PDA

View Full Version : Не мога повече да му вярвам... :(



anichkaaaa
09-05-2008, 18:04
Наистина иам нужда от помощ ...
Проблема е следния ... постоянно чувам разни неща за момчето с което съм в момента .. в смисъл .. секи път някой ми казва нещо за него ... че са го видяли с друго момиче е най - често .. и което е най - странното ... версиите на всички които ми казват че са го видели с момиче са едни и същи ... момиче с черна коса и тн ... говорих с него много пъти ... той ми се заклева че няма друга и че аз съм единственна за него и така нататък ... но просто .. повече не мога да му вярвам... и той постоянно ми казва " Вярвай на мен не на хората" .. наистина не знам какво да правя .. повярвах му първите няколко пъти ... въпреки че не бях сигурна че трябва ... сега не мога вече .. и наистина обичам го .. но не знам какво да правя .... 8-[ :-k

BaiToq
09-05-2008, 18:05
Купувай детектор на лъжата.
Или наеми детектив.
Или му направи хайка.

Boyd
09-05-2008, 18:07
Не си заслужава да сте заедно. Така само ти ще страдаш от това, че той те лъже и излиза с други. Ако е само излизане пак добре, но да не е повече? А и тези, които ти казват това да не го правят, за да ви разделят? Знаеш ли? Наистина е трудно да вярваш като си на два фронта. Един ти казва едно, друг - друго.

Ако е действително вярно, само ти ще страдаш. Реши си сама какво да правиш.

Успех.

ValzZi
09-05-2008, 18:08
слушай пъкления ми план...за сега се преструвай че му вярваш и ако го хванеш наистина в крачка не му казвай че знаеш а започни да правиш неговите номера...след това...късате и готоооу :o :D

asasfdf
09-05-2008, 18:08
никой ли няма камерка да го снима ей, били го видели :P

anichkaaaa
09-05-2008, 18:14
деца.кво слушате хорските приказки.нали си до него , прецени сама. :x

аммм.... виж аз сама мога да си преценя и за това му повярвах първите няколко пъти :(

Lysit0
09-05-2008, 18:17
Няма смисъл да сте заедно,оставиго,а и щом ти го казва повече от 1 човек може и да е вярно.Хвани си момче,което те заслужава.

anichkaaaa
09-05-2008, 18:25
деца.кво слушате хорските приказки.нали си до него , прецени сама. :x

аммм.... виж аз сама мога да си преценя и за това му повярвах първите няколко пъти :(
добре и примерно видели са го с друго момиче.какво? няма ли право да имаприятелки , не означава автоматично че я чука.... :-o



Няма смисъл да сте заедно,оставиго,а и щом ти го казва повече от 1 човек може и да е вярно.Хвани си момче,което те заслужава.

а тфа глупост каза? заради една клюка да си остави гаджето? абе кво ви става бе. от колко време сте заедно авторке , на по колко сте?


ами те не ми казват просто че са го видели .. хаха аз за едното виждане няя са притеснявам ... няква го видяла там на няква пейка тя била седнала в него и тн ... а и ... ми го казват хора , на които съм се убедила че мога да имам доверие ...
а иначе на по 19 сме хах :)

kokona
09-05-2008, 18:27
мм Не се вслушвай в хорски приказки от опит ти го казвам :) била сам като теб и повярвах на хиляди приказки , след което скасах приятеля си! затОва те съветвам да вярваш на пр си въпреки че винаги има и втори вариант ама ти можеш сама да прецениш :) уСпех :-)

Whyniser
09-05-2008, 18:30
Еми прави малко номерца.Като излезне ти бъди на 200 м примерно от тях на някоя сграда.Земи си няколко момичета като наблюдатели,земи радиостанции.Като го видиш им докладвай на тях с кодовото име: "Ревнива Тутурутка"

ValzZi
09-05-2008, 18:38
:razz: :razz: :razz: :razz:

s3xy
09-05-2008, 18:51
абе ако слухове могат да ви разделят значи не тряя да сте заедно... от друга страна планът на ™G-Baby™ наистина мн ми харесва и ми се струва подходящ :]

258
09-05-2008, 18:59
Аз не вярвам на нито едно момче. :?

SINDEL
09-05-2008, 19:06
Знам какво е и не си заслужава, ако ти съсипва психиката :? Ако наистина не си сигурна, 4е можеш да му вярваш, по-добре го остави.

Slave4You
09-05-2008, 19:06
Само да попитам: Хората, които са ти казвали тези неща, познават ли се взаимно? Щото ако е така в най-лошия случай го правят нарочно. Това е веселата страна на нещата :D А лошата е ясна. Трудно ще разбереш кое е истината, прецени сама по поведението му, има ли разлика, или пък да иска да се измъква и т.н.

anichkaaaa
09-05-2008, 19:11
Само да попитам: Хората, които са ти казвали тези неща, познават ли се взаимно? Щото ако е така в най-лошия случай го правят нарочно. Това е веселата страна на нещата :D А лошата е ясна. Трудно ще разбереш кое е истината, прецени сама по поведението му, има ли разлика, или пък да иска да се измъква и т.н.

Aми точно това е , че тези хора нямат нищо общо помежду си .. а разликата в поведението е към по -добро ..

scoobydors
09-05-2008, 19:14
[quote=KillSwitchEngage]деца.кво слушате хорските приказки.нали си до него , прецени сама. :x

аммм.... виж аз сама мога да си преценя и за това му повярвах първите няколко пъти :(
добре и примерно видели са го с друго момиче.какво? няма ли право да имаприятелки , не означава автоматично че я чука.... :-o
+ 1 :) Представи си, може би някои хора просто искат да ви скарат.....

zaraaa
09-05-2008, 19:20
Доверието е много важно в една връзка, изчезни ли, не си заслужава повече да сте заедно, връзката просто се руши! :? :? :?

anichkaaaa
09-05-2008, 19:21
Аз знам , че има такива хора .. пределно ми е ясно .. и пак казвам .. ИМЕННО ЗА ТОВА МУ ВЯРВАХ ПЪРВИТЕ 3-4 ПЪТИ .. но сега просто наистина се замислих дали съмм права че му вярвам ...
а и никъде не съм казала че няма право да има приятелки .. но по думите им ... едва ли са му само приятелки .. знам че е тъпо да вярвам на хората знам ...

Sunshine'
09-05-2008, 19:21
Е ти нали казваш, че го познаваш.Защо нас питаш?! Моя си го усещам като се опитва да ме лъже :-P

heroinac
09-06-2008, 14:47
1vo izvinqvam se Che pisha na Latinica no NE sam 4el pravilata... A po temata: Moje bi prosto momi4etata sa se nagovorili i ti zavijdat.... am 6to ne mu naprai6 1 rasledvane :D :razz: :razz: ili puk go probvai da kajem napravi dr skype predstavise za nekoq ot negoviq grad svali nqkolko snimki ot nqkade i go probvai :? :? pitai tezi koito sa ti kazvali 4e sa go vijdali (kade sa go vijdali) i go prosledi :-P :-P

porky
09-06-2008, 14:56
Ами... ако е възможно кажи на тези дето са ги видели ако ги видят пак да щракнат по една снимка и да се знае :-D Трябва да си сигурна че искаш да скъсате за да не съжаляваш после :wink: Нали знаеш: завистливи хора колкото щеш :(

anichkaaaa
09-06-2008, 16:04
в края на краищата времето ще покаже, а междувременно ти излез с някое момче и се постараи тои да разбере. ако му запука и те заревнува набързо значи може би има някакви чувства 8-)
И отново съгласна с теб :D:D 8)

(S) AINT
09-06-2008, 19:39
Във всяка лъжа има истина! :(

Whyniser
09-06-2008, 19:46
Във всяка лъжа има истина! :(
Ах тук има мъдрост.Или айде да цитираме доктор Хаус,ако няма нищо против :D .

"It's a basic truth of the human condition that everybody lies. The only variable is about what"

Още много имам да изреждам,но виж това сайтче.Може да ти помогне много.Има от типичната мъдрост на Хаус за живота.Ето го и сайта
http://www.housemd-guide.com/characters/houserules.php

anichkaaaa
09-06-2008, 19:54
I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask.

Ей това е бахти вярното .. мерси за сайтчето :-) :grin:

S_L_A_D_U_R_K_A
09-06-2008, 19:55
Съдейки по възрастта ти можеш да прецениш сама до колко е искрен с теб, а до това, че някой ти казва: недей съди по хората, много често хората от обкръжението ни, не ни мислят най-доброто, което не означава автоматично, че не са прави! Затова в случая ти трябва да прецениш до колко можеш да му вярваш, но не бързай, защото ако грешат ще направиш грешка, че не си повярвала на човекът до теб! Доверието е всичко! Без доверие любовта е нищо, но за да имаш доверие на някой той трябва да си го е заслужил! Виж в твоя случай дали с предишните си действия той заслужава доверие, но пак ти казвам не бързай!

S_L_A_D_U_R_K_A
09-06-2008, 19:59
в края на краищата времето ще покаже, а междувременно ти излез с някое момче и се постараи тои да разбере. ако му запука и те заревнува набързо значи може би има някакви чувства 8-)
Не винаги когато ревнуваш, имаш чувства. Ревността е породена не само от любов, а и от чувство за собственост, така че това не би било гаранция за това, колко значиш за него! А относно новото момче, по-добре недей бъди с някой друг преди да си прекратила отношенията ви нацяло! Това говори лошо за теб и несериозно, не го прави колкото щом той е с друга, и ти с друг! Излез по-зрялата от ситуацията и с достойнство!

anichkaaaa
09-06-2008, 20:03
в края на краищата времето ще покаже, а междувременно ти излез с някое момче и се постараи тои да разбере. ако му запука и те заревнува набързо значи може би има някакви чувства 8-)
Не винаги когато ревнуваш, имаш чувства. Ревността е породена не само от любов, а и от чувство за собственост, така че това не би било гаранция за това, колко значиш за него! А относно новото момче, по-добре недей бъди с някой друг преди да си прекратила отношенията ви нацяло! Това говори лошо за теб и несериозно, не го прави колкото щом той е с друга, и ти с друг! Излез по-зрялата от ситуацията и с достойнство!

Амии да ти кажа мисля , че е най добре колкото се може по скоро да ги прекратя ... след като АЗ излязах виновна за всичко .... :( :(

S_L_A_D_U_R_K_A
09-06-2008, 20:07
Как така ти си излязла виновна? Не си виновна, че търсиш истината и искаш коректни взаимоотношения във връзката ви. От колко време сте заедно?

anichkaaaa
09-06-2008, 20:11
ами аз го попитах за всичко ... не за първи път .. при което той започна да ми крещи , да ме обижа и тн .... което ме навява на мисълта , че щом се ядосва като го питам .. начи се чувства виновен .. И ся като се скарахме супер жестоко той ми каза : ти си виновна за всичко .... и си тръгна .. и на мене ми стана някво супер тъпо ... :( А заедно сме от 8 месеца ...

S_L_A_D_U_R_K_A
09-06-2008, 20:22
Много лошо говори за него, че прехвърля вината на теб и се държи така просташки. След 8 месеца най-малкото, което ти дължи е уважение. Не го търси, остави го той да го направи! Ако не те потърси, майната му, може да си доволна, че си се отървала от него! Може би наистина не те заслужава!

ifgennu
09-06-2008, 20:34
m.. znachi.. men bashta mi beshe kazal dwe neshta kato stanah malko po-goliam za wruzki." Sam moje sus edna ne" i " ako nqkoq te hfane wuw krachka otrichai do posledno " , taka che xixixiixixix sheguwam se moje twoia pitch da e pekan i horata da te lujat, no ima dosta momcheta , koito deistwat na tozi princip :)

anichkaaaa
09-06-2008, 20:47
хахаха повечето момчета са на тоя принцип ..
особенно последното важи за 90% от момчетата :-D

malko_kalpazan4e
09-06-2008, 21:45
Като започнах да чета изпърво, че са ти казали че са го видели с друга щях да ти кажа "Не слуай другите, може да завиждат и да искат да ви разделят". Но като прочетох по надолу че версиите им съвпадали ми стана ясно че момчето наистина има друга. Моят съвет е "Еби го в гъза!" :D

evichka_lonelyy
09-06-2008, 21:51
Няма смисъл да сте заедно,оставиго,а и щом ти го казва повече от 1 човек може и да е вярно.Хвани си момче,което те заслужава.

+1

MP
09-06-2008, 21:56
Абе вие сте много зле бе,да изостави пича за дето не е направил нищо ли?Били го видели,ахах аз съм виждал извънземни ама никой не ми вярва.Какво като са го видели,неможи ли да си говори с други момичета или да ги познава?Докато няма доказателства,че е с друга,всичко са празни приказки и пълни глупости,booshit.Не бъди толкова наивна.

mitakkka
09-07-2008, 08:52
Не се ядосвай излишно-сладка си мацка си той изпуска и както съм го пожелал на бившата ми дето ми извъртя номер така и на него го пожелавам-ще им се върне тъпкано :o

anichkaaaa
09-07-2008, 08:53
Не се ядосвай излишно-сладка си мацка си той изпуска и както съм го пожелал на бившата ми дето ми извъртя номер така и на него го пожелавам-ще им се върне тъпкано :o

О дано дано :-x :D

Dqvolitata
09-07-2008, 09:06
tooooolkova moi taka nare4eni "proqtelki" sami kazvali podobni ne6ta i az patka vqrvah ama nakraq se okaza 4e zagybih mom4ety koety istinski me obi4a ones moite fr sa me lagali 6toto zavijdat mn qsny :-D vij ako mom4ety neiska6e da razbira6 nqma6e da razbere6 kolko my e da oti tam pri tiq det sago videli i da kai da ne kazvat ni6ty ili pak da se krie i taka nqma6e da razbere6 :P spored men trq my vqrva6 ma veki s mneniety si

Whyniser
09-07-2008, 12:00
I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask.

Ей това е бахти вярното .. мерси за сайтчето :-) :grin:

Моля,моля :-) . А какво ще кажеш за плана ми :D

anichkaaaa
09-07-2008, 12:19
плана ти е перфектен ама той си призна без бой :D :-D

sextazy_baby
09-07-2008, 15:15
Не си заслужава да сте заедно. Така само ти ще страдаш от това, че той те лъже и излиза с други. Ако е само излизане пак добре, но да не е повече? А и тези, които ти казват това да не го правят, за да ви разделят? Знаеш ли? Наистина е трудно да вярваш като си на два фронта. Един ти казва едно, друг - друго.

Ако е действително вярно, само ти ще страдаш. Реши си сама какво да правиш.

Успех.
+1 :)

angel4ee
09-07-2008, 18:43
помисли дали можеш да вярваш на хората които пускат тези слухове

BaiToq
09-07-2008, 18:45
Наистина иам нужда от помощ ...
Проблема е следния ... постоянно чувам разни неща за момчето с което съм в момента .. в смисъл .. секи път някой ми казва нещо за него ... че са го видяли с друго момиче е най - често .. и което е най - странното ... версиите на всички които ми казват че са го видели с момиче са едни и същи ... момиче с черна коса и тн ... говорих с него много пъти ... той ми се заклева че няма друга и че аз съм единственна за него и така нататък ... но просто .. повече не мога да му вярвам... и той постоянно ми казва " Вярвай на мен не на хората" .. наистина не знам какво да правя .. повярвах му първите няколко пъти ... въпреки че не бях сигурна че трябва ... сега не мога вече .. и наистина обичам го .. но не знам какво да правя .... 8-[ :-k
Бай Тоя те обича :-)
Той ще ти помогне,обещава :-)

anichkaaaa
09-07-2008, 18:52
Наистина иам нужда от помощ ...
Проблема е следния ... постоянно чувам разни неща за момчето с което съм в момента .. в смисъл .. секи път някой ми казва нещо за него ... че са го видяли с друго момиче е най - често .. и което е най - странното ... версиите на всички които ми казват че са го видели с момиче са едни и същи ... момиче с черна коса и тн ... говорих с него много пъти ... той ми се заклева че няма друга и че аз съм единственна за него и така нататък ... но просто .. повече не мога да му вярвам... и той постоянно ми казва " Вярвай на мен не на хората" .. наистина не знам какво да правя .. повярвах му първите няколко пъти ... въпреки че не бях сигурна че трябва ... сега не мога вече .. и наистина обичам го .. но не знам какво да правя .... 8-[ :-k
Бай Тоя те обича :-)
Той ще ти помогне,обещава :-)

Мерси мерси :D :-) :D

BaiToq
09-07-2008, 18:53
Наистина иам нужда от помощ ...
Проблема е следния ... постоянно чувам разни неща за момчето с което съм в момента .. в смисъл .. секи път някой ми казва нещо за него ... че са го видяли с друго момиче е най - често .. и което е най - странното ... версиите на всички които ми казват че са го видели с момиче са едни и същи ... момиче с черна коса и тн ... говорих с него много пъти ... той ми се заклева че няма друга и че аз съм единственна за него и така нататък ... но просто .. повече не мога да му вярвам... и той постоянно ми казва " Вярвай на мен не на хората" .. наистина не знам какво да правя .. повярвах му първите няколко пъти ... въпреки че не бях сигурна че трябва ... сега не мога вече .. и наистина обичам го .. но не знам какво да правя .... 8-[ :-k
Бай Тоя те обича :-)
Той ще ти помогне,обещава :-)

Мерси мерси :D :-) :D
Правиш се на недостъпна? 8-)
Добре,Бай Тоя почва да те ухажва :-)
Гуш Гуш Гуш :mrgreen:
Виж по колко емотиконки
ти слага :P

anichkaaaa
09-07-2008, 18:56
ЕеЕ оценявам го :D :oops:

BaiToq
09-07-2008, 18:58
ЕеЕ оценявам го :D :oops:
Знам аз...
Ама Бай Тоя как ги оценява русичките
като тебе..малиии :P
И по няколко пъти на нощ ги оценява :P

anichkaaaa
09-07-2008, 19:04
ЕеЕ оценявам го :D :oops:
Знам аз...
Ама Бай Тоя как ги оценява русичките
като тебе..малиии :P
И по няколко пъти на нощ ги оценява :P

:D :D :grin: хахаха :D ела ме оцени и мене :D:D

BaiToq
09-08-2008, 05:38
ЕеЕ оценявам го :D :oops:
Знам аз...
Ама Бай Тоя как ги оценява русичките
като тебе..малиии :P
И по няколко пъти на нощ ги оценява :P

:D :D :grin: хахаха :D ела ме оцени и мене :D:D
Навита ли си вече на Бай Тоя.?
Еййй,голям магьосник е 8)
Ако искаш-на ЛС,или в темата.
И за да не е оффтопик,по темата:
Съгласен съм. :P

balu4ka
09-08-2008, 06:54
ем виж има два вариянта:
1.Найстина да е излязал с момиче като приятели :друг вариянт (той наистина ти слага рога и си ходи по кучките)
2.Просто да са слухове(пуснати само и само за да ви скарат)
3.Явно найстина е женакр и не се заслужава се занимавашс него..като гледам си хубаво момиче ..нема да е първия на който му е огрял късмета!
4.Ами сигурна ли,че източниците просто ти завиждат ,а предствиси да е някой твоя наи-добра приятелка аууу :? :? :? И иска просто ти го отмукне (тва звучеше се едно в някои трилар на убииства)но и тва го има!