PDA

View Full Version : Как да постъпя?



sladkata_91
09-05-2008, 15:00
Много обичам едно момче,но той се премести да живее във Варна,а аз съм от София.Той е на 18 аз на 17 имахме много хубави месеци заедно,супер много се обичахме,но аз съм супер голяма глупачка и лигла и все преебвах нещата,защото не се замислях какво правя.Обичам го повече от всичко,преди няколко седмици бях на море и той дойде до Приморско,аз бях с приятели,той дойде и всичко беше много хубаво,но аз бях много пияна и почнах да го дърпам и му викам"Айде,айде с мене към хотела" .. и той каза "Добре" и остави ме да легна и аз почнах да го дърпам при мен,но той ми каза "Не,не.." и седя при мен и аз съм заспала .. и той си тръгнал беше ми оставил едно зайченце,което преди да замине му казах да го пази,то едно мъничко много и ми го беше оставил и беше написал бележка и там пишеше " Никога не с ъм бил толкова влюбен в никоя,никога не съм обичал толкова,но ти така и не го оцени това,за теб всичко беше шега,дискотеки,алкохол,дре ки,кафета и момчета.. Понякога беше точно момичето в което се влюбих,но това беше когато бяхме само аз и ти .. Ти просто си свикнала така и също това разтояние ще ни съсипе,въпреки че знаеш бяхме го измислили щях да изкарам тая година и да се върна в София,но Съкровище не мисля че има смисъл вече много те обичам и ще продължа да те обичам още дълго време,но аз те задушавам .. с ъжалявам за всичко. Не ме търси повече" .. толкова много плаках след това,обичам го наистина много го обичам,не съм му се обаждала,защото той така ме помоли,незнам как е какво прави,но разбрах че пита приятелите си тук за мен,как съм дали ходя с някой и т.н. Чудя се дали да го потърса,сега доколкото знам си е тук в София и дали да му звънна,но неискам да го наранявам.А бтв не съм спала с него през толкова месеци аз все казвах трябва ми време,трябва ми време ( не съм дествена) просто незнам не исках да спа с него,а знаех че ще е хубаво и глупавото беше,че докато ходех с него спях с едно друго момче понякога.. и той разбра но никога нищо не каза.... Та може ли да ми дадете някакъв съвет защото незнам той никога не ми се е карал не ми е крещял никога не ме обвинявал .. трябваше да го направи,но не го .. :cry: :cry:

GregoryHouse
09-05-2008, 15:08
Късно е вече да съжаляваш...време е да се примириш...когато причиняваш болка...после си я вземаш обратно двойно ...

QuiCk_ChiCk
09-05-2008, 15:09
Az imah podoben slu4ei,priqtelq mi zamina da raboti na moreto i az re6ih 4e e po dobre da skasame...nai-golqmata gre6ka koqto sam pravila,sega sajalqvam adski mn... :cry: no stiga za men.Li4no az ti predlagam da se opita6 da govori6 s nego(no ne po telefona ili v neta-na jivo) obqsni mu kak stoqt ne6tata,kaji mu 4e go obi4a6,i ako toi naistina te obi4a 6te se varne pri teb... uspeh :wink:

f1st14ka
09-05-2008, 15:12
Мисля че е по-добре да оставиш нещата така. Ако му се обадиш не го прави с цел да се съберете, ако иска нещо да се промени сам би ти казал. Моце би ако го търсиш само ще те боли още повече. Изчакай да мине малко време, мисля че тогава може да го потърсиш. Това е моето мнение..

zaraaa
09-05-2008, 15:13
Правилно е постъпил като ти е казал, че не си оценила любовта му! Извинявай за грубото държание и думи, но - ТИ НЕ ЗАСЛУЖАВАШ ТОВА МОМЧЕ! Как може да не спиш с човека, когото "Уж" обичаш, ами да ходиш да те лашка някакъв си там....Ако искаш го потърси, за да му кажеш, че съжаляваш, за да може после да не се чудиш какво е щяло да стане ако му беше звъннала! Каквато попара си си надробила, такава ще сърбаш! :? Май е твърде късно за извинения :?

s3xy
09-05-2008, 16:00
Правилно е постъпил като ти е казал, че не си оценила любовта му! Извинявай за грубото държание и думи, но - ТИ НЕ ЗАСЛУЖАВАШ ТОВА МОМЧЕ! Как може да не спиш с човека, когото "Уж" обичаш, ами да ходиш да те лашка някакъв си там....Ако искаш го потърси, за да му кажеш, че съжаляваш, за да може после да не се чудиш какво е щяло да стане ако му беше звъннала! Каквато попара си си надробила, такава ще сърбаш! :? Май е твърде късно за извинения :? Я го остави момчето, не само че си го лъгала и изневерявала, ами и сега искаш пак да му съсипеш живота, като го потърсиш... той сиг си има друг живот вече и е по=щастлив, радвай се и не му се обаждай :-x

BaiToq
09-05-2008, 16:06
И Бай Тоя е писал такова писмо,
като беше млад :(
Ама нали знаеш,върхът на планината
се вижда,когато се отдалечиш от нея...

Mariolcheto
09-05-2008, 16:07
По-добре не го търси за да се забравите двамата.Явно не се е получила химията между вас! :)

partychild
09-05-2008, 16:34
u suck :? kak si mogla..qvno naistina te e obichal tolkova mnogo 4e da ti prosti iznevqra...

sexa_na_kompleksa
09-05-2008, 16:46
Не го търси. Не го заслужваш.

Приятен ден!

0riginalSin
09-05-2008, 16:52
момчето те обичало, а ти си се правила на луда.сам ти го е написал не си го оценила.за него ще е по-добре да те забрави...

Whyniser
09-05-2008, 17:03
Жалка картинка си.Остави го,той си го е казал,че повече не иска контакти с тебе.Приятен ден!!!

BlindedAngel
09-05-2008, 17:10
Аман от такива като тебе...Да си играеш така с момчето и да се подиграваш с чувствата му.Не струваш :-x