PDA

View Full Version : Положителен тест



tineidjarr
09-06-2008, 08:59
Na 16 godini sum i imam problem sskoro preturpqh abort i minaha 2 sedmici sled tova .S priqtelq mi skoro otnovo zapochnahme da vodim polov jivot i sega me e strah zashtoto kogato go napravihme ne mi beshe sprqla kruvta napulno.Napravih si test i mi pokaza polojitelen oshte na 2riq den.Sled tova otidoh i si kupih Eskapell i mn me e strah da ne stane neshto molq pomognete i nqkoi ako e minal prez tova da dade svoite suveti blagodarq . :(

Sapphire_Illusion
09-06-2008, 09:01
Искаш да кажеш, че си правила секс без презерватив след аборт??? Не знам какъв трябва да е човек за да направи това... То е липса на тотален инстинкт за самосъхранение.

lo0oveee
09-06-2008, 09:02
Теста не може да ти покаже верен резултат още на втория ден

Bellatrix
09-06-2008, 09:03
Ама ти сериозно ли? :shock: 1 въпрос: втория път (след абота) с презерватив ли го правихте?

Love0nlyMyself
09-06-2008, 09:03
секса с презерватив ли беше ??

tineidjarr
09-06-2008, 09:04
ne

lo0oveee
09-06-2008, 09:07
Как може при положение че си правила аборт преди 2 седмици и да го правиш без презерватив

Bellatrix
09-06-2008, 09:08
В такъв случай отговора ми е: ТИ МАЛОУМНА ТЪПА ГРОЗНА КОМПЛЕКСИРАНА К**ВО, СИ НАЙ - ЖАЛКОТО НЕЩО, КОЕТО СЪМ ВИЖДАЛА!!!!!!!!!!!!! Как може да направиш аборт и после да се е*еш пак без кондом?! :shock: Леле, ако темата не е поредната ебавка: Заслужаваш да си бременна и да те остържат пак!!!!!!! :evil:

Love0nlyMyself
09-06-2008, 09:08
е щом не значи си ок даже не е нъжно да пиеш и ескапел ... ама се пак знай че теста най-малко след 7 дни от акта може да ти отчете правилно даже и тогава нема 100% сигурност дали ще е верен

tineidjarr
09-06-2008, 09:08
zashtoto ne znaeh kakvo pravq :lol:

Shift
09-06-2008, 09:08
Ами честито тогава :-D

Cvetito53
09-06-2008, 09:12
Kak mojete da se otnasqte tolkova grubo kam momi4eto!!VSe pak pita za savet za6toto e previvqla ne6to mnogo tejko!!!Spokoino mila ot tuk natatak se pazi,pravi go sas kondom i nqma da ima6 ve4e problemi!!A otnostno kravta nedei da pravi6 sex za sega iz4akai malko da se opravi vsi4ko!!!Uspeh4eta mila!!! :-) :-) :-)

anichkaaaa
09-06-2008, 09:14
е ОМГ .. ти нормална ли си изобщо ?! с къв акъл прайш секс без презерватив ИЗОБЩО .. пък камо ли 2 седмици след аборт .. това е тотална липса на отговорност, на чувство за самосъхранение, на МОЗЪК !!! :x

cHooOpiHka___
09-06-2008, 09:16
tcttc ... stiga w ekaji 4e se 6eguva6..

Sapphire_Illusion
09-06-2008, 09:18
пLiнцесkъ
Мега фен


секса с презерватив ли беше ??
_________________

tineidjarr
Новак

ne





Каза, че не го е правила с презерватив:V

sexy_baby_originale
09-06-2008, 09:28
Щом не сте го правили с презерватив,възможността да си бременна е много висока.И все пак...трябва да се мисли,когато се прави нещо,за да не стават гафове.

girl_in_black
09-06-2008, 09:31
zashtoto ne znaeh kakvo pravq :lol:

Трагично е, не е смешно.Осъзнаваш ли, че може да нямаш деца след време ако продължаваш да се държиш толкова безотговорно?След аборт се забременява още по-лесно.А и мисля, че теста за бременност може да е грешен ако е птрицателен, не съм чувала тестът да е положителен, а да няма бременност.

Sapphire_Illusion
09-06-2008, 09:31
Това е чисто предположение, но е възможно също така след аборт хормоните в тялото ти да остават в "състояние на бременност" известно време, и това да е заблудило теста.

Ако пък си бременна, похвали лекаря - значи е направил първия аборт перфектно.

lo0oveee
09-06-2008, 09:34
Виж това и се успокой малко
Няколко дни след аборта тестът пак е положителен. Какво значи това?

Тестовете за бременност реагират на хормон, който намалява бавно след прекъсване на бременността. Тъй като са доста чувствителни, те отчитат бременност определено време след прекъсването и. За това е безсмислено да се правят в следабортния период.

Sapphire_Illusion
09-06-2008, 09:38
Найс, явно съм познал. Изглеждаше логично.

ПП: Всеки пропусна обичайния съвет: ОТИДИ НА ГИНЕКОЛОГ! И те трябва да живеят де, пък консултациите са безплатни:V

s3xy
09-06-2008, 09:42
ОМФГ как можа след аборт, докато още ти е текла кръв да го направиш без презерватив?! :-x Лелеее... внимавай много щото после такива проблеми може да имаш, ПРЕДСТАВИ СИ ЧЕ ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА МОЖЕШ ДА ИМАШ ДЕЦА! :-x :-x :-x
Bellatrix : Леле, ако темата не е поредната ебавка: Заслужаваш да си бременна и да те остържат пак!!!!!!! +1

Lysit0
09-06-2008, 09:43
Момиче,как може да го правите без презерватив,ти си абортирала на 15,сега явно пак си забременяла,но направи си теста ,седмица след като сте го направили,тогава показва правилни резултати.То за това има толко самотни ''майки'' в България,защото не мислят,като правят секс,и се мислят,за много велики като някой по - голям батко ги ''отвори''.Друг път внимавайте и го правете с презервативи.

Sunny_stz
09-06-2008, 10:08
Олее направо изтръпнах като прочетох това....след аборт ти е било до секс и то без презерватив?Не си ли взе поука от тази случка с аборта не мога да разбера?Та ти си на 16..какъв секс ,че и аборт????? :shock:
Нямам думи...

Ico_
09-06-2008, 10:19
Na 16 godini sum i imam problem sskoro preturpqh abort i minaha 2 sedmici sled tova .S priqtelq mi skoro otnovo zapochnahme da vodim polov jivot i sega me e strah zashtoto kogato go napravihme ne mi beshe sprqla kruvta napulno.Napravih si test i mi pokaza polojitelen oshte na 2riq den.Sled tova otidoh i si kupih Eskapell i mn me e strah da ne stane neshto molq pomognete i nqkoi ako e minal prez tova da dade svoite suveti blagodarq . :(
Докато си били бременна(имала си оплодена яйцеклетка) произвеждането на други е спряло.След аборт организмът първо се изчиства напълно от бременноста и чак след това започваш отново да овулираш.Тоест при положение, че все още ти е текло кръв вероятноста междувременно да си стигнала до нова овулация е много повече от минимален.Както вече ти писаха, теста може да е бил положителен, защото нивото на хормона още не е слезнал под нормата(което е нормално).Но трябва да продължиш да следиш състоянието си или най-добре да отидеш на гинеколог, защото не са никак редки случайте, когато лекари не чистат достатъчно добре и бременноста продължава, въпреки манипулацията.
Постъпила си глупаво, първо защото толкова скоро си правила секс, второ защото е бил без презерватив.Но честно казано на твое място бих разкарал това момче от животът си, защото той явно изобщо не осъзнава за какво иде реч.Когато ти не мислиш трябва да мисли той.

DoPye
09-06-2008, 10:21
Теста не може да ти покаже верен резултат още на втория ден


я ни светни след кои ден дава