PDA

View Full Version : Онлайн музикални магазини?



3ff3k7a
09-05-2008, 21:26
Хейй! Драсте, хорица! Знаете ли сайтове, откъдето мога да си поръчам дисковее?? :)

snike
09-05-2008, 22:45
ne e li po dobre da si tegli6 i da zapisva6 :-o

BlackaTBW
09-05-2008, 23:15
^ Подкрепям. Едно от най-хубавите изживявания е да държиш оригинален диск в ръцете си.
Относно темата, в официалния сайт на изпълнителя винаги има препратка към сайт, от който можеш да си купиш оригинален албум.

BornFromPain
09-05-2008, 23:17
Мда по съвсем различен начин се слушат нещата когато хванеш СиДи-то и го пуснеш.. А разопаковането си е ебати чувството.. MP3-ките дето ги дърпаме на конвейр нямат никаква лична стойност, за разилка от дисковете.

Но да си поръчваш е някакси... Ами по-гадно е.. Обичам да отида в Ориндж и да се лутам вътре 1-2 часа и да се дивя като дете влезнало в магазин за бонбони.
Ако си от София, това е мястото което трябва да посетиш.

SunShinePearl
09-05-2008, 23:41
ехаааааааааа някой като мене никой не ме разбира,мислят ме за супер тъпа че си купувам дискове,мале мн е яко като си го държиш в ръцете и като го разопаковаш о да определено е супер и всичко е 100 пъти по хубаво,ей хора върнахте ми надеждата че някой наистина се интересува истински от музиката и си взима оригинала :)

3ff3k7a
09-06-2008, 09:28
Ако бях от София, досега да съм отишъл 50 пъти в Ориндж и да съм си купил каквото ми трябва... :grin: ама...от Бургас съм и тука няма един свестен музикален магзин.. :?