PDA

View Full Version : Free sms???



Where_is_the_love_
09-05-2008, 15:59
Можете ли да ми кажете саит за изпращане на безплатни смс до Англия?Или избщо до всички държави?

hahavteen
09-05-2008, 16:02
http://www.wadja.com/

nestle
09-05-2008, 16:09
За кво ти е сайт бе? То ако пишеш от телефона си цената на смс-а си е същата не е по скъпо ;) Моя приятел е в Англия от 6 месеца и аз от тела си му пиша и е същата рабута се едно си е тука :)

DjBaloon
09-05-2008, 16:31
Мда за смс-и няма разлика
Може и ако е мтел да пращаш от сайта на мтел
Ако е глобъл от техния сайт
Пак се получават няма проблем

Where_is_the_love_
09-07-2008, 18:20
Не,не...не говоря за роуминг. Нещо като този сайт, който даде слънчице (с него не се получава нз защо) преди имаше програма- Gate...нещо си, с която в момента също не се получават... :(

hahavteen
09-07-2008, 18:25
Не,не...не говоря за роуминг. Нещо като този сайт, който даде слънчице (с него не се получава нз защо) преди имаше програма- Gate...нещо си, с която в момента също не се получават... :(

Получават се 1000% сигурно е. Трябва ти просто регистрация и евентуално ако има мн юзъри олайн ще забави доставката но се получават :)

Where_is_the_love_
09-07-2008, 18:52
Една позната го е ползвала и сподели, че не се получавали съобщенията, ааа аз имам проблем със самото изпращане.Влизам си в акаунта и оттам вече... :-o

hahavteen
09-07-2008, 18:59
Една позната го е ползвала и сподели, че не се получавали съобщенията, ааа аз имам проблем със самото изпращане.Влизам си в акаунта и оттам вече... :-o

О не знам. Всички които са ми пращали от там съм им получавала смс-ите както и тези които аз съм пращала са били доставяни. Пък и получаваш съобщение в сайта когато се достави смс-а.
Не знаеш как да пратиш ли?
Ами влизаш си в акаунт и в дясно пише разни неща.Натискаш Compose и над полето което и се отваря избираш СМС.

Where_is_the_love_
09-07-2008, 19:01
Хех, мда до там стигнах, не разбрах само къде да добавя номера на получателя?

hahavteen
09-07-2008, 19:04
Хех, мда до там стигнах, не разбрах само къде да добавя номера на получателя?

В полето над което пише To със сини букви.
Отдолу пишеш съобщението и после долу в дясно натискаш сенд.

Where_is_the_love_
09-07-2008, 19:15
EEe мерси много.Аз очаквах там да ме ограничи само в цифри и затова се обърках.Преди малко пратих смс и вече е получен :) :) :)
БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО !!! :) :)

hahavteen
09-07-2008, 19:24
EEe мерси много.Аз очаквах там да ме ограничи само в цифри и затова се обърках.Преди малко пратих смс и вече е получен :) :) :)
БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО !!! :) :)

Моля :)