PDA

View Full Version : Тя не ме разбира ..



iff
09-06-2008, 08:20
Начи .. преди няколко дни се скарах или не точно скарах ами загубих връзка с една приятелка ..
Понеже живеем една до друга .. съседки сме и почти всеки ден си ходехме на гости .. постоянно се чудехме какво да правим докато това на нея с ходенето на гости не и стана навик .. и така в продължение на месец .. и ако трябваше да изляза с друг или да я оставя само въобще тя почваше да се цупи и да казва "Аз не съм ти приятелка и ти не искаш да сме заедно" .. и по едно време ми се обадиха едни стари приятели такава компанийка голяма и викат "Ай да излезем" и аз се навих .. и като и казах и тя "Да ти се си намираш оправдания" .. просто исках свобода това престъпление ли е ? Цяло лято бях с нея а сега немога да се видя с другите ми приятели .. излязох както и да е с момчетата .. супер яко си прекарахме . просто няма кво да се чудим ко да прайм .. и т.н.
И един ден се опитах да и обясня че излизам вече със други и че немога вечно да съм с нея .. тя каза "добре повече не мее търси " и до там сега не се виждаме толкова често .. даже оттогава не се виждаме въобще .. яд ме е че неможе да разбере че и аз си имам собствен живот .. не може да разбере че няма винаги да съм до гъза и ..

В такъв момент какво щяхте да направите .. ??? :-o

Samotno_Angel4e
09-06-2008, 08:57
Ми например аз бих си уговорила среща с нея някъде извън вас или тях...Бихме си поговорили надълго и на широко,бих й обяснила че имам и други приятели освен нея,но ясно ще подчертая,че тя е една много добра приятелка и не искам да се лишавам от нейната компания...Мисля че след един такъф разговор момичето ще се опомни... :)

Tokio_Hotel_Fanka_forever
09-06-2008, 08:59
Ami i az v momenta sum taka no veche ne smqtam da sum i tolkova dobra priqtelka kato ne me razbira :o Moq suvet e da si namerish druga priqtelka koqto shte ti dava svoboda a ako pitash kak da opravish neshtata bez da se razdelqta nz :-o

Sunny_stz
09-06-2008, 09:40
Това не е никаква приятелка ако питаш мене,а тя няма ли си други приятели,че се сърди на теб?

s3xy
09-06-2008, 10:10
Ми например аз бих си уговорила среща с нея някъде извън вас или тях...Бихме си поговорили надълго и на широко,бих й обяснила че имам и други приятели освен нея,но ясно ще подчертая,че тя е една много добра приятелка и не искам да се лишавам от нейната компания...Мисля че след един такъф разговор момичето ще се опомни... :)
+1 :(

sexa_na_kompleksa
09-06-2008, 10:12
Момичето просто иска да й обръщаш повече внимание, но разбирам, че и на теб вече ти е малко омръзнала нейната компания. Поговори си с нея, обасни й как седят нещата. Пък ако не го приема - прав й път. Друг вариянт е да се опиташ да я приобщиш в другата компания.

N0_feAR
09-06-2008, 15:40
Ми покани я при новата си компанийка бе, толкова ли е сложно. Хем ще сте 2те и хем няма да сте само 2те (мале как го обясних :D )

ValzZi
09-06-2008, 15:51
апфф...
много ли държиш на нея..щот аз не бих я изтърпяла и 2 секунди ако само ми мрънка като малко дете и ме задушава постоянно :o

Baby_b
09-06-2008, 15:53
А защо не я запознаеш с другите ти приятели и не кажеш, че искаш да се срещаш с повече хора. Много е гадно да си задължен да излизаш все с някои :?

Isabelle
09-06-2008, 16:40
аз щях да я зарежа щом не може да се осъзнае да няма да седна да й обяснявам

Lysit0
09-06-2008, 16:40
Обади и се,и излезте на кафе и и обясни всичко,и ако иска да се присъедини към твойта компания.

1994_gabi_94
09-07-2008, 12:20
Това не е никаква приятелка ако питаш мене,а тя няма ли си други приятели,че се сърди на теб?

touchin'me softly
09-07-2008, 12:45
Емии поговори си с нея друг начин няма!Успех!

mimoza16
09-07-2008, 16:11
az mislq 4 tq se e bila vkop4ila v teb za6toto nqma dr priqteli...ili ne se 4uvstva komfortno s drugi hora. po dobre i se obadi i pogovorete :)

tapaka
09-07-2008, 18:48
taq 6to si misli 4e sveta se varti okolo neq

ivanna_f
09-07-2008, 19:02
и аз бях така с моята приятелка.. тъй като живеем една до друга ,постоянно бяхме заедно.. или навън , или в нас.. но както и да е ... аз често излизах с другите си приятели , с които тренираме заедно и сме си егати дружинката... мн ни е весело заедно.. тя мн ме ревнуваше от тях.. както и те от нея.. и накрая взе,че ми писна и ги запознах... сега всички сме заедно и си прекарваме винаги супер ! пробвай- нищо не губиш ! :)

~Violet~fairy~
09-07-2008, 23:13
Явно е прекалено привързана към теб, че не усеща как те задушава. Най-добрият начин е(както казаха и преди мен) да излезете някъде и да и обясниш как се чувстваш! Ако те разбере-СУПЕР! Ако не те разбере и кажи, че просто не можеш да понасяш това и толкова! Няма друг начин, колкото и гадно да ти прозвучи това! Все пак сама вземаш решение как да постъпиш във втория случей! :)