PDA

View Full Version : Мъчно ми е....;(



SunShinePearl
09-06-2008, 10:49
Оф хора пускала съм такава тема ама пак ще пусна няма къде да си излея мъката..
Значи вече мина година от както Буба е в Канада...такам тя ми беше една от най-добрите фр заедно с Тонито,и снощи мн гадно ни стана и трите ревахме по скайп,хора ужасно е времето минава а болката става все по голяма...направо е ужасно на който не му се е случвало да загуби такъв добър фр незнае какво е чувството неможе и да си представи...хора и сега плача немога, споделям с Тонито ама просто е ужасно... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: писна ми от тея тъпи скайпове искам да си видя Бубка :( Ох нз как ще дочакам др година лятото да се видиме.... :-# :-# :-# :-# :-#
Ако някой може да ми даде съвет да даде,ако някой иска да сподели ако му се е случвало да сподели....

mir4eto93
09-06-2008, 10:58
Моя добра приятелка е в Англия... Много добре знам как се чувстваш, не е лесно... Всеки ден ми липсва все повече и повече, от скоро вече почти не си пишем, което е дори още по гадно :-#

sexa_na_kompleksa
09-06-2008, 11:02
Знам как се чувстваш... Но сълзите няма да помогнат! Опитай се да не мислиш за нея, а ако го правиш си мисли само за хубавите ви моменти и колко весело ще си изкарате като се видите отново. :) Пък и тя там не е отишла на заточение. Нали си пишете и всичко е наред. :) Хайде, дай го малко по-ведро! :)

nefchi_bs
09-06-2008, 11:07
И аз съм така...Много е гадно наистина :( Сълзите нищо с нищо няма да помогнат...Усмихни се и продъжавай напред друго какво межем да направим...

SunShinePearl
09-06-2008, 11:17
ам аз като си мисля за яките ни моменти и почвам да рева като знам чак кога пак ще ги има...

Lysander
09-06-2008, 11:54
Да, гадно е това е ясно, но какво можеш да направиш? Нали не смяташ да прекараш цялото време до другото лято в ревове, само защото приятелката ти я няма? Излизай, забавлявай се, намери си още приятели. Това е по-добрия избор според мен.

taffy
09-06-2008, 12:08
Оо, знам какво е повярвай! :-# :-# Най-близкия ми човек на света е в Англия.. Замина преди месец..А аз чак онзи ден осъзнах, че наистина я няма.. Оттогава рева като откачена.. Остави, че така и така си бяхме далеч ( тя е от Добрич, аз от Враца).. ами и сега още повече.. Държа се някак си..обаче като видя тя колко е зле направо ми се иска да умра.. :-# :-# :-# :-# :-# Ужасно се притеснявам за нея.. Тя се опитва да скрие..ама то си личи в думите.. Направо се измъчва. И аз незнам какво да и кажа, за да се почувства по-добре.. :-# :-# :-# :-# :-# И даже почти не говорим вече! Тя не влиза в скайпа, по мейла не става.. И незнам какво да правя вече!! И мен ме боли, и нея ужасно мн..И незнам как да и помогна :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

karitooy
09-06-2008, 12:11
Мила, бъди силна :) .Разбирам какво ти е отвътре,жалко за приятелката ти че е отишла да живее там и не можете да се виждате :( Аз също съм живяла в Канада и адски мъчно ми беше за приятелите ми в България :-# Много съм плакала.. Слава Богу, сега пак съм в родината :) Щом ще се виждате,няма за какво да тъжиш :)

kuklichka_bg
09-06-2008, 12:48
Оф хора пускала съм такава тема ама пак ще пусна няма къде да си излея мъката..
Значи вече мина година от както Буба е в Канада...такам тя ми беше една от най-добрите фр заедно с Тонито,и снощи мн гадно ни стана и трите ревахме по скайп,хора ужасно е времето минава а болката става все по голяма...направо е ужасно на който не му се е случвало да загуби такъв добър фр незнае какво е чувството неможе и да си представи...хора и сега плача немога, споделям с Тонито ама просто е ужасно... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: писна ми от тея тъпи скайпове искам да си видя Бубка :( Ох нз как ще дочакам др година лятото да се видиме.... :-# :-# :-# :-# :-#
Ако някой може да ми даде съвет да даде,ако някой иска да сподели ако му се е случвало да сподели....

I az imam edna fr ot franciq i si idva lqtoto ne si edinstvena stiga reva i sa oplakva nqma koda naprish :x

ValzZi
09-06-2008, 15:55
предлагам ти да оставите тоя скайп и цялата интернет мрежа
оробвай старомодния начин-пишете си писма,,..дълги писма един път в седмицата и си пращайте снимки...

SunShinePearl
09-06-2008, 17:56
ми ние си пишем писма и даже подаръци си пращаме то едно писмо докато пристигне 2 седмици изисква ама....разбирате ли каквото и да правим ми е мн зле особенно понякога като изпадам в някви гадни състояния заради тва и хем знам че няма как да прменя нещата...

voodoodoll1
09-06-2008, 19:17
Доста гадно.Губила съм две от най-добрите ми приятелки по този начин.Но живота е такъв,понякога ми е мъчно,но съм се примирила 8-)

tItEufFf
09-06-2008, 20:24
Аз заминах за Франция... Много ми е мъчно за приятелките ми, но ... реших да не рева. Ще си намеря нови приятели, ще поддържаме връзка със старите и т.н. Няма да е както преди, но нямам какво да направя. Просто трябва да бъда силна...

~Violet~fairy~
09-07-2008, 23:43
Всички осъзнаваме колко ти е тежко, но наистина няма какво да направим !!! Просто се стегни и преживей половин година мислийки как ще се видите през лятото. От сълзи полза няма, освен че ти олеква.
ИЗВОД: Наплачи се хубавко и давай напред без толкова да се трефожиш! :P

Reality_Seeker
09-08-2008, 02:40
Mi.. az mnogo haresvam emocionalnite hora zashtoto samiq sam takuv vupreki 4e ne vinagi go pokazvam 8) i sig e gadno no ako iskash da si pogovorim i ako moga da te utesha po nqkakuv na4in vupreki 4e mrazish skype... batbat0.105 ili maila mi reality_seeker@abv.bg. No nqma strashno Pak shte se vidite nqkoga.... :]]

krisiiiiito
09-08-2008, 07:30
едно от най-ужасните неща на света е да ти липсва някой и да не можеш да го видиш поне за малко :-# :-# обачее все пак ти трябва да се примириш и другото лято пак ще сте си заедно :!:

Seducti0n
09-08-2008, 08:23
Здравей, Криси.
Не е хубаво да си с тази нагласа, че си загубила близък приятел, само защото той е далече от теб.Не знам дали ще те успокои това, което ще споделя, но моя най-добър приятел живее в Америка вече от 4 години със семейството ти и това лято го видях за първи път откакто е заминал.Мислиш ли, че на мен не ми е тежко и че разстоянието по между ни не ме смазва?!Тежко ми е, но стискам зъби и си казвам, че той вече е уредил живота си там, че няма връщане назад и че трябва да се радвам за него, а не да го натъжавам-неговата мъка му е достатъчна.
Тааа, хубаво би било, ако и ти направиш също и не се разстройваш.Припомняй си това лято и хубавите моменти, които сте имали.Лятото пак ще дойде и пак ще имате възможността да се видите.
Истинското приятелство би трябвало да издържи на всичко, а подържането му от разстояние е доказателство за това колко много държите една на друга.
По-ведро и се успокой! :-)

nicolepcd
09-08-2008, 08:32
Не знам, но съм пораснала в Молдова и там са ме гледали и всичко останало... с братовчедка ми, която е с 5 години по-голяма от мен бяхме като сестри... Навсякъде бяхме заедно, всичко споделяхме, никой друг си нямах... Но когато стана време да си идвам в България, при родителите си... естествено ми беше тежко... Да не говорим, че там бяха баби, лели и т.н... Също така и десетки приятели и приятелки... И така е, вече към 10 години се виждаме само лятото... за месец-два... Свиква се, няма как... Сега вече тя си има дъщеричка, има си семейство... нищо не е както преди, но просто исках да кажа, че с времето се свиква, всеки тръгва по различни пътища иии.... мъчно ми е за малката повече :) Все пак е на 4 месеца ииии... какво ми остава? Да чакам до другото лято, като ида... да видя всички... да видя малката... която вече ще е голяма (и няма да ме помни) и такам... :)

it_ends_tonight_
09-08-2008, 09:55
Сега и аз ще го преживея подобно. Един познат, на който много държа много (не ми се обяснява защо, просто ми е слабост) заминава за друга държава да учи точно тоя четвъртък на рожденния ми ден... Тва е живота, не мисли много за мъчните мисли, макар тва да е най-баналното, което може да се каже.