PDA

View Full Version : SmartMovie



Gab3t0o_
09-04-2008, 19:21
Значи имам нокия Н81 и искам да мога да гледам клипчета на него казаха ми че с тази програмка http://zamunda.net/details.php?id=101196&comments=1#comm1982692 мога но нещо не мога да разбера кое от всичко да инсталирам на компа кое на тела иИ + това ми изписва че сертификатът е с изтекъл срок и въобще много се обърках ако някой може да ми обясни с всички малки подробности като на малоумен как става номера ще съм му адски благодарна :cry: а ето и скайпа ми (dup3to) ако искате благодаря ви предварително :-)

s3xy
09-04-2008, 19:46
уф май трудно ще се намери някой... :-o :?

celio
09-04-2008, 21:00
като за началото си теглиш целия пакет от замунда.
после си инсталираш за S60 smart movie player на телефона (.sis файла)
след това слагаш и кодека - xvid също .sis файла и го инсталираш също
smart movie converter се слага на ПЦ-то с тази програма си конветираш филмите за телефона като резолюция и голема. след като го конверт филма клип и т.н. си го слагаш на телефона и от програмата smart movie го намираш където си го качила на телефона и го пускаш и гледаш.
за регистрацията виж във readme файла трябва да е обяснено както точно става. аз не си спомням но имаше някаква "игра" между телефона и пц-то.
успех!

buzzfuzz
09-06-2008, 20:01
Преди да инсталираш на тела smartmovie трябва да върнеш дата на телефона на 1/1/2007 и така ще се инсталира а регистрационния код е 0000 на тела и след туй даващ на отклучи конветор и пишеш кода на конветора който ти исписва и си готов :) ако искаш ми пиши на привет да ти дадам няколко полезни сайта за телефона ти :)