PDA

View Full Version : Помогнете да избера подарък на гаджето си за рождения ден



PETET92
09-05-2008, 22:57
ГаДжЕтО мИ НаСкОрО има рд. и ще си го пражи с приятели.. мн ми е труднод а му иьбера подарък ,защото тои каза ,4е неиска дрехи , понже никои неможел да му оцели вкуса моля ви сериозно да ми предловите някакъв подарък
пс: искам да му остане и като за спомен от мен мина ми през главата снимка , на която сме двамата, но това 6те е 1-то ако мойе да ми предложите и още нещо
ПлС БеЗ ИзЛиШеН сПаМ И нЕГАтИвНи сЪоБщЕнИя !
:)мс
предваритЕлНо ;)

~-Miracle-~
09-06-2008, 01:12
Ако си нямате,защо не му вземеш чупещо се сърце?Ти взимаш едната половина,а той - другата.Идеално е..но ако нямате такова...иначе...друго не се сещам... :( :oops:

Dundy
09-06-2008, 06:21
ъъъъ футбулна топка :lol: :razz: :D :D :D :razz:
може и пижама.На мене роднините ми взимат или пижама,или ми дават пари
сега сериозно:на мен ми е чудно защо да не му купиш дрехи след като би трябвало да му знаеш вкуса.Значи на мен ми се струва,че тия сърчица,плюшени играчки и такива подобни няма да му харесат,щото те се подаряват по-скоро от момче на момиче.Това със снимката е мн добра идея и може нали да си я сложиш в рамка и така,а иначе можеш да му купиш нещо дето е свързано с негово хоби и така

BeBsItO
09-06-2008, 06:42
Какво да ти кажа мила.....с приятелят ми съм от почти 2 години.....-----> сме празнували заедно 2 негови рожденни дни. На 1 вият му купих една мн яка блузка....бая се оръсих за нея :D а той я облече 3 пъти точно :D А на 2 рия гледах по практично на нещата и му купих една мн яка клавиатура...от тия новите с многото копченца...и екстрички :D Остана много доволен----> Момчетата гледат по практичната страна ,но от друга страна обичат джиджавките :D

Успех :P 8-)