PDA

View Full Version : Б и З



kokk
09-05-2008, 10:30
Така ето го и мойто проблемче.Имам една фр Б. която е фр. на моята бфф З.Проблема е че Б.иска З. само за себе си и като заговоря със З.тя веднага я дърпа на някъде.Много пъти говорих с нея да не я отдалечава от мене когато си говорим,ама тая ревност ли е кво край няма.Та и проблема стана още по голям Б.ще живее буквално до З. :cry: :cry: и ще си ходят заедно и аз няма да имам възможност да си говоря с най-добрата ми фр.заради нея..пък и З.толкова ли не може да й каже да се маха!И с З.говорих за тва ,ама тя вика ми карай :-x :-x :-x :-x :o кво да пр!!!!???????

Lysit0
09-05-2008, 10:45
Кажи и,че не искаш да си губите приятелството,и какво ти е казала Б.А пък З може и да не държи толко на приятелството ви,вече.Намери си нова комания ,аз ти предлагам.

s3xy
09-05-2008, 11:35
абе я си вземи 3 и си намерете нова компанийка, ако 3 иска, разбира се

krisiiiiito
09-05-2008, 12:05
абе я си вземи 3 и си намерете нова компанийка, ако 3 иска, разбира се

ValzZi
09-05-2008, 13:50
и аз имах този проблем обаче напсувах тфоята Б и тя се скри :grin: :razz: :-P :D

kokk
09-05-2008, 13:55
Въпросът е че З. не иска да е с Б.Смисъл горе-долу я мрази,обачеима една малка подробност родителите на Б. са шефове на род. на З :x

Crazytu
09-05-2008, 15:22
Най-добре говори отново със З.Ако това не помогне явно З вече не държи толкова на теб.
П.С Имах същия проблем .. говорих с приятелката си и заедно разкарахме другата.

ThePowerOfLove
09-05-2008, 15:59
Щом З не иска да е с Б. нека й го покаже по някакъв начин или поне да сте трите,не само те двете :neutral:

Lysit0
09-06-2008, 18:49
Въпросът е че З. не иска да е с Б.Смисъл горе-долу я мрази,обачеима една малка подробност родителите на Б. са шефове на род. на З :x

....виж сега,това че родителите на Б.,са шефове на родителите на твойта приятелка,няма нищо общо с приятелството.Ти и твойта приятелка З,това трябва да го знаете.Това,че са шефове на нейните родители,незначи,че твоята приятелкa,трябва да ходи по гъза на Б.Правете си каквото искате с 3,се пак тя може да е лигла Б,но родителте и няма да уволнят родителите на приятелката ти,само защото нехаресва дъщеря им.Те са възръстни и разумни хора.Така,че твойта приятелка нека тегли една на Б , и хич да не ви пука.

AFT
09-06-2008, 19:01
Ти пък толкова ли не можа да измислиш някви имена, ми с Б и З. :-o Все тая, Люси е права. (: