PDA

View Full Version : Пинцетка.



Bianca
09-04-2008, 18:54
Здравейте, хора. 8-)
Та днес се престраших и направих голяма стъпка-купих си пинцета от едно левче и си изскубах космите на подмишниците. 8-) Болеше ме малко, но го намазах с крем Здраве и ми мина. Обаче сега гледам някакви червени пъпчици, и то доста са се появили. Нормално ли е това? 8-)
А и да ви попитам също-добра идея ли е това с пинцетата? 8-) Защото самобръсначката ги прави повече, а така оредяват, не е ли тъй, аджеба? 8-)
Дано само мама не види к`ва глупост съм свършила. 8-)

Dundy
09-04-2008, 18:57
абе извинявай ама ти на 6 ли си,че да те е страх майка ти да види,че си си махнала космите ебаси.Аз не бих изтърпяла 100 години да си вися пред огледалото и т.н ама карай.Това с червените тоочици е мястото,където са били корените на косъмчетата и спокс.Ако имаш нерви по-добре продължавай с пинцетата(лично мое мнение),защото ако се бръснеш косъмчетата стават по-дебели и се виждат повече

VilleBaby
09-04-2008, 18:59
БОЖЕЕ :shock: дано в магазина не си казала пинЦета :shock: :lol: казва се пинСета!!!!!!!! и да нормални са червените пъпчици , спокойно ще изчезнат...а и защо да е глупост?? ти на колко години си ?? отвращавам се като видя хора с косми под мишниците , особено момичета :shock:

Blab
09-04-2008, 18:59
лигла.

Dundy
09-04-2008, 19:04
БОЖЕЕ :shock: дано в магазина не си казала пинЦета :shock: :lol: казва се пинСета!!!!!!!! и да нормални са червените пъпчици , спокойно ще изчезнат...а и защо да е глупост?? ти на колко години си ?? отвращавам се като видя хора с косми под мишниците , особено момичета :shock:
аз си мислех,че е пинцета,ам вече знам как е.А откъде съм си го наулила не се знае

Bianca
09-04-2008, 19:06
Ами попринцип ми казва, че съм била още малка, а и те бяха малко. :D Амм, мисля, че пинсета и пинцета са дублетни форми, но добр-винаги вие сте прави. :)
Защо да съм лигла? :shock:

BaBy_bS
09-04-2008, 19:13
а с епилатор няма ли да ти е по-лесно ... и по-бързо :-o

Inaaaaaaaa
09-04-2008, 19:13
И аз си мислих,че с пинсета няма да растат толкова бързо,но ефекта е същия..
Още на другия ден бяха порастнали ;)

ger4e7y
09-04-2008, 19:18
лелее как не те е боляло незнам :shock: :-o

Dundy
09-04-2008, 19:20
Ами попринцип ми казва, че съм била още малка, а и те бяха малко. :D Амм, мисля, че пинсета и пинцета са дублетни форми, но добр-винаги вие сте прави. :)
Защо да съм лигла? :shock:
е на колко си години.Смис ако имаш каквито и да е косми ги махаш.Се едно на 8 да си цялата космясала(трудно,но все пак)и да ти кажат прекалено малка си,стой си като маймуна

HePpitO
09-04-2008, 19:25
Кажи на ваще да ти купят епилатор, няма да си играеш толкова, а и е по-лесно и удобно. За червените точици нормално е, на мен винаги ми се появяват след като се епилирам, мажи се с крем и ще минат.

WaterLilly
09-04-2008, 19:27
Ние казваме пинсета, ама официално си е пинцета, така че момичето правилно си го каза. :) Питай майка ти да ти купи крем депилатоар, защото с пинсетата е много болезнено и много време отнема!

s3xy
09-04-2008, 19:38
Ами попринцип ми казва, че съм била още малка, а и те бяха малко.
ами щом са били малко значи не си си играла доста време... като се появят повечко си вземи епилатор :] намажи червените точки с крем и ще минат бързичко :)

snike
09-04-2008, 19:48
4ervenite to4ici sa za6toto ti izvadila kosym4etata s korenite a po dobre si vzemi epilator po byrzo stava a moje i s kola maska da gi maha6 tykmo taka kosym4etata iztynqvat

ell_ownz
09-04-2008, 19:51
kola maska ili epilator. zako s pinseta? ti ne si fred :D a i osven tfa pup4icite sa ot krema, az si gi maham s epilator i nqam pap4ici.Nikoga sled epilaciq ne se morki ili maje mqstoto s neshto.tfa se prai samo pri brasneneto . maika ti ne e fred da ne ti dava da si gi mahash. da beshe napisala temata predi da si po4nala s pinsetata...kola maska e nai barzo i udobno

_LacrymoSa_
09-04-2008, 20:02
Колко часа си ги махала :shock: С пинсета... :?

zvezdichkaaa
09-04-2008, 20:48
Ауу като някой каже пинЦета адскиии ме дразни.Все едно слушам баба си(нищо лично).А това за точиците ти до сега не си ли ползвала кола маска или нещо подобно :shock: .Винаги има червени точици,ноо ще се махнат споко.Айде успех :-)

П.П.А като кажа нищо лично винаги ми се иска да довърша с просто бизнес :lol:

gabi_94
09-04-2008, 22:29
probvai s epilator, boli kolkoto pinseta, ai pone pri men ama ne ostavq pap4ici i me darji edna sedmica

ValzZi
09-05-2008, 01:18
Имаш няколко по добри опций:
-кола маска-болезнено,но дълготрайно
-креми демилатоар-1 седмица приблизително без ново окосмяване-никаква болка,но е възможно да си алергична към самия крем така че ако решиш да използваш такъв прочети инструкцийте за безопасност
-ами...да го направим като първобитните-избръсни ги-никаква болка,алергия,пъпчици и до следващото къпане ако са израснали махни ги пак аз така правя :)
само недей повече с тия пинЦети че е опасно така :razz:

Kaos_Urbano
09-05-2008, 01:22
Ъъъ..
Кво се занимаваш със пинсета,няма смисъл с кола маска става доста по-бързо, и ефектът е същия;)

Madness
09-05-2008, 08:37
И аз така правех,ама ме мързи и вече с епилатора.Боли,ама поне е бързо.
Иначе за червените пъпчици,споко нормално е.Мен и някви гноини са ми излизали... :-x