PDA

View Full Version : Vqrvateli v sanishtata?



mi vida
09-06-2008, 11:28
sanishtata ni intriguvat i plashat.chesto te sa starnni ili mrachni i na sutrinta se sabujdame s tqgostno chuvstvo na bezpokoystvo.drug pat nasan izjivqvame mechtite i nay-sakrovenite si jelaniq i ne iskame da se budim,za da si osigurim oshte nqkolko minutki naslada.....[/b]

Whyniser
09-06-2008, 11:50
sanishtata ni intriguvat i plashat.chesto te sa starnni ili mrachni i na sutrinta se sabujdame s tqgostno chuvstvo na bezpokoystvo.drug pat nasan izjivqvame mechtite i nay-sakrovenite si jelaniq i ne iskame da se budim,za da si osigurim oshte nqkolko minutki naslada.....[/b]
То при мен това е ежедневие.Не за друго,защото от малък си имам insmonia

s3xy
09-06-2008, 11:56
аз вярвам, защото на сън всичко е прекрасно, като се събудя всичко е още по-прекрасно :)

PsychoPatt
09-06-2008, 12:00
Вече незнам на кво да вярвам в тоя свят. :D :D :D

Обаче съм имал случки, при които ми се е струвало че съм ги преживявал вече на сън. Нещо като дежа вю (надявам се че не бъркам термина). :P :P :P

mi vida
09-06-2008, 12:02
sled kato se sabudi6 i si po 6tastliva dori ot kolkto si bila v sanq....to togava si ot malkoto koito vinagi sa HAPPY kogato stanat.az imam takiva slu4ei v koito sam sanuvala ne6to super gadno...i celiq den prosto neiskam da ima mn hora okolo men ne mi se govori,ne me interisuva ni6to i nikoy.tva ne e mn hubavo no pak eto 4e si osigurqvam savsem malko vreme v koeto napalno mog ada bada sama s sebe si i da pomislq varhu sanq koyto sam sanuvala...t.e.dali ima ne6to koeto e naisitna pritesnitelno a i ako imam samneniq 4e sa vazmojni bade6ti trudnosti i prtobelmi...ey togava kakvi li ne ne6ta preminavat prez akala mi...no smqtam 4e sanqt e malko ili mnogo znak za ne6to neznam kakvo to4no no podskazva za ne6to predstoq6to....

FootballManager
09-06-2008, 12:32
Аз вярвам, защото някои от моите сънища се сбъднаха (и продължават др.сънища) в реалността. :smt015

FootballManager
09-06-2008, 12:36
PsychoPatt
МнениеПуснато на: Съб Сеп 06, 2008 3:00 pm Заглавие:
Вече незнам на кво да вярвам в тоя свят. Very Happy Very Happy Very Happy

Обаче съм имал случки, при които ми се е струвало че съм ги преживявал вече на сън. Нещо като дежа вю (надявам се че не бъркам термина). Razz Razz Razz

Всеки човек можеда сънува бъдещето си. :smt112 Уверен съм в това!

ANTIHUMAN
09-07-2008, 12:23
Не!Това е сън ,той няма нищо общо с действителноста ,поне при мен е така!Като сънувам нещо хубаво ,значи ще се случи нещо гадно,като сънувам нещо лошо се случва нещо гадно!

zaraaa
09-11-2008, 22:11
Вече незнам на кво да вярвам в тоя свят. :D :D :D

Обаче съм имал случки, при които ми се е струвало че съм ги преживявал вече на сън. Нещо като дежа вю (надявам се че не бъркам термина). :P :P :P

Дам и аз съм така :P :P :-P 8-)