PDA

View Full Version : Лошите момчета



Bellatrix
09-04-2008, 22:25
В този форум съм от около месец и много въпроси ми се изясниха, но 1 нещо още не мога да разбера. :? Защо момичетата си падат по лоши момчета след като знаят много добре, че ще им разбият сърцата? Всички си мислим как си търсим сериозно и свястно момче, което да държи на нас. После в 1 момент в живота ни се появява някой Пич с главно "П". Разбивача на сърца. Големият женкар, който може да има всяка. И обратно на принципите ни, краката ни се разтреперват и се изчервяваме, когато "плейбоят" ни заговори... :shock: След седмица общуване вече сме хлътнали и пишем теми от типа на: "Той е голям мръсник и всички знаят, че е такъв, но толкова го искам!!!" Какво в лошите момчета ги прави толкова неустоими?
Дали е желанието ни да бъдем точно тази 1 единствена, която е съумяла да спечели сърцето на женкарят, на момчето, което не се интересува от любовта?
Или просто всички момичета са до известна степен мазохистки и си търсят сладката болка, която този тип момчета 100% предлагат?

plmn
09-04-2008, 22:32
Най-накрая една хубава тема!Поздравления.

На мен също ми интересно защо някои момичете се захласват по т.н. лоши момчета или женкари.Тези хора си имат собствена философия за живота и си живеят както си знаят.Ако искате сериозни връзки, търсете момче стъпило здраво на земята.

mishmula
09-04-2008, 22:32
За мен т.н. "Лоши момчета" са по скоро някакви циркаджий, който искат да направят впечатление и да "изпъкнат" пред останалите. Смешни са ми просто.

zaraaa
09-04-2008, 22:40
"Дали е желанието ни да бъдем точно тази 1 единствена, която е съумяла да спечели сърцето на женкарят, на момчето, което не се интересува от любовта?"

Мисля, че е точно това! Пък и съм забелязала, че като че ли в днешно време всяко момиче казва, че иска свястно и съвестно момче, а всъщност си пада по "Лошите момчета" е в крайна сметка трябва наистина да знаеш какъв човек искаш до себе си! Може би едно свявстно момче е твърде скучно за някои днешни момичета!? Знам ли и аз :? :? :?

paranoia
09-04-2008, 22:41
Momichetata sa tupi,se gonqt tova ot koeto posle she plachat....ama nali i az sum momiche,ne moga da kaja che i pri men ne e taka ;],no vse pak chovek ne izbira v kogo da se vlubi

cherinka
09-04-2008, 22:42
Тегли ни това към тях, че някво несъзнателно си вкарваме идеята, че сме способни да ги променим и да ги накараме да изпитат някакви по-големи чувства към нас и се имаме за различни и заради това си мислиме, че един такъв 'лош' може да се влюби в нас, да бъде човек, тъй е защото подсъзнателно си знаем, че всички сме хора и имаме чувства.
Пределно ясно ни е, че тва е адски трудно за постигане и точно това е причината да ни е същевременно толкова интересно и деа знам, някакъв адреналин има.

Иначе аз вече твърдя, че няма значение какъв е човека, дали е най-големия боклук, дали е най-големия мошеник и прочие, важното е да ни обича, цени, уважава и да не ни замесва в далаверите си, защото е грозно едно момиче да е на ТИ с разни контрабанди, мафии и полиции.

И естествено е да твърдим, че искаме свястно момче, добро и т.н, обаче не осъзнаваме, че в едно такова момче тръпката от нещо силно е много по-малка отколкото при другите.
Просто цаката е да се наживееш едно добре с всеки тип хора и на края в един даден етап от живота си да търсиш спокойствие, тишина.. мир.. с някой сносен момък, и ест, че този момент идва по различно време при всички ххора.

Кво написах и аз не знам. :D

DYNAMIC
09-04-2008, 22:42
Momichetata sa tupi,se gonqt tova ot koeto posle she plachat....ama nali i az sum momiche,ne moga da kaja che i pri men ne e taka ;],no vse pak chovek ne izbira v kogo da se vlubi
и аз така мисля

Bellatrix
09-04-2008, 22:43
"Дали е желанието ни да бъдем точно тази 1 единствена, която е съумяла да спечели сърцето на женкарят, на момчето, което не се интересува от любовта?"

Мисля, че е точно това! Пък и съм забелязала, че като че ли в днешно време всяко момиче казва, че иска свястно и съвестно момче, а всъщност си пада по "Лошите момчета" е в крайна сметка трябва наистина да знаеш какъв човек искаш до себе си! Може би едно свявстно момче е твърде скучно за някои днешни момичета!? Знам ли и аз :? :? :?
Честно казано и аз предпочитам този вариант пред идеята за мазохизма в модерен вариант. Просто покрай всички тези филми, в които Мачо #1 бива спечелен от невзрачното момиче с очилата, момичетата добиха много погрешна представа за света...

Bubles
09-04-2008, 22:43
тея така наречени "лоши момчета" мен лично не ме влекат... главно защото в момента всички се правят на такива с розовите си блузки и омазаната с 45 тона гел попринцип мазна коса... но по мое мнение момичетата привлечени от подобни индивиди си мислят че тоя "плейбой" ще бъде покорен точно от тях... а другия вариант се събира в молоумни изказвания от сорта на : "той ни ми убръщъ фнимание амъ ас толковъ го искъм! той е толковъ готин! ни могъ да спръ да мислъ за негуу! убичъм гуу!" ... за мен тва е чиста мания по някой само щот глезени девойки са свикнали да получават всичко...

plmn
09-04-2008, 22:44
тея така наречени "лоши момчета" мен лично не ме влекат... главно защото в момента всички се правят на такива с розовите си блузки и омазаната с 45 тона гел попринцип мазна коса... но по мое мнение момичетата привлечени от подобни индивиди си мислят че тоя "плейбой" ще бъде покорен точно от тях... а другия вариант се събира в молоумни изказвания от сорта на : "той ни ми убръщъ фнимание амъ ас толковъ го искъм! той е толковъ готин! ни могъ да спръ да мислъ за негуу! убичъм гуу!" ... за мен тва е чиста мания по някой само щот глезени девойки са свикнали да получават всичко...

:lol: :lol: :lol: +1

cherinka
09-04-2008, 22:45
тея така наречени "лоши момчета" мен лично не ме влекат... главно защото в момента всички се правят на такива с розовите си блузки и омазаната с 45 тона гел попринцип мазна коса... но по мое мнение момичетата привлечени от подобни индивиди си мислят че тоя "плейбой" ще бъде покорен точно от тях... а другия вариант се събира в молоумни изказвания от сорта на : "той ни ми убръщъ фнимание амъ ас толковъ го искъм! той е толковъ готин! ни могъ да спръ да мислъ за негуу! убичъм гуу!" ... за мен тва е чиста мания по някой само щот глезени девойки са свикнали да получават всичко...
ччччччччааааааааааааакай малко бе!
Кой е казал, че розовите фланелки и страничния бритон те прави лошо момче!?
Лошите са тия, които са груби, които имат някакъв бизнес - един незаконен и един законен за прикритие + наранената детска наивна душичка от някоя млада мома на младите им години и за това сега са такива и девиза им е "Пиене с мацки до зори и ПРИЯТЕЛИ добри". :)

olive_oil
09-04-2008, 22:46
Най-накрая една хубава тема!Поздравления.

На мен също ми интересно защо някои момичете се захласват по т.н. лоши момчета или женкари.Тези хора си имат собствена философия за живота и си живеят както си знаят.Ако искате сериозни връзки, търсете момче стъпило здраво на земята.

защото си казваме "аз ще съм тази, в която наистина ще се влюби и която ще го промени"

NaNa_SladuRana
09-04-2008, 22:47
За мен т.н. "Лоши момчета" са по скоро някакви циркаджий, който искат да направят впечатление и да "изпъкнат" пред останалите. Смешни са ми просто.
+1 много точно казано,но освен смях в мен те будят и съжеление

Wrathchild
09-04-2008, 22:48
Хах, аз пък никога през живота си не съм харесвала такъв тип. Трудно ми е да се влюбя в човек, който не ми допада като характер. А такива хора не ми влизат в графата 'приятни за общуване'.

plmn
09-04-2008, 22:48
Най-накрая една хубава тема!Поздравления.

На мен също ми интересно защо някои момичете се захласват по т.н. лоши момчета или женкари.Тези хора си имат собствена философия за живота и си живеят както си знаят.Ако искате сериозни връзки, търсете момче стъпило здраво на земята.

защото си казваме "аз ще съм тази, в която наистина ще се влюби и която ще го промени"

И след като вече е ясно, че това няма как да се случи защото това момче търси съвсем друго нещо, защо продължавате да си казвате "аз ще съм тази, в която наистина ще се влюби и която ще го промени"?

Bellatrix
09-04-2008, 22:48
тея така наречени "лоши момчета" мен лично не ме влекат... главно защото в момента всички се правят на такива с розовите си блузки и омазаната с 45 тона гел попринцип мазна коса... но по мое мнение момичетата привлечени от подобни индивиди си мислят че тоя "плейбой" ще бъде покорен точно от тях... а другия вариант се събира в молоумни изказвания от сорта на : "той ни ми убръщъ фнимание амъ ас толковъ го искъм! той е толковъ готин! ни могъ да спръ да мислъ за негуу! убичъм гуу!" ... за мен тва е чиста мания по някой само щот глезени девойки са свикнали да получават всичко...
ччччччччааааааааааааакай малко бе!
Кой е казал, че розовите фланелки и страничния бритон те прави лошо момче!?
Лошите са тия, които са груби, които имат някакъв бизнес - един незаконен и един законен за прикритие + наранената детска наивна душичка от някоя млада мома на младите им години и за това сега са такива и девиза им е "Пиене с мацки до зори и ПРИЯТЕЛИ добри". :)
Съгласна. Има и свестни момчета с розови фанелки, които просто обичат да се мацат с гел. Други са тези, които са всяка вечер с различна и винаги знаят към кого да се обърнат за козче...

plmn
09-04-2008, 22:51
тея така наречени "лоши момчета" мен лично не ме влекат... главно защото в момента всички се правят на такива с розовите си блузки и омазаната с 45 тона гел попринцип мазна коса... но по мое мнение момичетата привлечени от подобни индивиди си мислят че тоя "плейбой" ще бъде покорен точно от тях... а другия вариант се събира в молоумни изказвания от сорта на : "той ни ми убръщъ фнимание амъ ас толковъ го искъм! той е толковъ готин! ни могъ да спръ да мислъ за негуу! убичъм гуу!" ... за мен тва е чиста мания по някой само щот глезени девойки са свикнали да получават всичко...
ччччччччааааааааааааакай малко бе!
Кой е казал, че розовите фланелки и страничния бритон те прави лошо момче!?
Лошите са тия, които са груби, които имат някакъв бизнес - един незаконен и един законен за прикритие + наранената детска наивна душичка от някоя млада мома на младите им години и за това сега са такива и девиза им е "Пиене с мацки до зори и ПРИЯТЕЛИ добри". :)
Съгласна. Има и свестни момчета с розови фанелки, които просто обичат да се мацат с гел. Други са тези, които са всяка вечер с различна и винаги знаят към кого да се обърнат за козче...

Самият факт, че ги коментирате толкова много е показателен за това, че те ви интригуват.Трябва да сте наясно със себе си.
Вариант 1 - Искам в компанията на лошо момче, което има супер много пари, друса се, пие и тн, или Варинт 2 - искам нормално момче, интересуващо се от типичните неща за неговата възраст и тн.С кой ще бъдете истински щастливи?

paranoia
09-04-2008, 22:52
Tochno pa ako teq s rozovite bluzki sa loshi....mn greshni predstavi za sveta imash nachi.....loshite momcheta sa tezi,tochno kakto kaza cherinka,koito izluchvat nqkakuf char koito omaiva totalno jenite,vupreki che ne vsichki jenkari imat nqkuf nezakonen biznes,no tezi muje sus sigurnost ne sa s rozovi bluzki i bretoncheta....

Bellatrix
09-04-2008, 22:57
plmn, разбира се, че всеки ще отговори Вариант 2. Това е логичният избор и никой нормален не би казал Варианта с дрогирания пияница. Но някак логиката убягва. За тоя 1 месец изчетох 1 тон теми за момичета, които са дълбоко влюбени в някой К**вар и се чудят как да го спечелят. После следват теми за изневяра, болезнени раздели и тн и тн... Та аз се чудех защо? Толкова ли сме наивни или какво?

cherinka
09-04-2008, 23:00
vupreki che ne vsichki jenkari imat nqkuf nezakonen biznes,no tezi muje sus sigurnost ne sa s rozovi bluzki i bretoncheta....
Естествено.
Принципно: Ти ако склучваш няква важна сделка и си с розова фланела и гелирана коса как биха те възприели опонентите ти? Като някакъв несериозник, който и на понятие си няма какво прави. :)


Самият факт, че ги коментирате толкова много е показателен за това, че те ви интригуват.Трябва да сте наясно със себе си.
Говори за тия, дето са казали, че не ги интригуват. :) :-)

plmn
09-04-2008, 23:03
plmn, разбира се, че всеки ще отговори Вариант 2. Това е логичният избор и никой нормален не би казал Варианта с дрогирания пияница. Но някак логиката убягва. За тоя 1 месец изчетох 1 тон теми за момичета, които са дълбоко влюбени в някой К**вар и се чудят как да го спечелят. После следват теми за изневяра, болезнени раздели и тн и тн... Та аз се чудех защо? Толкова ли сме наивни или какво?

Тук навлизаме в темата за деградацията при младите хора.Вече никой не търси истинското, стойностното...Всеки гледа да прецака другия, да го използва ако може, и да го зареже.Такива са и "лошите момчета".Те всяка вечер са по кръчми с различни момичета.Ако ти си момиче, и знаеш, че те чака същата съдба (изчукана и зарязана), трябва да си наистина мазохист за да ходиш там.А тези теми са изневяри и раздели са пълна пародия...повечето хора са на по 13-14 и надали са изпитвали истинската любов и то с точно с човек, който го боли х*я за чувствата им.

paranoia
09-04-2008, 23:08
Tochno!Prosto veche nqma uvajenie kum chuvstvata,ne ivajavame dori sobstvenite si chuvstva,prosto jiveem v edin slqp svqt....

Bellatrix
09-04-2008, 23:10
plmn, разбира се, че всеки ще отговори Вариант 2. Това е логичният избор и никой нормален не би казал Варианта с дрогирания пияница. Но някак логиката убягва. За тоя 1 месец изчетох 1 тон теми за момичета, които са дълбоко влюбени в някой К**вар и се чудят как да го спечелят. После следват теми за изневяра, болезнени раздели и тн и тн... Та аз се чудех защо? Толкова ли сме наивни или какво?

Тук навлизаме в темата за деградацията при младите хора.Вече никой не търси истинското, стойностното...Всеки гледа да прецака другия, да го използва ако може, и да го зареже.Такива са и "лошите момчета".Те всяка вечер са по кръчми с различни момичета.Ако ти си момиче, и знаеш, че те чака същата съдба (изчукана и зарязана), трябва да си наистина мазохист за да ходиш там.А тези теми са изневяри и раздели са пълна пародия...повечето хора са на по 13-14 и надали са изпитвали истинската любов и то с точно с човек, който го боли х*я за чувствата им.
Аха. И не разбирам накъде са тръгнали всички тия пикли да срещат истинската любов на 12!? И очевидно, за да има изневяра, истинска любов от двете страни не е имало.
И все пак идеята за мазохизма е наистина много тъжна. По - добре всички момичета да са наивни и да им дойде накрая ума в главата...

cherinka
09-04-2008, 23:17
Bellatrix, стегни се малко и недей да говориш така.
Защото тия проблеми не ги има само при нас, тийнейджърите, а и при възрастните хора.
Това, че си се начел/а на не знам си кви теми в този форум, не ти дава право да говориш само и единствено з амладото поколение.
Това с подиграването на чувствата, хуя в устата и в гъза го има навсякъде и при всички ХОРА...
Просто това, че не си запознат и с други такива случки при възрастните те прави по-тесногръд/а и прочие..
тва е..

CenCe
09-05-2008, 00:57
"Дали е желанието ни да бъдем точно тази 1 единствена, която е съумяла да спечели сърцето на женкарят, на момчето, което не се интересува от любовта?"

Мисля, че е точно това! Пък и съм забелязала, че като че ли в днешно време всяко момиче казва, че иска свястно и съвестно момче, а всъщност си пада по "Лошите момчета" е в крайна сметка трябва наистина да знаеш какъв човек искаш до себе си! Може би едно свявстно момче е твърде скучно за някои днешни момичета!? Знам ли и аз :? :? :?
+1

BaiToq
09-05-2008, 05:36
В този форум съм от около месец и много въпроси ми се изясниха, но 1 нещо още не мога да разбера. :? Защо момичетата си падат по лоши момчета след като знаят много добре, че ще им разбият сърцата? Всички си мислим как си търсим сериозно и свястно момче, което да държи на нас. После в 1 момент в живота ни се появява някой Пич с главно "П". Разбивача на сърца. Големият женкар, който може да има всяка. И обратно на принципите ни, краката ни се разтреперват и се изчервяваме, когато "плейбоят" ни заговори... :shock: След седмица общуване вече сме хлътнали и пишем теми от типа на: "Той е голям мръсник и всички знаят, че е такъв, но толкова го искам!!!" Какво в лошите момчета ги прави толкова неустоими?
Дали е желанието ни да бъдем точно тази 1 единствена, която е съумяла да спечели сърцето на женкарят, на момчето, което не се интересува от любовта?
Или просто всички момичета са до известна степен мазохистки и си търсят сладката болка, която този тип момчета 100% предлагат?
Защото,както казва Самър
от Ориндж Каунти,"обичате да ви бяга"...

Dqvolitata
09-05-2008, 05:37
neeeee lo6i mom4eta moje bi me prevli4at no ne hoda az pri tqh a te idvat pri men za6toto i az sam "lo6i4ka" i katy doidat pri men im znam mn dobre nomerata i si gi varta koit prast si iskam . pak i feshanite sa mn mn mn mn po qki :D ot selskite pi4ove :D samy tam e 4e feahnite sa nadyti :)

BaiToq
09-05-2008, 05:42
plmn, разбира се, че всеки ще отговори Вариант 2. Това е логичният избор и никой нормален не би казал Варианта с дрогирания пияница. Но някак логиката убягва. За тоя 1 месец изчетох 1 тон теми за момичета, които са дълбоко влюбени в някой К**вар и се чудят как да го спечелят. После следват теми за изневяра, болезнени раздели и тн и тн... Та аз се чудех защо? Толкова ли сме наивни или какво?

Тук навлизаме в темата за деградацията при младите хора.Вече никой не търси истинското, стойностното...Всеки гледа да прецака другия, да го използва ако може, и да го зареже.Такива са и "лошите момчета".Те всяка вечер са по кръчми с различни момичета.Ако ти си момиче, и знаеш, че те чака същата съдба (изчукана и зарязана), трябва да си наистина мазохист за да ходиш там.А тези теми са изневяри и раздели са пълна пародия...повечето хора са на по 13-14 и надали са изпитвали истинската любов и то с точно с човек, който го боли х*я за чувствата им.
+1

Кви ги дрънкате за бизнеси,
наркотици,сделки...много филми гледате.
Колко от вас са ходили с някой с присъда,а???
Колко от вас са ходили с наркодилър???
Сега ще кажете-всички.
Ставаше въпрос за "лошо момче"-
това тъпо определение за малоумник,
който мисли само за кръчми,пиене и секс
и е кух като градинска лейка.
Ай де със здра ве !

Dqvolitata
09-05-2008, 06:06
i kfo..... da ne bi da kazva6 4e si hodila s narko dilar :D i ko gazarka li si div6iq mi fr (s koito se imame o6te mn ) ba6tamy e edna ot nai golemite mytri po 4ernomoriety i kfo ...... tva ve4e moi6 my kai6 kefene :D

Dqvolitata
09-05-2008, 06:08
i ko v byrgas p1lno s narko dilari pot pat i dan pat i ni6ty interesny napy6eni smotanqci koito iskat momi4etata da gi haresvat :D

Bellatrix
09-05-2008, 07:14
и аз незнам кво толко ги харесват тия лоши момчета :-o а никои не обича добряците като мен :(
Обичаме ги. Накрая на всички им става ясно, че от лошите момчета щастие няма да получат и си търсят някой свестен \:D/ Само дето винаги задължително минаваме през някой гадняр... :(

cHooOpiHka___
09-05-2008, 07:20
Xaresvam looOsHi mooOmcHeTa ... Da .... `

shtoto ne iskam nqkoi det me gleda v ochite i mi vika kolko mn me obi4a a tak1v koito ima harakter...det kato mu kaje6 4e 6e idete edi kade si toi ti kazva 4 etam ne mu se idi.. a ne nqkoi koito me glega kat pisano qice eima go i toq moment no ne prekalqvame s nego... ta tva e za tva me kefat...a ina4e 4e nqkolko takiva me napraviha ne osobeno happy..tva i ne smeq da go otri4am.. :-)

kotenceto_bonbon
09-05-2008, 07:34
В този форум съм от около месец и много въпроси ми се изясниха, но 1 нещо още не мога да разбера. :? Защо момичетата си падат по лоши момчета след като знаят много добре, че ще им разбият сърцата? Всички си мислим как си търсим сериозно и свястно момче, което да държи на нас. После в 1 момент в живота ни се появява някой Пич с главно "П". Разбивача на сърца. Големият женкар, който може да има всяка. И обратно на принципите ни, краката ни се разтреперват и се изчервяваме, когато "плейбоят" ни заговори... :shock: След седмица общуване вече сме хлътнали и пишем теми от типа на: "Той е голям мръсник и всички знаят, че е такъв, но толкова го искам!!!" Какво в лошите момчета ги прави толкова неустоими?
Дали е желанието ни да бъдем точно тази 1 единствена, която е съумяла да спечели сърцето на женкарят, на момчето, което не се интересува от любовта?
Или просто всички момичета са до известна степен мазохистки и си търсят сладката болка, която този тип момчета 100% предлагат?
ne mislq taka :?

Niakoitam
09-05-2008, 09:26
Тук съм напълно съгласен с първият пост на cherinka.Taka e za moe naj golqmo syvalenie,za]oto az ne sym ot tqh.No nqma da se promenqm samo zaradi towa.Zna`i zatowa izpitwam nqkakwa stranna trypka kym lo[ite momi`eta.

Bellatrix
09-05-2008, 09:31
Тук съм напълно съгласен с първият пост на cherinka.Taka e za moe naj golqmo syvalenie,za]oto az ne sym ot tqh.No nqma da se promenqm samo zaradi towa.Zna`i zatowa izpitwam nqkakwa stranna trypka kym lo[ite momi`eta.
Приотивоположностите се привличат :D И не е нужно да се променяш. Както казах, повечето момичета накрая им идва ума в главата и си търсят 1 добро момче \:D/

malka_diva4ka
09-05-2008, 09:44
Аз мисля,че просто женската природа е такава..Иска да има това,което не се постига лесно..Говора че трудно някое по-срамежливо момиче ше заговори някой Пич[с главно П както каза..]Тези тка наречени Женкари са само момчета който искат да им обърнат внимание..Искат светът да се върти около тях..На мен малко са ми смешни,но веднъж направих тази грешка[да харесам един Женкар] и разбрах,че тези женкари се интересуват само от гърди и дупета[на мен такова впечатления ми направи]..Може тва което го казвам да не е вярно но си казвам мнението.. :) :) :)

П.П.-мноооооооо готина темичка..
П.П.-Има и една песен точно за тая тема Ерик-Жените забравят добрите 8-) 8-) 8-) 8-) :-D

cherinka
09-05-2008, 09:56
Кви ги дрънкате за бизнеси,
наркотици,сделки...много филми гледате.
Колко от вас са ходили с някой с присъда,а???
Колко от вас са ходили с наркодилър???
Сега ще кажете-всички.
Ставаше въпрос за "лошо момче"-
това тъпо определение за малоумник,
който мисли само за кръчми,пиене и секс
и е кух като градинска лейка.
Ай де със здра ве !
А, тва и кака ти Чери разправя от одеве. :)

_FaShIoN_
09-05-2008, 10:34
Има 2 типа ''Пичове''...
Едните са тези,които наистина изглеждат много добре и знаят как да спечелят едно момиче,като не се правят на интерестни и не се опитват по глупав начин да привлекът вниманието...
Другият тип са тези,които имат също външен вид,но умствено са доста ограничени и когато харесат някое момиче се опитват да й спечелят вниманието,като започват да се правят на интерестни,а всъщност по този начин отблъскват и стават за смях...
И все пак човек не си избира в кой да се влюби,не може да контролира чувствата си,дори и да иска... :)

Ivalinka
09-05-2008, 11:31
искаме да сме единствената....естествено, икога не се получава :D

Vichko0o
09-05-2008, 12:32
Има 2 типа ''Пичове''...
Едните са тези,които наистина изглеждат много добре и знаят как да спечелят едно момиче,като не се правят на интерестни и не се опитват по глупав начин да привлекът вниманието...
Другият тип са тези,които имат също външен вид,но умствено са доста ограничени и когато харесат някое момиче се опитват да й спечелят вниманието,като започват да се правят на интерестни,а всъщност по този начин отблъскват и стават за смях...
И все пак човек не си избира в кой да се влюби,не може да контролира чувствата си,дори и да иска... :)


Хмм още не съм видял интелект и красота на 1 място, но щом казваш че има така да бъде ;) Въпреки, че те не вървят ръка за ръка и природата ни е направила така, че или едното или другото! Когато се "надявате" "подсъзнателно" да успеете да промените един такъв "лош пичага" мислили ли сте колко много ще ви коства това ? Има куп момичета които точно заради този факт си режат вените, вярно те го правят за внимание но това е друга тема .... Няма нищо общо с вашите надежди за които си мислите .... Много АМА МНОГО по лесно е да си с "лошо момче" от колкото да намериш някой свестен и да бъдеш с него ..... За това избирате тях, далеч по-"интересни" са знаят какво правят знаят как да го правят и всякаквите такива глупости ...... Далеч по-лесно е за момче да е такъв, защото не само вие сте толкова "чувствителни" ! Подсъзнанието не ви говори "изберете този аз съм тази която ще го промени" ами лесно и простичко ви казва "избери го тоя лесно ще е и връзката ще е яка" ма ако включите и съзнанието да си кажете "абе то лесно ще е ама аз ще съм наранена ? не искам да страдам не обичам да страдам" и го подминете бе .... аз лично се чудя на хора с доста интелект как не могат да "устоят" на някакъв такъв ... За да харесваш ЛОШО МОМЧЕ трябва да си изключително ама изключително наивен човек !!!!

crazy_lazy_girl
09-05-2008, 12:34
желанието ни да бъдем точно тази 1 единствена, която е съумяла да спечели сърцето на женкарят, на момчето, което не се интересува от любовта

+1234567899874656322158714696325774645684768535468 7... :(

SunShinePearl
09-05-2008, 12:39
ами нз но на мен досега не са ми разбивали сърцето,яко е да си с тях щото знаеш че е за сега и няма нищо сериозно и така...а която очаква сериозно нещо от такъв е мн заблудена....и можеш когато си искаш да го зарежеш,така мисля аз.

sasha_90
09-05-2008, 12:46
И къде пише,че "всички момичета си падат по лоши момчета"?Може би,защото познаваш само момичета с такъв "идеал" за момче?Или просто си видял 1,2,...(не всички момичета на Земята)и си втълпяваш,че всички са еднакви?И кога ще спре това слагане под общ знаменател?Например,аз-не си падам по т.нар. женкари.Или по такива,които си мислят,че щом имат пари могат и мадама да си купят.Могат ,ама,друг път!

cherinka
09-05-2008, 14:13
щом имат пари могат и мадама да си купят.Могат ,ама,друг път!
Може малко да поспорим. 8-)
Ама не сега.. че ми е морно.

ImmortalForever
09-05-2008, 14:24
Не помнят жените очите на добрите, а помнят мъжете разбили им сърцето..не помнят жените сълзите от очите, а молят за още от лошите момчета нощеееееееееееееееееееем ! Айде оп-па :grin:

BaiToq
09-05-2008, 16:11
Кви ги дрънкате за бизнеси,
наркотици,сделки...много филми гледате.
Колко от вас са ходили с някой с присъда,а???
Колко от вас са ходили с наркодилър???
Сега ще кажете-всички.
Ставаше въпрос за "лошо момче"-
това тъпо определение за малоумник,
който мисли само за кръчми,пиене и секс
и е кух като градинска лейка.
Ай де със здра ве !
А, тва и кака ти Чери разправя от одеве. :)
:-) :-P

TheGirlNextDoor
09-05-2008, 17:39
момичета си падаме по лошите момчета :smt007

ValzZi
09-05-2008, 18:06
I like good guys! :grin:
Милички,добри и грижовни и винаги да знае какво да каже мечта
:grin: :grin: :grin: :oops:

TheGirlNextDoor
09-05-2008, 18:14
I like good guys! :grin:
Милички,добри и грижовни и винаги да знае какво да каже мечта
:grin: :grin: :grin: :oops:

да ама друго си е едно лошо момче... =P~ ...малко бунтар такъв :-D

s@suk3
09-07-2008, 18:54
as pak ne mislq 4e osven (Loshite)dr-te mom4eta sa sku4ni.As moje i da si u4a gore dolu,da ne obi4am da se biq,i da ne se draznq bez pri4ina,oba4e na sqka naredba namiram s ko da go zatapq nqkoi(Losh) i pak si praa s frendovete mizerii ve4er po blokovete kogato mi e na kef,i pak sa sabirame i sa ispalvame kato (Loshite) prosto ne sa praim na gazari i ne obi4ame da sa fukame s tova.I pak moga da nakaram momi4e da se smee,da q razveda taka 4e da se nakefi i da kaje ne e imala takav den...A te nqat s ko dr da vpe4atlqt momi4e i....taka si izdigat repotaciqta. :? :? :?

sextazy_baby
09-07-2008, 19:18
Всеки с вкуса си

Kostadin_682
09-07-2008, 21:07
Темата е добра... ама и аз се питам същото, защо все гледат да си хванат някой наперен ? ...
Лошите момчета са по скоро момчета с огроомноо чувство за хумор, искащи да са център на вниманието... (не съм нито лош нито добър...)

п.с Не мога да ви разбера вас жените и това си е...

Bellatrix
09-07-2008, 21:13
Темата е добра... ама и аз се питам същото, защо все гледат да си хванат някой наперен ? ...
Лошите момчета са по скоро момчета с огроомноо чувство за хумор, искащи да са център на вниманието... (не съм нито лош нито добър...)

п.с Не мога да ви разбера вас жените и това си е...
Ми не бих казала, че лошите момчета са с чувство за хумор. Зависи де.Лоши са тия дето си практикуват хумора върху някой друг и си правят базик с него... Иначе нз, останала съм с впечатлението, че точно добрите имат голямо чувство за хумор. :D

lovesick88
09-18-2008, 18:33
и аз не съм много сигурна в отговора,но аз мога само да кажа че всяко такова момче в миналото е било наранено от някое момиче.поне аз съм ставала свидетел на няколко такива метаморфози. а аз мога да кажа че на мен ми е кеф когато разбивам мъжките сърца и вече съм станала много добра в това,абе казано просто аз съм лошо момиче и виждам как влия на момчетата около мен и мога спокойно да кажа че и момчетата обичат лошите момичета

hgfh
09-18-2008, 18:53
мен такива индивиди немогат да ме привлечат по никакъв начин за мен лошо момче е момче което е женкар гледа как да изчука някое момиче и после да я остави за мен това са момчетa-боклуци.Предпочитам срамежливите добри по характер отколкото някакви пикльовци който само си мерят колко са им големи пишките

lonely_girl92
09-18-2008, 19:32
Незнам за вас,но лично аз не търся лоши момчета(женкари)Единствено то което искам е да намеря човек,на който ще му пука за мен и ще ме обича истински... дори и да имам възможност да съм с лошо момче ще му откажа :) :) :) :) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

6emet4e
09-18-2008, 19:34
много умни неща каза cherinka ! поздравления :)

"Лошите" момчета за някои момичета са по-интересни,има по-голяма тръпка за някой на който "ще спечелиш сърцето по-трудно"(или няма да го спечелиш,но важното е да опиташ) и да вярваш че с теб ще е различно,да търсиш доброто в "лошото"момче... защото във всеки човек има и добра страна независимо каква е тя.
И както каза някой преди това,много от тези момчета просто в миналото са наранявани по един или друг начин(дали от момиче или от друго) и в настояще си го "изкарват"на другите :) В крайна сметка всеки си "намира майстора",така че това до някъде ни оправдава наивността :)

П.С.Хубава тема :)

benjii
09-18-2008, 20:29
Ха..
Нека и аз се включа..

Лошите момчета, както казаха са 2 вида.. но в момента според мен става въпрос за тези, които просто си търсът някоя да ебът и я зарязват... Мачо хора... за мен тези хора са идиоти... тва си ми е лично мое мнение..вградено от това, че аз никога не бих направил такова нещо.. или може би единствения вариант да направя това, ще да е .. ако момичето от среща също иска да е за 1 път, не повече.. и пак бих се поколебал.

Но според мен.. вина нямат тези "лоши момчета", всичко си е до момичето...ако е свястно ще си хареса момче, което да го гледа влюбено и т.н.. (да сега големите газарки ще кажат.. някъв путио) путио или не той ще ви обича...момче, което не е боклук..

И точно поради тази причина ако някой ден ме скъса момиче заради някъв женкар.. ще знам, че нито аз нито този идиот ми е виновен а проблема си е бил в нея..тя си има грешна представа и не знае какво иска.И именно не от лошите момчета.. страдат и жените и свястните хора.. те страдът заради самите си тях.. (жените).Тва е тъпото, аз нито съм лошо момче нито им го спестявам на лошите, неутрален съм.. не се оставям на "лошите" но в същото време не се правя на такъв какъвто не съм.. мълча си когато трябва.. и си търса и винаги съм си търсил момиче, което ще гледам влюбено и то мене.. а не някоя "лоша", там е проблема, че такъв като мене трудно го намират и трудно той намира.

Alabalaportokala
09-18-2008, 20:34
Eheee vie izkarahte lo6ite mom4eta bahti izrudite seriozno, 4ak i v biznes gi zabarkahte. Stranni kriterii imate za lo6i mom4eta. Che pove4eto hora v balgariq se zanimavat sas zakonen i nezakonen biznes tova pravi li gi lo6i mom4eta ? Parvo neka sme naqsno-lo6ite mom4eta ne sa mom4etata koito se drogirvat ebat vsi4ko 6to e jivo i piqt vsqka ve4er. Lo6ite mom4eta sa tezi po tihi4kite mom4eta koito trudno se usmihvat, ne govorqt mnogo no na deistvie sa dosta kadarni, a ne ot onezi mnogoznaikovci koito znaqt da laqt da se per4at pred momi4etata 6toto tatko mu vzel kola i t.n.(bez da osaznavat kolko sa sme6ni v tehnite o4i). Tova sa mom4etata koito imat tejkata duma v majkata kompaniq i drugite imat respekt ot tqh. Obiknoveno ne sa te horata koito ti4at podir momi4eta, a obratnoto. I stigame do tuk. Za6to momi4etata gi haresvat i presledvat taka neumolimo ? Parvo opirame do vlast-za6toto sa vlastni sazdaniq, iskat edva li ne da im padnat v krakata, me4taqt si kak ot lo6iq pi4 6te napravqt edno dobro i poslu6no, napalno obuzdano mom4e. Me4tite ne vinagi stavat realnost, momi4etata si ostavat s naranenoto ego 4e vidi6 li toi ne im tancuva po svirkata. Drugata osnovna pri4ina e 4e dalboko v sebe si momi4etata iskat da badat za6titeni. Lo6oto mom4e nqma da se sduha kogato nqkvi pi6lemeta tragnat da se zaka4at s nego i momi4eto, a naprotiv 6te q za6titi bez da pokazva notka na uplaha t.e. momi4etata ne si padat po muhliovci, a po hora koito im davat sigurnost i spokoistvie.

Imate napalno pogre6na predstava za lo6o mom4e. Tova koeto predstavqte vie e mom4e koeto obi4a da razpuska kato sled tova se hvali zatova kolko e izpil i izdrusa. T.E. kompleksiranite za malocennost tipove.

Pozdravi

FlashMX
09-19-2008, 16:30
Айде пак се вдигнахте на бунт.... :grin:

LaDy_DaQnA
09-19-2008, 16:45
Да де ама да не си избираме ние кого да харесваме тоо просто се случва :-D

HardcoreSyndrome
09-19-2008, 16:54
Предполагам е, защото изпитват тръпка от риска, който поемат с "лошо"момче. Има и разни, които обичат да се държат с тях по-зле, иначе не им е интересно...харесва им да тичат по някой... знам ли :D

tItEufFf
09-20-2008, 09:18
И аз си падам по лоши момчета :oops: Не по ебачи. Ддз...аз под лоши момчета разбирам това: не им пука много с каква са, важното да е хубава на външен вид. Събират се с големите гъзарски компании. Не е задължително да пият, пушат или да се занимават с наркотици. Така си мисля аз... И не знам защо ме привличат. Просто нещо ме тегли към тях ... Сякаш изпъкват сред другите ..

DekoDenev
09-20-2008, 09:47
xax az mislia che ne vsichki momi4eta si padat po loshite mom4eta smqtam che samo po tupite se vturvat sled tozi tip bad boys az lichno smqtam kato mom4e che putqt kum surceto na edno momi4e ne minava prez tova da sum nai otvorenia i da sum centur na jelanieto a v tova d ia nakarm da se chustva edinstvena 8)

nicolepcd
09-20-2008, 10:44
Еми ако се замислиш... искаш да си с някое добро момче, което да те разбира... бла-бла... Но естествено се кефиш и на футболиста от съседния клас... плейбоя на училището... но си казваш... оууу, каква съм аз, та да ме забалежи... :? И започваш да си мечтаеш и да се залъгваш колко по-хубаво е добро, умно момче... и ако беше с тоя "Пич", той щеше да те зареже... Нооо... в един прекрасен ден, якия те поздравява... запознавате се... бла-бла... И ето... тайната ти мечта, която сама си пренебрегвала е станала реалност... той те заговори... йеее... след време той ти предлага, тръгвате... и такам... после естествено ревеш, като те остави, ноооооо все пак може да се кефиш пред приятелки...
Приятелките: Лелеее, тоя къв е яяяк
Ти: Еее, аз ходих с него близо 3 дни :lol:
Приятелките: Алиииии, късметлийка
Ти: Дамм...
Приятелките: Той ли те заряза?
Ти: Мммм :oops: Айде, че би втория звънец :razz:

Та те така... 8-)

angel4eto0oy
09-20-2008, 12:45
да това е хубава тема и доста съм си мислила за това.За днешните курвички е важно да са известни и секи да ги харесва (всяко момиче обича вниманието) , момичета коитосе захващат сс така наречените ,,лоши момчета'' търсят известност и парите на момцхето с което са.Не знам защо вече всички търсят пари,коли и скъпи парфюми...Нима това е любов? И какво накрая разбираш че въпросния пич които е бил единствения за теб те е лъгал за да те вкара в леглото си и после вече не си му интересна и айде чао :-D съжалявам но аз не харесвам такива момчета, такова държание и не търся пари а любов! Не съм социално слаба и не ми е нужно да ми сле плаща кафето или сладоледа или каквоото и да било друго! Не знам... друго обяснение на този въпрос аз нямам...

6emet4e
09-20-2008, 21:29
да това е хубава тема и доста съм си мислила за това.За днешните курвички е важно да са известни и секи да ги харесва (всяко момиче обича вниманието) , момичета коитосе захващат сс така наречените ,,лоши момчета'' търсят известност и парите на момцхето с което са.Не знам защо вече всички търсят пари,коли и скъпи парфюми...Нима това е любов? И какво накрая разбираш че въпросния пич които е бил единствения за теб те е лъгал за да те вкара в леглото си и после вече не си му интересна и айде чао :-D съжалявам но аз не харесвам такива момчета, такова държание и не търся пари а любов! Не съм социално слаба и не ми е нужно да ми сле плаща кафето или сладоледа или каквоото и да било друго! Не знам... друго обяснение на този въпрос аз нямам...
:lol: :lol:
та тук не става въпрос винаги за пари,както вече по-нагоре уточниха че "лошото момче" (поне това,визирано в тая тема,защото има и още един "вид"(а може и повече), та в темата става въпрос за "ебачите" така да се каже...)не е задължително да се занимава примерно с някакъв незаконен бизнес или така нататък.Та тва(лично според мен) ти отхвърля коментара че "курвичките търсят парите на момчето" и затова се захващат с него.... :) та като цяло може пак да прочетеш темата И отговорите й за да се запознаеш малко повече преди да отговориш :) нищо лично

П.С. малко извън темата,но под коментара ти "За днешните курвички е важно да са известни и секи да ги харесва (всяко момиче обича вниманието)" трябва ли да се разбира че според теб,всички момичета щом обичат вниманието значи са "курви" :?

S_L_A_D_U_R_K_A
09-20-2008, 21:42
Поздраления за темата! Но мисля, че на въпроса адекватен отговор няма :) :?

dreaml1nd_
09-20-2008, 21:53
Много яко си го написала иии да ти кажа и двете са верни :)
Ама .... аз лично ги харесвам, защото ако си достатъчно добра, да знаеш как да го побъркаш, да те запомни е забавно оня пич да знае, че там е имало 1 детооо е излязла по-лоша от него :grin:
Ама ... то тези лошите са ... 1 път да се влюбиш супер много в него...и после да имаш 1 на ум, че тия Пичове са за 1 вечер...и ще бъдат..докато не порастнат :) и че най-добре е да имаш 1 добро момче до тебе, за което да има защо да ти дреме :) :smt011

sapa91
09-20-2008, 23:59
За мен т.н. "Лоши момчета" са по скоро някакви циркаджий, който искат да направят впечатление и да "изпъкнат" пред останалите. Смешни са ми просто.
+1 много точно казано,но освен смях в мен те будят и съжеление


+

не съм момиче нз що ва кефят (ЖЕНИ И ТЕ НЕ ЗНАЯТ КВО ИСКАТ "не всички но повечето" ) явно обичате да се фукате пред другите и накрая да сте с разбито сърце. Аз не съм такъв тип мъжко :) :grin:

Romeo_is_dead
09-21-2008, 00:29
Ей големите разбирачи се изкарахте всички бе, ма после кат ви вземе такъв гаджето дали ше се хилите пак ве. Лошо момче си е лошо момче. Има разлика между деграде и лошо момче, който не мое прави разлика да не се обажда най-добре.

cHooOpiHka___
09-21-2008, 08:53
za6toto horata obi4at da b1dat naranqvani....za tva i az har lo6ite mom4eta...tav e mn e prosto...

SuNsEt
09-21-2008, 08:55
Ъм не...На мен ми харесват умни и кротки момчета.Не си падам по лошите... :-D

tarataika
09-21-2008, 09:07
Магнитни сили, кво да ги правиш...Противоположности е се привличат. Най-вероятно, защото лошите момчета, дори и да са много лоши имат стил на поведение, не се влияят от обществените норми... Имат характер :grin:

Pliok0019
09-21-2008, 10:05
Струва ми се напълно нормално повечето да харесваме "лоши момчета". Аз лично съм от хората, които биха се борили, дори и да има 1% успеваемост. Харесвам мъжествени, надути и вечно ухажващи ме момчета. Май тези се наричакаха "лоши".

eXciTeD
09-21-2008, 10:09
Защото..просто е така. Търсят емоция, не някой сдухан, а някой дори са под заблудата, че ще променят гаджетата си :D:D:D Сложна тема отваряш не ми се пише, ама е така колкото и да ти е чудно :)