PDA

View Full Version : Дали има поне мъъъничко смисъл...?



make_you_mine
09-04-2008, 21:55
Ухх харесах си наскоро едно момче. Запознахме се. Излязохме. Супер сладур,всичко е екстра,ама по дяволите, много,очевидно е разгонен,а на всичкото отгоре е някъв пълен женкар! (това го разбрах просто нямаше как), а аз съм на 18 ,ама съм едно невинно такова,скоро приятел не съм си имала и иии ко да кажа дам не съм го правила,а на него само тва му е в главата..секс..аз ся не мога да му го дам,пък да ми е тооолкова сладък :-) и се чудя има ли поне грам смисъл да се занимавам с него...

Bellatrix
09-04-2008, 22:13
Надали има голям смисъл. Щом е такъв женкар... Не се връзвай с тоя тип момчета особено, ако си по неопитна и невинна - ще ти разбият сърцето. :-#

CenCe
09-04-2008, 22:13
ако искаш вече да си напраиш сефтето с някой без значение кой- само тогава има смисъл..Според мен :?

mishmula
09-04-2008, 22:16
Ако е за една вечер има, иначе такива мъже не седят само при една жена

Jumbie483
09-04-2008, 22:17
Няма смисъл.
Аз преди се забърках с такова момче и после си изпатих :-#

s3xy
09-04-2008, 22:35
по-добре го остави и го направи с момче, с което имате мн силна емоционална връзка, не си заслужава да се даваш на "женкар" който ще те изчука, щи разбие сърцето и ше те зареже :? :? :?

NaNa_SladuRana
09-04-2008, 22:43
Напук на всичко,аз винаги вярвам,че има надежда :)

zaraaa
09-04-2008, 22:50
Като го виждаш, че е женкар и мисли само за едното е***, какво правиш при него, бе момиче! Няма значение колко е сладък и какъв голям сладур е, ще те нае*** и после ще те зареже и Ти ще Страдаш! Това ли искаш? Ако да - ми ок отивай! Ако ли не - Бягай далече от него, докато е време! ( съжалявам ако съм била доста груба и цинична!)

Abs0lute
09-04-2008, 23:00
Хах още ли има 18 годишни девственици бе... На къде отива тоя свят...

zaraaa
09-04-2008, 23:06
Хах още ли има 18 годишни девственици бе... На къде отива тоя свят...

Аз си мисля, че светът не върви на добре, щом има хора, които да мислят като теб!

paranoia
09-04-2008, 23:24
Хах още ли има 18 годишни девственици бе... На къде отива тоя свят...

Аз си мисля, че светът не върви на добре, щом има хора, които да мислят като теб!Az puk mislq che vurvi dobre ako ima hora kato nego 8-) 8-)

zaraaa
09-04-2008, 23:27
Хах още ли има 18 годишни девственици бе... На къде отива тоя свят...

Аз си мисля, че светът не върви на добре, щом има хора, които да мислят като теб!Az puk mislq che vurvi dobre ako ima hora kato nego 8-) 8-)

Оо да сигурно, явно за теб е доста нормално да се е*** лапета на по 13-14 години, колкооооо романтично и красиво! Като, че ли вие ще определяте кой на колко да си изгуби девствеността, това си го решава всеки сам за себе си!

paranoia
09-04-2008, 23:28
Aaa ne znaeh che sled 14 sledva chisloto 18

zaraaa
09-04-2008, 23:31
Aaa ne znaeh che sled 14 sledva chisloto 18

Казах го горе и сега ще го кажа - Като, че ли вие ще определяте кой на колко да си изгуби девствеността, това си го решава всеки сам за себе си!

plmn
09-04-2008, 23:33
Въобще не виждам защо спорите с zaraaa.Абсолютно е права, че не е кой знае какво герйство да си направиш сефтето на 13 и да си пиян като кирка.Всеки решава за себе си.Не можете да убедите нито нея, нито когото и да е било в нещо различно от това в което вярват.

Chrissie
09-04-2008, 23:33
И аз съм на мнение,че не трябва да му се даваш.Все пак е очевидно какво иска.И ти,и той перфектно знаете това.Даа,може и да е много сладък,но нали всички момчета са такива когато искат нещо?А какво става когато го получат?Вече не изглеждат толкова мили и приемат това,че са те оставили за нещо съвсем нормално.С две думи,просто не разбират къде е проблема.Мъже! :? Според мен,ще направиш грешка ако му дадеш това,което иска.Но изборът си е твой.Както беше написано по-горе...Ако не искаш нищо от него,просто нещо бързо и незачитлно-добре,давай,върви,няма проблем.Но ако искаш нещо повече,чувства,емоции-по-добре недей.

zaraaa
09-04-2008, 23:36
Въобще не виждам защо спорите с zaraaa.Абсолютно е права, че не е кой знае какво герйство да си направиш сефтето на 13 и да си пиян като кирка.Всеки решава за себе си.Не можете да убедите нито нея, нито когото и да е било в нещо различно от това в което вярват.

Благодаря ти plmn - е тва е истината!

paranoia
09-04-2008, 23:40
Въобще не виждам защо спорите с zaraaa.Абсолютно е права, че не е кой знае какво герйство да си направиш сефтето на 13 и да си пиян като кирка.Всеки решава за себе си.Не можете да убедите нито нея, нито когото и да е било в нещо различно от това в което вярват.Phaha koi govori za geroistvo...nikoi ne e kazal che traa se naebesh na 13,qvno za vas pod 18 da se naebesh e tochno tva...13 godishna pikla

hatercrew
09-04-2008, 23:41
си дойдем на думата първо зара а адски права :) и второ на тоз му тегли една хубава българска майна и давай напред :D

zaraaa
09-04-2008, 23:46
Въобще не виждам защо спорите с zaraaa.Абсолютно е права, че не е кой знае какво герйство да си направиш сефтето на 13 и да си пиян като кирка.Всеки решава за себе си.Не можете да убедите нито нея, нито когото и да е било в нещо различно от това в което вярват.Phaha koi govori za geroistvo...nikoi ne e kazal che traa se naebesh na 13,qvno za vas pod 18 da se naebesh e tochno tva...13 godishna pikla

1- во ти нещо подиграваш ли се с тези твои думи:Phaha koi govori za geroistvo... и 2-ро Не не е това, ние с plmn, пояснявахме, че в днешно време като че ли е нормално да ми се е*** на по 13-14 години, а не в зряла възраст!

didsyncho
09-05-2008, 03:34
Не се занимавай с подобни типове.. в неговата глава е мисълта за това как да спи с теб и да те зареже..
просто не си струва.. ще те нарани..

Abs0lute
09-05-2008, 03:51
Въобще не виждам защо спорите с zaraaa.Абсолютно е права, че не е кой знае какво герйство да си направиш сефтето на 13 и да си пиян като кирка.Всеки решава за себе си.Не можете да убедите нито нея, нито когото и да е било в нещо различно от това в което вярват.Phaha koi govori za geroistvo...nikoi ne e kazal che traa se naebesh na 13,qvno za vas pod 18 da se naebesh e tochno tva...13 godishna pikla

1- во ти нещо подиграваш ли се с тези твои думи:Phaha koi govori za geroistvo... и 2-ро Не не е това, ние с plmn, пояснявахме, че в днешно време като че ли е нормално да ми се е*** на по 13-14 години, а не в зряла възраст!
Хмммм зряла възраст? 28 год? 35 год? Никога не съм разбирал жените като вас.. Вие винаги говорите за секса като за нещо което едва ли не правите насила, само заради нагона на отсрещния пол. Анти-сексуални създания като вас? Никога няма й да ги разбера. Предполагам какви книги сте чели, кои филми сте изгледали, но ще ви разочаровам. В днешно време вашата идеалистична представа за "Секс" няма почвата да просъществува. В настоящето, с всичката информация с която подрастващите разполагат, с крайно вулгарната заобикаляща ги среда, сексът не просто не може да бъде този символ на кулминационната близост и доверие между двама партньори, а дори обратното - поредния "инструмент", блажено удоволствие, с който спокойно може да се експериментира, и който лицата изживяват абсолютно поотделно и различно, адски далеч от вашата идея за "едно-цяло".

mechtaq_za_teb
09-05-2008, 03:52
Няма смисъл.
Аз преди се забърках с такова момче и после си изпатих :-#И аз. :( Е уж отначало не беше за секса,но след известно време беше само заради това.
Та според мен няма смисъл да се занимаваш.

paranoia
09-05-2008, 04:43
Въобще не виждам защо спорите с zaraaa.Абсолютно е права, че не е кой знае какво герйство да си направиш сефтето на 13 и да си пиян като кирка.Всеки решава за себе си.Не можете да убедите нито нея, нито когото и да е било в нещо различно от това в което вярват.Phaha koi govori za geroistvo...nikoi ne e kazal che traa se naebesh na 13,qvno za vas pod 18 da se naebesh e tochno tva...13 godishna pikla

1- во ти нещо подиграваш ли се с тези твои думи:Phaha koi govori za geroistvo... и 2-ро Не не е това, ние с plmn, пояснявахме, че в днешно време като че ли е нормално да ми се е*** на по 13-14 години, а не в зряла възраст!
Хмммм зряла възраст? 28 год? 35 год? Никога не съм разбирал жените като вас.. Вие винаги говорите за секса като за нещо което едва ли не правите насила, само заради нагона на отсрещния пол. Анти-сексуални създания като вас? Никога няма й да ги разбера. Предполагам какви книги сте чели, кои филми сте изгледали, но ще ви разочаровам. В днешно време вашата идеалистична представа за "Секс" няма почвата да просъществува. В настоящето, с всичката информация с която подрастващите разполагат, с крайно вулгарната заобикаляща ги среда, сексът не просто не може да бъде този символ на кулминационната близост и доверие между двама партньори, а дори обратното - поредния "инструмент", блажено удоволствие, с който спокойно може да се експериментира, и който лицата изживяват абсолютно поотделно и различно, адски далеч от вашата идея за "едно-цяло".+1 i think im inlove 8-)

Dqvolitata
09-05-2008, 04:56
ae ludileste e tyka 13 godi6ni lapeta sa ebat kat magarete i neznaite kva grozna kartina e katy minat pokrei vas :-D . a oniq go ostaovai 6toto ,samo pomisli sled katy prai6 sex s nego 6te te iska li o6te. ti stava6 ve4e ne6ty katy pro4eten vestnik :)

Lysit0
09-05-2008, 05:12
Ако е за една вечер има, иначе такива мъже не седят само при една жена
Така е.

BaiToq
09-05-2008, 05:33
Ухх харесах си наскоро едно момче. Запознахме се. Излязохме. Супер сладур,всичко е екстра,ама по дяволите, много,очевидно е разгонен,а на всичкото отгоре е някъв пълен женкар! (това го разбрах просто нямаше как), а аз съм на 18 ,ама съм едно невинно такова,скоро приятел не съм си имала и иии ко да кажа дам не съм го правила,а на него само тва му е в главата..секс..аз ся не мога да му го дам,пък да ми е тооолкова сладък :-) и се чудя има ли поне грам смисъл да се занимавам с него...
Може да те сефтоса. :grin:

zaraaa
09-05-2008, 12:16
Въобще не виждам защо спорите с zaraaa.Абсолютно е права, че не е кой знае какво герйство да си направиш сефтето на 13 и да си пиян като кирка.Всеки решава за себе си.Не можете да убедите нито нея, нито когото и да е било в нещо различно от това в което вярват.Phaha koi govori za geroistvo...nikoi ne e kazal che traa se naebesh na 13,qvno za vas pod 18 da se naebesh e tochno tva...13 godishna pikla

1- во ти нещо подиграваш ли се с тези твои думи:Phaha koi govori za geroistvo... и 2-ро Не не е това, ние с plmn, пояснявахме, че в днешно време като че ли е нормално да ми се е*** на по 13-14 години, а не в зряла възраст!
Хмммм зряла възраст? 28 год? 35 год? Никога не съм разбирал жените като вас.. Вие винаги говорите за секса като за нещо което едва ли не правите насила, само заради нагона на отсрещния пол. Анти-сексуални създания като вас? Никога няма й да ги разбера. Предполагам какви книги сте чели, кои филми сте изгледали, но ще ви разочаровам. В днешно време вашата идеалистична представа за "Секс" няма почвата да просъществува. В настоящето, с всичката информация с която подрастващите разполагат, с крайно вулгарната заобикаляща ги среда, сексът не просто не може да бъде този символ на кулминационната близост и доверие между двама партньори, а дори обратното - поредния "инструмент", блажено удоволствие, с който спокойно може да се експериментира, и който лицата изживяват абсолютно поотделно и различно, адски далеч от вашата идея за "едно-цяло".+1 i think im inlove 8-)

1-во не съм Анти-сексуално същество и 2-ро говорих за 13-14 годишните, които са започнали да водят полов живот, аз лично не го възприемам това нещо, затова и наблегнах на зряла възраст, мисля, че е много по добре да започнеш да водиш полов контакт на 16-17-18 години, отколкото на 12-14, затова и написах, че за мен няма нищо срамно ако си девствен на 18, по-срамно е за мен да НЕ СИ ДЕВСТВЕН на 12-13-14

Казах каквото имах

devil_feel_f
09-05-2008, 13:25
Въобще не виждам защо спорите с zaraaa.Абсолютно е права, че не е кой знае какво герйство да си направиш сефтето на 13 и да си пиян като кирка.Всеки решава за себе си.Не можете да убедите нито нея, нито когото и да е било в нещо различно от това в което вярват.Phaha koi govori za geroistvo...nikoi ne e kazal che traa se naebesh na 13,qvno za vas pod 18 da se naebesh e tochno tva...13 godishna pikla

1- во ти нещо подиграваш ли се с тези твои думи:Phaha koi govori za geroistvo... и 2-ро Не не е това, ние с plmn, пояснявахме, че в днешно време като че ли е нормално да ми се е*** на по 13-14 години, а не в зряла възраст!
Хмммм зряла възраст? 28 год? 35 год? Никога не съм разбирал жените като вас.. Вие винаги говорите за секса като за нещо което едва ли не правите насила, само заради нагона на отсрещния пол. Анти-сексуални създания като вас? Никога няма й да ги разбера. Предполагам какви книги сте чели, кои филми сте изгледали, но ще ви разочаровам. В днешно време вашата идеалистична представа за "Секс" няма почвата да просъществува. В настоящето, с всичката информация с която подрастващите разполагат, с крайно вулгарната заобикаляща ги среда, сексът не просто не може да бъде този символ на кулминационната близост и доверие между двама партньори, а дори обратното - поредния "инструмент", блажено удоволствие, с който спокойно може да се експериментира, и който лицата изживяват абсолютно поотделно и различно, адски далеч от вашата идея за "едно-цяло".+1 i think im inlove 8-)

1-во не съм Анти-сексуално същество и 2-ро говорих за 13-14 годишните, които са започнали да водят полов живот, аз лично не го възприемам това нещо, затова и наблегнах на зряла възраст, мисля, че е много по добре да започнеш да водиш полов контакт на 16-17-18 години, отколкото на 12-14, затова и написах, че за мен няма нищо срамно ако си девствен на 18, по-срамно е за мен да НЕ СИ ДЕВСТВЕН на 12-13-14

Казах каквото имах

Напълно съм съгласна със zaraaa.
По темата - не се захващай с него.Щом само секс иска от теб, няма смисъл да се занимаваш с него.Ще намериш някой, който да те оцени и да се влюби в теб.

Whyniser
09-05-2008, 13:42
Въобще не виждам защо спорите с zaraaa.Абсолютно е права, че не е кой знае какво герйство да си направиш сефтето на 13 и да си пиян като кирка.Всеки решава за себе си.Не можете да убедите нито нея, нито когото и да е било в нещо различно от това в което вярват.Phaha koi govori za geroistvo...nikoi ne e kazal che traa se naebesh na 13,qvno za vas pod 18 da se naebesh e tochno tva...13 godishna pikla

1- во ти нещо подиграваш ли се с тези твои думи:Phaha koi govori za geroistvo... и 2-ро Не не е това, ние с plmn, пояснявахме, че в днешно време като че ли е нормално да ми се е*** на по 13-14 години, а не в зряла възраст!
Хмммм зряла възраст? 28 год? 35 год? Никога не съм разбирал жените като вас.. Вие винаги говорите за секса като за нещо което едва ли не правите насила, само заради нагона на отсрещния пол. Анти-сексуални създания като вас? Никога няма й да ги разбера. Предполагам какви книги сте чели, кои филми сте изгледали, но ще ви разочаровам. В днешно време вашата идеалистична представа за "Секс" няма почвата да просъществува. В настоящето, с всичката информация с която подрастващите разполагат, с крайно вулгарната заобикаляща ги среда, сексът не просто не може да бъде този символ на кулминационната близост и доверие между двама партньори, а дори обратното - поредния "инструмент", блажено удоволствие, с който спокойно може да се експериментира, и който лицата изживяват абсолютно поотделно и различно, адски далеч от вашата идея за "едно-цяло".
Абсолютно,категорично е прав.Почти всяко 13-14 годишно момиче и видяла "батковците и каките",че е модерно да се прави секс.И за да не останат и те по назад (по принцип не се отнася само за секс,но прекалено много спам,че дойде) и те правят това.Като не искат да загубят девствеността си направи му едната свирка и готово 8-) . Друг въпрос е ,че "секс в пълния смисъл на думата" не може да се говори при 13-14 годишните

Boyd
09-05-2008, 14:41
Това определение "ама съм едно невинно такова" много ми хареса, не знам защо.

По думите ти разбирам, че няма никакъв смисъл да се занимаваш с такъв. Ясно е защо излиза с теб и е ясно, че иска да се възползва от това, че го харесваш.