PDA

View Full Version : Кифла



Страници : [1] 2

kokk
09-05-2008, 10:36
Добре кво значи КИФЛА(не тая за ядене :D )хванала съм се на бас.АИ кажете кво е!

SkyEatsAirplane
09-05-2008, 10:41
ами аз мисля, че е тъпа фяшънка курветина
ама само не ме нападайте ако не е така 8-)

_FaShIoN_
09-05-2008, 10:50
Миии....кифла е такава фешънка,коята се облича добре,сми с маркови дрешки...абе изглежда добре,но в същото време е само на думи...смисъл,повече говори,отколкото върши... :D

BeYourSelf
09-05-2008, 11:00
ми аз мисля,че тва са онея надутите "момиченца" дето се имат за нещо а всъщност са нищо и половина.някви едни такива супер големи отворки и фешънки. SkyEatsAirplane,не мисля че има смисъл някой да тръгва да те напада-всеки си има мнение :)

SkyEatsAirplane
09-05-2008, 11:06
ми аз мисля,че тва са онея надутите "момиченца" дето се имат за нещо а всъщност са нищо и половина.някви едни такива супер големи отворки и фешънки. SkyEatsAirplane,не мисля че има смисъл някой да тръгва да те напада-всеки си има мнение :)ах незнам аз като си изкажа мнението все се намира някой да ме нападне аз да кажа само :D (и най вече относно кифлите)

sheilsis
09-05-2008, 11:21
ми аз мисля,че тва са онея надутите "момиченца" дето се имат за нещо а всъщност са нищо и половина.някви едни такива супер големи отворки и фешънки. SkyEatsAirplane,не мисля че има смисъл някой да тръгва да те напада-всеки си има мнение :)Дам
И устите са им като пилешки анус:
http://sofianci.com/media/uploads/12851i3ejiv3gj6m65vbidazfsx8.jpg
леле тая снимка е уникална просто :lol: мн точен пример за кифла

sexa_na_kompleksa
09-05-2008, 11:36
Малиии как ми се яде топла кифличка с мармалад..... Като онези на гарата в Бургас.... :smt007

V1k1tYyY
09-05-2008, 11:41
КиФфФлЪъЪ е онова безмозъчно същество,на което е посветен ава ми :) тя е надута,проста,проста ии разбира се-ПРОСТА :booooomb: :booooomb:

cherinka
09-05-2008, 11:42
..да ви иам и коментарите и мненията..
Всяко добре изглеждащо момиче, което си знае мястото според вас е кифла?
Аха, ясно...
Това, че е задоволена материално от семейството си я прави кифла?
Добре, мили мои.
Това, че някой има голяма част от това, което на вас ви липсва, не означава, че е надута селска фешънска пръчка. ;)
Нима не разбрахте, че няма значение кво имаш и кво нямаш, а важното е да имаш някакви отговорности към образованието си, семейството, приятелите, да си разбран човек.. и т.н
Да вземем за пример мадамата от снимката.
Какво като косата й е топирана? Какво като има големи цаки? Какво като се е облякла по този начин? Какво като слуша хаус и се друса? (примерно ако го прави де)
Това са само част от нещата в нейния живот...... Нима е глупава (всъщност какво означава човек да е глупав? Да се облича и държи по този начин? Евала ако мислите така, зле сте). Нима с нея не може да се говори? Нима не разбира от нищо в живота? Нима не може да си сготви една проста манжда?

Това, че някой бил надут...
ае моля ви се....
мислите ли, че дори и аз мога да се държа мило и любезно с всеки срещнат или с всеки пич, който ме заговори в дискотеката, на улицата или в някое друго заведение? Мислите ли, че и вие понякога не сте се имали за красиви и не сте вървели с наперен нос? Всичко това доказва всъщност колко много обичате себе си и се цените.
Чесно казано прекалявате на моменти с просташките си изказвания.
Може би до няква степен завиждате, че не изглеждате така и не сте до толкова коментирани и прочие.
Стегнете се!

s3xy
09-05-2008, 11:43
ми аз мисля,че тва са онея надутите "момиченца" дето се имат за нещо а всъщност са нищо и половина.някви едни такива супер големи отворки и фешънки. SkyEatsAirplane,не мисля че има смисъл някой да тръгва да те напада-всеки си има мнение :)Дам
И устите са им като пилешки анус:
http://sofianci.com/media/uploads/12851i3ejiv3gj6m65vbidazfsx8.jpg
леле тая снимка е уникална просто :lol: мн точен пример за кифла :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

krisiiiiito
09-05-2008, 11:54
ми аз мисля,че тва са онея надутите "момиченца" дето се имат за нещо а всъщност са нищо и половина.някви едни такива супер големи отворки и фешънки. SkyEatsAirplane,не мисля че има смисъл някой да тръгва да те напада-всеки си има мнение :)Дам
И устите са им като пилешки анус:
http://sofianci.com/media/uploads/12851i3ejiv3gj6m65vbidazfsx8.jpg
леле тая снимка е уникална просто :lol: мн точен пример за кифла :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: точно!!!

cherinka
09-05-2008, 11:58
does_it_matter, BallFace, little_star, s3xy..., kiss_kris освен да се подигравате и да се правите на остроумни нещо смислено не можете ли да напишете?
Или сте толкова ограничени, че ви липсва дар слово? :lol:

Izzy_
09-05-2008, 12:17
..да ви иам и коментарите и мненията..
Всяко добре изглеждащо момиче, което си знае мястото според вас е кифла?
Аха, ясно...
Това, че е задоволена материално от семейството си я прави кифла?
Добре, мили мои.
Това, че някой има голяма част от това, което на вас ви липсва, не означава, че е надута селска фешънска пръчка. ;)
Нима не разбрахте, че няма значение кво имаш и кво нямаш, а важното е да имаш някакви отговорности към образованието си, семейството, приятелите, да си разбран човек.. и т.н
Да вземем за пример мадамата от снимката.
Какво като косата й е топирана? Какво като има големи цаки? Какво като се е облякла по този начин? Какво като слуша хаус и се друса? (примерно ако го прави де)
Това са само част от нещата в нейния живот...... Нима е глупава (всъщност какво означава човек да е глупав? Да се облича и държи по този начин? Евала ако мислите така, зле сте). Нима с нея не може да се говори? Нима не разбира от нищо в живота? Нима не може да си сготви една проста манжда?

Това, че някой бил надут...
ае моля ви се....
мислите ли, че дори и аз мога да се държа мило и любезно с всеки срещнат или с всеки пич, който ме заговори в дискотеката, на улицата или в някое друго заведение? Мислите ли, че и вие понякога не сте се имали за красиви и не сте вървели с наперен нос? Всичко това доказва всъщност колко много обичате себе си и се цените.
Чесно казано прекалявате на моменти с просташките си изказвания.
Може би до няква степен завиждате, че не изглеждате така и не сте до толкова коментирани и прочие.
Стегнете се!
Мда,и к`во от т`ва че е куха,и че ако е без грим и прическа ще те изплаши? :grin:
Иначе по темата:Кифла се нарича онова безмозъчно същество,което като се нагримира и топира,що-годе докарва външен вид,въпреки че понякога са смешни. ;)А да..мечтата им е да се снимат в тоалетните на Сити Центъра. :grin:

rralkaty
09-05-2008, 12:18
awe ei kiflite q zemete da si prerejete venite 6toto sa e mn moderno da se praite na emota...i emotata pod noja aide :P :-D sup tupi ste..kradete aksesuari ot drugi sub kulturi i krai stanahte pekani.. obesete si se na kolan4etata Don4o&Gergana i osvobodete sveta ot prisustvieto si..

nikoi na nikoi ne zavijda ...sme6no e kato nqate normalno opravdanie za prostotiqta si da govorite taka...da vi zavijdame :lol: :? q se stegnete..na nas ni se draifa kato vi vijdame po ulicite...za6to mladoto pokolenie v BG zatupqva? emi zaradi sbori6teto 4algarsko-house-urski kurvolqk !!! :? :? :? :? stegnete se be

cherinka
09-05-2008, 12:29
BallFace залагали били на външния вид.. егати и изказването. :shock:

без да прилича на анус в лицето.
..
Кво съдиш и ти само по едните снимки!?
Като я видиш на улицата да не би и там да си е свила джуките и да приличат на "анус" ....

В тая тема като, че ли само с теб мога да си приказвам свястно.
другите не моа да разбера защо пишат толкова префърцунено и некадърно.....

BlueCat
09-05-2008, 13:09
BallFace залагали били на външния вид.. егати и изказването. :shock:

без да прилича на анус в лицето.
..
Кво съдиш и ти само по едните снимки!?
Като я видиш на улицата да не би и там да си е свила джуките и да приличат на "анус" ....

В тая тема като, че ли само с теб мога да си приказвам свястно.
другите не моа да разбера защо пишат толкова префърцунено и некадърно.....

Права си - на улицата няма да върви със свити устни като анус, а ще се спира на всяко огедало на кола, за да си направи прическата, да се гримира. Аз на тези им викам кифли.

SkyEatsAirplane
09-05-2008, 13:17
Прекалено еднакви са, което ги прави смешни. И всички гледат да са с по по най готини дрешки прически и т.н. от другата и погледнато отстрани това ги прави тъпи.Едно интелигентно момиче едва ли би подражавало на другите. Естествено всичко си има изключения!!!!!

ValzZi
09-05-2008, 13:22
Добре нормално ли е една 15-16 годишна да се конти толкова много и да е толкова кокетна и претенциозна?!Ами дали изглежда хубава и без тея фъндъци!??Не мисля!!Тфа феншънството е пълна просототия както е всеки стил музика,кояото те придържа към няккакъв маймунски стил на обличане и миличка..там защитничката?!Тфа че ти пишаш по 100 страници коментар 1/2 от коеото бяха глупост абсолютно не свързани с темата...това вече ти е проблема,а не че някой тука не харесва тея малоумници! Ясно?Аре шът вече...със здраве :razz:

BlueCat
09-05-2008, 13:31
Добре нормално ли е една 15-16 годишна да се конти толкова много и да е толкова кокетна и претенциозна?!Ами дали изглежда хубава и без тея фъндъци!??Не мисля!!Тфа феншънството е пълна просототия както е всеки стил музика,кояото те придържа към няккакъв маймунски стил на обличане и миличка..там защитничката?!Тфа че ти пишаш по 100 страници коментар 1/2 от коеото бяха глупост абсолютно не свързани с темата...това вече ти е проблема,а не че някой тука не харесва тея малоумници! Ясно?Аре шът вече...със здраве :razz:
Не са глупости това, което тя написа. Наистина вие определяте всяко едно момиче, което се облича в крак с модата, прави си прическа всеки ден и се гримира като кифла...

cherinka
09-05-2008, 13:53
След като нямаш елементарно уважение към хората, така и теб няма да те уважават.
Сеа вземи си трай. :)

cherinka
09-05-2008, 14:08
Неуважението се показва с обидни и цинични думи и изрази. :)

Iv4eTy
09-05-2008, 14:38
Няма нищо лошо в това едно момиче да се гримира и да си прави прическа но всичко да е в рамките на нормалното, а не като е без тях да не можеш да я познаеш.
На такива еднотипни момиченца, които нямат собствен стил, а подражават на "готината" си приятелка и правят всички неща, не защото им харесва, а защото така е модерно е на такива им викам кифли!
Момичета без собствено мнение, подражаващи на другите за да се харесат!

Dundy
09-05-2008, 15:29
BallFace залагали били на външния вид.. егати и изказването. :shock:

без да прилича на анус в лицето.
..
Кво съдиш и ти само по едните снимки!?
Като я видиш на улицата да не би и там да си е свила джуките и да приличат на "анус" ....

В тая тема като, че ли само с теб мога да си приказвам свястно.
другите не моа да разбера защо пишат толкова префърцунено и некадърно.....
оф защо се заяждаш,ми всеки си казва мнението.Обясняват на автора какво са кифли и тфа е,освен това са и прави.

ValzZi
09-05-2008, 16:05
еи куклоо в случея кифла също става обидна дума и тфа че аз си имам мнение и с кви дми го изразявам доколкото знам Не е Твоя Работа!! Ясно?@ :)
бтв аз спирам да пиша и да и отговарям на тъпия спам...кифличке :-P

Bubbly
09-05-2008, 16:52
cherinka, ти ли беше това момиче с темата, че момчетата и предлагали секс ? Не те познавам и по никакъв начин не искам да те обиждам, обаче, ако се обличаш така, причината ми е ясна. И може и да ми липсва дар слово или вкус, или възпитание обаче хора подобни на тази от снимката са ми смешни най-малкото защото хвърлят толкова време и усилия да си правят косата и грима всяка сутрин или да се снимат на всевъзможни места( в тоалетните на моловете е наистина модерно :D). Нямам какво да си кажа с тези хора - струват ми се лееко :D повърхностни. Различни ценности разбирания и вкусове имаме .

AItOo0
09-05-2008, 16:55
ми аз мисля,че тва са онея надутите "момиченца" дето се имат за нещо а всъщност са нищо и половина.някви едни такива супер големи отворки и фешънки. SkyEatsAirplane,не мисля че има смисъл някой да тръгва да те напада-всеки си има мнение :)

+1 това е точното значение !!!

Inaaaaaaaa
09-05-2008, 17:13
cherinka,те да са казали,че са глупави или им завиждат?!
Просто казват,че тва са кифли.
Всеки си има различно виждане за кифла,няма точно изграден прототип.
Аз лично споделям тяхното мнение ;).

asasfdf
09-05-2008, 18:29
омацани като кифли с мармалад, така наречените "фешънки" с блестящи на слънце аксексоари и един слой грим повече от необходимото..
но има и страшно много момичета, които следят модата, обличат се добре и скъпо, но не минават за "кифли", а за мацки примерно..

_LacrymoSa_
09-05-2008, 18:33
Кифли :grin:

zloto
09-05-2008, 19:14
Някои хора трябва да се научат да правят разлика между кифлите и момичетата, които пазаруват от скъпи магазини, поддържат се и т.н., но не са кифли.
За мен кифлите са всички онези 15-16-17 годишни момичета с топирани и изкуствени коси, изрусени, с твърде много грим, които ходят на училище с малка чантичка, която побира гримовете им и една малка тетрадка.
А момичето, което Ballface сложи на първата страница съм го виждала в сайт за запознанства и май е на около 14 години...
Не знам за вас, ама на мен ми става смешно, когато видя момиче на 13-14 (още дете) да се разхожда по улицата с изрусена и/или топирана коса и един тон грим.

emily_1234
09-06-2008, 17:33
[quote=cherinka][b]
Иначе по темата:Кифла се нарича онова безмозъчно същество,което като се нагримира и топира,що-годе докарва външен вид,въпреки че понякога са смешни. ;)А да..мечтата им е да се снимат в тоалетните на Сити Центъра. :grin:

хахах тва е мн яко... и вярно 8-) :D :D

lenito_sf
09-06-2008, 18:22
кифла е преовеличението на фешън с коса метър на декар слушащи чалга ...очилата които закриват по голямата част от лицето им а като характер са много дразнещи личности смис прават се на интересни и много важни и не позволявят на хората да ги гледат :lol: иначе нищо лично кам хората :) а да забраих че всичките им снимки са в нечии тоалетни ако ще в тия на киното ... мола ...и прочие :razz:

lenito_sf
09-06-2008, 18:35
^blue_cat искам да ти кажа че това че ти мислиш различно от други хора и харесваш фешъните (така наречените кифли) ... ми тфа не значи че трябва да омаловажаваш мнението на другите хора въпреки че не ти харесва тяхния отговор по въпроса поне оважавай мненията им а иначе мнението ми за кифлите кроасаните куросаните и прочие го споменах горе :) :) :)

BlueCat
09-08-2008, 07:04
^blue_cat искам да ти кажа че това че ти мислиш различно от други хора и харесваш фешъните (така наречените кифли) ... ми тфа не значи че трябва да омаловажаваш мнението на другите хора въпреки че не ти харесва тяхния отговор по въпроса поне оважавай мненията им а иначе мнението ми за кифлите кроасаните куросаните и прочие го споменах горе :) :) :)
Ми аз къде съм показала, че не зачитам мнението на другите? Къде съм казала, че им се кефя на фешъните? Пак ме разбирате погрешно...Просто познавам хора, който пак са в крак с модата и се гласят, но имат мозък в главата. Защо винаги делите хората по това как се обличат и какво слушат - този е метъл, значи е задръстен; тази е фешънка, значи е проста и надута и т.н?

MidnightCreep
09-08-2008, 10:42
Чалга-фешъна и висшата мода са съвсем далечни един от друг.

За мен "кифла" са тъпите парчета,без значение как се обличат.И в "гащи на лалета" 8-) пак може да си тъп като филия...

stiifi
09-08-2008, 12:14
Хубаво момиче,което се облича в крак с модата и си слага грим:http://www.street.bg/users/galya_access/Ja11.jpg иии тъпа безмозъчна,смешна кифла:http://gal.impulse.bg/ca/17/e519b046_0510000587976_00_300.jpg,а най-точния пример за кифла е този на BallFace,ама не исках да му гепя снимката.Както и да защитавате тези индивиди,никой не е в състояние да ме убеди,че някой достатъчно умен и наред с главата ще си прави такива снимки,пък камо ли да излиза навън по този начин :shock: Този вид дечурлига има само 3-ки(в най-добрия случай и то не само заради умствени познания,но и заради влияние в/у учителите),мисли само за това как да си сбръчи устните по нов,не измислен още начин,"целува му се" и си мисли,че едва ли не светът се върти около него,само защото се е привел в този абсурден вид :razz: :razz: :razz: :razz:

AceXe
09-08-2008, 12:23
..да ви иам и коментарите и мненията..
Всяко добре изглеждащо момиче, което си знае мястото според вас е кифла?
Аха, ясно...
Това, че е задоволена материално от семейството си я прави кифла?
Добре, мили мои.
Това, че някой има голяма част от това, което на вас ви липсва, не означава, че е надута селска фешънска пръчка. ;)
Нима не разбрахте, че няма значение кво имаш и кво нямаш, а важното е да имаш някакви отговорности към образованието си, семейството, приятелите, да си разбран човек.. и т.н
Да вземем за пример мадамата от снимката.
Какво като косата й е топирана? Какво като има големи цаки? Какво като се е облякла по този начин? Какво като слуша хаус и се друса? (примерно ако го прави де)
Това са само част от нещата в нейния живот...... Нима е глупава (всъщност какво означава човек да е глупав? Да се облича и държи по този начин? Евала ако мислите така, зле сте). Нима с нея не може да се говори? Нима не разбира от нищо в живота? Нима не може да си сготви една проста манжда?

Това, че някой бил надут...
ае моля ви се....
мислите ли, че дори и аз мога да се държа мило и любезно с всеки срещнат или с всеки пич, който ме заговори в дискотеката, на улицата или в някое друго заведение? Мислите ли, че и вие понякога не сте се имали за красиви и не сте вървели с наперен нос? Всичко това доказва всъщност колко много обичате себе си и се цените.
Чесно казано прекалявате на моменти с просташките си изказвания.
Може би до няква степен завиждате, че не изглеждате така и не сте до толкова коментирани и прочие.
Стегнете се!

Права си абсолютно... Нямам какво да добавя :)

unknown_lady93
09-08-2008, 13:05
ми аз мисля,че тва са онея надутите "момиченца" дето се имат за нещо а всъщност са нищо и половина.някви едни такива супер големи отворки и фешънки. SkyEatsAirplane,не мисля че има смисъл някой да тръгва да те напада-всеки си има мнение :)Дам
И устите са им като пилешки анус:
http://sofianci.com/media/uploads/12851i3ejiv3gj6m65vbidazfsx8.jpg
леле тая снимка е уникална просто :lol: мн точен пример за кифла :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: точно!!!

:D bahti kosata - kato griva na luv :D:D ee samo da ne se obidite ama naistina prekalqvate s lakovete i t.n.

eveto_xx
09-08-2008, 13:36
..да ви иам и коментарите и мненията..
Всяко добре изглеждащо момиче, което си знае мястото според вас е кифла?
Аха, ясно...
Това, че е задоволена материално от семейството си я прави кифла?
Добре, мили мои.
Това, че някой има голяма част от това, което на вас ви липсва, не означава, че е надута селска фешънска пръчка. ;)
Нима не разбрахте, че няма значение кво имаш и кво нямаш, а важното е да имаш някакви отговорности към образованието си, семейството, приятелите, да си разбран човек.. и т.н
Да вземем за пример мадамата от снимката.
Какво като косата й е топирана? Какво като има големи цаки? Какво като се е облякла по този начин? Какво като слуша хаус и се друса? (примерно ако го прави де)

Това са само част от нещата в нейния живот...... Нима е глупава (всъщност какво означава човек да е глупав? Да се облича и държи по този начин? Евала ако мислите така, зле сте). Нима с нея не може да се говори? Нима не разбира от нищо в живота? Нима не може да си сготви една проста манжда?

Това, че някой бил надут...
ае моля ви се....
мислите ли, че дори и аз мога да се държа мило и любезно с всеки срещнат или с всеки пич, който ме заговори в дискотеката, на улицата или в някое друго заведение? Мислите ли, че и вие понякога не сте се имали за красиви и не сте вървели с наперен нос? Всичко това доказва всъщност колко много обичате себе си и се цените.
Чесно казано прекалявате на моменти с просташките си изказвания.
Може би до няква степен завиждате, че не изглеждате така и не сте до толкова коментирани и прочие.
Стегнете се! Евалата за коментара
Иначе unknown_lady93 - за косата определено завиждаш, защото твоята не е толкова хубава.Относно лаковете- какво е лошото да имаш подържан маникюр? Не вярвам момчетата да предпочитат някоя шматка с кал под ноктите...И с какво друго прекаляват "кифлите"?
Всеки човек избира сам как да се облича, и въобще как да живее...Какъв е смисъла да го нарицавате с такива думи - кифла, чалгарка, чалгар, фешън ,метъл и т.н.....
Абе някои хора си нямат друга работа, освен да зяпат другите , и после да ги избива на комплекси, защото завиждат, но не искат да си признаят...глупава работа...

Dundy
09-08-2008, 14:29
..да ви иам и коментарите и мненията..
Всяко добре изглеждащо момиче, което си знае мястото според вас е кифла?
Аха, ясно...
Това, че е задоволена материално от семейството си я прави кифла?
Добре, мили мои.
Това, че някой има голяма част от това, което на вас ви липсва, не означава, че е надута селска фешънска пръчка. ;)
Нима не разбрахте, че няма значение кво имаш и кво нямаш, а важното е да имаш някакви отговорности към образованието си, семейството, приятелите, да си разбран човек.. и т.н
Да вземем за пример мадамата от снимката.
Какво като косата й е топирана? Какво като има големи цаки? Какво като се е облякла по този начин? Какво като слуша хаус и се друса? (примерно ако го прави де)

Това са само част от нещата в нейния живот...... Нима е глупава (всъщност какво означава човек да е глупав? Да се облича и държи по този начин? Евала ако мислите така, зле сте). Нима с нея не може да се говори? Нима не разбира от нищо в живота? Нима не може да си сготви една проста манжда?

Това, че някой бил надут...
ае моля ви се....
мислите ли, че дори и аз мога да се държа мило и любезно с всеки срещнат или с всеки пич, който ме заговори в дискотеката, на улицата или в някое друго заведение? Мислите ли, че и вие понякога не сте се имали за красиви и не сте вървели с наперен нос? Всичко това доказва всъщност колко много обичате себе си и се цените.
Чесно казано прекалявате на моменти с просташките си изказвания.
Може би до няква степен завиждате, че не изглеждате така и не сте до толкова коментирани и прочие.
Стегнете се! Евалата за коментара
Иначе unknown_lady93 - за косата определено завиждаш, защото твоята не е толкова хубава.Относно лаковете- какво е лошото да имаш подържан маникюр? Не вярвам момчетата да предпочитат някоя шматка с кал под ноктите...И с какво друго прекаляват "кифлите"?
Всеки човек избира сам как да се облича, и въобще как да живее...Какъв е смисъла да го нарицавате с такива думи - кифла, чалгарка, чалгар, фешън ,метъл и т.н.....
Абе някои хора си нямат друга работа, освен да зяпат другите , и после да ги избива на комплекси, защото завиждат, но не искат да си признаят...глупава работа...
ми виж сега,викаме кифла,чалгар и т.н.защото си е така.Тоя,който слуша чалга е чалгар и това си е.И не ми говори за хубавата коса,щото като видиш една кифла без грим и без да и е топирана и изправена косата може и да се стреснеш.Наистина не е хубаво да се разделяме,но тези"кифли" сами искат да стане така и абсольтно всички се обличат еднакво,имат еднакви коси гримове цайси и просто ми е тъпо да ги гледам изобщо

kokk
09-08-2008, 16:43
Хубаво момиче,което се облича в крак с модата и си слага грим:http://www.street.bg/users/galya_access/Ja11.jpg иии тъпа безмозъчна,смешна кифла:http://gal.impulse.bg/ca/17/e519b046_0510000587976_00_300.jpg,а най-точния пример за кифла е този на BallFace,ама не исках да му гепя снимката.Както и да защитавате тези индивиди,никой не е в състояние да ме убеди,че някой достатъчно умен и наред с главата ще си прави такива снимки,пък камо ли да излиза навън по този начин :shock: Този вид дечурлига има само 3-ки(в най-добрия случай и то не само заради умствени познания,но и заради влияние в/у учителите),мисли само за това как да си сбръчи устните по нов,не измислен още начин,"целува му се" и си мисли,че едва ли не светът се върти около него,само защото се е привел в този абсурден вид :razz: :razz: :razz: :razz:

Тва на втората снимка не е ли ЕМО или аз съм тъпа като пън :lol:

Dundy
09-08-2008, 16:52
е то е емо-кифла

Ivalinka
09-08-2008, 17:52
какво значение коя каква била...ами като е кифла да си гледа мармалада :D

Seducti0n
09-08-2008, 18:17
Такам....Признавам си, че преди и аз имах някакво супер глупаво мнение за въпросните "кифлички", но с времето ми се попромениха представите и такааа, нека да се опитам да обясня...
Всъщност днешните "кифли" са се превърнали в синоним на думичката комерс.На всеки няколко метра можеш да срещнеш мацка с топирани коси, огромни слънчеви очила, типичното облекло и аксесоари.След като видиш една такава мацка, колкото и странно да звучи намираш визията и за интересна и заимстваш част от нея, ако не и цялата, тоест прилагаш видяното на улицата върху себе си.
И така малко по малко, девойките започват да приличат една на друга, а понеже на снимките изглеждат дебилно, хейтърите с основание или не им лепват етикета-безмозъчна селска пръчка или някакво друго нарицателно.Окей, но както каза и Черинка, замисляли ли сте поне за момент, че външността лъже и онази хубава поговорка-По дрехите посрещат, по акъла изпращат/изпровождат...
Тааа, идеята ми беше в това, че кифлите може да са смешни, може да носят несъвместими неща, но това не ги прави тъпи, неинтелигентни и т.н.Преди да направите подобно изказване за когото и да е било, първо е необходимо да осъществите контакт с този човек, посредством който да извадите изводи и да ги използвате в подкрепа на съставилото се вече мнение.

BlueCat
09-08-2008, 18:24
Такам....Признавам си, че преди и аз имах някакво супер глупаво мнение за въпросните "кифлички", но с времето ми се попромениха представите и такааа, нека да се опитам да обясня...
Всъщност днешните "кифли" са се превърнали в синоним на думичката комерс.На всеки няколко метра можеш да срещнеш мацка с топирани коси, огромни слънчеви очила, типичното облекло и аксесоари.След като видиш една такава мацка, колкото и странно да звучи намираш визията и за интересна и заимстваш част от нея, ако не и цялата, тоест прилагаш видяното на улицата върху себе си.
И така малко по малко, девойките започват да приличат една на друга, а понеже на снимките изглеждат дебилно, хейтърите с основание или не им лепват етикета-безмозъчна селска пръчка или някакво друго нарицателно.Окей, но както каза и Черинка, замисляли ли сте поне за момент, че външността лъже и онази хубава поговорка-По дрехите посрещат, по акъла изпращат/изпровождат...
Тааа, идеята ми беше в това, че кифлите може да са смешни, може да носят несъвместими неща, но това не ги прави тъпи, неинтелигентни и т.н.Преди да направите подобно изказване за когото и да е било, първо е необходимо да осъществите контакт с този човек, посредством който да извадите изводи и да ги използвате в подкрепа на съставилото се вече мнение.
Много добре го обясни ;-) Браво!

Seducti0n
09-08-2008, 18:45
:oops: Недей, че ще стана надутъъъ кифлъъъ/според масовите представи/ 8-)

bybit0o0
09-10-2008, 23:19
...

viks4ety
09-11-2008, 03:20
според мен кифли наричат не момичета които се обличат добре и със скъпи дрехи НЕ ..за мен кифли са момичета, които не само се обличат във всички цветове на дъгата ами само си вирят носа, че чак обират трамвайните жици, разглезените същества, на които мама и тати дават по 100 лева джобни и вече мислят (кифлите),че владеят света а са кръгла нула и немогат да кажат и едно смислено изречение, лигавят се, че чак ще се разтекат по земята и всеки ден се хвалят за всяка нова дрешка или друга придобивка и смятат за грозно и тъпо всяко момиче имащо под 50 лв в джоба (смятат, че са по тяхното ниво). кифлите се като секатнтите..дето една там и останалите(едно свястно момиче не би търпяло кифла нито пък някоя кифла би харесала пекано момиче, защото ги смятат за "зубърки..." просто защото могат да свържат поне 1 смислено изречение)
П.С.: не казвам че кифли са богатите - има много свестни, които знаят че не всичко е пари; не казвам, че кифли са тези, които се лигавят - неее ..всеки се лигави малко или много; не са кифли и добре облечените нееее защо това да е критерй, но всичко това в голямо количество + още неприятни качества и ей ти КИФЛА :)

ИЗВИНЯВАМ СЕ за правописните и пунктоационните грешки и съжелявам ако съм обидила някого. ничо лично. :oops:

mel4ety
09-11-2008, 07:28
според мен кифли наричат не момичета които се обличат добре и със скъпи дрехи НЕ ..за мен кифли са момичета, които не само се обличат във всички цветове на дъгата ами само си вирят носа, че чак обират трамвайните жици, разглезените същества, на които мама и тати дават по 100 лева джобни и вече мислят (кифлите),че владеят света а са кръгла нула и немогат да кажат и едно смислено изречение, лигавят се, че чак ще се разтекат по земята и всеки ден се хвалят за всяка нова дрешка или друга придобивка и смятат за грозно и тъпо всяко момиче имащо под 50 лв в джоба (смятат, че са по тяхното ниво). кифлите се като секатнтите..дето една там и останалите(едно свястно момиче не би търпяло кифла нито пък някоя кифла би харесала пекано момиче, защото ги смятат за "зубърки..." просто защото могат да свържат поне 1 смислено изречение)
П.С.: не казвам че кифли са богатите - има много свестни, които знаят че не всичко е пари; не казвам, че кифли са тези, които се лигавят - неее ..всеки се лигави малко или много; не са кифли и добре облечените нееее защо това да е критерй, но всичко това в голямо количество + още неприятни качества и ей ти КИФЛА :)

ИЗВИНЯВАМ СЕ за правописните и пунктоационните грешки и съжелявам ако съм обидила някого. ничо лично. :oops: =D> съгласна съм!кифлите са точно тези безмозъчни същества,които си избиват комплексите като се отварят на другите безпричинно...точно тези разглезени,разлигавени"кукли"...все едно какъв е външният им вид-може да са добре облечени,по последна мода,с големи цайси,топирана коса,върху която има тонове лак,но това не я прави тъпа,напротив-може да е умна...всичко си зависи от характера :)

Miftio
09-13-2008, 21:56
Теория за кифлите - Brought to you by Miftio

Наскоро случайно се загледах по самото понятие кифла и когато видях точно какъв смисъл влагат в хората в думата кифла , ми се стори нелогично обществото да гледа с толкова презрение към "кифлите", като се има предвид любовта им към тестените изделия, в частност кифлите и кроасаните (кроасаните са вид кифли). Естествено тук иде реч за младите момичета, на чиито чела хората лепват блестящия неонов надпис КИФЛА. Колкото и да съм разочарован аз самият , тук няма да стане дума за гастрономическата страна на думата кифла , защото аз все пак не съм нито Ути Бъчваров , нито Иван Звездев . :D
Моята идея, като един примерен дисидент, за момиче–кифла коренно се разграничава от обществено приетото значение на думата "кифла". За много хора тя значи "момиче, което набляга прекалено много на външността си, но му липсват няколко мозъчни клетки". Това е доста смекчено, перифразирано, цензурирано определение, и аз ще се въздържа да цитирам по-цветущите хорски мнения. За мен "кифла" е момиче , което е сладко на външен вид , но има и пълнеж (мозък, акъл и подобни)... сиреч истинска кифла. Тези , на които пълнежа им липсва, се наричат "кухи лейки" (голям фен съм на тази фраза). Не си въобразявам, че с тези писания ще променя общественото мнение за кифлите, но тва е моя начин да изразявам мнението си.

ОТНОСНО КИФЛИТЕ И КУХИТЕ ЛЕЙКИ

- Тайната е в пълнежа....

Може би повечето от вас са яли кифли като малки, и не-чак-толкова-малки, но въпроса е там че... кифлите като храна са готини – сладки са, засищат, и носят удоволствие главно заради шоколада/мармалада вътре. При момичетата е същото – няма ли шоколад, няма и рахат :) . В смисъл че... едно момиче става само за гледане ако няма пълнеж, и човек не може 1 нормален разговор да върже с такъв индивид.

- Че кой ползва лейки в наши дни ?...

Човека който пръв е измислил израза "куха лейка" е бил много умен, защото метафората много точно описва някои от момичетата, които познавам. Общо взето, те са като една чисто нова лейка, купена от Бриколаж например :D ... отвън е много хубаво боядисана, лъскава... но е празна... За съжаление лейките и момичетата се различават по 1 съществен фактор – момичетата нямат отвор, през който да налееш нещо. :D
А лейките са за хората , които се занимават собственоръчно с обработването на аграрни култури... нали се сещате... :) една дума със "С" . :D

Колкото за надменните , вирещи носа си нагоре богаташки щерки , за които стана дума по-нагоре , няма да ги наричам кухи лейки, защото така обиждам кухите лейки :D не желая много-много да коментирам, защото няма смисъл - те са от типа "ти го плюеш, то си мисли че дъжд му вали на главата"

Miftio
09-13-2008, 21:58
Ще извинявате за отвратително дългите дървенофилософщини , които пиша 8-) 8-) 8-) Мир и любов за 'сички !

gab4eto_gr
09-13-2008, 22:03
За мен кифла значи надута чалгарка

Force_bladeR
09-14-2008, 00:03
ми аз мисля,че тва са онея надутите "момиченца" дето се имат за нещо а всъщност са нищо и половина.някви едни такива супер големи отворки и фешънки. SkyEatsAirplane,не мисля че има смисъл някой да тръгва да те напада-всеки си има мнение :)Дам
И устите са им като пилешки анус:
http://sofianci.com/media/uploads/12851i3ejiv3gj6m65vbidazfsx8.jpg
леле тая снимка е уникална просто :lol: мн точен пример за кифла

:lol: това ако го вида някъде ше припадна :D

smlie
09-15-2008, 10:48
ами аз мисля, че е тъпа фяшънка курветина
ама само не ме нападайте ако не е така 8-)

to4no :D

smlie
09-15-2008, 10:50
ми аз мисля,че тва са онея надутите "момиченца" дето се имат за нещо а всъщност са нищо и половина.някви едни такива супер големи отворки и фешънки. SkyEatsAirplane,не мисля че има смисъл някой да тръгва да те напада-всеки си има мнение :)Дам
И устите са им като пилешки анус:
http://sofianci.com/media/uploads/12851i3ejiv3gj6m65vbidazfsx8.jpg
леле тая снимка е уникална просто :lol: мн точен пример за кифла

:lol: това ако го вида някъде ше припадна :D


daskaloto ima takiva i se kat gi pogledna sa prebivam po stalbite :D

...SoMэ__SpЭciaLLy...
09-15-2008, 11:31
Nai - Dobriq mi fr mi vika kifla :lol: :lol: :lol:

Sintya
09-15-2008, 11:38
За мен " кифлинки " са тези момичета, които се водят и като фешън - ки, слушат чалгичка, надути...
Имам предвид, " кифла " може и да не засяга всички девойки които послушват този стил музичка.
Абе с две думички " кифла " е женичка, която се облича като фешънка и има самочувствийце в повече.
И да, не са ми приятни. Пийс. xD

choco_g1rL
09-15-2008, 15:26
В новото ми даскало дали не е фраш бе момче ахахахахахххх.... кифли , фешанчета , рапърчета...абе всякви позьорчета....направо УЖАССС....

ger4e7y
09-15-2008, 19:11
кифла е неква надута чалгарка с превишено самочувствие, която като застане пред огледалото облече си марковите дрешки (ла Илиенци) нацупи муцунката и се снима Си МисЛи чИ и ЦентЪрЪъ НъЪ СвИтЪъ .. :PpPpP хах смешни сте !

MaLty
09-15-2008, 20:00
Кифла..такава дето ако я видиш без грим ще се оплашиш..такава дето ако не се снима в огледалото на някой кенеф по гащи с 3 тона грим и муцуна тип маймунско дупе няма да е тя..такава дето пише ТтТТаАКкАаАа..такава дето казва че слуша хаус но всъщност си върти мазния гъз на Гергана и Преслава..е тфа е..аа и да не забравя в профила и трябва да пише КуЧкЪъЪ СъМ и КФооОо?!?

THE END :-D

Punk_Idiot
09-15-2008, 20:13
Кифлите според мен са... същества! Неща! Неща които обичат да се обличат що видят на ветрините в мола което е на стойност над 500 лево, но после търсят нещо което е същото но за 20 лева. Мразят себе си и искат да се променят. Как? Може би като сложат достатъчно грим, че да не можеш да видиш в деиствителност очертанието на лицето, да носят очила които скриват горната част на лицето им. Били са кротки? Сега са отворени и мислят, че трябва да привличат голямото внимание към себе си. Странно животно са и сигурно скоро ще ги дават по Дискавъричанъл. А ние мислихме, че емотата са опасни... Даже се опитват да докарът вид на косата си като на някое емо, но понякога депресията им идва в повече щом разберат че хора като мен и много други ги оплюват и им сочат постоянно средни пръстчета. Но не, затова им трябват тези очила! Да прикрият сълзичките и да се правят на непукистчета. Явно в бъдеще биха прокарили и кариера в шоубизнеса от този техен актьорски опит. Странни са, а аз немога да понасям нито една. В даскало като моето се намират малко, но щом с епоявят някакви зайци с топирани коси, много грим и на студа по късе гащета... нали знаете - "От студ умри, гъзар бъди" .

MisSsKaTa
12-06-2008, 18:25
xhauxhay .. снимката на онова момиче с големите цаки и нацупените устни и топираната косица прелича на мене .. отностно тези които са против така наречените " кифли " ше им кажа само , че има завиждат за всичко :grin: ... тва , че вие не може да си топирате косата и вашите не ви дават да се гримирвате и не ви дават пари за цаки не означава , че "кифлите " демек фешънките сме били грозни курви , които си " скриват грозното личице с 5 метра цаки " ... ае осъзнайте се малко .. ;]

Izzy_
12-06-2008, 18:33
xhauxhay .. снимката на онова момиче с големите цаки и нацупените устни и топираната косица прелича на мене .. отностно тези които са против така наречените " кифли " ше им кажа само , че има завиждат за всичко :grin: ... тва , че вие не може да си топирате косата и вашите не ви дават да се гримирвате и не ви дават пари за цаки не означава , че "кифлите " демек фешънките сме били грозни к**ви , които си " скриват грозното личице с 5 метра цаки " ... ае осъзнайте се малко .. ;]
И после пак ми разправяйте,че не били тъпи..Айде отивай да се гримирВаш и да те няма.

MisSsKaTa
12-06-2008, 18:58
Пуснато на: Съб Дек 06, 2008 10:33 pm Заглавие:



И после пак ми разправяйте,че не били тъпи..Айде отивай да се гримирВаш и да те няма.



xhauxhau .. зле зле .. ми да ше се гримирвам , поне имам пари за гримове .. и нема ми казваш кво да прааа сесс се?

thegmin
12-06-2008, 20:40
Пуснато на: Съб Дек 06, 2008 10:33 pm Заглавие:



И после пак ми разправяйте,че не били тъпи..Айде отивай да се гримирВаш и да те няма.



xhauxhau .. зле зле .. ми да ше се гримирвам , поне имам пари за гримове .. и нема ми казваш кво да прааа сесс се?
Всъщност нямаш пари, а твойте бавноразвиващи се родители имат. Предполагам от социалните помощи които им дава държавата, защото те прикриват, че работят нелегално като чистачи на тоалетни.

MisSsKaTa
12-06-2008, 21:40
лижи на баща ти косматото междумъдие е щи поря гъзеца .. не ме приъесняя че ше хвана хепатит ..

Schneeflocke
12-07-2008, 01:08
"Кифла" се отнася най-вече до външния вид, Признавам си. И мен са ме наричали така. Няколко пъти за една вечер. На морето. С приятелите ми щяхме да ходим да вечеряме в другия край на селото(за Влас говоря). И аз се "барнах" с едни ярко червени сандалки на висок ток, каишка през глезена - класика(за 29 лв от разпроджба), къса бяла поличка(30 лв), тъмносин потник с връвчица през врата, дългичък(10 долара - обичам разпродажби), червено коланче в тон със сандалките над потника(назаем от приятелка, ама вече си имам мое), обичайната ми руса коса, свободно падаща; грим: едно от момичета ме "мацна" със сребриста очна линия, спиралка(нямам много мигли, ама поне са дълги), червено червилце(тя все така ме гримира - много й харесвам по този начин). Момичетата - в тон с мен. Докато стигнем до заведението, три пъти чух да ни наричат кифли. Мога да ви гарантирам, че никоя от нас не е куха, не слуша чалга, нито хаус и не се лепи на маркови неща(освен на Seven Seconds). Какъв е изводът: "кифла" е външен вид. Ни повече, ни по-малко.

ПП: MisSsKaTa, някои се опитваме да защитим "кифлите". Моля те, не обезсмисляй усилията ни, като доказваш, че "кифлите" са тъпи парчета без образование и възпитание. А, да, човекът каза за "гримирВането", за да подчертае неграмотността ти, а не, за да ти казва какво да правиш...............................

Izzy_
12-07-2008, 05:52
Пуснато на: Съб Дек 06, 2008 10:33 pm Заглавие:



И после пак ми разправяйте,че не били тъпи..Айде отивай да се гримирВаш и да те няма.



xhauxhau .. зле зле .. ми да ше се гримирвам , поне имам пари за гримове .. и нема ми казваш кво да прааа сесс се?
Абе ти да не си руса?! :booooomb:

TheBlackStranger
12-07-2008, 07:07
Кифла казвам на момиче, на което след като му изсипя една кофа с вода върху лицето няма да го позная.

t0nit0yy
12-07-2008, 09:11
..да ви иам и коментарите и мненията..
Всяко добре изглеждащо момиче, което си знае мястото според вас е кифла?
Аха, ясно...
Това, че е задоволена материално от семейството си я прави кифла?
Добре, мили мои.
Това, че някой има голяма част от това, което на вас ви липсва, не означава, че е надута селска фешънска пръчка. ;)
Нима не разбрахте, че няма значение кво имаш и кво нямаш, а важното е да имаш някакви отговорности към образованието си, семейството, приятелите, да си разбран човек.. и т.н
Да вземем за пример мадамата от снимката.
Какво като косата й е топирана? Какво като има големи цаки? Какво като се е облякла по този начин? Какво като слуша хаус и се друса? (примерно ако го прави де)
Това са само част от нещата в нейния живот...... Нима е глупава (всъщност какво означава човек да е глупав? Да се облича и държи по този начин? Евала ако мислите така, зле сте). Нима с нея не може да се говори? Нима не разбира от нищо в живота? Нима не може да си сготви една проста манжда?

Това, че някой бил надут...
ае моля ви се....
мислите ли, че дори и аз мога да се държа мило и любезно с всеки срещнат или с всеки пич, който ме заговори в дискотеката, на улицата или в някое друго заведение? Мислите ли, че и вие понякога не сте се имали за красиви и не сте вървели с наперен нос? Всичко това доказва всъщност колко много обичате себе си и се цените.
Чесно казано прекалявате на моменти с просташките си изказвания.
Може би до няква степен завиждате, че не изглеждате така и не сте до толкова коментирани и прочие.
Стегнете се!

+1 .. ;]]

st3li7y
02-28-2010, 18:46
..да ви иам и коментарите и мненията..
Всяко добре изглеждащо момиче, което си знае мястото според вас е кифла?
Аха, ясно...
Това, че е задоволена материално от семейството си я прави кифла?
Добре, мили мои.
Това, че някой има голяма част от това, което на вас ви липсва, не означава, че е надута селска фешънска пръчка. ;)
Нима не разбрахте, че няма значение кво имаш и кво нямаш, а важното е да имаш някакви отговорности към образованието си, семейството, приятелите, да си разбран човек.. и т.н
Да вземем за пример мадамата от снимката.
Какво като косата й е топирана? Какво като има големи цаки? Какво като се е облякла по този начин? Какво като слуша хаус и се друса? (примерно ако го прави де)
Това са само част от нещата в нейния живот...... Нима е глупава (всъщност какво означава човек да е глупав? Да се облича и държи по този начин? Евала ако мислите така, зле сте). Нима с нея не може да се говори? Нима не разбира от нищо в живота? Нима не може да си сготви една проста манжда?

Това, че някой бил надут...
ае моля ви се....
мислите ли, че дори и аз мога да се държа мило и любезно с всеки срещнат или с всеки пич, който ме заговори в дискотеката, на улицата или в някое друго заведение? Мислите ли, че и вие понякога не сте се имали за красиви и не сте вървели с наперен нос? Всичко това доказва всъщност колко много обичате себе си и се цените.
Чесно казано прекалявате на моменти с просташките си изказвания.
Може би до няква степен завиждате, че не изглеждате така и не сте до толкова коментирани и прочие.
Стегнете се!
da pravasi i to mn

rosse13
02-28-2010, 20:14
MisSsKaTa сесхме се спокс :D

Са едно голямо БТВ:Това че някои няма грим не значи е беден(не че ония мизерни гримове дето ги ползвате са над 5лв ма както и да е)
а означава че цени естествената красота и не му трябват пет тона грим за да се почуства красив и значи че не му пука за такива мизерни детайли като някоя друга пъпка която за вас е по-важна и от глобалното затопляне.
Завиждаме ти?-Пхах не ставай глупава(не че не си)но какво да ти завиждаме?Дънките ти които са ти два размера по-малки?Изтощената пършива коса която е като плашилата по полята(от тях и гаргите бягат)
или токчетата на които едва се крепиш но с които би преминала и Сахара само защото си отиват с блузката ти?
Най-лошото е че сама не осъзнаваш колко си жалка и надали някога ще разбереш.

П.П.cherinka ще ти кажа само че външният вид говори много за хората :?

monoemo
03-01-2010, 14:12
Добре кво значи КИФЛА(не тая за ядене :D )хванала съм се на бас.АИ кажете кво е! момиче което се глаи и мисли за ваншния си вид :D :) 8) :P

sExYbEbS
03-01-2010, 15:32
някви с 20 тона фон дьо тен с раздърпани от изправяне и присадени коси ... .. ....

silwinka
03-01-2010, 15:41
- 30 тона грим
-къси поли
-правят се на фешънки,но не ги грее
- циците на 6
-токчета,всякви
- присъдени,изкуствени коси
- ' без цигари ' няма живот
- снимки по сутиен и гащи
- не може да си кифла, ако нямаш гола снимка по някой сайт за запознанства,особено в gepime

proxy7
10-14-2010, 17:27
Ето тук пише всичко за МНД:
http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%9C%D0%B5%D0%9D%D0%B5%D0%94%D0%B5

chemist9009
10-14-2010, 17:40
Дефиниция на "Кифла"?
Вид курва :D :D 8) 8)

Extremescream
10-14-2010, 18:21
Разтегливо понятие е това 'кифла'.Поне аз го ползвам за разни селски пръчки,които се правят на много интересни и знаещи по всякакви теми,а всъщност си нямат идея за какво говорят.

diksi
10-14-2010, 19:16
Като чуя кифла си представям непохватно, разглезено и непоносимо момиче с истеричен писък при вида на.. муха..така де мъртва. Как така мухата си позволява да умре върху чина им например.

А за момичетата, които обръщат внимание на външния си вид и понякога казвам ПОНЯКОГА прекаляват, биват обсъждани от вас комплексари, които не знаете къде да си избиете комплексите от сорта "Колко съм естествена" "Как не си горя хубавата прекрасна блестяща коса с пресата" "Как не се забулвам с ФДТ" и прочее е прочее. А вие не се ли сещате, че всяко момиче иска да е харесвано от момчетата и от приятелите и съучениците си. Не се ли сещате, че не всички имат меки гладки и без пъпки кожи? Не се ли сещате, че не всеки е роден с подредена и хубава коса? И, че не всеки се е пръкнал на тоя свят с вити дълги и тъмни мигли?! В крайна сметка в такова поколение сме, че малко или много всеки иска да изглежда като хората по списанията и телевизионните канали. А всички знаем, че звездите ги гримират професионални гримьори и за косите им се грижат най-добрите фризьори. Е според мен никой не заслужава такова отношение.. Да станеш 2 часа по-рано от обикновено да си изправиш косата, да се гримираш да си подбереш дрехите, да си доволен от резултата и като излезеш на вън да те обсъждат някои госпожички вързани на опашка и нахлузили кецките точно за 15 минути. Не, че имам нещо против опашката и кецовете аз самата съм се обличала така, но вие явно въобще не знаете с какво старание се е гласило момичето и за какво, за такива като вас?! Писнало ми е от хора пълни с комплекси, които няма къде да си ги избият и пишат глупости по форумите.. :booooomb:

mishanavolley
10-26-2010, 23:25
К - капризничещ
И - индивид с
Ф - фрапиращи
Л - лицеви
А - аномалии...
...След дълги проучвания, учените от НАСА успяха да разкодирът така нареченият код "КИФЛА" . (rofl)

diditof
10-27-2010, 09:00
Кифла-мека,мазна,пълна с маслен крем !!!

fuckme
10-27-2010, 10:55
хах, мисля, че правите дооста голяма грешка. има голяма разлика между кифли и фишънки. първо, кифлите се обличат с ефффтини парцалкиИ отТ тераноВъЪ и тем подобни, докато фешънките държат на марката.
самото понятие кифла е супер тъпо и комплексарско. не виждам защо трябва да има наименование на момичета, които се грижат за външние си вид?!? в крайна сметка, не всички са глупави, не всички са лоши. пък и те получават вниманието на множество хубави момчета, а не повечето от вас, които седят по цял ден във форума.кажете ми, ако сте добре изглеждащи, добре облечени и ако имате внимание, вие няма ли да се надуете? казвам ви, супер тъпо е цялото това обсъждане. гледайте си вашия живот и не правете по 1000 теми и коментари за това колко са зле КИФЛИТЕ. според мен зле са само тези момичета, които нямат цел и смисъл на живота. но не всички КИФЛИ са такива, затова и нямам намерение да ги коментирам.

fuckme
10-27-2010, 10:57
Като чуя кифла си представям непохватно, разглезено и непоносимо момиче с истеричен писък при вида на.. муха..така де мъртва. Как така мухата си позволява да умре върху чина им например.

А за момичетата, които обръщат внимание на външния си вид и понякога казвам ПОНЯКОГА прекаляват, биват обсъждани от вас комплексари, които не знаете къде да си избиете комплексите от сорта "Колко съм естествена" "Как не си горя хубавата прекрасна блестяща коса с пресата" "Как не се забулвам с ФДТ" и прочее е прочее. А вие не се ли сещате, че всяко момиче иска да е харесвано от момчетата и от приятелите и съучениците си. Не се ли сещате, че не всички имат меки гладки и без пъпки кожи? Не се ли сещате, че не всеки е роден с подредена и хубава коса? И, че не всеки се е пръкнал на тоя свят с вити дълги и тъмни мигли?! В крайна сметка в такова поколение сме, че малко или много всеки иска да изглежда като хората по списанията и телевизионните канали. А всички знаем, че звездите ги гримират професионални гримьори и за косите им се грижат най-добрите фризьори. Е според мен никой не заслужава такова отношение.. Да станеш 2 часа по-рано от обикновено да си изправиш косата, да се гримираш да си подбереш дрехите, да си доволен от резултата и като излезеш на вън да те обсъждат някои госпожички вързани на опашка и нахлузили кецките точно за 15 минути. Не, че имам нещо против опашката и кецовете аз самата съм се обличала така, но вие явно въобще не знаете с какво старание се е гласило момичето и за какво, за такива като вас?! Писнало ми е от хора пълни с комплекси, които няма къде да си ги избият и пишат глупости по форумите.. :booooomb:

не бях забелязала този коментар, иначе няамаше да си правя труда да пиша мой. абсолютно се припокрива мнението ми. спрете да ПЛЮЕТЕ ;)

xKiFlA
10-27-2010, 11:35
кифла е често добре изглеждащо момиче което останалите обиждат и завиждат :P

SwEtyy
10-27-2010, 11:45
Кифла е момиче, дет са мисли за голямата работа и обижда другите. :-P

MilanowPz
10-27-2010, 12:31
Момиче което :
1 си слага повече грим от килограмите си
2 става в 4 часа да си оправа косата и другите неща
3 носи ток не по малък от 12 см
5 ходи с кефи баткофци поне 5 години над нея (а може и повече) а тя е много по малка
6 Мисли си че е красива (с фрим естествено ) а без грим е като чудовище

Tempest
10-27-2010, 16:21
кифла е често добре изглеждащо момиче което останалите обиждат и завиждат :P

и момчетата завиждат, че не могат да са като нея? Хахаха добре :D

чакай, че като го прочетох това и се сетих за Бийбър :D

колкото до кифлата - миналата година имаше една закусвалня, в която правеха мноо яки кифли с шоколад.. сеа съм на някви баници :D

An4i7yy
10-27-2010, 20:10
Като чуя кифла си представям непохватно, разглезено и непоносимо момиче с истеричен писък при вида на.. муха..така де мъртва. Как така мухата си позволява да умре върху чина им например.

А за момичетата, които обръщат внимание на външния си вид и понякога казвам ПОНЯКОГА прекаляват, биват обсъждани от вас комплексари, които не знаете къде да си избиете комплексите от сорта "Колко съм естествена" "Как не си горя хубавата прекрасна блестяща коса с пресата" "Как не се забулвам с ФДТ" и прочее е прочее. А вие не се ли сещате, че всяко момиче иска да е харесвано от момчетата и от приятелите и съучениците си. Не се ли сещате, че не всички имат меки гладки и без пъпки кожи? Не се ли сещате, че не всеки е роден с подредена и хубава коса? И, че не всеки се е пръкнал на тоя свят с вити дълги и тъмни мигли?! В крайна сметка в такова поколение сме, че малко или много всеки иска да изглежда като хората по списанията и телевизионните канали. А всички знаем, че звездите ги гримират професионални гримьори и за косите им се грижат най-добрите фризьори. Е според мен никой не заслужава такова отношение.. Да станеш 2 часа по-рано от обикновено да си изправиш косата, да се гримираш да си подбереш дрехите, да си доволен от резултата и като излезеш на вън да те обсъждат някои госпожички вързани на опашка и нахлузили кецките точно за 15 минути. Не, че имам нещо против опашката и кецовете аз самата съм се обличала така, но вие явно въобще не знаете с какво старание се е гласило момичето и за какво, за такива като вас?! Писнало ми е от хора пълни с комплекси, които няма къде да си ги избият и пишат глупости по форумите.. :booooomb:

diksi мн правилно казано

ewinkatta
10-27-2010, 21:36
значи на мен ми викат кифла -ниту съм надут ниту нося "МАРКОВИ ДРЕШКИ" даже за мен те са безсмислени!просту си правя убем на косата и си слагам грим!не съм курветина имам дълга връска!според мен кифла викат на момиче дето се гримира и си правяи обем или прическа няква..

Tempest
10-27-2010, 22:03
значи на мен ми викат кифла -ниту съм надут ниту нося "МАРКОВИ ДРЕШКИ" даже за мен те са безсмислени!просту си правя убем на косата и си слагам грим!не съм курветина имам дълга връска!според мен кифла викат на момиче дето се гримира и си правяи обем или прическа няква..

някой спомена ли, че повечето не могат и да пишат правилно на български?


п.с.: не си и помисляй да се оправдаваш, че бързаш или че това е просто форум (и съответно защо да пишем правилно?)

BeezyJey
10-28-2010, 12:37
значи на мен ми викат кифла -ниту съм надут ниту нося "МАРКОВИ ДРЕШКИ" даже за мен те са безсмислени!просту си правя убем на косата и си слагам грим!не съм курветина имам дълга връска!според мен кифла викат на момиче дето се гримира и си правяи обем или прическа няква..

Я пак, я пак ! Ти чуваш ли се..

stefan1
10-28-2010, 13:34
кифла=курва

XheroineX
10-28-2010, 13:57
значи на мен ми викат кифла -ниту съм надут ниту нося "МАРКОВИ ДРЕШКИ" даже за мен те са безсмислени!просту си правя убем на косата и си слагам грим!не съм курветина имам дълга връска!според мен кифла викат на момиче дето се гримира и си правяи обем или прическа няква..

Я пак, я пак ! Ти чуваш ли се..

мн тъпа тази бее лелеее :lol: :lol: :lol:

BlackEyedPeas
10-28-2010, 14:30
К*рвентия, 'дет се мисли за много важна!

n3zabrawiimaa
10-28-2010, 15:23
Обзалагам се, че всички, които са писали негативни коментари за т.нар "Кифли" са ужасяващо грозни и нямат къде да избиват комплекси, та решават да ги избият като са скрити зад комютъра.. ;)))))))))

xKiFlA
10-28-2010, 15:25
Обзалагам се, че всички, които са писали негативни коментари за т.нар "Кифли" са ужасяващо грозни и нямат къде да избиват комплекси, та решават да ги избият като са скрити зад комютъра.. ;)))))))))

точно :P

повечето завиждат

elito0o0o0
10-28-2010, 15:49
значи на мен ми викат кифла -ниту съм надут ниту нося "МАРКОВИ ДРЕШКИ" даже за мен те са безсмислени!просту си правя убем на косата и си слагам грим!не съм курветина имам дълга връска!според мен кифла викат на момиче дето се гримира и си правяи обем или прическа няква..

Я пак, я пак ! Ти чуваш ли се.. Аз се надявам тоя?!/тая да се ебава.. Wtf maaan?!

elito0o0o0
10-28-2010, 15:51
Обзалагам се, че всички, които са писали негативни коментари за т.нар "Кифли" са ужасяващо грозни и нямат къде да избиват комплекси, та решават да ги избият като са скрити зад комютъра.. ;)))))))))

точно :P

повечето завиждатТи върви се изкъпи скъпа, щото в този ти вид няма за к`во по точно да ти завидя.. пахаха :razz: Моля те, бъди примерна и взаимодействай с вода и сапун. :)

FuckedUp
10-28-2010, 16:40
Доста ограничена тема. Няма да коментирам..

xKiFlA
10-28-2010, 17:23
Обзалагам се, че всички, които са писали негативни коментари за т.нар "Кифли" са ужасяващо грозни и нямат къде да избиват комплекси, та решават да ги избият като са скрити зад комютъра.. ;)))))))))

точно :P

повечето завиждатТи върви се изкъпи скъпа, щото в този ти вид няма за к`во по точно да ти завидя.. пахаха :razz: Моля те, бъди примерна и взаимодействай с вода и сапун. :)

абее онзи ден се къпах така че не ми пиши простотии а и на външен вид съм си мн добре :?

maaarietta
10-29-2010, 10:58
http://4.bp.blogspot.com/_dnETjOMSwuQ/TGrCGbouwSI/AAAAAAAACQ0/eBzg53RHJ8E/s1600/козун.кифла.jpg

Ето това е кифлааа :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:


Аз лично не знам и се опитвам да разбера защо сте решили че точно кифли трябва да ги наричате това е просто стил.. http://sinay.blog.bg/photos/15175/original/26743_364040937393_362735822393_5373962_6975188_n. jpg

http://www.hot.bg/d/groups/bhksg7m.jpg

http://www.raboteshtomomiche.com/images/galleries/153/8.jpg


това са стилове на обличане и аз нямам представа какво против тях имате?!

MilanowPz
10-29-2010, 11:34
Обзалагам се, че всички, които са писали негативни коментари за т.нар "Кифли" са ужасяващо грозни и нямат къде да избиват комплекси, та решават да ги избият като са скрити зад комютъра.. ;)))))))))

точно :P

повечето завиждатТи върви се изкъпи скъпа, щото в този ти вид няма за к`во по точно да ти завидя.. пахаха :razz: Моля те, бъди примерна и взаимодействай с вода и сапун. :)

абее онзи ден се къпах така че не ми пиши простотии а и на външен вид съм си мн добре :?




Онзи ден....? не трябва ли секи ден...??? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

xKiFlA
10-29-2010, 11:40
ето кифла -
http://prikachi.com/images/140/2619140K.jpg :oops:

xKiFlA
10-29-2010, 11:43
Обзалагам се, че всички, които са писали негативни коментари за т.нар "Кифли" са ужасяващо грозни и нямат къде да избиват комплекси, та решават да ги избият като са скрити зад комютъра.. ;)))))))))

точно :P

повечето завиждатТи върви се изкъпи скъпа, щото в този ти вид няма за к`во по точно да ти завидя.. пахаха :razz: Моля те, бъди примерна и взаимодействай с вода и сапун. :)

абее онзи ден се къпах така че не ми пиши простотии а и на външен вид съм си мн добре :?




Онзи ден....? не трябва ли секи ден...??? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Не е задължително всеки ден зимата като е студено и нито се потя нито цапам нищо :?

dolly
10-29-2010, 15:20
Кифлата е

Капризничещ
Индивид
Фрапиращи
Лицеви
Аномалии

n3zabrawiimaa
10-29-2010, 19:42
Добре бееее, ами я вижте тези момичета, много са хубави...искам да чуя меннието на всички, които обиждат т.нар. "кифли"...ее я си кажете сега мението, това "кифли" ли са?

П.С: снимките са подбрани на абсолютно случаен принцип из интернет!!!!!!!!!!http://195.149.248.189:8080/2009-05-14/3e06b170cc96ca232d58ebdabfa434f3_450x337.jpg
http://i39.tinypic.com/a9kz9g.jpg
http://kachi-snimka.info/images/arx1254687259i.jpg
http://pics.perfekten.com/pics/2951/1580c4035d65f86e16de3985fe5fe94f.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4//sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs898.snc4/73124_122889457768119_100001411954867_151003_51818 92_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs911.snc4/72447_123616261028772_100001411954867_154867_39485 66_n.jpg

Cybershot
10-29-2010, 19:46
Без 2 и 4 ми харесват :D

xKiFlA
10-29-2010, 20:38
Да хубави са. не виждам нещо грозно особено последната.. :oops:
:-)

Extremescream
10-29-2010, 20:53
2 и 3 не стават,скромно женско мнение.Другите обаче са много сладки. :)

elito0o0o0
10-29-2010, 21:35
http://www.vbox7.com/play:0b55695d

Tempest
10-29-2010, 21:35
мда.. бях забравил, че от снимка може да се разберат черти от характера :)

GossipGirl89
10-29-2010, 23:37
Попринцип не обръщам особено внимание и не обичам да класифицирам хората, но специално "кифли" за мен са момичета на 14-15-16 години примерно, които си слагат по 2 кила грим +екстеншъни + огромни прически тип телевизор и се държат адски лигаво и надменно спрямо останалите, мислейки си, че всички им завиждат за нещо :) Хубаво е човек да се поддържа, но нали знаете, че всяко нещо е полезно до момента, в който не почне да се прекалява с него - тогава става вредно. Има девойки, които в стремежа си да изглеждат красиви се докарват до абсолютни карикатури и стават за посмешище. А съм на мнение, че същите изглеждат 300 пъти по-добре в естествения си вид. Аз също се поддържам и си слагам грим, но всичко е в рамките на нормалното и приемливото. Дори и косата си тупирам понякога ама не с обем 30 см. само от едната страна... Нямам нищо против никого, всеки да си се облича и да изглежда както иска - просто изказвам мнение :)

П.П. Като стана дума за момчета - напоследък доста често в обкръжението си започнах да чувам коментари от типа "Абе остави я тая - ако й пипнеш лицето ше ти потънат пръстите", "Е не я ли виждаш че е супер изкуствена - без грим сигурно е е*ати дзвера" etc.

Reaper93
10-30-2010, 06:57
http://www.vbox7.com/play:0b55695d

Е тва най-го мразя, като видя няква да се снима така направо ми идва да си начупа монитора...

CyberMeX
11-02-2010, 20:55
Кодекс на кифлата

1: Прическа тип "Бухал"
2: Очила за нощно виждане
3: Овче муцуна
4: Цветни дрешки от А до Я
5: Цигански тен
6: Кожа и кости
7: Огромни млеко комбинати
8: Планета Паинер
9: Книжка "направи си сама порно"
10: "10 начина да стана Парис Хилтън"
11: Сумо борец тип "Бат Бойко"

П.С Знам че е труден кодекса но всички който искат да станат кифли трябва да го изпълнят, 8-)

VikitoRia
11-02-2010, 22:04
http://www.vbox7.com/play:0b55695d

Е тва най-го мразя, като видя няква да се снима така направо ми идва да си начупа монитора...

+1

VikitoRia
11-29-2010, 20:44
Миии....кифла е такава фешънка,коята се облича добре,сми с маркови дрешки...абе изглежда добре,но в същото време е само на думи...смисъл,повече говори,отколкото върши... :D OMG аз съм кифла
:shock:

gandalfepi4
11-30-2010, 08:45
Кодекс на кифлата

1: Прическа тип "Бухал"
2: Очила за нощно виждане
3: Овче муцуна
4: Цветни дрешки от А до Я
5: Цигански тен
6: Кожа и кости
7: Огромни млеко комбинати
8: Планета Паинер
9: Книжка "направи си сама порно"
10: "10 начина да стана Парис Хилтън"
11: Сумо борец тип "Бат Бойко"

П.С Знам че е труден кодекса но всички който искат да станат кифли трябва да го изпълнят, 8-)

:lol: \:D/

Ssummerjam
11-30-2010, 11:23
Момиче, което има лъскава "опаковка", т.е прилича досущ на фолкпевица, но под "опаковката" няма нищо, празна е. Две смислени приказки не може да си кажеш с такава. Поради простата причина, че главния не бачка както трябва. 8)

Xriiskaa
12-01-2010, 22:35
Кифла

8-) "Къса дънкова пола, накъде около 15 сантиметра плат, ти се чудиш, за секунда, това колан ли е или пола... ??? Високи, черни, кожени ботуши, ти си мислиш, боже какви крака... Черен потник, всъщност това е парче коприна разхождащо се по нежното ми тяло - това виждаш ти... В следващата минута се чудиш, кой ще е най - възбуждащия начин да ги свалиш от това тяло... Минутата изтече, вдигаш погледа си нагоре към деколтето ми... Красиво нежно лице, много тъмни сенки... силни, предизвикателни, кафяви очи, много спирала, леко изразени розовеещи скули, плътни,блестящи, розови устни, мозъка ти пак работи: "Тази има силикон, мале къви свир** ще прaви"... Завършваме с перфектно изправена, руса коса с голям обем... Тя се обръща и ти виждаш косата и стига до кръста, отмята я леко, Ти си мислиш: "Вай тая мн ще я е*а" ... "


Като го прочетох,точно кифла ми определи,т'ва описание :razz:

chemist9009
12-01-2010, 22:36
Момиче, което има лъскава "опаковка", т.е прилича досущ на фолкпевица, но под "опаковката" няма нищо, празна е. Две смислени приказки не може да си кажеш с такава. Поради простата причина, че главния не бачка както трябва. 8)
Вярно! 8) 8)

SwEeTMuFFiN
12-02-2010, 12:14
много мразя такива с фалшиво самочуствие

mmm_sweet
12-02-2010, 14:02
безплатна проститутка. Току виж проститутките да фалират :D

Ballkansska98
12-18-2010, 19:55
Какво всъщност зна4и кифла ?? Моми4е което се обли4а по опредлен на4ин, хубаво моми4е с грим, грозно моми4е с грим, тъпо хубаво моми4е ?? Или пък .. Закуска направена от тесто най-4есто с мармалад или шоколад !! Защо тогава няма пици, ка6кавалки и тн ?? Аз предлагам когато някой разбере да ми каже !! Моля саобщете ми ако откриете какво е то4ното определение на ''кифла'' !! :) :) :-o :-o

zlatit0o
12-18-2010, 20:47
НАДУВКА ..

Shia
12-18-2010, 23:24
Момиче държащо много на външния си вид и съмняваща се в него(кифлите висят в тоалетните постоянно пред огледалото и оправящи детайлите),лигави в определни случаи.Не бих казала глупави,а с глупаво държание с не много интересн набор от теми на разговор-клюки,надъхвания,самовлюби е,изпъкване на недостатъци на други момичета...

Paramour
12-19-2010, 10:54
Като заговорихме за кифли..
вчера в един магазин в пробната имаше едно момиче, което като изключим начуна на обличане пак беше фрапиращо..
косата й беше 'обемна' ама само отстрани и приличаше на бухал..
беше сложила адски много грим
и, по дяволите, кой сачетава спортна горница adidas (даже не беше оригинална) с кожена чанта :lol:
та това момиче седеше извън отделните кабинки и се гледаше в едното огледало. Като се поглеждаше правеше джуки.. ама то какви джуки.. :lol: :lol: :lol:
.. абе просто.. :lol: :lol:

по темата: ползват много грим, имат прически- тип телевизор/каска(повечето), но пък всички имат склонността да преказяват с козметиката- и за коса.
носят дънки от които им се вижда половината задник ии им стърчат паласките..
тъпи са.. заети са да мислят само и единствено колко грим да си сложат и как да си направят циците да изглеждат по-големи..

Spikeey
12-19-2010, 12:30
Кифлата е

Капризничещ
Индивид
Фрапиращи
Лицеви
Аномалии
YES!!! тва имаше една картинка такава :lol:

ll40o4yYll
12-19-2010, 16:24
Според мен кифла не е точно момиче
което се облича с маркови дрехи съвсем
не е това определението...според мен кифла
е момиче което:
- Има съмочувствие без покритие
- Си слага 10 тона грим
- Си мисли, че е центърът на света
- Си мили, че всички трябва да и обращат внимание
- Разглезено момиченце, което си показва
прелестите насам-натам
...но все пак всеки си има мнение :)
П.П вече останаха малко свесни момичета,
а и за малкото евала :)

Infection
12-19-2010, 16:56
Миии....кифла е такава фешънка,коята се облича добре,сми с маркови дрешки...абе изглежда добре,но в същото време е само на думи...смисъл,повече говори,отколкото върши... :D
И аз мисля така

Infection
12-19-2010, 17:01
Според мен кифла не е точно момиче
което се облича с маркови дрехи съвсем
не е това определението...според мен кифла
е момиче което:
- Има съмочувствие без покритие
- Си слага 10 тона грим
- Си мисли, че е центърът на света
- Си мили, че всички трябва да и обращат внимание
- Разглезено момиченце, което си показва
прелестите насам-натам
...но все пак всеки си има мнение :)
П.П вече останаха малко свесни момичета,
а и за малкото евала :)

ДА това сащо

spochkyy666
12-20-2010, 18:27
..да ви иам и коментарите и мненията..
Всяко добре изглеждащо момиче, което си знае мястото според вас е кифла?
Аха, ясно...
Това, че е задоволена материално от семейството си я прави кифла?
Добре, мили мои.
Това, че някой има голяма част от това, което на вас ви липсва, не означава, че е надута селска фешънска пръчка. ;)
Нима не разбрахте, че няма значение кво имаш и кво нямаш, а важното е да имаш някакви отговорности към образованието си, семейството, приятелите, да си разбран човек.. и т.н
Да вземем за пример мадамата от снимката.
Какво като косата й е топирана? Какво като има големи цаки? Какво като се е облякла по този начин? Какво като слуша хаус и се друса? (примерно ако го прави де)
Това са само част от нещата в нейния живот...... Нима е глупава (всъщност какво означава човек да е глупав? Да се облича и държи по този начин? Евала ако мислите така, зле сте). Нима с нея не може да се говори? Нима не разбира от нищо в живота? Нима не може да си сготви една проста манжда?

Това, че някой бил надут...
ае моля ви се....
мислите ли, че дори и аз мога да се държа мило и любезно с всеки срещнат или с всеки пич, който ме заговори в дискотеката, на улицата или в някое друго заведение? Мислите ли, че и вие понякога не сте се имали за красиви и не сте вървели с наперен нос? Всичко това доказва всъщност колко много обичате себе си и се цените.
Чесно казано прекалявате на моменти с просташките си изказвания.
Може би до няква степен завиждате, че не изглеждате така и не сте до толкова коментирани и прочие.
Стегнете се!

cherinka напълно съм съгласна че няма нищо лошо едно момиче да се поддържа и всеки има избор на стил и аз лично познавам много такива момичета с които може да се разговаря спокойно просто в днешно време има много хоро които прекалено започват да харесват себе си и нямат търпение да кажат за това на целия свят но това зависи лично от човека а не от стила му на обличане или избора му на музика :)

Tempest
12-20-2010, 18:50
Какво всъщност зна4и кифла ?? Моми4е което се обли4а по опредлен на4ин, хубаво моми4е с грим, грозно моми4е с грим, тъпо хубаво моми4е ?? Или пък .. Закуска направена от тесто най-4есто с мармалад или шоколад !! Защо тогава няма пици, ка6кавалки и тн ?? Аз предлагам когато някой разбере да ми каже !! Моля саобщете ми ако откриете какво е то4ното определение на ''кифла'' !! :) :) :-o :-o

ти тестеното изделие изобщо виждала ли си го? Как изглежда? Едно такова бухнало, просто, даже без пълнеж.. аз кифла викам точно на ония бухналите, дето са с прическа тип "пръднал заек в люцерна"... отделно, че такива са точно разни лигли, които нямат "пълнеж"... външния вид и парцалките нямат абсолютно никаква роля..

IWannaBeSedated
12-20-2010, 19:21
Глупаво е да се лепват етикети насам-натам.
От т.нар. "кифли" има и глупави, има и умни.

Destroyer89
12-20-2010, 21:06
Мисля, че беше тестено изделие предназначено за ядене, доста често запълнено с локум, шоколад или мармалад.
Винаги съм се чудил, защо по дяволите на празноглавите фешънки им се вика кифла !? Защо не баничка, меденка,милинка или някаква друга закуска ?

iLovePussyJuice
12-20-2010, 22:59
Глупаво е да се лепват етикети насам-натам.
От т.нар. "кифли" има и глупави, има и умни.

++
аз съм от умните :P100% :D

Paramour
12-21-2010, 18:33
Като заговорихме за кифли..
вчера в един магазин в пробната имаше едно момиче, което като изключим начуна на обличане пак беше фрапиращо..
косата й беше 'обемна' ама само отстрани и приличаше на бухал..
беше сложила адски много грим
и, по дяволите, кой сачетава спортна горница adidas (даже не беше оригинална) с кожена чанта :lol:
та това момиче седеше извън отделните кабинки и се гледаше в едното огледало. Като се поглеждаше правеше джуки.. ама то какви джуки.. :lol: :lol: :lol:
.. абе просто.. :lol: :lol:

Амаа ти си мнн зле ...от далеко личи че завиждаш :?
И този обем отстрани само, е направен умишлено а не случайно. Отстрани трябва да е по обемно отколкото отгоре..
като неразбираш от модата и бягаш от нея НЕ пиши нищо!

:lol: аз да завиждам :lol: :lol: случвало ми се е, да. признавам си, обаче точно на това момиче не му завиждах :lol: ама изобщо.
обема ми е ясно, че се прави нарочно. Не съм си и мислила, че сам е станал такъв. Изглеждаше смешно. и то обема й беше, като казвам отстрани, имам предвид над ушите :lol:
Както и да е.. няма смисъл да ти се оправдавам на тебе.
а доколкото това колко разбирам от мода.. ако това с джуките, падналите дънки и т.н. е мода, която АЗ би трябвало да разбирам и приемам за нещо красиво и не-знам-си какво.. е убийте ме, аз тая мода няма да я следвам.

gLypChenCee
12-21-2010, 19:02
Евтина курва с парцалки от всичко по левче, със самочуствие без покритие и 10 тона грим.

chemist9009
12-21-2010, 19:41
Кифлите са закуски....а онея пикли дет се наричат така са курви без тарифа :D :D :D

n3zabrawiimaa
12-22-2010, 11:51
Айде малка доза "красавици" :lol:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs692.snc4/63279_180218288671484_100000499418895_593481_58265 60_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1196.snc4/154867_159681114077398_100001065323070_309694_4806 780_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs596.ash2/154867_159681117410731_100001065323070_309695_7854 849_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs400.ash2/67869_159680970744079_100001065323070_309689_38141 58_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs355.ash2/63537_1512145967238_1342067963_31248894_1125734_n. jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs695.snc4/63537_1512145887236_1342067963_31248892_7881265_n. jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs355.ash2/63537_1512145927237_1342067963_31248893_196337_n.j pg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1171.snc4/154327_109749939098128_100001893684446_85181_64869 96_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1170.snc4/154222_109749892431466_100001893684446_85180_33994 90_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs734.ash1/162820_174574099233597_100000430238104_465079_2692 663_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs617.ash2/156978_174573422566998_100000430238104_465070_1476 312_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1170.snc4/154274_159498950762281_100001065323070_308706_7303 42_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1170.snc4/154274_159498954095614_100001065323070_308707_7486 727_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs696.snc4/63590_159498810762295_100001065323070_308703_42855 59_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs361.ash2/63977_109114865827851_100001880130843_76986_256036 6_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs361.ash2/63977_109114862494518_100001880130843_76985_652842 0_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1238.snc4/157042_1752096606402_1358501494_3806036_7827427_n. jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs821.snc4/68169_122674351128029_100001563931648_141941_24060 74_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1161.snc4/150351_1531808858642_1337393747_31374806_8102886_n .jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1229.snc4/156190_133761936681889_100001442505851_194063_2852 859_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1195.snc4/154729_158127710899405_100001065323070_300938_2213 199_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1226.snc4/155875_107231852683270_100001893684446_62810_81693 8_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs569.ash2/149154_106453562761099_100001893684446_54282_64685 89_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1157.snc4/149922_121034954625302_100001563931648_133579_7658 00_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1207.snc4/155955_106039606134149_100001843303388_46885_30116 05_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1207.snc4/155955_106039616134148_100001843303388_46886_71884 38_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1207.snc4/155955_106039619467481_100001843303388_46887_33870 40_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1142.snc4/148454_105530049520690_100001910871282_43557_42425 71_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1173.snc4/154587_144216772294022_100001171016745_220161_7519 387_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs580.ash2/150293_144215675627465_100001171016745_220143_1683 03_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs559.ash2/148135_144215608960805_100001171016745_220139_7338 55_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs602.ash2/155466_178352155515080_100000208911554_667177_1939 424_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs562.ash2/148403_1499127204186_1414321963_31073398_615993_n. jpg

Paramour
12-22-2010, 16:55
^човек, заради тебе няма да мога да спа тая вечер :shock: :lol:

MegiBoOm
12-22-2010, 17:07
Егати тия по-горе колко са "яки"......Оф мога само да завиждам! :(



:lol: :lol: :lol:

n3zabrawiimaa
12-22-2010, 18:08
^човек, заради тебе няма да мога да спа тая вечер :shock: :lol:

Недей така, виж ги колко са ... хубави :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chemist9009
12-22-2010, 18:21
малии тея снимки горе убиха коня на село :D :D :D :lol: :lol: :lol:

n3zabrawiimaa
12-22-2010, 18:23
Утре ще качвам още :D :D

Paramour
12-22-2010, 18:27
^човек, заради тебе няма да мога да спа тая вечер :shock: :lol:

Недей така, виж ги колко са ... хубави :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
остави.. едната беше от бившия ми клас 8-)

ritch
12-22-2010, 18:34
Ами кифла е глезла която се облича "фешън", и се прави на много отворена в даскало или по улиците.

n3zabrawiimaa
12-22-2010, 18:36
^човек, заради тебе няма да мога да спа тая вечер :shock: :lol:

Недей така, виж ги колко са ... хубави :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
остави.. едната беше от бившия ми клас 8-)

Коя бее ;ддддд

Paramour
12-22-2010, 18:40
^човек, заради тебе няма да мога да спа тая вечер :shock: :lol:

Недей така, виж ги колко са ... хубави :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
остави.. едната беше от бившия ми клас 8-)

Коя бее ;ддддд
предпоследната..
че и тя снимката не е лоша.. сега е къде-къде по-зле :lol:

n3zabrawiimaa
12-22-2010, 18:42
^човек, заради тебе няма да мога да спа тая вечер :shock: :lol:

Недей така, виж ги колко са ... хубави :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
остави.. едната беше от бившия ми клас 8-)

Коя бее ;ддддд
предпоследната..
че и тя снимката не е лоша.. сега е къде-къде по-зле :lol:

Лелелеллелелелелелле :razz: :razz: :razz:

Spikeey
12-22-2010, 20:28
^ Не няма да изплашат форума, но ти никога не си пускай снимка защото със сигурност ще го изплашиш.

Paramour
12-22-2010, 20:33
:lol: :lol: :lol: били хубави :lol: :lol: :lol:
половината са с целулит и се чудят само как да си свалят по-надолу гащите :lol: :lol:
п.п. не че нещо за целулита.. нормално е.. ама на 14-15-16-17.. малко ми е странно да се правиш на мноо велика и красива, а всъщност да не си мърдаш пръста.. :?

chemist9009
12-22-2010, 20:38
който казва,че тези кифли са хубави значи няма никакъв вкус....по тази логика хубавите момичета нз кво са :lol: :lol: :lol:

gofeto917
12-22-2010, 20:53
Въобще не мога да разбера защо и се връзвате на тая при положение, че е от ясно, по-ясно, че е трол.... :#

chemist9009
12-22-2010, 21:48
^ Не няма да изплашат форума, но ти никога не си пускай снимка защото със сигурност ще го изплашиш.

Имам снимки на xxKiFlAxx познаваме се и въобще не е грозна!!!

n3zabrawiimaa
12-23-2010, 06:44
Еми, и аз не съм грозна (колкото и нескромно да звучи, различавам грозно от хубаво), но не виждам на какво може да им завиждам :lol: Никога не бих искала да съм на тяхното място :lol: Моля ти се, НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :lol: :lol: :lol:

anonymous546178
12-23-2010, 07:07
Stop doin' that fuckin' duckface :D :D

n3zabrawiimaa
12-23-2010, 08:17
Айде ощеее! :D

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs487.ash2/76052_103503986387680_100001842373701_25684_443659 9_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs487.ash2/76052_103503989721013_100001842373701_25685_597481 1_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs485.ash2/75840_1567995632284_1007220974_31381983_3369110_n. jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs948.snc4/74173_161966343839295_100000777913630_265268_14307 72_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs466.ash2/73911_156542194389031_100000997543732_294672_50865 90_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1150.snc4/149260_161374897231773_100000777913630_262613_5761 06_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs935.snc4/74836_101955249875720_100001837354183_11744_224774 4_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs471.ash2/74484_123957677664670_100001513149141_157240_18502 15_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs497.ash2/77005_100888416650496_100001880130843_4931_6516109 _n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs136.ash2/40145_173219529356161_100000043467597_598982_21120 03_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs932.snc4/74541_173219069356207_100000043467597_598974_72711 1_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs561.ash2/148331_173202756024505_100000043467597_598819_2761 883_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs968.snc4/76191_117299801667943_100001637726149_127698_47528 17_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs996.snc4/76905_159333344106103_100000883140663_272377_49289 85_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs929.snc4/74223_157964690906127_100000777913630_247897_17616 27_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs492.ash2/76521_109562515776493_100001682349834_95290_102336 2_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs952.snc4/74534_109562262443185_100001682349834_95288_783342 9_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs025.snc4/33588_109561979109880_100001682349834_95281_133860 6_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs882.snc4/71580_109561772443234_100001682349834_95276_279894 _n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs994.snc4/76754_109561542443257_100001682349834_95268_978202 _n.jpg



http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1157.snc4/149985_109560925776652_100001682349834_95259_58777 22_n.jpg



http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs265.snc4/39566_137073136341719_100001171016745_185635_69074 22_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs007.snc4/33705_137073143008385_100001171016745_185636_18206 47_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs796.snc4/67599_137072579675108_100001171016745_185609_57841 4_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs904.snc4/71786_137071663008533_100001171016745_185572_85951 8_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs891.snc4/72406_105261169538992_100001653270779_39694_799616 6_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs891.snc4/72489_436601093298_532288298_5113365_3825563_n.jpg

Когато имам време ще качвам още. :lol:

anonymous546178
12-23-2010, 08:40
Лошото е, че някои от тези момичета действително са хубави, но с тези "промени" по себе си са станали бах тва врабче

n3zabrawiimaa
12-23-2010, 11:48
Лошото е, че някои от тези момичета действително са хубави, но с тези "промени" по себе си са станали бах тва врабче

Е, нали трябва да се различават. :D Обема да се вижда най-малко от 200 метра и с възможно най-вулгарното облекло :D Може и по сутиенче, какво пък :D :D

pepsiM91
12-23-2010, 12:44
Според Слави Трифонов, киФlа е Лозана Николетова :D

firstdiesel
12-23-2010, 14:19
ваай вие ша ме сдробите :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

n3zabrawiimaa
12-23-2010, 16:14
Оффф кифлоооо .. първото момиче дето постна наистина има хубави черти но БЕЗ тези тоновете грим, второто момиче, и тя има черти, но на мен не ми допада. Качила съм ги заради косата и грима... кифла тъпа, като незнаеш не пиши!!
И няма кво да ти се обеснявам,че не завиждам..не мисля че ти държа обеснение ;))))

WaterLilly
12-23-2010, 17:27
мога ли да знам на тези кое е грозното :? Косата е нормално топирана
http://i52.tinypic.com/15h06tk.jpg
Не знам на кой свят живееш, щом считаш това за нормално.

anonymous546178
12-23-2010, 17:28
^ Не че не съм на същото мнение, но моля те прави опити да пишеш правилно... Пише се не знам, обяснение и запетайките са много важни !!!


Едит: Поста ми беше към @n3zabrawiimaa

WaterLilly
12-23-2010, 17:33
^ Не че не съм на същото мнение, но моля те прави опити да пишеш правилно... Пише се не знам, обяснение и запетайките са много важни !!!


Едит: Поста ми беше към @n3zabrawiimaa
:lol: :lol: Тъкмо зяпнах ей така -> :shock: , понеже обикновено пиша сравнително грамотно.

И наистина е иронично да се присмиваш на кифлите, че са тъпи, когато пишеш с толкова грешки. :-D

n3zabrawiimaa
12-23-2010, 17:42
Бързах .. ако забелязвате в моите постове рядко има грешки .. даже не съм си го и прочела .. както и да е .. няма да се обеснявам.

anonymous546178
12-23-2010, 17:46
Действително съжалявам за оффтопика, но Пише се обЯснявам, Мамка му !!

n3zabrawiimaa
12-23-2010, 17:48
Добре бе, няма нужда да бучиш, има някои думи, на които винаги допускам грешки..

anonymous708973
12-23-2010, 19:21
Тъжното е, че някои от тях наистина биха били хубави без тая нелепа коса и оранжево лице. Тази (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs968.snc4/76191_117299801667943_100001637726149_127698_47528 17_n.jpg) например - има страхотни крачета, като цяло изглежда добре, ако си направи косата нормално, не гледа толкова смешно и се гримира по-нежно, ще е доста готина :)

А относно абривиатурата КИФЛА съм абсолютно съгласна. 8-)

chemist9009
12-23-2010, 20:08
:D :D хора кво сте тръгнали да спорите с кифла за кифлите :D :D :D :lol: :lol: :lol:

zlatit0o
12-23-2010, 20:17
ох бе, божке.. махнете ги тея прически-телевизори супер са смешни :D :D :D

zlatit0o
12-23-2010, 20:19
мога ли да знам на тези кое е грозното :? Косата е нормално топирана
http://i52.tinypic.com/15h06tk.jpg
Не знам на кой свят живееш, щом считаш това за нормално.

В кой свят живея?! в 21век и точно за тва го считам за нормално! По точно ти в кой свят живееш? :?

По- хубаво ли е косата да ти е лепната за главата :? и моите пропорции н главата са същите като се топирам а и в тва е смиисъла на топирането
Ок. Топиране, топиране ама чак пък толкова :? :?

n3zabrawiimaa
12-23-2010, 20:21
Офф кифлоо.. това, че не харесвам 10 метровите коси, веднага ми лепна, че моята е сплескана.. неможе ли пък да е нормална? Ти ако искаш си я направи до небето..здраве да е ;))))

zlatit0o
12-23-2010, 20:29
^ Не няма да изплашат форума, но ти никога не си пускай снимка защото със сигурност ще го изплашиш.

Имам снимки на xxKiFlAxx познаваме се и въобще не е грозна!!!

:-) :oops:

ами айде да ги видим де :D :D хахах

chemist9009
12-23-2010, 20:42
^ Не няма да изплашат форума, но ти никога не си пускай снимка защото със сигурност ще го изплашиш.

Имам снимки на xxKiFlAxx познаваме се и въобще не е грозна!!!

:-) :oops:

ами айде да ги видим де :D :D хахах

chemist не би пратил никога моя снимка ..така че се откажете от сега. няма да ви се получи :D :P

:lol: :lol: Така си е :-) :-) :-) :smt008 :smt008

WaterLilly
12-23-2010, 20:50
Как искам да пипна топирана коса... дали ти отскача пръста от лака или хрущи като слама? Или пък прави дупка в косата?

MegiBoOm
12-24-2010, 07:35
Как искам да пипна топирана коса... дали ти отскача пръста от лака или хрущи като слама? Или пък прави дупка в косата?

Хрущи като слама..... :razz:

n3zabrawiimaa
12-24-2010, 08:08
Мога да събера 300 човека, които да кажат, че съм много красива, но пък ти не си ме виждала, и няма как да знаеш.. Същотото се отнася и за теб .. Мацка, няма да ти се моля за снимка. :lol: Само да ти кажа, че аз обичам да споря, прави ми кеф така да се каже :lol: Така че, говори си, кой му пука. :-) :-) :smt007

zlatit0o
12-24-2010, 08:57
^ Не няма да изплашат форума, но ти никога не си пускай снимка защото със сигурност ще го изплашиш.

Имам снимки на xxKiFlAxx познаваме се и въобще не е грозна!!!

:-) :oops:

ами айде да ги видим де :D :D хахах

chemist не би пратил никога моя снимка ..така че се откажете от сега. няма да ви се получи :D :P

:lol: :lol: Така си е :-) :-) :-) :smt008 :smt008

Еми ест че няма да прати, все пак той/тя не иска да умрем точно 1 ден преди Коледа :D :D :D :-P

WaterLilly
12-24-2010, 09:10
n3zabrawiimaa, демонстрираш типично кифленско поведение.

MegiBoOm
12-24-2010, 09:10
^ Не няма да изплашат форума, но ти никога не си пускай снимка защото със сигурност ще го изплашиш.

Имам снимки на xxKiFlAxx познаваме се и въобще не е грозна!!!

:-) :oops:

ами айде да ги видим де :D :D хахах

chemist не би пратил никога моя снимка ..така че се откажете от сега. няма да ви се получи :D :P

:lol: :lol: Така си е :-) :-) :-) :smt008 :smt008

Еми ест че няма да прати, все пак той/тя не иска да умрем точно 1 ден преди Коледа :D :D :D :-P

:razz: :razz: :razz:

n3zabrawiimaa
12-24-2010, 09:17
n3zabrawiimaa, демонстрираш типично кифленско поведение.

С подробността, че не съм.

Paramour
12-24-2010, 09:20
Искам да задам няколко въпроса, а пък който иска да ми отговори:
1. И като ходят на плаж ли са с такъв обем кифлите? честно казано не съм ходила на градски плажове скоро и не съм се оглеждала, затова питам.
2. Като примерно искате да се облегнете някъде(облекалка на стол, примерно, ама тя да е по-висока и да трябва да си подпрете главата или нещо такова) как, по дяволите, става тоя номер с големия обем?
3. С обема ли си лягате или си миете косите всяка вечер? :lol:
п.п. знам, че звучи абсурдно, но ми е интересно :lol:

zlatit0o
12-24-2010, 09:48
Paramour и на мен ще са ми интересни отговорите на тези въпроси :D :D :D

beautifullslayer
12-24-2010, 13:46
xhauxhay .. снимката на онова момиче с големите цаки и нацупените устни и топираната косица прелича на мене .. отностно тези които са против така наречените " кифли " ше им кажа само , че има завиждат за всичко :grin: ... тва , че вие не може да си топирате косата и вашите не ви дават да се гримирвате и не ви дават пари за цаки не означава , че "кифлите " демек фешънките сме били грозни к**ви , които си " скриват грозното личице с 5 метра цаки " ... ае осъзнайте се малко .. ;]

За да говориш така значи и ти си някаква кифла-непукистка... И не мога да разбера защо вие обиждате момичетата ,които си учат- имат 6 и 5 ,а вие имате 3 и 4 и се радвате на всичкото отгоре,защото вместо да учите вие седите пред огледалото и се цупите ! Е моля ви се - не завиждате ли вие ,че без грим сте грозни ,а ние сме си естествени; не завиждате ли ,че ние имаме нещо в главата , а вие се радвате на някакви глупави оценки като 3 например ! Това ,че ни наричате "зубъри' означава ,че завиждате ,че ние имаме по-хубавите оценки! То се знае ,че ще кажете ,че не е така и не завиждате ,но е точно така !
Разбира се за възпитанието трябва родителите да се погрижат , но те явно ви оставят да си правите каквото искате и за това сте толкова еднакви и прости всички !

beautifullslayer
12-24-2010, 14:11
Вече не можете да различите хубавото от грозното ! Как може да викате хубаво на тези чучела ! Това ,че не сте виждали наистина хубави момичета не е наш проблем ! И за това ,че момчетата не могат да имат такива момичета-това пък е абсолютно невярно ! Почти всяко момче-незавсимо грозно или не си е хванал няк'ва от тия караконджули ! Това въобще не е завист ! Има си много други хубави момичета ,които не правят джуки ,нито пък си топират косите до безбожност или си слагат 1 тон грим ! Тц тц божеее

chemist9009
12-24-2010, 14:28
Тая тема убива отвсякъде :lol: :lol: само кифли спорят в нея :lol: :lol: :lol:

Paramour
12-24-2010, 14:28
Оф ще спрете ли да се мерите кой какво може и как го може ии кой на кого завиждал и т.н.
Който завижда, да завижда...
само искам да кажа на @xxKiFlAxx, че колкото и да ме убеждава, че завиждам- аз НЕ завиждам. Аз ако исках да съм кифла, щях да стана. Ако се кефих на паднали дънки и паласки (в повечето случаи) щях да си купувам такива дънки и нямаше да си поддържам тялото.
Ако исках да сложа толкова много грим- щях да сложа.
Ако исках да правя джуки-щях да го направя.
И никой не може да ме убеди, че те са нещо, което аз трябва да приемам като идеал и да се стремя точно към това.
А и има още нещо: За мен не е толкова важно дали ще си сложа няколко пласта фдт като тръгвам за училище, че да не ми се вижда едва ли не някой недостатък, ами какво ще направя в училище и с какво ще се занимавам там. Не ми е толкова важно колко от задника си ще покажа, и дали якето ми е кожено и дали маратонките ми са някви адидас (уж) от пазара.
Другото е, че колкото повече си изправят косата и я топират и т.н. (всеки ден) тя все повече ще се чупи и все повече и повече ще заприличва на слама.

beautifullslayer
12-24-2010, 14:57
Оф ще спрете ли да се мерите кой какво може и как го може ии кой на кого завиждал и т.н.
Който завижда, да завижда...
само искам да кажа на @xxKiFlAxx, че колкото и да ме убеждава, че завиждам- аз НЕ завиждам. Аз ако исках да съм кифла, щях да стана. Ако се кефих на паднали дънки и паласки (в повечето случаи) щях да си купувам такива дънки и нямаше да си поддържам тялото.
Ако исках да сложа толкова много грим- щях да сложа.
Ако исках да правя джуки-щях да го направя.
И никой не може да ме убеди, че те са нещо, което аз трябва да приемам като идеал и да се стремя точно към това.
А и има още нещо: За мен не е толкова важно дали ще си сложа няколко пласта фдт като тръгвам за училище, че да не ми се вижда едва ли не някой недостатък, ами какво ще направя в училище и с какво ще се занимавам там. Не ми е толкова важно колко от задника си ще покажа, и дали якето ми е кожено и дали маратонките ми са някви адидас (уж) от пазара.
Другото е, че колкото повече си изправят косата и я топират и т.н. (всеки ден) тя все повече ще се чупи и все повече и повече ще заприличва на слама.

Напълно си права , но повечето момичета считат за "идеал" кифлите,но това само ги прави еднакви,безразлични, смешни и прости! :)

n3zabrawiimaa
12-24-2010, 16:42
chemist9009 - Само дето аз не съм кифа, а ?

Иначе кифло,
ти си гУлям сладУр, имЪш плюсчИи от мени, ама дЪ нИ зъбрайш да ми върнИшш. :-) :-) :-)

Щом някой си изкаже мнението веднага се стига до извода, че завижда. :shock: Защо си мислиш, че немога да си сложа 5 кила грим, да си направя косата на кошница и да изляза по прашки. :shock: Ходи като проститутка, нИ мЪ кефиш убачИ :lol: . Това да се обличаш и излеждаш, така, е липса на стил, защото всеки може да се облече така, но ти явно неможеш да постигнеш нормално излъчване, и няма с какво да привлечеш вниманието, та решаваш, че това е начина. :lol: Верно, че някои момчета харесват курви, но не всички са такива. :lol: Нали знаеш-скромността краси човека, скромността е половин красота. :lol: Щом се мислеш за мис свят, не мисля, че мястото ти е тука. :lol: Отивай да се доказваш. 8-)

zlatit0o
12-24-2010, 17:25
^ Не няма да изплашат форума, но ти никога не си пускай снимка защото със сигурност ще го изплашиш.

Имам снимки на xxKiFlAxx познаваме се и въобще не е грозна!!!

:-) :oops:

ами айде да ги видим де :D :D хахах

chemist не би пратил никога моя снимка ..така че се откажете от сега. няма да ви се получи :D :P

:lol: :lol: Така си е :-) :-) :-) :smt008 :smt008

Еми ест че няма да прати, все пак той/тя не иска да умрем точно 1 ден преди Коледа :D :D :D :-P

мн си проста!! със сигурност изглеждаш ужасно за да пишеш така :?
аз съм от най харесваните момичета в у-ще и съм свикнала да ми завиждат и нали виждам кви ми завиждат...само грозни :D щото има за кво :P

И на какво да ти завиждам, дори не съм те видяла.. недей прибързва с изводите кифленце хахах :D тук ти си простата ;)

beautifullslayer
12-25-2010, 05:56
Айде ощеее! :D

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs487.ash2/76052_103503986387680_100001842373701_25684_443659 9_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs487.ash2/76052_103503989721013_100001842373701_25685_597481 1_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs485.ash2/75840_1567995632284_1007220974_31381983_3369110_n. jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs948.snc4/74173_161966343839295_100000777913630_265268_14307 72_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs466.ash2/73911_156542194389031_100000997543732_294672_50865 90_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1150.snc4/149260_161374897231773_100000777913630_262613_5761 06_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs935.snc4/74836_101955249875720_100001837354183_11744_224774 4_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs471.ash2/74484_123957677664670_100001513149141_157240_18502 15_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs497.ash2/77005_100888416650496_100001880130843_4931_6516109 _n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs136.ash2/40145_173219529356161_100000043467597_598982_21120 03_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs932.snc4/74541_173219069356207_100000043467597_598974_72711 1_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs561.ash2/148331_173202756024505_100000043467597_598819_2761 883_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs968.snc4/76191_117299801667943_100001637726149_127698_47528 17_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs996.snc4/76905_159333344106103_100000883140663_272377_49289 85_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs929.snc4/74223_157964690906127_100000777913630_247897_17616 27_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs492.ash2/76521_109562515776493_100001682349834_95290_102336 2_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs952.snc4/74534_109562262443185_100001682349834_95288_783342 9_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs025.snc4/33588_109561979109880_100001682349834_95281_133860 6_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs882.snc4/71580_109561772443234_100001682349834_95276_279894 _n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs994.snc4/76754_109561542443257_100001682349834_95268_978202 _n.jpg



http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1157.snc4/149985_109560925776652_100001682349834_95259_58777 22_n.jpg



http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs265.snc4/39566_137073136341719_100001171016745_185635_69074 22_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs007.snc4/33705_137073143008385_100001171016745_185636_18206 47_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs796.snc4/67599_137072579675108_100001171016745_185609_57841 4_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs904.snc4/71786_137071663008533_100001171016745_185572_85951 8_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs891.snc4/72406_105261169538992_100001653270779_39694_799616 6_n.jpg


http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs891.snc4/72489_436601093298_532288298_5113365_3825563_n.jpg

Когато имам време ще качвам още. :lol:

Само не мога да разбера как може да викате ,че момичето от 1ва и 2ра ( тази дето държи фотоапарата )снимка е хубаво !? :shock: Точно тая има баси кривата мутра ! :? :?

anonymous546178
12-25-2010, 08:20
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs882.snc4/71580_109561772443234_100001682349834_95276_279894 _n.jpg
Eй, не знам за вас, ама ей това момиче ми прилича на шибано извъзнемно- малки крака(в неестествена форма ФТВ) и огромна глава..
Шегата настрана, това момиче може да има някакво заболяване (ендокринно, като гледам пропорциите) или някакво психично (Гласувам за обявяването на Синдромът на кифлата за официално заболяване на ЦНС)

Tempest
12-25-2010, 09:07
гласувам за второто :)

LipSy
12-25-2010, 10:08
Ами това е някаква си фешънка, която си слага 100 тона грим на лицето. Носи какви ли не накити и се чуди на кого да разправя къде и как ще ходи и че си е купила дънки на D&G или на GUCCI. Баща и бил не знам си къв си и можела да ходи незнам си къде си...по дискотеките всяка вечер, да седи до 3 часа през нощта навън и т.н. За мен това е КиФлА... 8-)

Gavra
12-25-2010, 12:33
А вие тоя ли лузар предпочитате http://vbox7.com/play:e65a86ca

chemist9009
12-25-2010, 12:49
Гласувам за обявяването на Синдромът на кифлата за официално заболяване на ЦНС
И аз гласувам за това даже предлагам име на болестта :
Синдром на придобито кифленско поведение :D :D 8) 8)

beautifullslayer
12-25-2010, 13:33
Кифла и хубаво момиче са 2 различни понятия...
Кифлата се държи по надменен начин ! Не и пука за мнението на нормалната част от обществото ... Може да се облича добре , но тя трябва да се държи по същия начин . Много е смешно и грозно да видиш момиче как псува , говори на жаргон или ти се прави на голямата работа !
Хубавото момиче умее да се поддържа ( под подръжка разбирам не да се мацоти с какви ли не гримове , а да има лична хигиена ). Едно хубаво момиче може да се облича хубаво , но държанието и да е на ниво. Все пак никой не обича няк'ва лигла да му седи отсреща и да вика за най-малкото нещо !

:)

beautifullslayer
12-25-2010, 13:56
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs882.snc4/71580_109561772443234_100001682349834_95276_279894 _n.jpg
Eй, не знам за вас, ама ей това момиче ми прилича на шибано извъзнемно- малки крака(в неестествена форма ФТВ) и огромна глава..
Шегата настрана, това момиче може да има някакво заболяване (ендокринно, като гледам пропорциите) или някакво психично (Гласувам за обявяването на Синдромът на кифлата за официално заболяване на ЦНС)

Айде моля най простия в форума не се прави на интересен!!!!! :razz: :razz: акъла ти е малко да разбереш че момичето така е застанало и е за снимката!!

Второто което се отнася за грозник като теб.. виж се първо ТИ на кво приличаш ... само може да мечтаеш хубаво момиче да те хареса без значение дали е кифла!! :razz:
И да....някъде беше пуснал твоя снимка и мога да кажа че си меко казано .. ужасен :&&

Както и да застане пак прилича на плашило с тая чорлава коса. Ако на това викате хубаво нека съм пън :D :D :D

n3zabrawiimaa
12-25-2010, 14:31
Не мисля, че тук е темата в която една КИФЛА да обсъжда кой е красив и кой не.
Момичето според мен е анорексичка, хах. Малко тяло голям обем.
За мен, кифла е убида, така че, незнам какво толкова ти харесва, че чак да се пишеш и кифла. Не си пуснала твоя снимка, да те покоментираме хубаво, ами ти коментираш другите. БЯГАЙ ОТ ТУКА, че замириса кифло !! _)_

n3zabrawiimaa
12-25-2010, 14:48
Айде красивице неземна, чети.
Бъдете естествени - всеки мъж има различен вкус, затова няма как да напишем какво харесват мъжете у една жена. Но може да ви съобщим, че представителите на мъжкия пол определено не харесват дами, които не са естествени. Когато влизате в роля, хората около вас се чудят защо го правите и какви комплекси се опитвате да прикриете. Но ако мъжът до вас види, че се чувстване добре в своята кожа, той определено ще оцени естественото и непринуденото ви държание.
Освен, че не трябва да влизате в роли, не трябва и да прекалявате с гримовете. Никой истински мъж не харесва жена, която сваля от себе си тонове грим, изкуствени нокти, изкуствени мигли, изкуствена коса, има изкуствен бюст и т.н. Ползвайте гримове, слагайте си спокойно червило, спирала, фон дьо тен, очна линия, но нека всичко бъде в границите на нормалното и естественото.

WaterLilly
12-25-2010, 15:22
И мислиш, че някаква мижава статийка с неизвестен произход ще я убеди? Винаги ще има хора, които да харесват кифли.

MegiBoOm
12-25-2010, 15:26
^ Ами да ти кажа-да по хубава е ! Не се нагримосала, натопирала, нацупила като гъска нали?

Но не, никога няма да проумеете, че естетвеното е 100 пъти по-красиво! :?

Paramour
12-25-2010, 15:31
^ Ами да ти кажа-да по хубава е ! Не се нагримосала, натопирала, нацупила като гъска нали?

Но не, никога няма да проумеете, че естетвеното е 100 пъти по-красиво! :?
+!!!

edit: като сте се събрали много хора тука, може ли да ми отговорите на въпросите? На някоя от предните страници на темата са.

n3zabrawiimaa
12-25-2010, 15:31
На мен лично, клеопатрагърл, ми мяза на мишка. :lol: Както и да е - с кифли не се спори.. не се занимавайте с ... амм ..такава. :?

n3zabrawiimaa
12-25-2010, 15:37
И ето отново казвам, че всеки може да се топира и да използва всичките гримове, но естетсвеното е по-хубаво.
Айде у лево кифло!

Paramour
12-25-2010, 15:42
Искам да задам няколко въпроса, а пък който иска да ми отговори:
1. И като ходят на плаж ли са с такъв обем кифлите? честно казано не съм ходила на градски плажове скоро и не съм се оглеждала, затова питам.
2. Като примерно искате да се облегнете някъде(облекалка на стол, примерно, ама тя да е по-висока и да трябва да си подпрете главата или нещо такова) как, по дяволите, става тоя номер с големия обем?
3. С обема ли си лягате или си миете косите всяка вечер? :lol:
п.п. знам, че звучи абсурдно, но ми е интересно :lol:

така и не получих отговор :-k

MegiBoOm
12-25-2010, 15:45
^ Ами да ти кажа-да по хубава е ! Не се нагримосала, натопирала, нацупила като гъска нали?

Но не, никога няма да проумеете, че естетвеното е 100 пъти по-красиво! :?
+!!!


По- хубава била? :shock: :shock:

е сега вече разбрах....тва беше доказателството че завиждате :razz: :razz:
очевидно e :razz:

ЩЕ ПОЛУЧА ИНФАРКТ!:razz: :razz: :razz: Малеее аз толкова много "завиждам", че не мога да се направя на пуйка :(

Жалка картинка си! Просто не можеш да се видиш отстрани! Престани с това шитаво завиждане и секви глупости от тоя род!

Всяко момиче може да се облече като проститутка и да се нагримира като леличка на 60 год. нали??? :?

anonymous546178
12-25-2010, 16:09
Алу, кремвиршката, бегай си бачкай на околовръстното на Плевен, не се прави на иНтЕрЕсньЪ.
ПЪК и за мен не се притистискай, кое момиче ще ме хареса и кое не.. Виждам, че ти е доста интересно да се ровиш из архивите и да видиш дали съм пускал моя снимка, е не си крия цялата самоличност, и за мен снимката е нещо, което може да се сподели във форум :)

anonymous546178
12-25-2010, 16:40
http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0903/epic-face-palm-face-palm-demotivational-poster-1236742013.jpg

Не знам кво друго да постна :grin: :grin: :grin: :grin:

n3zabrawiimaa
12-25-2010, 17:01
КРАЙ кифло! Всички ти завиждаме, въпреки че не сме те видали?!!?!? Доволна? Айде мълчи си там и повече недей пиши, че ме дразниш!

mrtn
12-25-2010, 17:16
Въй, въй. Всичките момичета сте един дол дренки, ама айде. Много ми е странно, как преценяте хората, по външния вид така ли? Еми значи сте много зле.. :lol:
Познавам момичета, които се топират, гримират и всичко възможно, но можеш да си говориш с тях на съвсем нормални теми и имат мозък в главата. Това, че си слагат повече грим не ги прави, по тъпи от когото и да било. А и щом могат да си позволят това, какво лошо има? Престъпление ли извършват, какво? С тея "кифли" или там, както му викате правите детски работи.
Е,разбира се познавам и такива, които все още си летят, но не мисля, че трябва всички да се слагат под общ знаменател. А и нали не ви пука, какво се занимавате? Май нямате какво да правите и се заяждате да убивате времето... вземете и се разходете малко, че вече по форумите се дразните, от непознати хора.. :lol:
Смешно ми е.. Айде и Весела коледа! :)

bunnyskeleton
12-25-2010, 17:52
Въй, въй. Всичките момичета сте един дол дренки, ама айде. Много ми е странно, как преценяте хората, по външния вид така ли? Еми значи сте много зле.. :lol:
Познавам момичета, които се топират, гримират и всичко възможно, но можеш да си говориш с тях на съвсем нормални теми и имат мозък в главата. Това, че си слагат повече грим не ги прави, по тъпи от когото и да било. А и щом могат да си позволят това, какво лошо има? Престъпление ли извършват, какво? С тея "кифли" или там, както му викате правите детски работи.
Е,разбира се познавам и такива, които все още си летят, но не мисля, че трябва всички да се слагат под общ знаменател. А и нали не ви пука, какво се занимавате? Май нямате какво да правите и се заяждате да убивате времето... вземете и се разходете малко, че вече по форумите се дразните, от непознати хора.. :lol:
Смешно ми е.. Айде и Весела коледа! :)

+1

Апф, има ли значение кой как се облича, държи и т.н.? Темата е за да кажете какво за вас е "кифла". Тука една постна снимки на кифли да пуска, други въпроси да задава, третата да се кара както и някои други. Но от всичко това няма смисъл. Защо спoрите с xxKiFlAx? Тя мисли едно, Вие друго. Има различни хора, различни мения. А и незабравима, и ти се държиш като кифла от време на време, но спориш и с една кифла. А и не се пише "убида", а "обида". Правиш се, че много разбираш, ама като ти гледам правописа и xxKiFlAx пише по-правилно и от теб понякога. Така, че сама си прави сметка! :-P

n3zabrawiimaa
12-25-2010, 18:06
^Нямаш какво да кажеш, че и с правописа ми се захвана?

n3zabrawiimaa
12-25-2010, 19:19
Така е.. не съм ходила на конкурси по.. красота.
И НЕ СЪМ КИФЛА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tiin
12-25-2010, 19:43
^Нямаш какво да кажеш, че и с правописа ми се захвана?
Ами,което и мнение да ти прочета във форума то е бъкано с грешки!

bunnyskeleton
12-25-2010, 19:45
Въй, въй. Всичките момичета сте един дол дренки, ама айде. Много ми е странно, как преценяте хората, по външния вид така ли? Еми значи сте много зле.. :lol:
Познавам момичета, които се топират, гримират и всичко възможно, но можеш да си говориш с тях на съвсем нормални теми и имат мозък в главата. Това, че си слагат повече грим не ги прави, по тъпи от когото и да било. А и щом могат да си позволят това, какво лошо има? Престъпление ли извършват, какво? С тея "кифли" или там, както му викате правите детски работи.
Е,разбира се познавам и такива, които все още си летят, но не мисля, че трябва всички да се слагат под общ знаменател. А и нали не ви пука, какво се занимавате? Май нямате какво да правите и се заяждате да убивате времето... вземете и се разходете малко, че вече по форумите се дразните, от непознати хора.. :lol:
Смешно ми е.. Айде и Весела коледа! :)

+1

Апф, има ли значение кой как се облича, държи и т.н.? Темата е за да кажете какво за вас е "кифла". Тука една постна снимки на кифли да пуска, други въпроси да задава, третата да се кара както и някои други. Но от всичко това няма смисъл. Защо спoрите с xxKiFlAx? Тя мисли едно, Вие друго. Има различни хора, различни мения. А и незабравима, и ти се държиш като кифла от време на време, но спориш и с една кифла. А и не се пише "убида", а "обида". Правиш се, че много разбираш, ама като ти гледам правописа и xxKiFlAx пише по-правилно и от теб понякога. Така, че сама си прави сметка! :-P

ами да..:P
А пък за образoвание въобще не може n3zabrawiimaa да се сравнява с мен :razz: :razz: със сигурност не е ходила по конкурси и състезания няма награди и не може да мечтаае тва.. а аз да! и не съм тъпа! за разлика от нея :razz:
Другото което е като гледам държиието е на типична кифла..а пише против тва. Аз като такава знам как се държат :razz::Razz:

Ей, не съм казвала, че си тъпа :D

Nestlee
12-25-2010, 19:48
Най-мраза да обиждам храна,ама айде нека говорим на ваш език.

Оххх,ама как си противоречите, просто не е истина ! Значии, хем казвате, че кифлите ви били смешни с големите топирани коси и многото грим и хем казвате, че ако ги видим без грим и с нормална коса щели да се оплашим! Еее, тва какъв човек трябва да е? Грозен и с грим, грозен и без грим? :?

Таа ти мани топираните коси и гримовете ..тва се дъвка, та предъвка. Кифли са и тези, който използват тази дума не за закуската, а за някое момиче ахах ... правете си изводите.. Онези който в скайп, файсбук и дори в форуми пишат с повтаряне на буквите "т" , "и" "о"-то го пишат с нула ..то сещате се за какво стаава въпрос. "0biichkъtt" всички,ама "обичам " го пишат по-хубаво от мен. МММ ВИНАГИ ПОСТАВЯТ "Последно Съобщение...." под някой коментар (особено в форума) Е,за какво го оставяте т'ва "п.с." можете спокойно да върнете назад и да си добавите тва ,което сте пропуснали. Също и на тях винаги не им пукало, били най -добрите и т.н...алл псина ми да обеснявамм ;д

Shia
12-25-2010, 21:44
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1207.snc4/155955_106039619467481_100001843303388_46887_33870 40_n.jpg


В_____П О Т Р Е С_____С Ъ М О-О

chemist9009
12-25-2010, 21:53
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1207.snc4/155955_106039619467481_100001843303388_46887_33870 40_n.jpg


В_____П О Т Р Е С_____С Ъ М О-О

опаа к'ва курветина :lol: :lol: :lol:

Shia
12-25-2010, 22:01
8-) Главно заради грима съм потресена,не е на място
не е страхотен.лешава работа,а може момичето да постигне повече ааааааааааааааааааааааааа ааааааааа е тва е баш Кифла дет нз как да се оправи стабилно ааааааааааааааааааааааааа

amk933
12-25-2010, 22:12
Ще ви помоля само да не обръщате внимание на т'ва наказаното от много неща в темата и да ми пишете като демонстрира дълбочината на кухината между раменете си...

Не и обръщайте внимание. Утре ще ви направя Коледен подарък. :)

WaterLilly
12-26-2010, 10:47
Не и обръщайте внимание. Утре ще ви направя Коледен подарък. :)
И преди са я банвали, пак ще си направи регистрация. Ако за това говориш.

n3zabrawiimaa
12-26-2010, 12:56
^Нямаш какво да кажеш, че и с правописа ми се захвана?
Ами,което и мнение да ти прочета във форума то е бъкано с грешки!

Благодаря, че го сподели, г-це безгрешна.
А и не мисля, че съм те вързала да ми четеш мненията или как ?

beautifullslayer
12-26-2010, 13:20
Стана доста напечено ! :D
Не мога да разбера , когато един човек изявява негативно отношение към нещо вие веднага го приемате все едно , че завижда ! :(

bunnyskeleton
12-26-2010, 14:42
Стана доста напечено ! :D
Не мога да разбера , когато един човек изявява негативно отношение към нещо вие веднага го приемате все едно , че завижда ! :(

Да, наистина. Има някои хубави момичета сега. А и някои момичета приличат на емо :P

kokosety
12-26-2010, 15:34
Прочетох 15 страници!!! Някой хора са очевидно много дребнави. :-D :-D
Та, по темата за мен кифла е момиче, което се гримира много, вижда и се половината задник, и ако някой, който не е като нея се опита да говори с нея, тя ще се дърпа и ще се мисли за много важна. Тези, който прекаляват с грима топират се и т.н ,но имат ум в главата си и не са високомерни тях не бих определила като кифли, но ако говорим за онези, който се топират, прекаляват с грима и т.н. , но са адски високомерни и нямат акъл за 2 пари и се радват, когато изкарат поне 3, това за мен вече са кифли. :) :)

kalit0y
12-26-2010, 15:38
ми аз мисля,че тва са онея надутите "момиченца" дето се имат за нещо а всъщност са нищо и половина.някви едни такива супер големи отворки и фешънки. SkyEatsAirplane,не мисля че има смисъл някой да тръгва да те напада-всеки си има мнение :)

И аз мисля така!

JustIvisible
12-26-2010, 16:06
Само вижте датата на темата. Не мисля, че още се чуди какво е кифла :)

kokosety
12-26-2010, 16:58
Е, нищо де да продължим да спорим. :D :D

beautifullslayer
12-26-2010, 17:46
Е, нищо де да продължим да спорим. :D :D

Все пак може да има някои , които да не знаят значението на "кифла" ! :D

kokosety
12-26-2010, 18:03
Е, нищо де да продължим да спорим. :D :D

Все пак може да има някои , които да не знаят значението на "кифла" ! :D
Ми да, да ги образоваме !!!

n3zabrawiimaa
12-26-2010, 18:32
ОМГ! Кой ще образовате, бе?
Отворете си тема и си спорете на воля.
На тази тема й трябва ключ, защото ми писна, а и не само на мен.

kokosety
12-26-2010, 18:38
ОМГ!!! Човек да не се пошегува ебати !!! :x :x

chemist9009
12-26-2010, 19:00
Аз съм за обявяване на състоянието кифла от СЗО като синдром на придобито кифленско поведение :D :D

kokosety
12-26-2010, 19:01
Еми.....подкрепям :D :D

n3zabrawiimaa
12-26-2010, 19:04
Само аз ли неразбрах?

kokosety
12-26-2010, 19:13
Очевидно!!! :D :D

beautifullslayer
12-27-2010, 06:20
Добре , мисля че вече никой не се интерсува какво значи кифла :-D :P
Предлагам да отворим тема , в която да коментираме какво значи кифльо..
Тогаво момчетата ще се побъркат ! :lol: :lol: :lol: :-P

kokosety
12-27-2010, 08:08
Ебахти яката идея :grin: :grin: !!! Съгласна, ама пу не отварям аз :D :D

Nestlee
12-27-2010, 10:11
Не мога да разбера , когато един човек изявява негативно отношение към нещо вие веднага го приемате все едно , че завижда ! :(

щот са пълни идиоти. Трудно ми беше да го приема,ама времето наистина ме убеди,че е така.!

beautifullslayer
12-27-2010, 11:16
Ебахти яката идея :grin: :grin: !!! Съгласна, ама пу не отварям аз :D :D

Aре аз ще я отворя ! :grin: :grin: :grin:

zviar7539
12-27-2010, 21:57
Ето да ви кажа и Аз на кратко какво е това "КИФЛА" за тези,които все още не са разбрали.
Та КИФЛА е тинейджърка във възраст между 14-20 години със следните характеристики
Гримът им е в изобилие и сигурно тежи повече от нея.
Облича се по последните модни тенденции без значение дали им отива или не.
Интелигентноста им е доста ниска,защото в главата им са в изобилие чалги,прически и гримове,нощни клубове и заведения,гаджета,секс,пар ,балове,забавления,последн а мода аксесоари,тоалети,облекла и т.н
Ходи с приятели,които са по зле от нея.
Важно за нея е да има всичко,каквото и се иска,но не я интересува дали има въжмозност за това.
Не знае за какво живее,но все пак живее.
Не я интересува изобщо семейството и родителите и.
Няма планове за бъдещето и.
За повечето момчета изглежда гадно,но ако е без грим ще е направо страшилище.
И ако я питаш дали е доволна от всичко това,което има,със сигурност ще отговори че не е.
Единствено "КИФЛАТА"може да е доволна,ако семейството и са милиардери.
За в бъдеще може да е стриптизьорка в чалга клуб,фолк певица и др.,но по-скоро проститутка или никаква.
Това е най-важното за така наречените"КИФЛИ",дано сте го разбрали.

FuckedUp
12-27-2010, 22:01
Ето да ви кажа и Аз на кратко какво е това "КИФЛА" за тези,които все още не са разбрали.
Та КИФЛА е тинейджърка във възраст между 14-20 години със следните характеристики
Гримът им е в изобилие и сигурно тежи повече от нея.
Облича се по последните модни тенденции без значение дали им отива или не.
Интелигентноста им е доста ниска,защото в главата им са в изобилие чалги,прически и гримове,нощни клубове и заведения,гаджета,секс,пар ,балове,забавления,последн а мода аксесоари,тоалети,облекла и т.н
Ходи с приятели,които са по зле от нея.
Важно за нея е да има всичко,каквото и се иска,но не я интересува дали има въжмозност за това.
Не знае за какво живее,но все пак живее.
Не я интересува изобщо семейството и родителите и.
Няма планове за бъдещето и.
За повечето момчета изглежда гадно,но ако е без грим ще е направо страшилище.
И ако я питаш дали е доволна от всичко това,което има,със сигурност ще отговори че не е.
Единствено "КИФЛАТА"може да е доволна,ако семейството и са милиардери.
За в бъдеще може да е стриптизьорка в чалга клуб,фолк певица и др.,но по-скоро проститутка или никаква.
Това е най-важното за така наречените"КИФЛИ",дано сте го разбрали.

Много точно :D

beautifullslayer
12-28-2010, 05:31
Ето да ви кажа и Аз на кратко какво е това "КИФЛА" за тези,които все още не са разбрали.
Та КИФЛА е тинейджърка във възраст между 14-20 години със следните характеристики
Гримът им е в изобилие и сигурно тежи повече от нея.
Облича се по последните модни тенденции без значение дали им отива или не.
Интелигентноста им е доста ниска,защото в главата им са в изобилие чалги,прически и гримове,нощни клубове и заведения,гаджета,секс,пар ,балове,забавления,последн а мода аксесоари,тоалети,облекла и т.н
Ходи с приятели,които са по зле от нея.
Важно за нея е да има всичко,каквото и се иска,но не я интересува дали има въжмозност за това.
Не знае за какво живее,но все пак живее.
Не я интересува изобщо семейството и родителите и.
Няма планове за бъдещето и.
За повечето момчета изглежда гадно,но ако е без грим ще е направо страшилище.
И ако я питаш дали е доволна от всичко това,което има,със сигурност ще отговори че не е.
Единствено "КИФЛАТА"може да е доволна,ако семейството и са милиардери.
За в бъдеще може да е стриптизьорка в чалга клуб,фолк певица и др.,но по-скоро проститутка или никаква.
Това е най-важното за така наречените"КИФЛИ",дано сте го разбрали.

Много точно :D

Трябва да подчертая , че още от 5-6 клас започват с тези простотии :)
Още от невинна детска възраст те се занимават с гримове , преследване на момчета , а трябва още да си играят с куклите ... едно време не е било така ... [ мамка му ] :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

n3zabrawiimaa
12-28-2010, 07:41
beautifullslayer - мацка, ти в 5-ти и 6-ти клас с кукли ли си игра?

beautifullslayer
12-28-2010, 12:39
beautifullslayer - мацка, ти в 5-ти и 6-ти клас с кукли ли си игра?

Добре де така е думата сега ! Няколко път си играх , ама иначе попринцип на волейбол , подаръци , сидже и тем подобни !

Иначе сега съм 6 клас :)

n3zabrawiimaa
12-28-2010, 12:44
beautifullslayer - мацка, ти в 5-ти и 6-ти клас с кукли ли си игра?

Добре де така е думата сега ! Няколко път си играх , ама иначе попринцип на волейбол , подаръци , сидже и тем подобни !

Иначе сега съм 6 клас :)

По-добре си гледай учението, недей да обсъждаш кифлите.. Загуба на време..

Zayzi
12-28-2010, 12:45
Кифла е момиче,което никога не е доволно от всичко,което й се дава.Мисли се за най-готина,а всъщност е нищо повече от другите.Много горда и надменна .. това разбирам под КИФЛА аз :)

yolaiza
12-28-2010, 17:17
това да не би да са онези надутите момичета :)
ама не съм много сигурна!
само предполагам.