PDA

View Full Version : Аре още преебани неща



hatercrew
09-04-2008, 23:18
тъй и тъй всички си изливат душата на поразия да взема и аз да ви разкажа....накратко казано - издъних се... хлътнах яката и тук идва голямата изненада - пича не ме иска ЛОЛЗ :shock: ( да му увехне дано 8-) ) ... тъпото е че имаме толкова общо ..толкова си приличаме , че не сме си интересни (тъй де аз явно не съм му интересна)
.... гадното в цялата нелепа ситуация е че аз не моа си го избия от главата куха ... и стана бахти филма .. :shock: :shock: :shock: :shock:

paranoia
09-04-2008, 23:22
Shans kopele....produljava se napred i tva e,se nqkoga nqkoi dr shti zavladee uma

zaraaa
09-04-2008, 23:23
тъй и тъй всички си изливат душата на поразия да взема и аз да ви разкажа....накратко казано - издъних се... хлътнах яката и тук идва голямата изненада - пича не ме иска ЛОЛЗ :shock: ( да му увехне дано 8-) ) ... тъпото е че имаме толкова общо ..толкова си приличаме , че не сме си интересни (тъй де аз явно не съм му интересна)
.... гадното в цялата нелепа ситуация е че аз не моа си го избия от главата куха ... и стана бахти филма .. :shock: :shock: :shock: :shock:

8-) 8-) 8-) 8-) Ооо да тази историйка ме изкефи мах. много 8-) 8-) 8-) Виж какво пича не заслужава даже и сопола си да хвърлиш върху него, оставяй го да съжалява той после и да си блъска главата, а пък ти си хвани едно свястно мом`енце и да не ти пука за тоя! Като не те иска, не те иска, Насила Хубост Не Става!

Bellatrix
09-04-2008, 23:24
Ей браво!! Поздравления, най - сетне 1 отхвърлено момиче да не го превръща в драмата на всички времена! \:D/ \:D/ \:D/ А ти призна ли му, че го харесваш или са предположения?

cherinka
09-04-2008, 23:25
Добрето/лошото е, че вкарваш лека самоирония, с която да прикриеш колко по-тежко и гадно ти е всъщност. 8-)

Аз, пък, на твое място бих се позабавлявала малко и д аму погледам един лек сеиричец. ;)
Щото ква е файдата, майна, да си седя тихо, мирно, кротко и спокойно, да се вайкам от 'любов' по него, да си тръшкам кратуната що не съм му толко интересна колкото ми се иска и прочие.
Не знам.. озлобявам се към някого, когото не изпитва влечение към мен и не ме харесва, понеже напоследък вадя някво супер високо мнение и имам чувсвтото, че никой не ме заслужава ххххах 8-)

BaiToq
09-05-2008, 05:45
тъй и тъй всички си изливат душата на поразия да взема и аз да ви разкажа....накратко казано - издъних се... хлътнах яката и тук идва голямата изненада - пича не ме иска ЛОЛЗ :shock: ( да му увехне дано 8-) ) ... тъпото е че имаме толкова общо ..толкова си приличаме , че не сме си интересни (тъй де аз явно не съм му интересна)
.... гадното в цялата нелепа ситуация е че аз не моа си го избия от главата куха ... и стана бахти филма .. :shock: :shock: :shock: :shock: :D
Съчувствам ти. :P

sexa_na_kompleksa
09-05-2008, 06:54
Всичко опира до шанса...
Еби му майката, нали се сещаш, че не е единствен...

Scouse
09-05-2008, 06:56
... :-o

pandelka
09-05-2008, 07:04
хаах мацо да не ти пука..ше си намериш друг с тоя характер :D

_LacrymoSa_
09-05-2008, 07:11
:shock:

cHooOpiHka___
09-05-2008, 07:16
Zaebi gooO tooo Ne zasLUjavA ... i maI ima nekVa isTina v Tva deT razPravQt hooOraTa ...

...``cHe proTivopooOloJnostiTe se priVlicHat``...

gore glavata.... tooo ne vaji...dai sledvasHtiQ ... :-)

xxxSnowflakexxx
09-05-2008, 07:31
тъй и тъй всички си изливат душата на поразия да взема и аз да ви разкажа....накратко казано - издъних се... хлътнах яката и тук идва голямата изненада - пича не ме иска ЛОЛЗ :shock: ( да му увехне дано 8-) ) ... тъпото е че имаме толкова общо ..толкова си приличаме , че не сме си интересни (тъй де аз явно не съм му интересна)
.... гадното в цялата нелепа ситуация е че аз не моа си го избия от главата куха ... и стана бахти филма .. :shock: :shock: :shock: :shock:

8-) 8-) 8-) 8-) Ооо да тази историйка ме изкефи мах. много 8-) 8-) 8-) Виж какво пича не заслужава даже и сопола си да хвърлиш върху него, оставяй го да съжалява той после и да си блъска главата, а пък ти си хвани едно свястно мом`енце и да не ти пука за тоя! Като не те иска, не те иска, Насила Хубост Не Става!

devil_feel_f
09-05-2008, 08:03
Да не ти пука за него!Не заслужава даже да си помисляш за него.Ще срещнеш друг. :)

s3xy
09-05-2008, 08:11
лелеее сиг ти е супер кофти, ама за такъф хич не си заслужава... я си хвани някой който да дава сичко за теб и да те обожава,пък на тоя да му увехне дано :D

Niakoitam
09-05-2008, 09:03
Добре дошла в клуба на разочарованите от несподелената любов. :)
А ако е вярно това,което някой каза че противополжностите се привличат моята любов не трябваше да е несподелена,ако момичето е в действителнст такова каквото се представяше пред мен и другите.Такаче и това твърдение не е много сигурно. :-D

cherinka
09-05-2008, 09:58
Вие да не сте БОг, бе, че казвате кой какво заслужава !?

malka_diva4ka
09-05-2008, 10:03
лелеее сиг ти е супер кофти, ама за такъф хич не си заслужава... я си хвани някой който да дава сичко за теб и да те обожава,пък на тоя да му увехне дано :D

:grin: :grin: :grin: :grin: имала съм такива ама им еб*х майката отдавна и ти тва трябва да направиш :razz: :razz: :razz: :razz: некой ден ше осъзнае кво е изпуснал ама на тебе няма да ти дреме... :grin: :grin: :grin: :grin: :)

Ivalinka
09-05-2008, 11:33
често срещано положение....ама ме кефи начина,по който го представи 8)