и на най-малкия подарък. :)

windyar
09-04-2008, 19:20
Супер:) И според мен дребните спонтанни подаръци са много готина изненада:)

s3xy
09-04-2008, 20:10
майка ми ме заведе в Париж съвсем изведнъж... беше невероятно :grin:

Inaaaaaaaa
09-04-2008, 20:20
Баси,само на мен не ми правят изненади.

EarthShaker
09-04-2008, 20:26
Баси,само на мен не ми правят изненади.

Изненада, отделям този пост в твоя чест :) малък интернет-подарък :Д

бтв Йо ли се казваш.. ако да, изненадите са 2 :lol:

SkyEatsAirplane
09-04-2008, 20:27
и на мен не ми правят изненади :-o ретардет... 8-)
помня как изненадахме класната с една голяма торта и подарък картина нарисувана от художник по поръчка и 40 минути си изкарахме страхотно много се зарадва 8-)

snike
09-04-2008, 20:35
:cry: iznenadaite me i men taka iskam i az nikoi ne me iznenadvaa :( :( :(

splendour
09-04-2008, 20:40
organiziraxme priqteli si4ko za rojdeniq den na edna fr za6toto tq nqma6e da go praznyva i q zavedoxme.be6e mn qko [daje podgotovkata be6e spr interesno prejivqvane]

splendour
09-04-2008, 20:42
:cry: iznenadaite me i men taka iskam i az nikoi ne me iznenadvaa :( :( :( iznenadaaaaaaaaaaa http://prikachi.com/files/332521x.gif :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Inaaaaaaaa
09-04-2008, 20:44
Баси,само на мен не ми правят изненади.

Изненада, отделям този пост в твоя чест :) малък интернет-подарък :Д

бтв Йо ли се казваш.. ако да, изненадите са 2 :lol:


хах мерси. :-P
иначе-не.

Jumbie483
09-04-2008, 21:02
Най-голямата изненада правена ми до сега беше от гаджето. Помоли ме да отида за малко до тях, че имал да ми дава нещо. Като отидох заварих цялата къща разчистена и подредена (нещо необичайно за него) Беше изгасил лампите на всякъде и в хола беше сложил маса оградена от ароматни свещи. Дори беше сготвил :smt055 Това за мен беше наистина голяма изненада, защото той попринцип не е такъв :)

samoubiika
09-04-2008, 23:39
хъх...по принцип хората не умеят да ме изненадват приятно ;д
-преди години една фрка за рожденния ми ден ми подари плъх...друга...година по-късно ми подарява огромна хлебарка...щях да ги метна заедно с подаръците им от прозореца!
-преди 2 седмици ме изненадаха мн гадно по телефона...приятелката на тъй наречения ми приятел звъни(от неговия телефон),за да ми каже да не го безпокоя повече ;д
-преди 4 месеца,най-добрата ми приятелка ме изненада,като ми каза че заминава за Испания и няма да се върне...
-2 седмици преди рожденния ми ден,майка ми убедила баща ми да подари единственото красиво и мило нещо в живота ми-кученцето ми,на някъф негов приятел,шото майка ми неискала куче
-ден преди рожденния ми ден майка каза че няма да си празнувам рожденния ден...
-преди месец другата ми най-добра приятелка ми каза че е БИ...отдалечихме се малко ;д
-друг,т.н приятел,ме изненадва с думите 'спр си тъпа'...

ауее...нали ви казвам...умеят да ме изненадват хората ;д

babity
09-04-2008, 23:45
Миналата година (както обикновено) планирах скромен рожден ден, с 4ма гости и само да се позабавляваме, да хапнем, да пийнем, да си поприказваме. Но... за рожденния ми ден си подарих кучето и то се разболя. Беше късно, храната беше поръчана и аз ги бях поканила. Помолих си само да си поемат сметката в дискотеката вместо подаръци, защото се ошушках по Мишел. Накрая ми се явиха с това, което толкова време си бях поръчвала: четка за коса + керамична преса за коса и пак си поеха разноските. Беше адски мило!

LordOfLight
09-04-2008, 23:51
Мммм последната голяма изненада, която ми направиха ....хм... беше един много близък мой приятел подари ми негови шорти, за които го врънках страшно много време, а той все ми отказваше и макар че са ХХХЛ размер много си ги обичам! Сантиментален подарък :smt007

Boot
09-05-2008, 08:54
Цялата женска гилдия ми подари мъж. С панделка. 8-)

windyar
09-05-2008, 11:45
хъх...по принцип хората не умеят да ме изненадват приятно ;д
-преди години една фрка за рожденния ми ден ми подари плъх...друга...година по-късно ми подарява огромна хлебарка...щях да ги метна заедно с подаръците им от прозореца!
-преди 2 седмици ме изненадаха мн гадно по телефона...приятелката на тъй наречения ми приятел звъни(от неговия телефон),за да ми каже да не го безпокоя повече ;д
-преди 4 месеца,най-добрата ми приятелка ме изненада,като ми каза че заминава за Испания и няма да се върне...
-2 седмици преди рожденния ми ден,майка ми убедила баща ми да подари единственото красиво и мило нещо в живота ми-кученцето ми,на някъф негов приятел,шото майка ми неискала куче
-ден преди рожденния ми ден майка каза че няма да си празнувам рожденния ден...
-преди месец другата ми най-добра приятелка ми каза че е БИ...отдалечихме се малко ;д
-друг,т.н приятел,ме изненадва с думите 'спр си тъпа'...

ауее...нали ви казвам...умеят да ме изненадват хората ;д

Ауч наистина гадниизненади....то верно не са всеки път хуб ави, обаче поне ги разказваш забавно ;Р Има време може приятелката ти да ти каже че си е намерила друго момиче и вече няма да се притесняваш че ще скочи на теб :D

snike
09-05-2008, 16:13
:cry: iznenadaite me i men taka iskam i az nikoi ne me iznenadvaa :( :( :( iznenadaaaaaaaaaaa http://prikachi.com/files/332521x.gif :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ms :) :-) :)

Blab
09-05-2008, 16:30
Обикновено аз правя изненади. Просто обичам, а на другите не им се занимава, знам ли.
Последната беше за едно момче, което никога не бях виждала.
Подробно - тук (http://felicity.blog.bg/viewpost.php?id=224675).
Друга, която няма скоро да забравя, е тази (http://felicity.blog.bg/photos/21500/original/podarykyt%20mi.jpg). Тоз' е любимият актьор на девойката, която имаше бал. Та, причаках го, уговорих го да й подари букет от балони и влязохме с взлом в х-л "България":Д Беше яко!

ПП:Умирам си някой да прави нещо подобно за мен, но, уви...

bobito_th
09-05-2008, 17:31
Баси,само на мен не ми правят изненади.