PDA

View Full Version : От къде мога да си взема такова?



stealthyGirl
09-05-2008, 13:45
Здравейте.

Абе гледала съм го т'ва герданче, което го харесвам не веднъж, но сега се сетих като видях тоя клип: http://www.vbox7.com/play:dd526cd2 . В началото се вижда малко... Златно такова и има нещо изписано (Katy пише) в шрифт с малко заврънкулки (романтичен няк'ъв). Та искам да ви попитам къде могат да ми направят такова с моето име, пак съкратено от 4 букви само. Може и златно, но ме ориентирайте какви са цените, защото аз знам колко е грама, но не знам колко е труда (нали все пак ще е по поръчка). Става и ако сте виждали такова с надпис "Gery" или нещо подобно поне (но кажете какво точно все пак), може и на български "Гери" и да не е златно също. Друго е, че не ми трябва толкова златна верижка-аз си имам, само това искам... Много ми харесвааа!


П.П.Не ви питам дали ви харесва, за това спестете подобен спам!
ЕДИТ: Имам избор от Плевен и Пловдив.

ValzZi
09-05-2008, 13:55
ако си от морски град сега още сте в сезон и съм виждала такива сергийки иначе тряжва да отидеш до едно просто златарско ателие й да им обесниш и те ще ти кажат
се пак не сме златари :)

Melosa
09-05-2008, 13:56
Ами намери си герданче с плочка.Аз си бях поръчала в цум-а да ми гравират на една сребърна плочка,излезна 20лв,но беше дълго надписчето.Не помня колко беше за буква-някакви стотинки.

stealthyGirl
09-05-2008, 14:01
иначе тряжва да отидеш до едно просто златарско ателие й да им обесниш и те ще ти кажат
се пак не сме златари :) Ами няма, защото първо трябва да знам цена г/д, за да навия там, който ще ми купува (или пък, ако е прекалено скъпо въобще да не повдигам въпроса). Все пак не работя, малка съм.

AItOo0
09-05-2008, 14:16
Виждала съм такива гривни :) Ама са по поръчка :x

TinkyWinky
09-05-2008, 14:17
златото е 32-36лв за грам, нещо такова...
на морето наистина има разни сергийки, на мен оттам ми донесоха гривна с надпис "Гери" :---)

Armeika
09-05-2008, 14:32
ООО аз имам такова :) от морето ми е не е златно нито сребърно.... но от там ми е има сергии дето ги правят тези герданчета за 2 мин ги правят лошото е че не са нито сребърни нито златни :-P

stealthyGirl
09-05-2008, 15:07
Ok, пише, че сега мога да избирам само от Плевен и Пловдив!

http://honewatson.com/baby-phat-fashions/images/06-10/gold-tone-baby-phat-pave-necklace.jpghttp://images.teamsugar.com/files/upl1/0/3987/22_2008/nameplate.jpg
Ето, намерих и снимки. С такъв шрифт искам (и същото като цяло). Може да е без камъчета, даже е препоръчително.

sarityy
09-05-2008, 15:31
I az iskam takovaaaa otdavna mn e gotino :smt049

TinkyWinky
09-05-2008, 16:00
ми ако е златно... 300-400лв някъде ще ти излезе... като гледам големината...
и ако е по поръчка значи още кинти отгоре..

Goddess
09-05-2008, 17:24
Кари от "Секса и градът" има такова. :P

Иначе не става въпрос като влезнеш в златарско ателие,веднага да поръчваш.Именно затова става въпрос - просто ще питаш дали може да ти направят такова нещо и съответно колко ще излезе.
Така като виждам,никой от тук не си е поръчвал и няма откъде да знаем колко ще струва....

stealthyGirl
09-06-2008, 11:00
Кари от "Секса и градът" има такова. :P

Иначе не става въпрос като влезнеш в златарско ателие,веднага да поръчваш.Именно затова става въпрос - просто ще питаш дали може да ти направят такова нещо и съответно колко ще излезе.
Така като виждам,никой от тук не си е поръчвал и няма откъде да знаем колко ще струва....Еми за т'ва си чакам някой да се появи... някой, който знае и не ме интересува от къде знае, а какво знае. 8-)
Иначе т'ва второто (от снимките) е като на Кари и струва около 200 долара, но ако искам диамант или два +60$. Ама за едно колие никой няма да се навие (от родителите ми) да даде толкова пари, пък и аз май предпочитам да е п-евтино, за да не трябва да им се подмазвам двеста години. :-D А и може и д апитам в някое ателие. Ако го направя ще пиша в темата и за другите, които искат да знаят. :)

TinkyWinky
09-06-2008, 11:13
ми 200 долара, както писах по-горе, ще ти излезе 300-400лв...

Nadelina
09-06-2008, 11:19
Az kupih takova na sestra mi ot moreto i go praveha na mqsto. I imeto otdolu e zakacheno za sindjircheto, ne moje da se maha, no mislq, che mojeshe da se napravi i samo imeto. Struvashe mi 10 lv.

divacheee
09-07-2008, 07:07
Аз имам такофаааа :grin: :grin: :grin:

Ако знаете колко мъки преживях докато си го направя :-D

Грубо излиза към 500 лв, прави се индивидуална поръчка ( за коята плащаш 70 лв за матрица :o ), предполагам че в някое по голямо златарско ателие ще могат да ти го направят :)


Btw от къде си?

stealthyGirl
09-07-2008, 19:23
Divache`f, абе вече писах, че мога да го взема от Плевен или Пловдив. :P Твоето от къде го взе?

divacheee
09-07-2008, 22:53
Писах ти ЛС :)

Madness
09-08-2008, 06:05
500 лева ли,бееее?? :shock:

divacheee
09-08-2008, 13:09
500 лева ли,бееее?? :shock:

Ми колко мислиш че е :-D

Самата плочка е 3 грама, синжирчето трябва да е минимум 4 , за матрицата ти вземат 70 лв и изработката е около 200 лв :)

един грам злато е 35 лв ...

Madness
09-09-2008, 05:59
Да,де ясно..
Ама като са тая джаджа ми се виждат адски много пари.Не си струва :)

stealthyGirl
09-09-2008, 12:35
Да,де ясно..
Ама като са тая джаджа ми се виждат адски много пари.Не си струва :)Мдаа, аз си харесах екстра джи ес ем за толкова... И ако намеря такова нещо тенекиено ще си взема... или може би сребърно, сребърните неща са много евтини по мои наблюдения (е то зависи и къде гледаш де).