PDA

View Full Version : чаровният принц



lovesick88
09-05-2008, 22:10
Дали мъжът за нас е само един. Не ми се вярва все пък ако е само един какъв е шансът ни да го намерим при положение,че дори нямаме представа как точно изглежда. Всеки ден срещаме много и различни мъже,но дали някой от тези не е точно този,който търсим? Как точно га го познаем между всички отанали?
Още от малки четем или слушаме за принца на белия кон,а дали той съществува? Дали не е измислица на нас жените,за да се чувстваме по-добре след всяка раздяла и да си казваме,че това не е бил нашият принц? Дали наистина,както е станало при Пепеляшка той ще дойде и ще ни спаси от злото? Той идва и спасява принцесата от вечния сън,или пък я събужда след като е отхапала от отровнат ябълка,или пък я спасява от лошата мащеха,която я дъжи заключена в кула. Този принц винади спасява своята принцеса,а ние това ли искаме винаги да бъдем спасявани? За това ли го тъсим,за да ми спаси от жестокия сват,който ни заобикаля? При всяка връзка, която е по-дълга и изглежда по-стабилна си казваме: “Да това е моят принц !”,а след радялата ни с този човек започваме да твърдим противното,че това не е бил нашият човек. А някой задавал ли си е въпроса съществува ли въобще този наш Господин Идеален? Много жени казват,че са разбрали,че това е Човекът чак когато са прекратили взаимооотношенията си,а не трябва ли щом се съберем с този човек веднага да знаме,че това е нашият мъж?
Ходим по безброй много срещи,за да намерим Него,но Побързай ако не се осъзнаеш навреме Той ще избяга. Не е ли глупаво,че ако не разбереш още в началото на връзката ти дали се срещаш с подходящият човек после може да е късно и през това време да си изпуснала Човекът. А има и по-лоша опция ти да си смятала,че това е Той,а всъщост той да немисли така. А другата е – когато е изминало повече време от началото на вашата връзка и двамата да осъзнаете,че не е имало смисъм от нея,защото не сте били сродни души.
Не може да имаме само една сродна душа ! При наличието на толкова много хора с толкова различни характери как може да имаме само една сродна душа? Но ако все пак е така значи сме обречени да прекараме живота си с неподходящият човек,а тези,който всепак го намерят,да го държат здраво и да не го изпускат,защото не знаят колко са щастливи.

Lovesick

Jumbie483
09-05-2008, 22:50
Аз гласувах с ДА.
Според мен ТОЙ е момчето с което съм сега.
Още от съвсем малка се вдъхновявах от любовта на родителите ми (между тях) Исках и аз да срещна човек с когото да се обичаме и разбираме така. И мисля, че го намерих. С него сме почти 3-а година и през това цялото време съм се чувствала влюбена. Никога до сега не сме се карали сериозно, никога не сме си повишавали глас, никога не сме се отделяли един от друг. Винаги е бил до мен, дори и в най-трудните ми моменти. Подкрепял ме е и ми е давал воля да продължа да се боря за мечтата си. Винаги е на моя страна, изключително нежен и романтичен е :oops: Липсва ми всяка минута, която не съм до него.
Тъй че ДА, мисля че принца на белия кон съществува :smt007

Blab
09-05-2008, 23:47
А, ако го намериш, но той е бъзлив идиот, на когото не му стиска да бъде себе си...