PDA

View Full Version : трагедия



slei
09-06-2008, 08:26
без изход съм-не знам какво да правя,как да продължа...направих огромна грешка -имах връзка със семеен човек близо 6 години-децата му разбраха,жена му разбра-всички ме заплашиха че съм до тук...и т.н.От скоро и аз съм семейна-имам детенце и супер човек до себе си-но връзката ми с сем. мъж не може да прекрати и аз имам чувството че полудявам-няколко пъти се опитвам и му казвам че всичко е до тук,че се измъчваме и че всеки в крайна сметка е избрал пътя си...но той в тези ситуации ми отговаря че няма да даопусне това и ако се случи щял....да напусне семейството си,да разруши и моето и...не знам,не знам... :?:

AnChItOoOo
09-06-2008, 08:32
:shock: Неам думи

cinderella_gugutka
09-06-2008, 08:33
еми най разумното е да прекратите вси4ко,но асамо ако имате волята да продължите един без друг.4есно казано на твое място нямаше да мога да го остава и щях да направя вси4ко възможно да се събера с него и да си направим наше семейство(така щях да направя щото винаги следвам сърцето а не разума,а следвам сърцето щото не мога да си владея емоциите и когато искам нещо полудявам докато не го полу4а и така...)прецени добре до колко си привързана към него и дали ще можеш без него

AnChItOoOo
09-06-2008, 08:35
Абе аз съм дете на разведени родители.....супер е гадно така....помисли малко за детето си,колкото и да ти е трудно се опитай да оправиш нещата!

Cvetito53
09-06-2008, 08:44
AnChItOoOo написа:

Абе аз съм дете на разведени родители.....супер е гадно така....помисли малко за детето си,колкото и да ти е трудно се опитай да оправиш нещата!

+1!!!Spored men 6tom si go obi4ala tozi 4ovek ne e trqbvalo da se zabarkva6 sas drugi kamoli da si ima6 deca!!!No nqma zna4enie ve4e e stanalo!!Spored men gledai napred zardai decatata si i nikoga ne gi izostavqi..........6te bade tejko za tqh!!!! :( :( :(

slei
09-06-2008, 08:44
:( благодаря ви-не искам да причиня болка-и в двата случая тя ще е огромна-обожавам детето си-а не мога и никога няма да забравя и човека,който също е родител....

Love0nlyMyself
09-06-2008, 08:46
ем прекрати сиччко между теб и мъжа

get_nasty_
09-06-2008, 08:49
е ивинявай ама ти на колко си на 13 ли? защо не помисли като тръгна с този мъж...се пак е женен :? сега няма ко да праиш...тоест има 3 избора...да си гледаш детенцето сама,да останеш с него и тои да рабие неговото семейство...или да седнете и да поговорите като ГОЛЕМИ хора ..успех :)

cHooOpiHka___
09-06-2008, 08:53
pogovorete i mu kaji vs tova det 4uvstva6... uspeh!!!

Sunny_stz
09-06-2008, 09:46
Ама вие май и двамата сте си изгубили ума......щял да разрушава семейства,ми той знае ли какво ще причини на децата по този начин?Не мисли с горната си глава май,а само...................Не искам да съдя никого,но е трябвало да си мислила преди да избереш мъжа на живота си!Сега само вие си знаете как да оправите цялата каша..

Whyniser
09-06-2008, 09:48
:shock:

s3xy
09-06-2008, 09:49
направи, това което чувстваш със сърцето, че трябва да напрваш :) помисли за всички около теб

Bellatrix
09-06-2008, 09:52
Абе аз съм дете на разведени родители.....супер е гадно така....помисли малко за детето си,колкото и да ти е трудно се опитай да оправиш нещата!
+1, и моите са разведени и положението хич не е розово. Мисли за детето ти и колко би страдало, ако се оплетат нещата. Говори с оня мъж и му кажи, че в момента мислиш за детето си много повече от за връзка с някакъв семеен. Кажи му, че искаш да си подредиш живота и той ти пречи. \:D/ \:D/ \:D/

Lysit0
09-06-2008, 10:11
Най - добре да поговорите като зрели хора,се пак дете имате.Детето за нищо не ви е виновно и не трябва да страда заради грешките на родителите си.

SHEMKOV
09-06-2008, 10:11
Искаш ли да ти кажа моето мнение? Е и да не искаш ти си боклук, моето семейство е преминало през това и мога да ти кажа, че от това боли много особено за децата. Аз ако съм на мястото на мъжа ти ще ти сложа една майна и уааааа ще си взема детенцето при мен и няма и да те погледна.
Да не говорим ако бях на мястото на детенцето ти дано да е малко и да не разбира много, че ако съм като него няма да те погледна повече. Седни и поговори с мъжа ти, по добре ти му кажи от колкото някой друг, кажи му че искаш да си с него и ония не го искаш.
Но незнам аз лично не бих простил такова нещо, може би защото съм патил.
Но моето мнение е че ти си боклук жалко курве как може да разваляте семейства бееееееееееееееееееееееее еееееееееееее идиоти, как може да има такива хора на земята. Просто незнам в момента какви ли думи ми изникват в главата но ще ти ги спестя.
Как ще се почувствавш ти ако мъжът ти ти прави същото а ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????

reallovr
09-06-2008, 10:17
Abe xora akal imate li da se zanimavate sas jeneni maje ....postavete se na mqstoto na jenata i na deteto be ..... postavete se na tqxno mqsto i si pomislete bixte li iskali da prejiveete vsi4ko tova ......predi da napravite ne6to mislete za posledstviqta ...gledate da si napravite samo kefa i tva e :-x :-x :-x :-x :-x .

ne iskam da obidq nikogo prosto kazvam kakvoto mislq :o :o

sexa_na_kompleksa
09-06-2008, 10:20
Много съм потресена! Не знам как може да вършите такива глупости, все пак явно вече не сте деца... жалко, че се държите като такива! Как може да имаш връзка цели шест години със семеен мъж? Че какво семейство има той? Каква връзка има със съпругата си, след като в същото време е с теб? Ами ти? Как си могла? Как си могла да се примириш, че си Другата? Как си могла да се омъжиш след като изпитваш чувства към друг? И на двама ви семействата няма да са стабилни... ако въобще може да се употребява при вас тази дума "семейство"! В семейството трябва да има сигурност, уют, доверие... А тези два брака са основани на една лъжа! Най-добре се разведете и двамата и си бъдете заедно - явно сте си лика прилика! А съпрузите и децата ви не заслужават да живеят в измама!

zaraaa
09-06-2008, 10:25
направи, това което чувстваш със сърцето, че трябва да напрваш :) помисли за всички около теб

Съгласна съм :)

pandelka
09-06-2008, 10:26
Не мога да повярвам,че има такива хора..та чак и дете имаш ... :?

slei
09-06-2008, 10:31
не си ме разбрал-разбирам от коментарите-никой няма желание да разваля семейства-ненавиждам и хората които си позволяват подобно нещо...съжалявам,че си преминал през това-и още нещо-ако бях боклук до сега човека нямаше да е при децата си-разбери и тогава критикувай така-жив и здрав.благодаря ти.

slei
09-06-2008, 10:38
прави са всички,които ме критикуват-това е огромна грешка-въпросът е дали и как ще мога да щ оправя-и аз се мразя-какво мислите-че се гордея :(

sexa_na_kompleksa
09-06-2008, 10:38
не си ме разбрал-разбирам от коментарите-никой няма желание да разваля семейства-ненавиждам и хората които си позволяват подобно нещо...съжалявам,че си преминал през това-и още нещо-ако бях боклук до сега човека нямаше да е при децата си-разбери и тогава критикувай така-жив и здрав.благодаря ти.

Ама какво семейство имате? Всичко е една лъжа! Като сте си при семействата и смислите, че всичко е наред ли? И това да останете заедно, заради децата е малко глупаво! Лъжете всички в момента и колкото повече отлагате нещата, толкова по-лошо ще стане!

reallovr
09-06-2008, 10:39
gledai si maja i deteto i onq go ostavi .....a imam vapros 4e ne razbrax a ti prodaljava6 li da se vijda6 s nego imam predvid sled kato si se omajila imala li si vrazka s nego

slei
09-06-2008, 10:48
той ме предупреди че ако прекратя връзката мъжа ми ще разбере всичко,също и родителите ми

reallovr
09-06-2008, 10:52
abe az mn ne mu vqrvam da ide da sa razprikazva toi taka i nego si opluva

rehab
09-06-2008, 10:57
Нямам думи.....Имаш съпруг и дете а все още се виждаш с мъж който СЪЩО е семеен и той ИМА деца.
Вие двамата май не осъзнавате какво причинявате на хората около вас на ДЕЦАТА ви и на хората на които сте се врекли във ВЯРНОСТ.
Просто това е възмутително и няма място в този сайт.Определено ти трябва друго по-компетентно мнение...Мнението на ПСИХОЛОГ. :shock:




П.С И ако кажеш че и мъжа ти знае...

rehab
09-06-2008, 10:59
той ме предупреди че ако прекратя връзката мъжа ми ще разбере всичко,също и родителите ми


А ти защо допусна да се ожениш че и дете да имаш????

rehab
09-06-2008, 11:02
той ме предупреди че ако прекратя връзката мъжа ми ще разбере всичко,също и родителите ми

Eми и ти го заплаши по същият начин.Кажи му че ако те заплашва ще идеш при жена му и тогава....

BaiToq
09-06-2008, 11:29
без изход съм-не знам какво да правя,как да продължа...направих огромна грешка -имах връзка със семеен човек близо 6 години-децата му разбраха,жена му разбра-всички ме заплашиха че съм до тук...и т.н.От скоро и аз съм семейна-имам детенце и супер човек до себе си-но връзката ми с сем. мъж не може да прекрати и аз имам чувството че полудявам-няколко пъти се опитвам и му казвам че всичко е до тук,че се измъчваме и че всеки в крайна сметка е избрал пътя си...но той в тези ситуации ми отговаря че няма да даопусне това и ако се случи щял....да напусне семейството си,да разруши и моето и...не знам,не знам... :?:
И пишеш във форум :-o :shock:

zaraaa
09-06-2008, 11:38
той ме предупреди че ако прекратя връзката мъжа ми ще разбере всичко,също и родителите ми

Кажи му, че със заплахи до никаде няма да стигне пък и ако се разприказва както каза ,reallovr така себе си оплюва... на всичкото отгоре Те МАНИПУЛИРА, замисли се, струва ли си да си с такъв човек?! :-o

slei
09-06-2008, 13:09
благодаря на всички ви за отговорите-някои бяха доста дръзки-но сигурно е нормално! бъдете живи и здрави.това беше от мен :smt039

malko_kalpazan4e
09-06-2008, 21:48
леле майко! Внимавай с кой се забъркваш. Като не си гледала с кой се забъркваш така е!

slei
09-07-2008, 13:21
Всичко приключи,ВСИЧКО!!!! Сложих край на тоя ад-мисля че съм най-щастливия-тъжен човек на света! приятен ден на всички ви!

258
09-07-2008, 13:31
Всичко приключи,ВСИЧКО!!!! Сложих край на тоя ад-мисля че съм най-щастливия-тъжен човек на света! приятен ден на всички ви!
Оправи ли се? :-o Кажи ни поне кво стана... :x

slei
09-07-2008, 13:40
Ами снощи проведохме разговор-много сложен,сериозен-убедих го в името на хорета,които са около нас и т.н-много е дълго да ви опиша всичко-да прекратим всичко...ужас-съвестта ще ме гризе докато съм жива-давам и ще давам всичко на детето си и на човека до мен-но някой ден си мисля,че всичко ще ми се върне-както ме прокле жена му...съжалявам-но всичко беше толкова по-силно от мен-дори не мога да ви обясня как се чувствам....не знам-знам само че снощи сложих край на всичко...

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 13:51
без изход съм-не знам какво да правя,как да продължа...направих огромна грешка -имах връзка със семеен човек близо 6 години-децата му разбраха,жена му разбра

Сърбай си попарата, ти си има разбила живота на тия деца. Този мъж ти е майстора. Ти си мислеше, че си много готина да си любовница на некъв юначага, сега ще трябва да си получиш заслуженото, че си такава пача.


Ти си сложила заглавие "Трагедия", а трагедията е че има хора като теб!

slei
09-07-2008, 14:22
нищо не си разбрал-не съм разбира живота на децата-и още нещо-да пази Господ хора като теб да имат деца-това ще си е наистина вече трагедия простако!

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 14:35
т.е. ти си невинна, че чак си и жертва ли?

slei
09-07-2008, 14:48
естествено че не-но така както описваш нещата,нямат нищо общо с това,което е.аз не съм готина-аз съм красива,аз не съм и самонадеяна за да си мисля-ей сега ще хвана тоя или оня-просто защото съм и умна-това е-човек греши-но за разлика от паите-аз я поправих-и за твое сведение спасих семейство,защото човека искаше да ги остви за да бъде с мен.

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 14:51
Нямат нищо общо с това? А факта че се ебаваш с майка им? Че заради някаква непозната баща им е гъз? Ти си се вклинила в семейството им, как можеш да казваш че нямаш нищо общо?
Ти си отровата за това семейство!

slei
09-07-2008, 14:55
едно семейство здраво ли е отвътре-отвън нищо не може да го разбие.много грешиш в мнението си-повярвай ми-ще пораснеш малко-ще го разбереш-за което се съмнявам....

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 14:58
Значи всъщност няма проблем в това семейство, единствения проблем е че ти си тормозена?


Еми хубаво, приеми че живота е насправедлив! Ти правиш добро, а живота ти отвръща със зло! Преебана си, тва е - реви, никой няма да ти помогне!

slei
09-07-2008, 15:02
да-така е-но аз не ревя и не търся помощ.в крайна сметка характера на човек определя съдбата му...няма какво да рева

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 15:08
Не търсиш помощ, няма проблем.. за какво си пуснала тема в този форум?

sextazy_baby
09-07-2008, 15:10
Не знам,но май нищо не е трябвало да започва с онзи мъж,или ти да не се съгласяваш да си с него,все пак той има семейство

Sargas
09-07-2008, 15:11
Ти си същински АНГЕЛ. Даже си спасила семейството. Това истински ме трогна... Зву4и прекрасно... :-# Почти ме разплака.
Ти си нямала избор той те е заплашил че ще зареже семейството си и ше съсипе твоето. Нямало е накъде да бягаш... горкичката.
Лошото в тая история знаеш ли кво е?
Малко ми курвееш. Имаш мъж до себе си, уж го оби4а6 а ходи6 да се чукаш с друг... жена за чудо и приказ. Мъжа ти най-вероятно те оби4а и ти вярва. Казваш ли му "Слънце, отивам до една приятелка. Ще се видим по късно.", когато всъщност отива6 да се изчука6 с другия?
Но не ти си жертвата в случая. Ти си като една моя приятелка. И тя никога не е виновна и винаги излиза че всички други са лоши, а тя е ангелче :). Същото и при тебе. Ти си СПАСИЛА СЕМЕЙСТВОТО. Тва за тебе е утешение и начин да не мислиш какво същност си направила.
Жалко че има такива жени... наистина жалко.

slei
09-07-2008, 15:11
не съм казала че няма проблем-има-за това исках да разбера мнението на всеки един от вас-а помоща-само аз сама мога да си помогна.

slei
09-07-2008, 15:17
забравих да спомена че с този човек не ме првили НИКОГА секс-той е на възраст и не му става-тъй че проблема не е да бягам и да се чукам... обичам го като човек-той е уникален-ако щете вярвайте-това е истината-колкото и да не го приемата-не всичко тоя шибан живот опира до секс

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 15:32
Мисля че всеки зрял човек, който прочете темата, ще види, че си разбита в спорчето. Ти почна да си противоречиш, нови информаций даваш , реакцийте ти са неадекватни.

slei, You Have Failed!

Sargas
09-07-2008, 15:33
Аз не ти вярвам определено. А и както Фройд е казал "Всичко е секс".
Ако на него не му става. Значи не чука и жена си, ако не чука жена си тя ще си потърси някой който да и даде това, което не получава у дома. Ако нищо същност не сте правили, значи сте повече приятели отколкото любовници. Жена му не би трябвало да се ядосва и щеше да е спокойна: "На него не му става. Няма какво да направи." Малко прекалено перфектно извинение си си намерила.

slei
09-07-2008, 15:44
това е самата истина.благодаря ви за отговорите-бъдете здрави и късмет на всички :)

Neftochimic
09-07-2008, 17:24
без изход съм-не знам какво да правя,как да продължа...направих огромна грешка -имах връзка със семеен човек близо 6 години-децата му разбраха,жена му разбра-всички ме заплашиха че съм до тук...и т.н.От скоро и аз съм семейна-имам детенце и супер човек до себе си-но връзката ми с сем. мъж не може да прекрати и аз имам чувството че полудявам-няколко пъти се опитвам и му казвам че всичко е до тук,че се измъчваме и че всеки в крайна сметка е избрал пътя си...но той в тези ситуации ми отговаря че няма да даопусне това и ако се случи щял....да напусне семейството си,да разруши и моето и...не знам,не знам... :?:

Нали знаеш как се използва пистолет? :-x :razz:

SHEMKOV
09-08-2008, 07:12
Аз предължавам да съм на моето си мнение.
Сорка но не Ви разбирам, тва да ходиш с женен и да му разваляш семейството е направо жестоко. И знай че всичко рано или съсно се разбира, все някога мъжът ти ще разбере ...............
Нека детенцето ти е живо и здраво и да не става като майка си.

miss_asi
09-08-2008, 07:19
Гледай си детенцето и остави женения мъж.Но наистана супер мноу си противаречиш :(

Bubbly
09-08-2008, 11:09
Голяма трагедия, ами като си семейна и имаш дете не схващам какво правиш в този форум? :-o Достатъчно голяма си, че да си решаваш проблемите сама, никой тук не може да ти помогне. Прекалявате с темите за щяло и нещяло. Тук да виждаш някой с дете?
ПП подкрепям това -Нека детенцето ти е живо и здраво и да не става като майка си.

JahSoldier
09-08-2008, 12:13
Не знам какво правиш във форума ?! Иди, поговорете си като големи хора. Обясни му, че неможе да твърди, примерно, че те обича, а да иска да ти развали семейството. А ако все пак той не желае да прекратите всичко - просто се отдръпни от него. Бъдете по скоро приятели, отколкото нещо повече. Не те упреквам за това, което си направила. На всеки се случва да залитне понякога .. Успех. :-)

Sunny_stz
09-08-2008, 12:21
За това един съвет от мене на хората които не са женени,НЕ БЪРЗАЙТЕ ДА СЕ ЖЕНИТЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА ВСИЧКО!Сега си живейте живота,сменяйте гаджетата и когато срещнете човека и сте били достатъчно време с него тогава правете годеж ,сватба и т.н. :) Няма смисъл да бързате ,да си провалите живота,изживейте си младостта!

koalka
09-08-2008, 12:22
Просто спри да се виждаш с него, ако трябва и телефона си смени, не допускай и твоето семейство да се развали, мъжа ти да разбере, след като искаш всичко да приключи...

slun4ice_90
09-08-2008, 12:26
:shock: ОМГ....Тук има деца я се замисли...Ако нямаше щеше да е по-лесно,но ги има....Какво искаш и техния живот да провалите???.... :-o :? Мислете първо за тях после за вас.... :x