PDA

View Full Version : Страдах?! Ще сТрадаш и ти !!!



an0onimnA
09-06-2008, 10:10
Искам да накарам едно момче да страда .. Да страда така както страдах аз за него !!! Той ме накара да се влюба в него а аз глупачката не се осъзнавах .. след като видя какво изпитвам той започна да ми се подиграва да ме обижда и т.н. Кажете миии как мога да Му отмъстя и да го накарам да страда ....

MiMcHeToOo
09-06-2008, 10:14
Оф, не разбрахте ли, че отмъщението НЕ Е НАЧИНА! ... Деба, не сте в латиноамерикански филм!

an0onimnA
09-06-2008, 10:14
Нарани ме! Знаеш го нали ?!
Плаках! Ще плачеш и ти !
Виках! нЕ отговори нали?!
Молих! Ще молиш и ти !
Исках! Но нямах нали ?!
Лъгах! Но лъга и ти !
Страдах! Знаеш нали ?
Обичах!! Ще Обичаш и ТИ !!!!

reallovr
09-06-2008, 10:20
Do avtorkata ne sa pritesnqvai vsi4ko 6te si doide na mqstoto i na nego 6te mu doide reda ......nikoi ne ostava beznakazan .....DEDO GOSPOD vijda vsi4ko :P :P :P

Lysit0
09-06-2008, 10:20
Имаше една бълтарска много мъдра и верна поговорка,тя гласи следното: ''Убий глупака с мълчание''.Като се засечете някъде,просто го подминавай като пътен знак,прави се,че не го познваш.От това най- много ще го заболи.Гарант ти давам,дори не тряба да си правиш трудът да си цапаш ръцете с такъв негодник,който не те заслужава.
А той като види,че не ти пука въопще за него,ще почне да ходи по теб,но тогава му кажи,че е късно ,че не е трябвало да постъпва така с теб и тогава ти му тегли майната.Ето от това най - много би , било го заболяло. Пък и Господ ще го накаже,той дава заслуженото на всички,няма значение дали е зло или добро.

Bellatrix
09-06-2008, 10:23
Имаше една бълтарска много мъдра и верна поговорка,тя гласи следното: ''Убий глупака с мълчание''.Като се засечете някъде,просто го подминавай като пътен знак,прави се,че не го познваш.От това най- много ще го заболи.Гарант ти давам,дори не тряба да си правиш трудът да си цапаш ръцете с такъв негодник,който не те заслужава.
А той като види,че не ти пука въопще за него,ще почне да ходи по теб,но тогава му кажи,че е късно ,че не е трябвало да постъпва така с теб и тогава ти му тегли майната.Ето от това най - много би , било го заболяло. Пък и Господ ще го накаже,той дава заслуженото на всички,няма значение дали е зло или добро.
+1, много мъдро мнение \:D/ \:D/ \:D/

pandelka
09-06-2008, 10:23
О боже...какво ще постигнеш с тва да го накараш да страда...дори съм сигурна че няма и да успееш..защото на него явно не му пука за теб.За това каквото и да правиш за да се опитваш да го нараниш няма да успееш ..сори ама тва си е самата истина..по -добре остави нещата да се оправят от самосебе си..без тва ИСКАМ ДА ГО НАКАРАМ ДА СТРАДА!Няма полза :) .

sexa_na_kompleksa
09-06-2008, 10:27
Ако си му безразлична, не можеш по никакъв начин да го накраш да страда. Остави нещата така и не мисли за него. Господ си знае работата. ;)

zaraaa
09-06-2008, 10:30
Do avtorkata ne sa pritesnqvai vsi4ko 6te si doide na mqstoto i na nego 6te mu doide reda ......nikoi ne ostava beznakazan .....DEDO GOSPOD vijda vsi4ko :P :P :P

Браво, точно така, ще съжалява, че е имал момиче, което го е обичало толкова силно, а той се е подиграл с чувствата и...както се пееше в една песен :"Едва ли Някога бил си Обичан Ти, както от Мене, сега!" :-)

rehab
09-06-2008, 10:33
Не това е начина....Просто в момента ти страдаш и гледаш как да си го изкараш по някакъв начин като умуваш как да му го върнеш.Все някога ще си намери майстора :D

s3xy
09-06-2008, 10:33
ако съм на теб ще си спретна нов по- горещ "гардероб" и ще си напрая тату с къна... абе сичко дето може да го изкефи и когато той без да се усети хлътне по-мен ще му разбия сърцето, както той преди това
а ако без да искам пак се влюбя в него просто ще тръгнем :]
успех

reallovr
09-06-2008, 10:35
ако съм на теб ще си спретна нов по- горещ "гардероб" и ще си напрая тату с къна... абе сичко дето може да го изкефи и когато той без да се усети хлътне по-мен ще му разбия сърцето, както той преди това
а ако без да искам пак се влюбя в него просто ще тръгнем :]
успех

i tva e gotino ama edva li 6te sa polu4i :D :D :D

TinkyWinky
09-06-2008, 11:06
Не това е начина....Просто в момента ти страдаш и гледаш как да си го изкараш по някакъв начин като умуваш как да му го върнеш.Все някога ще си намери майстора :D
+ 1 Ще си намери майстора :D :D
Пък ако толкова искаш да си отмъстиш... просто ще си му смешна според мен, защото ще показваш още повече, че ти пука за него... и това ще го радва, а ти искаш обратното, нали :D

an0onimnA
09-06-2008, 11:09
Имаше една бълтарска много мъдра и верна поговорка,тя гласи следното: ''Убий глупака с мълчание''.Като се засечете някъде,просто го подминавай като пътен знак,прави се,че не го познваш.От това най- много ще го заболи.Гарант ти давам,дори не тряба да си правиш трудът да си цапаш ръцете с такъв негодник,който не те заслужава.
А той като види,че не ти пука въопще за него,ще почне да ходи по теб,но тогава му кажи,че е късно ,че не е трябвало да постъпва така с теб и тогава ти му тегли майната.Ето от това най - много би , било го заболяло. Пък и Господ ще го накаже,той дава заслуженото на всички,няма значение дали е зло или добро.
Много УмнОо от товоя страда .. но въпроса е че дори когато нямам нищо об6то с него той продалжава да говори .. не мога да разбера Яд ли го е или какво :Xx

BaiToq
09-06-2008, 11:28
Набучи му кол в задника.

rehab
09-06-2008, 11:28
Имаше една бълтарска много мъдра и верна поговорка,тя гласи следното: ''Убий глупака с мълчание''.Като се засечете някъде,просто го подминавай като пътен знак,прави се,че не го познваш.От това най- много ще го заболи.Гарант ти давам,дори не тряба да си правиш трудът да си цапаш ръцете с такъв негодник,който не те заслужава.
А той като види,че не ти пука въопще за него,ще почне да ходи по теб,но тогава му кажи,че е късно ,че не е трябвало да постъпва така с теб и тогава ти му тегли майната.Ето от това най - много би , било го заболяло. Пък и Господ ще го накаже,той дава заслуженото на всички,няма значение дали е зло или добро.
Много УмнОо от товоя страда .. но въпроса е че дори когато нямам нищо об6то с него той продалжава да говори .. не мога да разбера Яд ли го е или какво :Xx


Еееееее остави го да си говори и говори...Нали ти не говориш за него :D

pandelka
09-06-2008, 11:30
Набучи му кол в задника.

Умничкия той 8) .

BaiToq
09-06-2008, 11:31
Набучи му кол в задника.

Умничкия той 8) .
:D :D :D
Еми извинявай,ама темата е бахти тъпата.
Като повечето тук...

an0onimnA
09-06-2008, 11:31
Da e sega :D

hooliganka89
09-06-2008, 11:32
Имаше една бълтарска много мъдра и верна поговорка,тя гласи следното: ''Убий глупака с мълчание''.Като се засечете някъде,просто го подминавай като пътен знак,прави се,че не го познваш.От това най- много ще го заболи.Гарант ти давам,дори не тряба да си правиш трудът да си цапаш ръцете с такъв негодник,който не те заслужава.
А той като види,че не ти пука въопще за него,ще почне да ходи по теб,но тогава му кажи,че е късно ,че не е трябвало да постъпва така с теб и тогава ти му тегли майната.Ето от това най - много би , било го заболяло. Пък и Господ ще го накаже,той дава заслуженото на всички,няма значение дали е зло или добро.

+1

nefchi_bs
09-06-2008, 11:33
Сваляш най-добрия му приятел,сваляш най-голямия му враг и пращащ скайпа му на милиони гей сайтове... :-D

anichkaaaa
09-06-2008, 11:36
Не е нещастно момичето , загубило любовта на един глупак ... Нещастен е глупака загубил последния шанс да стане човек ,,,,
А колкото до това, че не спира да говори ... може би го е яд ... може би не може да измисли друг начин да привлече вниманието върху себе си ... :( :(

an0onimnA
09-06-2008, 11:46
Не е нещастно момичето , загубило любовта на един глупак ... Нещастен е глупака загубил последния шанс да стане човек ,,,,
А колкото до това, че не спира да говори ... може би го е яд ... може би не може да измисли друг начин да привлече вниманието върху себе си ... :( :(
Da ama vuprosa e kakuv .... ne iskam da buda s nego ne prosto iskam da go postavq na moe mqstno za a razbere kak se 4yvstvam

an0onimnA
09-06-2008, 11:47
Сваляш най-добрия му приятел,сваляш най-голямия му враг и пращащ скайпа му на милиони гей сайтове... :-D e dali nqma daistina da go nakaram da stradaa :grin: :grin: :grin:

pandelka
09-06-2008, 12:04
Не е нещастно момичето , загубило любовта на един глупак ... Нещастен е глупака загубил последния шанс да стане човек ,,,,
А колкото до това, че не спира да говори ... може би го е яд ... може би не може да измисли друг начин да привлече вниманието върху себе си ... :( :(
Da ama vuprosa e kakuv .... ne iskam da buda s nego ne prosto iskam da go postavq na moe mqstno za a razbere kak se 4yvstvam

И кое ще подобриш с това...вместо да гледаш как да си опраите отношенията ти се чудиш как да го нараняваш...ако на него си му безразлична обаче не очаквай да му стане кофти от това което се опитваш да напраиш.

zaraaa
09-06-2008, 12:34
Не е нещастно момичето , загубило любовта на един глупак ... Нещастен е глупака загубил последния шанс да стане човек ,,,,
А колкото до това, че не спира да говори ... може би го е яд ... може би не може да измисли друг начин да привлече вниманието върху себе си ... :( :(
Da ama vuprosa e kakuv .... ne iskam da buda s nego ne prosto iskam da go postavq na moe mqstno za a razbere kak se 4yvstvam

Няма смисъл, един ден всичко се връща, било то рано или Късно, оставяй го не заслужава и капка от твоето внимание!

lqlqlqq
09-06-2008, 12:48
Не е нещастно момичето , загубило любовта на един глупак ... Нещастен е глупака загубил последния шанс да стане човек ,,,,
А колкото до това, че не спира да говори ... може би го е яд ... може би не може да измисли друг начин да привлече вниманието върху себе си ... :( :(

мм той и той може да те харесва .. не се знае .. между др сам забелязала повечето момчета .. ее аиди де да не каам повечето ми малка част от момчетата не знаят как да покажат на едно момиче че го харесват нз как да се даржат с него ии започват да го тормозят .. от личен опит знам това ии наистина мн тъпо постапват така .. :D

sladur4etyYy
09-06-2008, 15:01
Нарани ме! Знаеш го нали ?!
Плаках! Ще плачеш и ти !
Виках! нЕ отговори нали?!
Молих! Ще молиш и ти !
Исках! Но нямах нали ?!
Лъгах! Но лъга и ти !
Страдах! Знаеш нали ?
Обичах!! Ще Обичаш и ТИ !!!!

айде айде, не се филмирай толкова :D

porky
09-06-2008, 15:21
Нарани ме! Знаеш го нали ?!
Плаках! Ще плачеш и ти !
Виках! нЕ отговори нали?!
Молих! Ще молиш и ти !
Исках! Но нямах нали ?!
Лъгах! Но лъга и ти !
Страдах! Знаеш нали ?
Обичах!! Ще Обичаш и ТИ !!!!

айде айде, не се филмирай толкова :D

хахаха :razz: :razz: :razz:


По темата: Не знам защо ама си мисля, че те харесва. :? Не му се връзвай :P

Whyniser
09-06-2008, 16:08
порасни
Най-умното нещо в тази тема

258
09-06-2008, 16:12
Всичко се въща! Дори да не му го върнеш ти,друга ще го направи. Така че не се притеснявай, и той ще страда(а може би вече знае кво е) :)

slun4ice_90
09-06-2008, 16:29
хОДИ СЕ ЛЕКУВАЙ!!..... :? 8)

mechtaq_za_teb
09-06-2008, 17:48
Няма смисъл от отмъщение,пък и не виждам как ще му отмъстиш.Просто спри да се занимаваш с този човек,защото той не го заслужава.Отначало ще ти е кофти,но ще го преодолееш.Спри да му обръщаш внимание и да общуваш с него.А за отщъшението...спокс :) Ще му се върне.

Alabalaportokala
09-06-2008, 18:06
Anonimna az sa6to golqm otmastitel, no pri4inata zaradi koqto iska6 da mu otmasti6 e detinska i vapreki vsi4ko moga da ti dam nqkolko polezni saveta kak moje6 da sasipe6 1 mom4e. Prosto momi4etata ste "leko" glupavi i ne mojete da zabelqzvate slabite mesta na 1 4ovek ili po to4no ahilesovata peta. A nqma 4ovek bez slabi mesta i takava peta. Ako naistina si nazor pi6i na li4na i 6te obqsnq kak da nakara6 pi4a da te pomni dalgo.
P.S. Momche sym i ako 6te mi pi6e6 raz4itam da mi dade6 malko podrobnosti i 6te ti podskaja kak da podhodi6.

miss_asi
09-06-2008, 18:16
Какво ще постигнеш ако си отмъстиш?!? :shock: Няя да върнеш времето! :-o Не си заслужава.

xxxSnowflakexxx
09-06-2008, 19:22
Оф, не разбрахте ли, че отмъщението НЕ Е НАЧИНА! ... Деба, не сте в латиноамерикански филм!

ImmortalForever
09-06-2008, 19:28
Чакайте малко бееее.Много възвишени се изкарахте напоследък.."отмъщението не е начина"...Въпреки че на авторката не й давам повече от 14 и да не беше на толкова пак щях да го кажа

Всяка Човешко Сърце Си Има Своята ЦЕна!

Така че дерзай и му покажи кой е шефа!

MaMkaMy
09-06-2008, 20:03
Чудно ми е кво правиш с него след като виждаш, че се подиграва с тебе... сама си си го направила, ако имаш поне малко акъл щеше сама да се откажеш.Не е задължително да му одиш по свирката. Те това са курварите.

MayKyTy
09-06-2008, 20:14
Авторке, тъпа си ... ама като издънена лейка!
Пфф страдала била, много знаеш ти к'во е страдание. Или си некво много тъпо пишлеме или си малоумна - без майтап 8)

S_L_A_D_U_R_K_A
09-06-2008, 20:30
Не постъпвай детски! Най-голямото наказание е безразличието и да му покажеш, че не ти пука, независимо от това, което чувстваш отвътре.

an0onimnA
09-07-2008, 17:39
Авторке, тъпа си ... ама като издънена лейка!
Пфф страдала била, много знаеш ти к'во е страдание. Или си некво много тъпо пишлеме или си малоумна - без майтап 8) abe na tebe mn ti razbira glavata ... az moje da sam typa ama ti si prost !!! seki ijivqva stradanieto po razli4en na4in .. ako stradanieto za seki be6e ednakfo nadali horata 6tqha da znaqt za negooto sa6testvuvane ;]]

sextazy_baby
09-07-2008, 19:31
Първо трябва да спре да ти пука за него и да му го докажеш

MayKyTy
09-07-2008, 19:38
Авторке, тъпа си ... ама като издънена лейка!
Пфф страдала била, много знаеш ти к'во е страдание. Или си некво много тъпо пишлеме или си малоумна - без майтап 8) abe na tebe mn ti razbira glavata ... az moje da sam typa ama ti si prost !!! seki ijivqva stradanieto po razli4en na4in .. ako stradanieto za seki be6e ednakfo nadali horata 6tqha da znaqt za negooto sa6testvuvane ;]]
МОМИЧЕ СЪМ, КРЕТЕНИЙО!!!
И недей да квичиш много ... казаха ти го хората, въри се лекувай :-o

bladeTBG
09-07-2008, 19:57
Искам да накарам едно момче да страда .. Да страда така както страдах аз за него !!! Той ме накара да се влюба в него а аз глупачката не се осъзнавах .. след като видя какво изпитвам той започна да ми се подиграва да ме обижда и т.н. Кажете миии как мога да Му отмъстя и да го накарам да страда ....

не си заслужава остави го нека си гледа работата рано или късно ще му се върне (преди не мислех че се връща но не е така може да е след 10 години може след 50-60 години а може и още на другия ден ) ;)

Sladkata_ligla
09-07-2008, 20:27
Prosto ne mu obru6tai vnimanie po tozi na4in toi qvno izbiva kompleksi :)

Kostadin_682
09-07-2008, 21:14
На такива които се подиграват с чувствата на другите хора... се надявам да има някой от горе който да гледа.. и да направи така, че да им се върне по-същият начин...

CaSsIe
09-07-2008, 21:30
Няма смисъл да му отмъщаваш. Рано или късно ще му се върне ако трябва!

Reality_Seeker
09-08-2008, 02:15
Izmlqskai se s nqkoq hubava lezbika pred nego :D tui shte mu stane ili gadno (ne mi se vqrva osven ako ne e svesten :D) ili shte se vlubi v teb i togava mojesh da mu razbiesh sarceto :razz: :razz:

HONDA
09-08-2008, 02:22
Ще ми обясниш ли как те накара да се влюбиш в него? Да не те е бил пък да се влюбваш?!

sasha_90
09-08-2008, 09:48
Отмъщението е за децата!Единственото,което трябва да направиш е да му покажеш колко ти е бъзразличен.

Dzverche
09-08-2008, 10:18
както се пее в една песен... !!*!! всичко се връща !!*!!
8) 8) 8) 8) 8) 8)
няма смисъл от отмъщение...

NaNa_SladuRana
09-08-2008, 12:46
Вземи порастни,това е живота -низ от страдания и усмивки.Нормално е да те боли.Отмъщението не е проява на сила,а на слабост!

Alabalaportokala
09-08-2008, 17:43
Abe ei glupaci takiva. Kvo ste tragnali da sadite momi4eto pri polojenie 4e vie ste sa6tite. Q sega site idioti koito q obidiha i q obviniha da pomislqt (ako mogat da mislqt) kakva bi vi bila reakciqta ako vas vi zaebat taka ili v precakat za ne6to. Ne mislite li kak da go varnete na 1 4ovek ? E ? Ne vinete momi4eto sqka6 tova e ne6to sramno i podsadimo, a naprotiv tova e ne6to 4ove6ko. nie sme hora ne bogove. lesno e da kaje6 zaebi toq i onq, ama ne stava taka. Vie tuka ste nqkakvi spreli debil kvo li vi obqsnqvam.... :D :-P

PeopleAlwaysLeave
09-08-2008, 17:45
Отмъщението е глупаво нещо. Приемете факта, че не е нужно да си отмъщавате, защото рано или късно всичко само се връща :)

aHeJlua
09-08-2008, 19:44
хахаха.. как са злобиш.. добче не съм на мястото на момчето :lol: 8-)

unicorn_f
09-08-2008, 20:59
Не това е начина....Просто в момента ти страдаш и гледаш как да си го изкараш по някакъв начин като умуваш как да му го върнеш.Все някога ще си намери майстора :D


съгласна съм,може би сега не му пука за теб,но някога ще се намери момиче за което да му пука и тя ще постъпи както той с теб :)

MP
09-08-2008, 21:01
Явно пичът правилно те бъзика 8)

Seducti0n
09-08-2008, 21:01
Това, че те е наранил, не означава, че трябва да му отмъщаваш...
Девойко, наранена бъди по-внимателна!
Знаеш ли още колко пъти ще ти разбият сърцето?!

TheGirlNextDoor
09-08-2008, 21:09
отмъщението не връща загубеното ;)

ExTaSy__BaBy <3
09-08-2008, 21:10
Последния път когато 1 идиот ми 'разби сърцето' брат ми го прати в пирогов и 8 месеца ядеше през сламка :D но моя случай е малко по-различен..не беше само разбитото сърце..според мен тряабва да се помъчиш да го забравиш вместо да му отмъщаваш..

TheGirlNextDoor
09-08-2008, 21:12
Последния път когато 1 идиот ми 'разби сърцето' брат ми го прати в пирогов и 8 месеца ядеше през сламка :D но моя случай е малко по-различен..не беше само разбитото сърце..според мен тряабва да се помъчиш да го забравиш вместо да му отмъщаваш..

не трябва да се забърква човек с теб :? 8-)

`SunFlower`
09-08-2008, 22:37
Искам да накарам едно момче да страда .. Да страда така както страдах аз за него !!! Той ме накара да се влюба в него а аз глупачката не се осъзнавах .. след като видя какво изпитвам той започна да ми се подиграва да ме обижда и т.н. Кажете миии как мога да Му отмъстя и да го накарам да страда ....

Момиче,спри и се осъзнай... аз вярвам в цикличността на живота,т.е след лошото идва хубаво и всеки който прави лошо (или добро) му се връща. остави го да си живее живота и тотален игнор....това е най-доброто...ти се огледай за нещо ново и раазлично и забрави стария,който не те е оценил :-)

evichka_lonelyy
09-08-2008, 22:40
Do avtorkata ne sa pritesnqvai vsi4ko 6te si doide na mqstoto i na nego 6te mu doide reda ......nikoi ne ostava beznakazan .....DEDO GOSPOD vijda vsi4ko :P :P :P


+1

Suncho
09-08-2008, 22:45
Искам да накарам едно момче да страда .. Да страда така както страдах аз за него !!! Той ме накара да се влюба в него а аз глупачката не се осъзнавах .. след като видя какво изпитвам той започна да ми се подиграва да ме обижда и т.н. Кажете миии как мога да Му отмъстя и да го накарам да страда ....
промуши го с вилица след което му опри пласмасов пистолет в главата (ама да прилича на истински) :D :D :D
А ако трябва да съм сериозен като си намериш приятел който да те цени и обича и да си щастлива повече ще му стане гадно отколкото каквото и да било

an0onimnA
09-09-2008, 06:23
Оценявам вашите мнения ... :) Ще се опитам да ви послушам .... вече не съм го виждала от доста време и така наистина ми е по добре ... Ще го забравя !! нЯМА ДА ПОдаржам никакви контакти с него !! Наистина сте прави до една страна няма смисла да си връщам ... не искам да ставам същия човек като него :) рано или късно наистина всичко се връща !!! Благодаря ви :-) :-)