PDA

View Full Version : Съжелявам за тъпия пост но...



SwEeT_pAiN_F
09-05-2008, 16:32
Здравейте, значи в сряда правих секс с приятеля ми. Аз бях в/у него и той свърши,продължихме малко и по едно време той каза да се дръпна и се оказа че презерватива беше на половина изваден от члена му. Възможно ли е да е станал гаф?
Наистина съжелявам за тъпия пост,но просто съм притеснена а е рано да си направя тест. Трябва да ми дойде към 16-17 иии се пада горе долу когато стана тва че съм в овулация... а бе голяма параноичка.
Благодаря ви предварително!!

Cvetito53
09-05-2008, 16:35
Moje i da ima nqkakva veroqtnost........

Love0nlyMyself
09-05-2008, 16:40
е той презерватива не е неква торба дето да се вее от сички страни а е ПЛЪТНО прилепнал по целия член като се е извадил малко нищо нагоре часта която е била останала си е била пак ще повторя ПЛЪТНО по члена мущом не се е махнал значи няма проблем спокс

SwEeT_pAiN_F
09-05-2008, 16:42
е той презерватива не е неква торба дето да се вее от сички страни а е ПЛЪТНО прилепнал по целия член като се е извадил малко нищо нагоре часта която е била останала си е била пак ще повторя ПЛЪТНО по члена мущом не се е махнал значи няма проблем спокс
Благодаря ти за успокоението.Да и приятелят ми така ме успокоява ама...знам ли :o

Love0nlyMyself
09-05-2008, 16:44
е той презерватива не е неква торба дето да се вее от сички страни а е ПЛЪТНО прилепнал по целия член като се е извадил малко нищо нагоре часта която е била останала си е била пак ще повторя ПЛЪТНО по члена мущом не се е махнал значи няма проблем спокс
Благодаря ти за успокоението.Да и приятелят ми така ме успокоява ама...знам ли :o

спокс :smt056

f1st14ka
09-05-2008, 16:53
И на мен ми се е случвало няма за какво да се притесняваш, но не трябжа и нашите отговори да те успокояват.

SwEeT_pAiN_F
09-05-2008, 16:53
е той презерватива не е неква торба дето да се вее от сички страни а е ПЛЪТНО прилепнал по целия член като се е извадил малко нищо нагоре часта която е била останала си е била пак ще повторя ПЛЪТНО по члена мущом не се е махнал значи няма проблем спокс
Благодаря ти за успокоението.Да и приятелят ми така ме успокоява ама...знам ли :o

спокс :smt056
Пфф поне да ме успокоите че ша бутна

Lysit0
09-05-2008, 18:10
Споко мацка,не си бременна. ;)

sweet_baby_cool
09-05-2008, 18:20
Шанса е нищожен :)

girl_in_black
09-05-2008, 18:48
Според мен няма шанс да си бременна.Дори и да се е смъкнал малко, не мисля, че може да изтече сперма-все пак тя се събира в долната част на презерватива и не е кой знае колко като количество.

lo0oveee
09-05-2008, 19:43
Не си бременна няма абсолютно никаква вероятност :)

batko19
09-08-2008, 21:58
Няма гаранции моме, може да забременееш и когато не си в овулация, но ако се притесняваш наистина иди на гинеколог, а и е нормално да си "параноичка" ;)

Kitoka
09-08-2008, 22:01
Няма гаранции моме, може да забременееш и когато не си в овулация, но ако се притесняваш наистина иди на гинеколог, а и е нормално да си "параноичка" ;)
Той и гинеколог толкова рано неможе нищо да останови...
Но спокойно Не си бременна!

Kitoka
09-08-2008, 22:02
Няма гаранции моме, може да забременееш и когато не си в овулация, но ако се притесняваш наистина иди на гинеколог, а и е нормално да си "параноичка" ;)
Той и гинеколог толкова рано неможе нищо да установи...
Но спокойно Не си бременна! :)