PDA

View Full Version : Защо всички сте толкова предубедени?



Bianca
09-04-2008, 19:25
Имам един въпрос към 99.9 процента от форума. Защо всички вие, сте така предубедени към непознати хора? Мълчите си, траете си, ама по някое време като се обади някой и всички тръгвате да се съгласяте с него. Ще дам за пример отх_фенка вчера. Амонякът и направи забележка, че снимките и са еднотипни и абсолютно всички корави ладове се изредиха да се съгласяват с него, а преди това не си бяха и гъкнали. Ще дам пример и с МЕН. Почна се като един човек се изказа негативно относно мен в някаква си тема. И естествено, щом някой мисли така, естествено, че е прав, аджеба, нали така?? Хора, които дори преди не са ме засичали, като видят негативно мнение срещу мен, естествено, че и те се присъединяват.
Същото стана и с Викито. Колко много мъже и се кланяхте в началото, колко красива била, а един се изказа по така /Вили мисля, че беше/ и всимки се обърнахте срещу нея! Грозна била, тъпа, пък с претенции..
Яяя, на баба ви шурката..
Използвах доста имена и бях точна, но нямаше как просто. :)

hardball
09-04-2008, 19:34
Аз лично нямам предубеждение, нито съм те мислила, нито съм те следяла по форума какво си писала, до скоро не знаех и че преди си писала тука, просто не мисля, че съм длъжна да ти цепя басмата.
Ти самата се разхождаш из форума и се правиш на мн важна, заяждаш се за щяло и нещяло, пускаш теми да си дръпнеш ли намсикойсифилм и после пишеш на другите, че пускат безмислени теми и т.н. и не знам какво очакваш?

Inaaaaaaaa
09-04-2008, 19:35
Е,това не означава,че не го мислят.

gsh
09-04-2008, 19:41
тъпа тема :?

ScionOfStorm
09-04-2008, 19:47
Смислена тема, ама виж ся...

Ти си го заслужи, и го знаеш. Аз и преди ти бях казал, че след онея простотии, teh redemption ще е доста труден процес. Хората много обичат да са предубедени (още повече обичат обаче да казват, че хич не са). И се сещаш, че и да си скъсаш гъза от свестно писане и умуване сега, 60 % ще продължат да са предубедени и да си гледат предишното ти държание.

Това със започването и аз преди го бях отбелязал. Ама мисля, че и много простичко може да си го обясним - има хора, които са по-свити, по-нерешителни. Мислят си нещо, но не го казват. Като дойде един по-лидерски настроен тип, който започне цялата работа, те си идват и също си изказват мнението, намерили своя катализатор в ситуацията.

ен дет'с дет.

Mbp3eJlaH
09-04-2008, 19:51
liderski nastroen tip ? :D
po skoro se 4udqt kvo da pravqt 8-)

Inaaaaaaaa
09-04-2008, 20:09
ATAKABG,не се занимавай,не си заслужава да изядеш бан-а заради нея, ;)

Pedigree
09-04-2008, 20:14
Аз пък си мисля, че трябва да спреш да пишеш известно време във форума. Прекалено много си се филмирала. Само форум е, а хората са напълно непознати. За къв кур ти дреме? ;p
Какво да сме предубедени към теб? То и нов потребител, като ти прочете едно мнение, ще е отрицателно настроен към теб, при положение, че 99,9% от мненията ти са глупости и заяждания.
Стягай се вече. :)

LiveFlower
09-04-2008, 20:20
A be murlo takava pisna mi ot tebe ve4e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,zatvori si malko taq prokleta usta,deewa spri se ve4e!
PP sujalqvam ama pa i az se qdosah,mamka mu :booooomb:

s3xy
09-04-2008, 20:21
аз лично не съм предубедена и никога не съм била, независимо от темата и всички които са отговорили, не си променям мнението за човек само от нечие негативно изказване... пф тва е мн тъпо даже... Hit 2 Fit. темата е доста добра и наистина засяга голям проблем на форума

hardball
09-04-2008, 21:08
Никакъв проблем на форума не е, лично нейн проблем е. Никой не предубеден, а тя си търси белята и се прави на много важна и интересна и се чуди после защо й се дразнят. Самата тя се заяжда и т.н. и после "защо ме заяждате" и бла бла бла.
Като се държи човек тъпо получава същото в отговор, сега не го осъзнава, защото принципно не е тъпо момиче, от което самочувствието й се е напомпало, затова казват, че като порасте ще види, след някоя друга година ще я отъпче живота и ако въобще влиза още по форуми ще се осъзнае.
Това не означава, че някой е длъжен да й се кланя сега, защото е малка и т.н.

machoka
09-04-2008, 21:25
A be murlo takava pisna mi ot tebe ve4e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,zatvori si malko taq prokleta usta,deewa spri se ve4e!
PP sujalqvam ama pa i az se qdosah,mamka mu :booooomb:

Баннат предишният и ник, щото пишеше в подобен стил. Ти също не ме кефиш какво е отношението ти към потребител на форума и това не е в твой плюс.

Със сегашният си ник Емо Долл пише смислено, грамотно и УЧТИВО, за разлика от всички които сте писали в тази тема. Надявам се с вас нещата да не отиват към крайности, а АТАКАБГ беше официално предупреден на о*ира всяка тема, в която Емо Долл е взела участие.

techCandy
09-04-2008, 21:27
абе мърло,1000 пъти ти се обясни,че НЕ СИ ИНТЕРЕСНА и ЧЕ НЕ ИСКАМЕ ДА НИ ЗАНИМАВАШ С ОСОБАТА СИ.

мачока ме помоли да не се занимавам с теб и нямам никакво желание да го правя,но докога ще продължаваш да тровиш с присъствието си,с темите и постовете си целия форум?! и докога мод. екипа ще те търпи???

не ми е ясно просто???


дразниш съвсем умишлено,ГЛУПАВА си и си МАЛКА НА ГОДИНИ,а си със самочувствие на Айнщайн,без НИКАКВА БАЗА,БЕЗ НИКАКВО ПОКРИТИЕ.

нормално е да те нападат всички... ще те нападат и още как!

.....

Това е първия и последен топик, който ще напиша и ще е свързан с
Биянка. Атака, аре млъкни, ти пък мен много ме дразниш, всеки път като видя твое мнение ми се драйфа. Но трябва да отблежим факта, че не те преследвам из целия форум, за да ти натяквам за колко слабоумен те смятам, нали така? Игнорирам те, просто защото не си заслужаваш, но ми писна да виждам навсякъде теми и постове за гореспоменатата девойка, често изписани от твоята светла личност. Прави се на велик колкото пожелаеш, но потъпквайки нечие самочувствие, само още по- жалък изглеждаш. Теб те дразни тя, мен ме дразниш ти и т.н.....веригата е безкрайна, обаче тва е форум и трябва да се съобразяваме малко...
По темата- аз не те бях забелязвала до момента, в който всички почнаха да ти се нахвърлят, до сега не съм те нападала май, можеш да си правиш изводите.

hardball
09-04-2008, 21:28
Смислено, грамотно и УЧТИВО, за разлика от всички които сте писали в тази тема.
Протестирам!
Точно в тази, айде да не ;)

psycho_girl
09-04-2008, 21:30
mnogo na seriozno vzimate toq forum skupiii suforumci :D

kvoo se vpe4atlqvatee, ostavetee horicata da si jiveqt
tova be6e ot men 8)

ScionOfStorm
09-04-2008, 21:31
аз бях дискриминиран от администрацията

отивам да рева у ъгло, хъхъ.

та...що вместо последния омг емо дол баш топик не спретнем някакви дискусия защо НАИСТИНА хората са предубедени спрямо безброй неща?

Или ме е плеснало нещо в лицето и съм неадекватен, че искам множко?

LiveFlower
09-04-2008, 21:31
A be murlo takava pisna mi ot tebe ve4e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,zatvori si malko taq prokleta usta,deewa spri se ve4e!
PP sujalqvam ama pa i az se qdosah,mamka mu :booooomb:

Баннат предишният и ник, щото пишеше в подобен стил. Ти също не ме кефиш какво е отношението ти към потребител на форума и това не е в твой плюс.

Със сегашният си ник Емо Долл пише смислено, грамотно и УЧТИВО, за разлика от всички които сте писали в тази тема. Надявам се с вас нещата да не отиват към крайности, а АТАКАБГ беше официално предупреден на о*ира всяка тема, в която Емо Долл е взела участие.E mnogo sujalqvam,no prosto se iznervih.

hardball
09-04-2008, 21:33
Аз мисля, че отношението на мачока беше пример за предубеденост. Прочел негативно и неграмотно мнение и оттам следва, че всички негативни мнения по темата са неграмотни.
Гей организация?!

Mooo6no
09-04-2008, 21:35
iliana_svoge - що се извиняваш? Не искаш ли БАНан? 8-) Като гледам... явно обичаш. :D


Иначе.... самата тема е доказателство колко големи предразсъдъци имаме. Ако я беше написал друго реакцията щеше да е малко по-различна. ;)

Mbp3eJlaH
09-04-2008, 21:35
A be murlo takava pisna mi ot tebe ve4e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,zatvori si malko taq prokleta usta,deewa spri se ve4e!
PP sujalqvam ama pa i az se qdosah,mamka mu :booooomb:

Баннат предишният и ник, щото пишеше в подобен стил. Ти също не ме кефиш какво е отношението ти към потребител на форума и това не е в твой плюс.

Със сегашният си ник Емо Долл пише смислено, грамотно и УЧТИВО, за разлика от всички които сте писали в тази тема. Надявам се с вас нещата да не отиват към крайности, а АТАКАБГ беше официално предупреден на о*ира всяка тема, в която Емо Долл е взела участие.E mnogo sujalqvam,no prosto se iznervih.

ako go bqh kazal az dali 6te6e da se izvini6 :D
aide liji guza na machoka 6toto e moderator

LiveFlower
09-04-2008, 21:37
E mnogo sujalqvam,no prosto se iznervih.

И какво наведе глава като ти се скара някой по-висок в йерархията?

ахахахахахахаха

:) ne be prosto ot posta na machoka razbrah kvo ima vpredvid i se spiram :)

Mooo6no
09-04-2008, 21:38
ako go bqh kazal az dali 6te6e da se izvini6 :D
aide liji guza na machoka 6toto e moderator
Еми да, ма ти не си.;) И на теб никой няма ти лиже нищо... нито отпред, нито отзад. 8-)

ScionOfStorm
09-04-2008, 21:39
заеби темата, спам на макс, юрош у нощтооо :grin: :grin:

бля.

Mbp3eJlaH
09-04-2008, 21:39
ako go bqh kazal az dali 6te6e da se izvini6 :D
aide liji guza na machoka 6toto e moderator
Еми да, ма ти не си.;) И на теб никой няма ти лиже нищо... нито отпред, нито отзад. 8-)

emi da golemite fenove kato kajat ne6to nikoi nqma da slu6a :booooomb:
ama kato zoro se izkaza i vsi4ki se izvinqvat
guzolizci

machoka
09-04-2008, 21:41
Mbp3eJlaH-е, нещо се набиваш в очите на колегията, което не говори добре за теб. Всеки твой пост е свързан с лизане на нечий задник - айде стига толкова, че съвсем се овлажних.

Както казах на АтакаБГ - ако даден потребител спазва правилата на форума, ако ще да дразни и съседната държава - може да си говори каквото си иска, и това че някой-някъде се дразни на някого си е лично негов проблем и НЕ бива да става достояние на ЦЕЛИЯ форум, във ВСЯКА тема.

Абе с една дума прочетете пак какво ви каза fire_of_satan, тя поне е човек под чиито думи винаги съм се подписвал.

machoka
09-04-2008, 21:50
Скърцането със зъби е най-лесната част чисто технически - тамън на 2 клика ми е с мишката. Едностранно вече го направих - акаунт с няколко хиляди поста на Емо Дол изгърмя.
Обаче съм станал мекушав и искам всичко да си дойде на мястото по естествения начин и никой да не ме псува.

LiveFlower
09-04-2008, 21:55
axaxaxaxax golema borba,golemo ne6to...

hardball
09-04-2008, 21:57
Еми и тоя момент го има с това всички да нападат, което е тъпо, ама от руга страна като ме дразни да си трая, защото се драка и с другите ли?
Според мен е адски тъпо това, че всички в темата за снимки й казват, че е грозна. Чудят се как да я издразнят и то супер безпочвено.
Тя не е беззащитно животинче, и тя си показва ноктенцата и се заяжда без да са й казали и дума някой път.
Иначе абстрахирайки се от частния случай е така. Най- лесно е да нападнем някой, когото вече са свалили. Ако го правиш, само защото по този начин се чувстваш добре спрямо себе си и си вдигаш самочувствието е адски тъпо. Но не е по- умно да симпатизираш на някого, когото не харесваш, само защото другите също не го харесват, а ти да си на иначе.
Справедливостта не значи в случая числено равенство на хората с различно мнение, а по- скоро е еквивалент на "каквото повикало- такова се обадило".

babity
09-04-2008, 22:08
Повечето пъти съм "нареждала" някоя "жертва" от незнание, а не защото ще се почувствам велика. А накрая, когато съм виждала, че съм в грешка почти винаги съм си го казвала. Даже наскоро обяснявах на едно момче как зад гърба му, от незнание, съм коментирала с приятелки какъв боклук е. Накрая стигнахме до положение да се извинявам, че съм се извинила, защото наистина беше боклук... Иначе съм съгласна с който каза, че понякога има хора, на които им е нужно някой да ги "подбутне" за да си кажат каквото им тежи, но масата просто се дървят за да се чувстват велики. Зат'ва има толкова много бананнати, с нови никове, наново псуват "персонала" и не само. Грозното е когато виждам такова нещо, такава джафканица между възрастни хора, на високи постове. :?

hardball
09-04-2008, 22:09
Еми всеки затова си има глава на раменете.
А иначе аз специално в случая мога да кажа, че по- системно се заяждам с нея, защото просто нея доста системно я има във форума. Не се заяждам с хора с по 1-2 мнение. Друго, че за безумно тъпите въпроси на потребители пак влезли за да питат как да свалят 3 килограма също няма смисъл да наливам. Реално погледнато, тя яко беше наистина яко тъпа щях да си река "боже, прости й, не е виновна" и да не се занимавам, както с цифра потребители.
Дразнещо е някой като е много тъп, ама е по- дразнещо като не е обаче се държи тъпо.

hardball
09-04-2008, 22:32
Еми мене пък не ме кефи и то поради една причина- това тя че така посреща нещата може да е плюс или минус. Плюс- защото е упорита, минус- защото не знае кога да спре, когато почват да я гаврят лошо. От външна гледна точка това е чиста проба сеирджийстване във форума. Прави интересно сигурно, обаче накрая всички забравят за какво въобще са почнали да се чекнат и оттам идва това, че я захапват във всяка тема само като й видят никнейма.
Мене ми е интересно да кажем първото включване и два коментара след това и оттам насетне са някакви плоски лични нападки и словесни излияния със страници.

_showy_
09-04-2008, 22:34
Мен не ме дразнеше докато не прихрани по неадекватен начин разни печени хора, като АТАКА, като и мен самата. :)
Сори ама око за око... :) Злопаметна съм и заядлива.... :)

hardball
09-04-2008, 22:35
Еми, когато от просто заяждане прерастне в мания разбираш, че се нуждаеш от хоби.

gsh
09-04-2008, 22:47
Това е първия и последен топик, който ще напиша и ще е свързан с Биянка.
Пише се с "А" бе :-x :lol:

DYNAMIC
09-04-2008, 22:59
от много мислене,ето кво става..всеки е толкова и прав и погрешен в мисленето..зависи от гледната точка.А както каза някои преди мен,кво се филмирате,тва е просто форум.То да си мислиш,че винаги си прав на 100% е равна на тва да си предубеден..само се келешите и после мажете.Измийте си чинийте,прочете некоя книга..поне нещо полезно..щото от тая тема полза не виждам!

psychopath
09-04-2008, 23:30
бате...мисловната дейност ти влияе зле..

кво ти пука?

TERRORMACHINE
09-04-2008, 23:45
А повечето заяждания тръгнаха относно външния й вид, затова искам да ви разкажа за една моя бивша съученичка от основното ми училище. До 7-и клас на това момиче му викахме Годзата, Годзила и т.н., докато наскоро един приятел и бивш съученик я е видял и ми каза, че е станала най-яката пичка и слага в малкия си джоб всичките други момичета, които тогава бяха готини. Та идеята ми е, че външната красота е много разтегливо и относително понятие, а е и доста нетрайно... човек никога не знае дали от грозното пате няма да се пръкне някой лебед, както и дали перфектната хубавица, няма да й се случи нещо, което да я обезобрази. И тогава няма да има виртуални целувчици, а хората ще съдят за нея по нов начин...
Хем си прав, хем не си...имам едно момиче от моя клас, която е доста...хубава, но като си и знаеш керливите ризи, просто я отбягваш! Друга съученичка, която също БЕШЕ хубава, но както ти каза може да дойде момент, в който да се случи нещо с теб и да те обезобрази за цял живот, но тя си остава красива по друг начин!!!

samoubiika
09-05-2008, 00:15
съгласна съм с тва за присъединяването...случвал ми се е и на мене ;д в смисъл...и мен са ме нападали 90% от форума ;д
не съм гледала,кой те обижа...или теб или викито ли кфа беше...няма да си правя труда да чета другите мнения в темата,шото моа се фана на бас че са негативни...поне голяма част от тях ;д
не е забранено на хората да споделят едно мнение...ма аре като е отрицателно си го запазете за себе си...
обиждате хора,които не сте виждали наживо никога до сега и които напълно не познавате!
сега една случка...има едно момиче...Моника...с нея съм от 1ви клас...знам я кфа е офтса ;д и още сме с нея в един клас...с нея се мразим...и аз примерно,имам право да я обиждам,шото я познавам...но човек,който не е прекарал време с друг човек,няма право да съди за него,по външния вид...било то дрехи,кожа,очи...дали е пъпчасал/а или не е...дали е грозен/на или не е...дали е дебел/а или не ;д тфа са глупости хора!осъзнайте се!

Bianca
09-05-2008, 07:49
A be murlo takava pisna mi ot tebe ve4e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,zatvori si malko taq prokleta usta,deewa spri se ve4e!
PP sujalqvam ama pa i az se qdosah,mamka mu :booooomb:
Преди няколко дена беше отправила комплмент към мен в темата за снимките.
Е, аджеба, това не е ли пример? :-|

LiveFlower
09-05-2008, 08:53
A be murlo takava pisna mi ot tebe ve4e weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,zatvori si malko taq prokleta usta,deewa spri se ve4e!
PP sujalqvam ama pa i az se qdosah,mamka mu :booooomb:
Преди няколко дена беше отправила комплмент към мен в темата за снимките.
Е, аджеба, това не е ли пример? :-| Xmm... imam edna moje da se kaje losha 4erta mnogo burzo da si promenqm mneniqta za horata,v tvoq slu4ai :?

Bianca
09-05-2008, 09:22
Мен не ме дразнеше докато не прихрани по неадекватен начин разни печени хора, като АТАКА, като и мен самата. :)
Сори ама око за око... :) Злопаметна съм и заядлива.... :)
Ами, съжалявам, но искаш ли да ти покажа темата, в която неизвестният дотогава за мен Яворчоооу, написа, че съм травестит и защо ли ми се обръщало подобно внимание?
А ти като печена ли се окачествяваш? :lol:
В този случай между мен и теб, естествено, аз започнах всичко, но просто ме издразни с повърхностното си мислене.
Та нали ние, простите селяци, нямаме право да стъпваме в така недосегаемата и лелеяна София, щели сме да ви развалим. :lol:

_showy_
09-05-2008, 09:58
Че приличаш на травестит.. Приличаш. Спор няма. :-D
Като каква се окачествявам няма да обяснявам точно на теб. :) Но.. Наистина досаждаш.... :) Досаждаш със злобата и ниското си самочувствие...с плоския си ум и грозната си муцунка.. :) с наглостта си и повтярянето на едно и също във всички теми...

Bianca
09-05-2008, 09:59
А ти не повтаряш ли непрекъснато, че мязам на травестит? :-P Ти си по-досадна. ;)

_showy_
09-05-2008, 10:03
Всъшност не го повтарям непрекъснато. :) Ти трябва да си го знаеш... :-D
И не мисля, че съм по-досадна. Поне не всяка втора, досадна тема е моя. :)

babity
09-05-2008, 10:04
Свалете си гащите и си премерете пишките! Супер задръстено е т'ва дето става в момента. Емото малко от малко се мъчи да кротне, ама вие все я провокирате.

_showy_
09-05-2008, 10:08
Свалете си гащите и си премерете пишките! Супер задръстено е т'ва дето става в момента. Емото малко от малко се мъчи да кротне, ама вие все я провокирате. :-D Как бе девойче...? Гледай к'ви теми пуска... :-D
А аз си се чудя на акъла, как може още да се занимавам... :-o Ама явно до това водят дългите почивки... :?

babity
09-05-2008, 10:12
Еми глей с'а... доколкото си спомням за какво беше темата, а то никак не е много, става дума, че един вид всички я нападате колективно и просто го правите по инеция, вече дори не чакате да се надъха нещо. По принцип ми е през... някъде кой с кого има да дели и какво. Ама просто и угаждате на акъла. Видяло момичето, че тука има внимание и дай да серем навсякъде, за да има още внимание за нея. Само и угаждате на акъла, карате я да се чувства специална. Прекалено много труд си давате.

Riot
09-05-2008, 10:12
emo doll e dosta protivno syshtestvo

dori v skype mi beshe dosajdala
vypreki
che q psuvam na "makq" :-x

_showy_
09-05-2008, 10:17
emo doll e dosta protivno syshtestvo

dori v skype mi beshe dosajdala
vypreki
che q psuvam na "makq" :-x

На мен на ЛС ми досажда. :x
Иначе babity си е напълно права... Тъпо е да правим на такова мазало форума заради някакво си създание. :?

Riot
09-05-2008, 10:19
emo doll e dosta protivno syshtestvo

dori v skype mi beshe dosajdala
vypreki
che q psuvam na "makq" :-x

На мен на ЛС ми досажда. :x
Иначе babity си е напълно права... Тъпо е да правим на такова мазало форума заради някакво си създание. :?
qvno dosta i e SAD
opitva se da zavyrje conversation s vsichki deto q "obichat" 8-)

Rowdy
09-05-2008, 10:45
емо е пич е :-o

LiveFlower
09-05-2008, 10:47
ако си пререже вените,обещавам да я заобичам 8-)nema problem nali e emo 8-)

Bianca
09-05-2008, 10:53
Мда, как пък не.
Аз спирам да спамя.

Deliverance
09-05-2008, 12:22
x

ScionOfStorm
09-05-2008, 12:38
:-D Как бе девойче...? Гледай к'ви теми пуска... :-D
А аз си се чудя на акъла, как може още да се занимавам... :-o Ама явно до това водят дългите почивки... :?

me haz a qvestionz?

Какво й е на тая тема? Самата тема тъпа ли е като възможност за дискусия?

Коя е по-интересна?

Пример?

kkthxbai

Inaaaaaaaa
09-05-2008, 12:42
Хъхъ,тая тема май я пусна да я обсъждате.
Абе,знае как да привлече вниманието.

AItOo0
09-05-2008, 15:33
Къде ги преброй 99.9% от потребителите на форума бе :D :D
Еми сорка ,ама аз не съм от тях .Имам си мнение и не го променям , ако не се обедя в противното ..

OtherDimension
09-05-2008, 16:16
nqkoi trqbva da ti razqsni znachenieto na dumata "predubedenost"

inache ima grupichki, koeto e suvsem normalno - grupata na casuals, grupata na fenki i posledovateli na exploitedteen i t.n.

SuNsEt
09-05-2008, 16:18
Еми да,тъпо е.Ама май стана нещо като ритуал в тоя форум.Като не можете да преодолеете негативно мнение по ваш адрес,просто не пускайте снимки и не се заяждайте излишно.
Да,всеки има различни предпочитания односно външната красота и често в темата за снимки се изказва...понякога прекаленно много ( :-D ).Това ме дразни,признавам си.Мога да дам конкретен пример само,че не искам да се заяждам.Така,че ще си замълча.

OtherDimension
09-05-2008, 16:29
nqkoi trqbva da ti razqsni znachenieto na dumata "predubedenost"

inache ima grupichki, koeto e suvsem normalno - grupata na casuals, grupata na fenki i posledovateli na exploitedteen i t.n.

тва са глупости,никакви групи няма. просто няколко човека се познаваме и влизаме да си правим кирия...
по тая логика вие "punks" група ли сте или сте просто група приятели?
zashto da sa gluposti?
naprotiv, potvurjdavash mnenieto mi - vie ste grupa poznati, s obshti interesi, lafove i nachin na mislene do tolkova, che haresvate ili ne haresvata edni i sushti hora i t.n.
a az grupa nqmam, tui kato nikoi ne poznavam :)

OtherDimension
09-05-2008, 16:35
nikoga ne sym vlizal v kakyvto i da e chat kanal na tozi forum
obyrkal si se neshto :)

hardball
09-05-2008, 16:35
Групи няма.
Класово разделение няма.
Расизмът е отживелица.
Гей браковете са приветствани.
Наркотиците тънат в забрава.
Хората не страдат от предрасъдаци и предубеждения.
Измислен е лек за мигрената, СПИН и всички гъбични заболявания. Едновременно.

Къде живеете? От това по- нормално няма. Групичките са нормални, като сте влязли във форума не сте длъжни да си пишете и да се харесвате с всички.
Не става дума дори за форума, а като цяло.

hardball
09-05-2008, 16:48
Еми аз още не съм много навътре с тея групи и т.н. по форумно, имам 100 поста на кръст, обаче мога да кажа, че това си е отново пример за това, за което е пусната темата.
Щом сте класифицирани по 1 начин и хората по начало ви слагат в 1 категория без значение какво всъщност казвате, смятай.
Ама всъщност това е предубеждението, защитен механизъм. Човек е винаги предубеден малко или много след една възраст, нещо като инстинкт. Тъпото е, когато въпреки, че другите са ти доказали, че предубежденията ти са безпочвени да продължаваш да се настройваш и е тъпо, когато ти пречи да общуваш нормално с хората. Общуването е да можеш да приемаш и да предаваш информация, ако заради някакви тъпи предубеждения не можеш да възприемаш нормално, то това е непълноценно общуване. Май в даскало се учеше това... (за общуването)
Да определяш всички по общ принцип е мнооооого тъпо :/

hardball
09-05-2008, 16:58
Че мене като ме дразни си й го казах снощи. Аз съм на 0 процента непредубедена, защото аз преди просто не съм влизала като е била със стария никнейм, по- склонна бях в началото да застана на нейна страна, от гледище, че другите са лошите батковци и какички и я хапят лошо, изчаках и прецених, че се включва много тъпо на места и получава факсове от горските феи.Тя сигурно да не ме види, сигурно и аз я дразня. Мене не ме бръсне, нея по- малко.
Тъпото е да вървите от тема в тема в тема и да повтаряте едно и също...
Не, грешка, тъпото е хора, дето до ся са си траяли или са се правили на важни в теми като "одрасках си мозъка докато си бърках в носа, сега какво да правя?!" дойдат днеска, като мина и замина и вече се предъвкват само мотивите за целия тоя спам и кажат "Ууу, ти си тъпаааа" или "Аууу , кви сте гадниии". Ми който толкова знае що не се е обадил като е било време, беее... сега като се е сетил да пише на модераторите едно съобщение и да спи спокойно.

Bianca
09-05-2008, 18:17
а да чакаш 100 години от всеки (в случая от емо дол) да покаже и добрата си страна и да му търпиш постоянните гафове и заяждания с всички (при положение,че НЕ Е сигурно,че ИЗОБЩО има такава страна),правилно ли е? :)
Абе ТИ НЕ МОЖЕШ ДА ОПРЕДЕЛЯШ КОЙ КАКВИ СТРАНИ ИМА, ОКЕЙ?

LiveFlower
09-05-2008, 20:50
Важното е групата с фенки и последователи на exploitedteen да расте! :-o :-o :-)xaxaxax :razz:

LiveFlower
09-05-2008, 20:57
Ни съ пудиграфай! :-x


Ще си правя секта 8) 8-) 8-)Ни съ пудигравам,az sum tam :oops:

HenykucT
09-05-2008, 22:01
Когато нещо или някого те дразни, напусни ... Така направиха повечето от тези хора, които изброи, като изключим фенката ... Вече взе да ми писва да гледам твоя ник навсякъде по разделите из форума. Стегни се малко и живей ...

BornFromPain
09-05-2008, 23:47
Винаги съм предпочитал да съм предубеден отколкото следубеден...
Някакси при второто винаги си назад с нещата и се налага да преосмисляш всякакви неща :Д
Иначе до някъде си права, но не казвай на никой.

Bianca
09-06-2008, 07:48
Когато нещо или някого те дразни, напусни ... Така направиха повечето от тези хора, които изброи, като изключим фенката ... Вече взе да ми писва да гледам твоя ник навсякъде по разделите из форума. Стегни се малко и живей ...
;)
Не ми казай какво да правя.

Bianca
09-11-2008, 20:45
Винаги съм предпочитал да съм предубеден отколкото следубеден...
Някакси при второто винаги си назад с нещата и се налага да преосмисляш всякакви неща :Д
Иначе до някъде си права, но не казвай на никой.
Не се безпокой. [-o<

w0sh
09-11-2008, 20:53
Е по тая логика ако си направя нов таен акаунт сички ще са съгласни с мене.

RhytmiX
09-11-2008, 21:11
хейтърска тема 8-) тъпа както винаги

SWASTICA
09-12-2008, 03:33
Не така Емо Дол, на мен не можеш да приличаш! :-D
Ти ставаш смешна, не си център на внимание, ако искаш ще ти дам някой урок как можеш да станеш наистина център на внимание...
Примерно 30 - 40 страници за 5-6 часа...
Аз съм свидетел как акаш на ляво и на дясно простотия...
Знам, че е по-добре да сереш на метеното, от колкото да метеш сраното, но прекаляваш.
Наливаш хората, след това искаш респект, не става!
Аз наливам и не чакам да ми правят евала, чакам да ме плюят, но разликата между мен и теб е, че аз казвам това, което мисля и ме плюят, а ти казваш това, което искаш да те направи интересна и те плюят многократно... ;)

Bianca
09-12-2008, 07:11
Не така Емо Дол, на мен не можеш да приличаш! :-D
Ти ставаш смешна, не си център на внимание, ако искаш ще ти дам някой урок как можеш да станеш наистина център на внимание...
Примерно 30 - 40 страници за 5-6 часа...
Аз съм свидетел как акаш на ляво и на дясно простотия...
Знам, че е по-добре да сереш на метеното, от колкото да метеш сраното, но прекаляваш.
Наливаш хората, след това искаш респект, не става!
Аз наливам и не чакам да ми правят евала, чакам да ме плюят, но разликата между мен и теб е, че аз казвам това, което мисля и ме плюят, а ти казваш това, което искаш да те направи интересна и те плюят многократно... ;)
Това, че аз и ти мислим по различен начин, не означава, че АЗ не мисля правилно и не казвам това, което мисля. ;)

Native
09-12-2008, 08:02
Пожелавам никой да не се държи с вас, така както вие с нея.
Атакабг, пич кефиш ме, въпреки отношението си спрямо това момиче, но си представи някой така да обижда приятелката ти или сестра ти, ако имаш такава. И това не е само за теб.
Аз и правя евала, че показа свои снимки, въпреки че сигурно е осъзнавала, че няма да се хареса на маса хора тук.
Тя не си е избирала как да изглежда, но е избрала как да се държи и мисли, благодарение на Вас.

Bianca
09-12-2008, 11:27
Емо_долл ака хит_ту_фит е заядлива, понеже има комплекси относно външния си вид. Тези комплекси обаче упорито ги отрича. Не ме кефи!

Тези, които твърдите, че не сте предубедени - лъжете.
АБСОЛЮТНО всеки човек има някакви комплекси относно нещо си. :-)

babity
09-12-2008, 11:32
Емо_долл ака хит_ту_фит е заядлива, понеже има комплекси относно външния си вид. Тези комплекси обаче упорито ги отрича. Не ме кефи!

Тези, които твърдите, че не сте предубедени - лъжете.
АБСОЛЮТНО всеки човек има някакви комплекси относно нещо си. :-)

Права си, така е. Малък ми е :-# [-o< ... булдога! :lol: :lol: :lol: :lol:

babity
09-12-2008, 12:37
По-скоро ти е голямо туловището.

Тихо па' ти бе! [-o< [-o< [-o< К'во издаваш обществени тайни? :D

pampers
09-12-2008, 19:36
Какво целиш с тази тема?? :shock: иначе си напълно права 8)

vesela_bull
09-13-2008, 13:48
аз лично не съм предубедена и никога не съм била, независимо от темата и всички които са отговорили, не си променям мнението за човек само от нечие негативно изказване... пф тва е мн тъпо даже... Hit 2 Fit. темата е доста добра и наистина засяга голям проблем на форума
Според мен също е тъпо защото повечето хора не пишат кои са от къде са на колко са и т.н. и ти просто незнаеш с кого общуваш..а пък ако някой толкова те дразни няма нужда да бъдеш баннат заради няколко свои мнения а просто пиши си там колко се дразниш но без убиди..а пък ако предните мнения на човека са били тъпи в смисъл заяждал се е и т.н. пък сега не е така няма смисъл да му се натяква че заради предишните си мнения сега си е заслужил такова отношение и т.н. не мисля че има смисъл в това защото не мисля че хората са толкова тъпи че да не се осъзнаят все някога... :)

vesela_bull
09-13-2008, 13:51
Какво целиш с тази тема?? :shock: иначе си напълно права 8)
според мен цели да каже на хората които говорят неща за човека срещу тях и са толкова предубедени че той е тъп и т.н. без да го познават да не г правят повече нещо такова.. :)

Bianca
09-28-2008, 12:33
Какво целиш с тази тема?? :shock: иначе си напълно права 8)
според мен цели да каже на хората които говорят неща за човека срещу тях и са толкова предубедени че той е тъп и т.н. без да го познават да не г правят повече нещо такова.. :)
Нещо такова. :lol:

Pliok0019
09-28-2008, 18:57
Не е така, определено.

Повечето хора (влючително и аз) намираме Викито за хубава. Единици не я харесват. Отх_фенка наистина има еднотипни снимки, никои не го отрича. Някой го е забелязал, останалите са го потвърдили. Това не прави снимките й лоши...просто еднакви.

Остносно теб...ясно това е ясно целта на темата... Ако не се държеше злолбно, не обиждаше и не коментираше с цел провокация, абсолютно на никои нямаше да му пука на това, че 14 годишна пикла изглежда прекалено мъжествена.

Loshotia
09-28-2008, 19:17
Абе защо във всяка тема те има??! Имам чувството, че като пусна чешмата пак ще излезеш ти...ужас

5StaR
09-29-2008, 03:12
attention whore.

perkele1914
09-29-2008, 08:20
attention whore.where?

WILD__BOY
09-29-2008, 08:34
вие верно си нямате никва работа и само си създавате някви драми в тоя форум

BlueAvalanche
09-29-2008, 15:33
Човек с почти 6000 мнения за малко повече от месец да говори за форумни мишки ауу :D


Hit 2 Fit има и живот извън форума, от меен да знаеш

Bianca
09-29-2008, 15:59
Човек с почти 6000 мнения за малко повече от месец да говори за форумни мишки ауу :D


Hit 2 Fit има и живот извън форума, от меен да знаеш
Абе, знам го, ама не баш от теб. 8)

BlueAvalanche
09-29-2008, 17:15
tqnko много ти се кефя за това, чудя се наистина ли си толкова ограничен или се правиш :o

AvaLan4e
09-29-2008, 18:14
Сваляш ли я? Мало си голяма това да ти е проблем (; ('=

Bianca
09-29-2008, 18:18
Сваляш ли я? Мало си голяма това да ти е проблем (; ('=
Ъ?

AvaLan4e
09-29-2008, 18:19
Сваляш ли я? Мало си голяма това да ти е проблем (; ('=
Ъ?Ами....темата е детинска (=

Bianca
09-29-2008, 18:21
Да, знам. (:

AvaLan4e
09-29-2008, 18:23
Да, знам. (:
{}