PDA

View Full Version : Вашите предложения :?



Shvaba
09-05-2008, 20:17
Незнам дали темата е за тук но ако не е преместете я !
Значи искам да ми дадете някакви идеи как да направя стаятя си романтична защото дойде времето за мен и за приятелката ми да изгубим девствеността си :) Дайте някви идеи кво да направя и да сложа защото искам да е романтично за да и остане хубав и красив спомен а и да я предразположи и да се чувства добре :)

Мерси :)

girl_in_black
09-05-2008, 20:23
Не мисля, че е необходимо да правиш нещо специално, но щом искаш може да оформиш сърце от някакви дребни цветчета по леглото, да сложиш ароматизирани свещи наоколо(на такива места, че да няма опасност да ги съборите и да подпалите нещо), да пуснеш музика...

Lady_Chocolight
09-05-2008, 20:43
Бих предложила един топъл душ за двама с душ-гел Tesori d'Oriente няколко разновидности са, моята любима е лотос и акация (сиво-оранжева опаковка), но тук вече си идва личното предпочитание.
А за стаята - твърдо заставам зад предния пост относно ароматните свещи.
Друг вариант - по индийските магазини и скъпите магазини за сувенири се продават т.нар. системи за ароматерапия - красиво изрисувани съдчета от две части, като в горната част се налива вода и капки етерично масло по избор, а в долната се поставя запалена свещ от малките. Запалената свещ запарва водата и освобождава аромата на маслото из стаята. Цената е около 20 лева, на маслото - около 2.

scoobydors
09-05-2008, 20:49
Евала :grin: Романтичните момчета са малко в днешно време ;) Браво момък :-)
По темата: Плътно ЗА за предишните мнения :) Най-вече за ароматните свещи и сърцето от цветчета :-) Много е сладурско, казвам го като момиче какво би ми харесало и предразположило за .... ша ля ля ля ;)
Успех и дано да бъде вълшебно и за двама ви ! :oops:

s3xy
09-05-2008, 20:56
Евала :grin: Романтичните момчета са малко в днешно време ;) Браво момък :-)
По темата: Плътно ЗА за предишните мнения :) Най-вече за ароматните свещи и сърцето от цветчета :-) Много е сладурско, казвам го като момиче какво би ми харесало и предразположило за .... ша ля ля ля ;)
Успех и дано да бъде вълшебно и за двама ви ! :oops: :) :) :) подкрепям 100%

Lady_Chocolight
09-05-2008, 21:03
Много е сладурско, казвам го като момиче какво би ми харесало и предразположило за .... ша ля ля ля ;)

Ха-ха, така ли му викат вече? Ша-ля-ля-ля... напомни ми за една песничка на Venga Boys...
Много е сладко и искрено ме развесели. Ще се обадя на половинката си да обсъдим прибавянето му в "семейния" ни речник. :)
Сега ми хрумна още нещо - няма да е зле да я посрещнеш с някакво подаръче. Аз лично бих се зарадвала на шоколад, Линдт имат серия от три бонбончета в сърцевидна опаковка, която е метална и може да се ползва за кутийка за нещо по-нататък.
Музика е страхотно допълнение! Мисля си за Бари Уайт, но не всеки обича блус. Все пак нека е нежна и тиха.
Гледала бях в едно филмче на Плейбой как мъжът късаше листцата на алените рози от букета, който й беше подарил, и си ги сипеше по кожата й. Тази сцена искрено ме възбуди. Струва ми се страхотно.

Love0nlyMyself
09-05-2008, 21:09
може да е банално но е наистина сладко и красиво

направете ако може като леко се е позатъмнило купи свещи запали ги навсякъде .. вземи неколко рози скъсай листата им и ги разпилей из леглото

друга идея може под звездите на открито

girl_in_black
09-05-2008, 21:13
Друго нещо, за което се сетих, е да има до вас една купа с банани с щоколад и сметана примерно(защото по това време няма ягоди)

Lady_Chocolight
09-05-2008, 21:15
Не че не е добра идея сексът на открито, пLiнцесkъ, обаче имай предвид, че и двамата са девствени и ще са достатъчно притеснени. Не бива да се прибавя допълнително и тръпката на "Ами ако ни видят?" - тя е за по-напреднали, мисля. Освен това на момичето специално трябва да му се осигури максимален комфорт, за чието постигане само легло е подходящо. :)

girl_in_black
09-05-2008, 21:18
Не че не е добра идея сексът на открито, пLiнцесkъ, обаче имай предвид, че и двамата са девствени и ще са достатъчно притеснени. Не бива да се прибавя допълнително и тръпката на "Ами ако ни видят?" - тя е за по-напреднали, мисля. Освен това на момичето специално трябва да му се осигури максимален комфорт, за чието постигане само легло е подходящо. :)

И аз така мисля,сексът на открито да го оставят за по-късен етап.

Rebirthing
09-05-2008, 21:21
Може и да купиш шоколадови бонбони в формата на сърца, освен това шоколада е като афродизиак 8-)

vaseto0o
09-05-2008, 21:22
Не че не е добра идея сексът на открито, пLiнцесkъ, обаче имай предвид, че и двамата са девствени и ще са достатъчно притеснени. Не бива да се прибавя допълнително и тръпката на "Ами ако ни видят?" - тя е за по-напреднали, мисля. Освен това на момичето специално трябва да му се осигури максимален комфорт, за чието постигане само легло е подходящо. :)

И аз така мисля,сексът на открито да го оставят за по-късен етап.
http://yoursmiles.org/tsmile/forum/t1236.gif

Love0nlyMyself
09-05-2008, 21:28
Не че не е добра идея сексът на открито, пLiнцесkъ, обаче имай предвид, че и двамата са девствени и ще са достатъчно притеснени. Не бива да се прибавя допълнително и тръпката на "Ами ако ни видят?" - тя е за по-напреднали, мисля. Освен това на момичето специално трябва да му се осигури максимален комфорт, за чието постигане само легло е подходящо. :)

И аз така мисля,сексът на открито да го оставят за по-късен етап.

ами тогава винаги има вариант на легло и на закрито пък и може под звездите обаче да са на тераста си 8-) не е лоша идея поне за мен там няма кой да ги види освен да ги чуе някой обаче мацката ще пушка тихичко

Lady_Chocolight
09-05-2008, 21:38
Може, ама някак ми е трудно да си представя как ще преместят леглото си от спалнята на терасата... :D
А и трябва да и е топло, все пак.
Сега не ми хрумва нищо друго за допълнителна атмосфера, но един секс-съвет ми се върти в главата и ще си позволя да го дам непоканена:
Преди първия полов акт е много, много препоръчително на момичето да й се направи френска любов. Тя е безболезнена и почти винаги приятна, момичето ще се отпусне, освен това входът на влагалището ще се навлажни допълнително и ще улесни дефлорацията.

Love0nlyMyself
09-05-2008, 21:40
Може, ама някак ми е трудно да си представя как ще преместят леглото си от спалнята на терасата... :D
А и трябва да и е топло, все пак.
Сега не ми хрумва нищо друго за допълнителна атмосфера, но един секс-съвет ми се върти в главата и ще си позволя да го дам непоканена:
Преди първия полов акт е много, много препоръчително на момичето да й се направи френска любов. Тя е безболезнена и почти винаги приятна, момичето ще се отпусне, освен това входът на влагалището ще се навлажни допълнително и ще улесни дефлорацията.

е то не е нъжно на легло да са на тераста постелят едно одеало долу малко свещи и гоотово ако мн ще ги обива в суперммаркетите тамм .. има адуваеми дюшеци могат да пробват с тях

мн идеи могат да се измислят стига да имаш въображение :) :)

Lady_Chocolight
09-05-2008, 21:43
Може, може...
Все пак поддържам мнението си, че е по-добре двойката да си изживее момента в комфорта и интимността на класическото легло.

Love0nlyMyself
09-05-2008, 21:45
така е :)

BurningDesire
09-06-2008, 04:19
Пич, по-добре преди да палиш каквито и да било свещи и да рониш листенца от рози, си почисти стаята. Може и да звучи старомодно и не кой знае колко роматично, ама по-добре само една чиста и подредена стая, отколкото запалени свещи, разпруснати листенца от рози.....и мръсни чорапи до леглото, нали?!
ПП. Извинявам се, че убих романтиката, ама не е лошо да поизчисти, нали? Че аз доколкото знам, момчетата много рядко се сещат, ама на едно момиче и правят впечатление такива работи.

Nam3less3
09-06-2008, 04:22
Внимавай да не стане прекалено романтично(много свещи и аромати и т.н.), че може да я уплашиш. Все едно ритуал ще правите :-D

Love0nlyMyself
09-06-2008, 07:28
Внимавай да не стане прекалено романтично(много свещи и аромати и т.н.), че може да я уплашиш. Все едно ритуал ще правите :-D


:razz: :razz: 8-)

GerYy
09-06-2008, 13:56
Внимавай да не стане прекалено романтично(много свещи и аромати и т.н.), че може да я уплашиш. Все едно ритуал ще правите :-D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :razz: