PDA

View Full Version : мускулна треска



tubito
09-06-2008, 07:22
zna4i ot 3 den treniram i posledniq pat (v4era) pravix biceps i triceps
i nakraq napravix koremni presi
za bicepos napravix
s 12,5 kg - 20 povtoreniq
s 15 kg - 15 povtoreniq
s 20 kg - 10 povtoreniq
i nakraq s 25 - 5 povtoreniq
za triceps dolu gore sa6toto
oba4e sega imam takava muskylna treska 4e kato si razpana rakata imam 4uvstvoto 4e 6te mi se otkasne suxojilieto na bicepsa
i na korema sa6to e taka mn me boli i se pritesnqvam dali ne sam skasal ne6to :(

HenykucT
09-06-2008, 07:55
Ако си скъсал нещо, ще усещаш пареща болка на мястото където те боли. За мускулната треска още вчера трябваше да пиеш нещо след тренировката в залата. Нещо релаксиращо, примерно някакви протеини ... Сега ти препоръчвам да удариш два, три разтворими витамина през два часа, три витамин Ц-та пак през два часа и ако до вечерта не спре болката пиши пак и ще ти кажа какво да правиш :)

splendour
09-06-2008, 08:10
dryg p1t sled trenirovka pii aspirin :)

tubito
09-06-2008, 09:52
ne e pare6ta bolkata no e mn silna i do sega ne sam imal takava treska i za tova se pritesnqvam 6te porbvam s vitaminite i 6te vidq

psihiran
09-06-2008, 10:30
Всичко е нормално, сигурен съм. Изчакай ден два и ще отмине.

tubito
09-06-2008, 16:03
za sega ednata raka mi mina a dr prodaljava da me boli no sas savsem malka razlika i korema sa6to namalq se=led kato pix vitamin C

Viche
09-07-2008, 00:14
Мускулната треска ще ти мине просто се престарал...ама ти препоръчвам да не тренираш бицепс и трицепс заедно,а да сложиш бицепса при гърдите,а трицепса с рамо или нещо такова

gsh
09-07-2008, 00:45
Тя треската е за добро :grin:

HenykucT
09-07-2008, 08:00
Мускулната треска ще ти мине просто се престарал...ама ти препоръчвам да не тренираш бицепс и трицепс заедно,а да сложиш бицепса при гърдите,а трицепса с рамо или нещо такова

Добра препоръка ... Ако тренираш, тренираш правилно :)

По темата : Радвам се, че е отминало. Днес пий още два разтворими и два витамина Ц. Не тренирай ако ти е ден и започни седмицата в Понеделник :)

Abigoria
09-12-2008, 08:06
Както казваше треньора по плуване: Щом имаш мускулна треска, значи имаш мускули :D

Myrth
09-12-2008, 12:00
Мускулната треска не е гаранция за добра тренировка.

Иначе...програмта ти за ръце ми се вижда доста недоизпипана...всмисал даже не казваш имената на упражненията, пък и оставам с впечатлението, че си правил само по 1 за мускулна група...но както и да е. Впрочем, няма да е зле да си земеш глутамин ;}

tuzaro
09-12-2008, 14:19
Ако ходиш на фитнес и нямаш мускулна треска се едно не си ходил. Аз като почнах и 1 седмица ходих с разперени ръце и всеки вика кво се правиш, пък мен така ме боли че не мога да ги свия.... Иначе не тренирай бицепс и трицепс заедно че ше ти се разпъне кожата и се появяват едни гадни белези, тренирай едното след 1-2 часа другото или ги направи в различни дни.

Myrth
09-12-2008, 15:07
Тузаро, това ''тренирай едното след 1-2 часа другото'' е ужасен съвет. Не знам колко разбираш, брат, обаче това специално е безсмислено и противопоказано. No offence иначе :)

Прави си бицепс+трицепс, а стрии няма да ти се появят, бъди спокоен. Те ако така лесно се появяваха досега аз да съм останал без кожа.

tuzaro
09-12-2008, 15:11
Инструктора в фитнеса така го тренира и гледам че има ефект, а за стиите зависи колко го помпиш щото наистина се появяват. Като тренираш усилено и бицепс и трицепс мускулите много се помпят и кожата се разтяга много повече от обикновенно.

Myrth
09-12-2008, 15:26
Ммм, инструктурите са друга порода, в случая не е подходящо за човека. А стрии могат да се появят евентуално при много рязък мускулен растеж (най-вероятно вседствие на употреба на тежка химия). За стрии от напомпване не съм чувал досега :)

tuzaro
09-12-2008, 15:29
Ем за всичко има първи пъ, човека само в началото пиеше хапчета за качване ама ги спря, никва химия няма ама много тренира.

MajeStic
09-13-2008, 13:17
Еми нормално е. Претоварил си се. Попринцип първата тренировка винаги се прави на всички мускулни групи като загрявка на тялото пред интензивна тренировка следващите пъти на различни мускулни групи. Ти така ли направи? Ако не е така е нормално. Второ не се натоварвай много първите пъти особено, ако не си направил диета и не ядеш правилните неща, за да възстановиш мускулите. След 1 седмица би трябвало да си се възстановил достатъчно, за да можеш да тренираш интензивно, но не вдигай килограмите много бързо. Ако не си направил първата тренировка както ти казах ти препоръчвам да го направиш...

ПП:
Ако нямаш изградена диета и ядеш постоянно всякакви и различни неща е възможно, ако продължиш да тренираш понякога да се чувстваш по-слаб отколкото преди и обратното.