PDA

View Full Version : Разделно хранене



mishmula
09-04-2008, 23:09
Търсих във форума и не намeрих нищо по темата....

Пробвали ли сте този метод и ефективен ли е? В какво точно се състои? Защото откакто спрях да работя качих 3-4 килца, но просто в момента не мога да спазвам диета, хапва ми се всичко :P

ValzZi
09-05-2008, 01:13
Какво е това “разделно хранене”?
Разделното хранене е система за хранене, разглеждаща храната като сбор от хранителни вещества, разделени в няколко ясно дефинирани групи, като дефинира методика за тяхното ефективно съчетаване с цел подобряване на храносмилането, намаляване на времето за смилане и усвояване на храната и намаляване на отпадните храносмилателни продукти.


И продължение на статийката на адрес: http://www.bb-team.org/articles/999/
Дано да съм била полезна :-)

AItOo0
09-05-2008, 16:57
Несъм пробвала този начин и не бих :)

glupacheE
09-05-2008, 18:01
ne iskam da prozvu4i drugo noo mojeshe da potarsihs predi da puskashh tema znam 4e taka ti e po lesnoo no mojeshe da potarsish - za tova e google ima tolkovaa mnogo info

Плетеница
09-05-2008, 18:05
Абе колкото и да ми говорят за тва разделно хранене, просто не мога да го възприема... :x :? :?

mishmula
09-05-2008, 18:10
Да, но аз искам да прочета инфо от хора, който са го пробвали. Написах, че съм търсила във форума, но няма такава тема. По твоята логика дай на вс, който задава въпрос да му отговаряме: Търси в "Google"

glupacheE
09-05-2008, 18:40
Да, но аз искам да прочета инфо от хора, който са го пробвали. Написах, че съм търсила във форума, но няма такава тема. По твоята логика дай на вс, който задава въпрос да му отговаряме: Търси в "Google" ne prosto ima mnogooooo naistina mnogo informaciq i otgovori za razdelnoto hranene i to prepora4vam da tarsish v google kadeto da namerishh po ekspertno mnenie ot nqkoi koito se zanimava s tova

kuklichka_bg
09-06-2008, 09:37
Търсих във форума и не намeрих нищо по темата....

Пробвали ли сте този метод и ефективен ли е? В какво точно се състои? Защото откакто спрях да работя качих 3-4 килца, но просто в момента не мога да спазвам диета, хапва ми се всичко :P

Ami zapo4ni 90 dnevnata dieta tq e na osnova razdelno hranene i dokolkoto znam ima strahoten efekt ;p

mishmula
09-06-2008, 10:08
Търсих във форума и не намeрих нищо по темата....

Пробвали ли сте този метод и ефективен ли е? В какво точно се състои? Защото откакто спрях да работя качих 3-4 килца, но просто в момента не мога да спазвам диета, хапва ми се всичко :P

Ami zapo4ni 90 dnevnata dieta tq e na osnova razdelno hranene i dokolkoto znam ima strahoten efekt ;p
Повече инфо можеш ли да ми дадеш?