PDA

View Full Version : я вижте тая тема ....



Resspect
09-06-2008, 10:14
аа здравеите ..хора 6то кат си изкарам глави4ката ..на пениса ми ...кожи4ката се напластява под...нея(глави4ката) ..а ?тва ...опражяли се или неква ..болест ..а ? 4е напрао се побарках..благодаря предварително :x :x

s3xy
09-06-2008, 10:45
уф... питай Д-р Тийн, не мисля че някой може от тук да ти каже точно, или отиди веднага не лекар :)

Sunny_stz
09-06-2008, 11:11
аа здравеите ..хора 6то кат си изкарам глави4ката ..на пениса ми ...кожи4ката се напластява под...нея(глави4ката) ..а ?тва ...опражяли се или неква ..болест ..а ? 4е напрао се побарках..благодаря предварително :x :x

Ми това е съвсем нормално да се наплъстява,това при чекии ли става,когато си правиш?Все пак си го търкаш с ръка и главичката се ,,изкарва'' както каза,няма как да не става така,не мога да го обясня по-ясно..

SuNsEt
09-06-2008, 15:57
уф... питай Д-р Тийн, не мисля че някой може от тук да ти каже точно, или отиди веднага не лекар :) Аз пък си мисля,че д-р Тийн няма да му помогне.Имаше един юзър batkodoki или нещо такова :-D ...Ем той може да ти отговори на въпроса според мен. :wink:

ABF
09-06-2008, 16:07
хах тва е нормално ако не си обрязан бе
А и не мисля че ще ти е проблем да питаш пориделите си,нищо срамно няма според мен :)