PDA

View Full Version : Изскочи ми капачката докато играех баскетбол..



SirMihou
09-04-2008, 18:21
Еми , Историята е такава .....

АЗ ОБОЖАВАМ ДА ИГРАЯ БАСКЕТБОЛ ( играя прекалено много ) и преди 2 - 3 месеца започна да ме боли лявото коляно или по точно костта, майка ми ме съветваше да не играя за около седмица 2 докато отихне , а ако това не стане на преглед ... Но аз съм тъп и се направих на чукнат ..... отивам аз 1 ден и както си играя по време на скока ми .. как да го обясня, някак ми се извива костта на левия крак ..... и при самото наместване (НА МЯСТОТО НА ИНЦИДЕНТА) ми изкочи капачката на коляното ...... това още не го знаех докато не излезнаха рентгеновите снимки (ПО ТОВА ВРЕМЕ ВЕЧЕ БЯХ В КИПЪР) доктора (хирург специалист) като видя снимката и без да се замисля каза че съм за операция и с пълна упойка ме оперира .... прибра ми капачката с 2 платинени пирончета и ми сложи гипс ..... след 1 месец и 2 дена ми свали гипса (ПРЕДИ 5 ДЕНА ) сега още съм с пирончетата ..... каза ми че на 12ти Септември ще ми ги извади с местна упойка без да прави кой знае каква операция ....... иначе предишната операция ми е дълга 24 сантиметра и имам 22 шева , белега си е сериозен но не ми пречи сичко това което ми се случи става за пръв път ..... в смисъл такъв че никога не съм чупил нещо , никога не са ме шили , никога не са ме оперирали а аз зех че изкарах късмета сичко на 1 пат е какшо да се прави ..... та единственото което ме притеснява е местната упойка която е предназначена за изваждането на пирончетата незнам къде ще я бие и затова малко се притеснявам но иначе всичко е ОК ... дори мисля че след 3-4 месеца физиотерапия ще мога да играя баскетбол отново но в по УМЕРЕНИ КОЛИЧЕСТВА :razz: :razz: аз лично съм оптимист и вярвам че всичко ще е наред е тва е мойта история ... кво мислите


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

s3xy
09-04-2008, 19:17
добре си се подредил... относто ваденето на пирончетата споко, сиг. няма да боли :]

PiruBloodz
09-05-2008, 01:14
аз също играя доста баскет.. на тренировки нещо почна да ме боли и 2-3 седмици така вече.. дали ще се разрежа на половина 8-)

не сериозно кофти е :(

SirMihou
09-05-2008, 09:20
братле ако е наистина така , иди да се прегледаш да ти направят снимки щото и аз си мислех че ще ми мине а то зе че стана по лошо ..... поспри малко с баскета и иди на преглед :-o аз не послушах кат ми казаха и ся няма да мога да играя най-малко още 2 -3 месеца

Mitsa
09-05-2008, 20:21
вс прекалено е кофти наистина си се подредил :( щом вс тва си го преживял 5 пирона ще ги издържиш :)

SirMihou
09-05-2008, 21:03
вс прекалено е кофти наистина си се подредил :( щом вс тва си го преживял 5 пирона ще ги издържиш :)

ти пък 5 .... 2 са 8-)