PDA

View Full Version : Японска диета (японското чудо)



kill me whit a kiss
09-06-2008, 11:44
Какво мислите за тази диетка??
достаа постове прочетох.. доста се рових из нета .. и честно казаноо много добри отзиви видях
аа вие?? .. как смятате?

http://store.picbg.net/pubpic/9A/C6/b4457b626eea9ac6.jpg

Японска диета
С тази диета няма, да гладувате, при нейното изпълнение ще намалите теглото си още първата седмица със 7 килограма, а втората 700г, за един месец 14кг.
Диетата гарантира запазване на теглото в продължение на три години.

Дадената 7 дена диета се повтаря в същия ред от първия до седмия ден колкото пъти пожелаете, а настоящата рецепта е за 4 седмици, т.е. повтаря се три пъти.



Първи ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 2 твърдо сварени яйца
Вечеря – парче месо, салата с лимон



Втори ден
Закуска – чаша горчиво кафе, сухар
Обяд – 2 твърдо сварени яйца
Вечеря – парче шунка, салата, една чаша кисело мляко



Трети ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – зеленчуци, плод
Вечеря – 2 твърдо сварени яйца, шунка, салата



Четвърти ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 2 твърдо сварени яйца, сок от морков
Вечеря - месо, салата с лимон



Пети ден
Закуска – настърган морков с лимон
Обяд – риба, печена с домати
Вечеря – се пропуска



Шести ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 200г пилешко месо и салата
Вечеря – 2 твърдо сварени яйца и настърган морков



Седми ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – парче месо, плод
Вечеря – може всичко



По време на диетата не се консумира никакъв алкохол, сол и захар.
Месото се приготвя по желание – печено, пържено или варено.
Плодовете и зеленчуците не се ограничават

ValzZi
09-06-2008, 11:46
не съм я пробвала ама аз не съм чак толкова дебела че да паза диети...обичам да ям и си го признавам :grin:

preichetoy
09-06-2008, 11:53
как не се гладува бе.. :shock: аз не знам дали ще се заситя с тези неща... а и обичам да си пия кафето с мляко и захар...

sexa_na_kompleksa
09-06-2008, 11:53
Струва ми се доста строга тази диета. И 7 кг за 7 дни са страшно много! Пък и това на 7-я ден да ядеш каквото ти душа иска... Нещо не ми вдъхва увереност тази диета. Ако искаш да отслабнеш, просто се храни по-здравословно, ограничи някои храни и започни някакъв активен спорт. Не е нужно да се подлагаш на това мъчение, от което я има ефект, я не. Да не говорим, че вероятността да си възвърнеш килограмите е голяма - недей да се водиш по тази глупост - "Диетата гарантира запазване на теглото в продължение на три години." - звучи доста нереално това. Защото един месец може и да я спазваш тая диета и всичко да е ОК, ама после ако започнеш да се тъпчеш с вскакви боклуци?

kill me whit a kiss
09-06-2008, 11:58
Пък и това на 7-я ден да ядеш каквото ти душа иска...

ее това за 7-ми ден вечерята ли става въпрос? ако е това то не означава да се натъпчеш с каквото ти види окото ааа има по-голям избор от обикновено

s3xy
09-06-2008, 12:03
звучи ми супер, не мисля че съм дебела ама имам хипер тежки кости и една диетка за сваляне на килца добре ше ми дойде 8-) започвам от понеделник :grin:

QuiCk_ChiCk
09-06-2008, 12:04
ne q bqh 4uvala no zvu4i int,daje ot utre q po4vam ;) ne iskam da smakvam 7 kg,no i 4 da smakna me ustrivat :grin:

sexa_na_kompleksa
09-06-2008, 12:04
Пък и това на 7-я ден да ядеш каквото ти душа иска...

ее това за 7-ми ден вечерята ли става въпрос? ако е това то не означава да се натъпчеш с каквото ти види окото ааа има по-голям избор от обикновено

Пише "може всичко", всеки си го тълкува, както иска.
Като си си наумила, че ще я правиш тази диета - действай... Аз просто си казах мнението...

kill me whit a kiss
09-06-2008, 12:12
ами ако искате да си споделяме как вървят нещата .. с тези които ще я почват разбира се .. аз от днес съм на неяя и се чувствам много добре
сутринта от горчивото кафее до обяд изобщо нищо не ти се яде .. пък яйцата после саа супер :) за вечеря съм си намислила.. салатка от зеле и лимонов сок :) аа иначе към 6 отивам да спортувам поне 1 час :)

ето малко информация
сигурно всички знаете ноо трябва да се пие много вода
опитайте да не слагате сол никъде .. ако е възможно де :)
м/у храненията ако приглданееш може да хапваш и плод .. но избягвайте бананите и авокадото
ако не обичате кафее пийте чай - но без захар :)
човек може да я спре когато иска стига после да не се натъпква с каквото очите му видят :)

kill me whit a kiss
09-06-2008, 12:21
е кой ще я почва? ако има желаещи дее :D

FootballManager
09-06-2008, 12:43
Не съм пробвал и не мисля да го правя,дори да имах нужда-предпочитам спорт!

Goddess
09-06-2008, 12:47
е кой ще я почва? ако има желаещи дее :D

Аз никога досега не съм спазвала и не ми е било като цел да отслабна,но айде ще пробвам. :-D Нямам воля за диети принципно,но тази диета баща ми я одобри. :Р Може и да не откарам 7 дни,ама колкото-толкова.

От Понеделник ще почвам обаче.

krisiiiiito
09-06-2008, 12:51
е кой ще я почва? ако има желаещи дее :D

Аз никога досега не съм спазвала и не ми е било като цел да отслабна,но айде ще пробвам. :-D Нямам воля за диети принципно,но тази диета баща ми я одобри. :Р Може и да не откарам 7 дни,ама колкото-толко.

От Понеделник ще почвам обаче.

амаа зависи колко тежиш ... щото май като гледам не искаш много много щом до сега не си имала такава цел :)


това не е ли голямо мъчение бе? :D .. ама нз ще я пробвам пък може и да издържа а ако не .. здраве да е :D

Goddess
09-06-2008, 12:55
е кой ще я почва? ако има желаещи дее :D

Аз никога досега не съм спазвала и не ми е било като цел да отслабна,но айде ще пробвам. :-D Нямам воля за диети принципно,но тази диета баща ми я одобри. :Р Може и да не откарам 7 дни,ама колкото-толко.

От Понеделник ще почвам обаче.

амаа зависи колко тежиш ... щото май като гледам не искаш много много щом до сега не си имала такава цел :)


това не е ли голямо мъчение бе? :D .. ама нз ще я пробвам пък може и да издържа а ако не .. здраве да е :D

Ми да речем 54 кг,при ръст 1.73. :-D Повече от 3-4 килограма не искам.

И аз обичам да си похапвам доста.За щастие не ми се лепи много,иначе до сега да съм станала като бъчва. :Д Обаче поне веднъж да пробвам.Най-малкото,че прочиства стомаха.

krisiiiiito
09-06-2008, 13:01
^ според мен нямаш никаква нуждаа при ръст 173 да тежиш 54 си е супееер според мен ама ОК :P

kill me whit a kiss
09-06-2008, 13:19
аз и преди съм я правила тази диета .. и имаше много добър резултат само дето трябва да имаш голяма воля с нея преди година свалих 4 килограма за седмица и после не ги качих :)

BeBsItO
09-06-2008, 15:36
Диетата е добра от гледна точка на това ,че изключва въглехидратите.От друга страна не всеки организам би издържал......

Аз лично не спазвам дадена диета, просто намалям въглехидратите.....като никога не работя по план....днес ще ям....това това това..... Просто се ограничавам. Въпреки всичко обаче режима ми е мноого подобен на този.

MoMoXiXi
09-06-2008, 15:48
Тая диета съм я чела в едно списание, и я дадоха като здравословна, но аз лично не мисля, че добре да се прави много често. :/

kill me whit a kiss
09-06-2008, 16:06
както казах днес ми е първи ден
ии всичко спазих стриктно
сутринта ГОРЧИВО :D кафе
на обяд 2 твърдо сварени яйцаа
после спортувах
и преди малко вечерях - салатка от зеле с лимонов сок и малко пилешко
честно казано изобщо не съм гладна
точно както си е в диетата :)

glupacheE
09-06-2008, 16:20
dobre kolko pati trqbva da se povtori da ne pravi dietiii ako znaete kak mojete da si sasipete jivotaa
ako mojeh da varna vremeto nazad pari da mi davaha nqmashe da zapo4na s dietiteee
mislete za posledstviqtaa

RiseGirl
09-06-2008, 16:45
Окей, 7 кг за 7 дена и после като спрете какво - за 7 дена 14 кг отгоре!

kill me whit a kiss
09-06-2008, 17:43
Окей, 7 кг за 7 дена и после като спрете какво - за 7 дена 14 кг отгоре!

всеки има право на мнение
аз лично преди като я направих изобщо не си върнах килограмите .. работата е в това да не се натъпкваш направо след като спреж този режим на хранене не при всички диети става йо-йо ефект

~-Miracle-~
09-06-2008, 18:00
Струва ми се доста строга тази диета. И 7 кг за 7 дни са страшно много! Пък и това на 7-я ден да ядеш каквото ти душа иска... Нещо не ми вдъхва увереност тази диета. Ако искаш да отслабнеш, просто се храни по-здравословно, ограничи някои храни и започни някакъв активен спорт. Не е нужно да се подлагаш на това мъчение, от което я има ефект, я не. Да не говорим, че вероятността да си възвърнеш килограмите е голяма - недей да се водиш по тази глупост - "Диетата гарантира запазване на теглото в продължение на три години." - звучи доста нереално това. Защото един месец може и да я спазваш тая диета и всичко да е ОК, ама после ако започнеш да се тъпчеш с вскакви боклуци?

Ами те японците са си строги 8-) 8-)

kill me whit a kiss
09-06-2008, 18:03
Струва ми се доста строга тази диета. И 7 кг за 7 дни са страшно много! Пък и това на 7-я ден да ядеш каквото ти душа иска... Нещо не ми вдъхва увереност тази диета. Ако искаш да отслабнеш, просто се храни по-здравословно, ограничи някои храни и започни някакъв активен спорт. Не е нужно да се подлагаш на това мъчение, от което я има ефект, я не. Да не говорим, че вероятността да си възвърнеш килограмите е голяма - недей да се водиш по тази глупост - "Диетата гарантира запазване на теглото в продължение на три години." - звучи доста нереално това. Защото един месец може и да я спазваш тая диета и всичко да е ОК, ама после ако започнеш да се тъпчеш с вскакви боклуци?

Ами те японците са си строги 8-) 8-)

:D

Goddess
09-06-2008, 18:33
Окей, 7 кг за 7 дена и после като спрете какво - за 7 дена 14 кг отгоре!

Е не е задължително след като минат 7-те дни,веднага да изтичаш до най-близкия Мак Доналдс...

mysterious93
09-06-2008, 19:10
абе да...7 кг за 1 седмица а после колко стрий ще имаш?замислете се малко преди да сваляте толкова много килограми наведнъж и не стресирайте толкова организма си :x

TheNewReligion
09-06-2008, 19:24
Нещо не е доизмислена както трябва. :-o Как така месото може дори да е пържено? :shock: Да не говорим, че аз пържени неща въобще не ям! :? И какво ще стане, ако отслабнеш за един месец със 7 кг, а не за седмица? :smt102 Хранете се здравословно и спортувайте! Стига с тези диети! :?

sexy_baby_originale
09-06-2008, 19:28
По-хубаво да умра от глад,вместо да се лигавя с такива тъпотии.Тичане му е майката! :grin:

Lokum4e
09-06-2008, 20:41
Трябва да сваля някое друго килце,но не знам с какво...
Защото изобщо нямам никаква воля...
Всъщност не толкова да свалям(имам нужда,но знам че няма да се сдържа)отколкото да се стегна..
НО се чудя това ли е диетата.. т.к твърде малко се яде...
Но все пак от утре я започвам пък каквото ще да става.. ;)

DanceGirl
09-06-2008, 21:49
От Понеделник и аз мисля да почна тази диета.Не толкова заради това да сваля много килограми,колкото да си пречистя организма преди да започна да се тъпча с боклуците от даскало :D Но ще я комбинирам и с фитнес.Мисля че ефекта ще е много по-добър :P Айде като започна ще споделям как върви 8-)

preichetoy
09-07-2008, 03:24
Отчаяна съм. Започвам я от днес. Сега е малко рано, след един - два часа, ще закуся.

viketuyu
09-07-2008, 07:08
аз я почвам от утре и ще казвам резултатите :grin:

kill me whit a kiss
09-07-2008, 07:19
dnes mi e втори ден и не знам може би си въобразявам ама май действа :D иначее и аз изобщо нямам воля когато гладът дойдее и Буда не може да ме спре :razz: ... ама сега се опитвам да се контролирам :P
иначее закусих сухар с чай .. не е задължително да е кафе стига да е без захар :)

sladku_bebzi
09-07-2008, 08:22
Ако искате да намразите яйцата
и да се пристрастите към кафето,
да гладувате
и да разберете кво е йо-йо ефект
започнете диетата :-D

QuiCk_ChiCk
09-07-2008, 08:40
i az q po4nah ot dnes ,no se obarkah i zakusih suhar s kafe(vtoriq den) i mislq da propusna parviq den mi naprano da po4na ot vtoriq,i bez tva nqmam mn vreme do daskalo i mi trqbvat nqkolko dena sled dietata da po4na leka-poleka da qm po normalno...Sledobqd 6te si pravq oprajneniq,a kam 6 otivam da ti4an :P A otnosno samata dieta,haresa mi nai-ve4e 6toto ima kafe(az i bez tva go piq bez bahar ili s med) a pove4eto dieti izkliu4vat kafeto. :grin:

Love0nlyMyself
09-07-2008, 08:45
изглежда доста добра :) мисля от утре да я почна :grin:

kill me whit a kiss
09-07-2008, 08:50
аа момичета вие колко тежите? :)

QuiCk_ChiCk
09-07-2008, 10:07
1.70,60 kg,a iskam da sam pone 57 ...
samo mi e int kill me whit a kiss namerih mn versii ta taq dieta v neta i nz na koq da vqrvam makar 4e dr sa dosta pritenciozni,ti min god po taq li si karala :)

zvezdichkaaa
09-07-2008, 10:27
Хах незнам,но 7кг ми се виждат нереални.Аз имах един период лятото,където 2-3 седмици не ядях нищичко,най-много веднъж на ден и то примерно 1 вафла или нещо подобно и свалих 4-5кг.А през тези 7дни ядеш и сваляш 7кг хаха да бее.Предпочитам да си ям веднъж на ден,както сега и да съм си същото тегло.То и без това лятото не ми се яде много.

П.П.47 кг съм за справка.Не се заяждам,но 7кг с тази диета.Хмм немисля!

kill me whit a kiss
09-07-2008, 10:39
1.70,60 kg,a iskam da sam pone 57 ...
samo mi e int kill me whit a kiss namerih mn versii ta taq dieta v neta i nz na koq da vqrvam makar 4e dr sa dosta pritenciozni,ti min god po taq li si karala :)

да по тази :)

preichetoy
09-07-2008, 10:49
Идеята е, че могат да се свалят до 7 килограма. Ако тежиш 130, ще свалиш 7, ако тежиш 70, няма да свалиш 7. Ето, момичето по-горе каза, че е свалила 4.

preichetoy
09-07-2008, 13:59
Убедих се, че толкова храна е напълно достатъчна на човек...

BlackWings
09-07-2008, 15:23
Чакай чакай малко ! 5-ти ден на вечеря нищо не ядеш! 6-ти ден закусваш КАФЕ , и после ядеш на обяд? Това значи точно 24 часа организма ти НИКАКВА храна , нищо което да преобразува енергия с която да продължи да живее? Тука на един трезво мислещ човек ще вземе да му замирисва нещо , че случайно не е ВЪОБЩЕ здравословно.
Тая диетка мен ако питаш - "принтираш я на мека хартия и си бършеш задника с нея - ще има голям ефект! "/цитат Canis_Dirus , щото е нищо друго от съсипващо организма ти мъчение.

balon4eee
09-07-2008, 15:27
Ama az ne piq kafee ? K'vo pravq v toq sly4ai :D

DanceGirl
09-07-2008, 15:47
Ama az ne piq kafee ? K'vo pravq v toq sly4ai :D
Пиеш чай без захар.К`во друго да праиш? :-D

preichetoy
09-07-2008, 18:42
Убедих се, че толкова храна е напълно достатъчна на човек...
ИЗЛЪГАХ!!! БЕЗУМНО ГЛАДНА СЪМ!!!

zuzinkata
09-07-2008, 19:22
Добре чай без захар, но може ли с мед. Защото някаде четох да се замени захарта в чая с мед и лимон.

harabelka
09-07-2008, 19:31
4aq ne dava tolkova energiq kolkoto kafeto. Ako sutrin ne se zaredite s ne6to (naprimer kafe), kak o4akwate da izdarjite cql den?! + tova kafeto zasilva metabolizma.

BeBsItO
09-07-2008, 19:50
Това за кафето наистина ли е така..... ехеее супер :D мямииииииииииии

DanceGirl
09-07-2008, 20:39
4aq ne dava tolkova energiq kolkoto kafeto. Ako sutrin ne se zaredite s ne6to (naprimer kafe), kak o4akwate da izdarjite cql den?! + tova kafeto zasilva metabolizma.

Добре,ами ако човек не обича кафе или не му понася какво очакваш да направи?Да изпие един Редбул :lol: А и както виждаш през деня има и други хранения и не е нужно да издържа на едно кафе цял ден :)

kuklichka_bg
09-07-2008, 21:25
Първи ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 2 твърдо сварени яйца
Вечеря – парче месо, салата с лимон

nqma da gladuvam hi4444444 8-) :lol:

Abigoria
09-07-2008, 21:28
На мене ми е интересно дали може да се пие кафе и между храненията... Шото си падам леко наркоман :D

ПП: А, да не пропусна... ябълков оцет вместо лимонов сок? Не обичам лимони... :-&

deni15
09-08-2008, 12:51
:D :-D

harabelka
09-08-2008, 13:26
4aq ne dava tolkova energiq kolkoto kafeto. Ako sutrin ne se zaredite s ne6to (naprimer kafe), kak o4akwate da izdarjite cql den?! + tova kafeto zasilva metabolizma.

Добре,ами ако човек не обича кафе или не му понася какво очакваш да направи?Да изпие един Редбул :lol: А и както виждаш през деня има и други хранения и не е нужно да издържа на едно кафе цял ден :)
da no v kafeto nqma zahari, konservanti i podobni gluposti

preichetoy
09-08-2008, 13:32
4aq ne dava tolkova energiq kolkoto kafeto. Ako sutrin ne se zaredite s ne6to (naprimer kafe), kak o4akwate da izdarjite cql den?! + tova kafeto zasilva metabolizma.

Добре,ами ако човек не обича кафе или не му понася какво очакваш да направи?Да изпие един Редбул :lol: А и както виждаш през деня има и други хранения и не е нужно да издържа на едно кафе цял ден :)
da no v kafeto nqma zahari, konservanti i podobni gluposti Да не би да се опитваш да кажеш, че чаят ги има и е по вреден?:lol:

harabelka
09-08-2008, 13:34
Ne za 4aq, za energiinite napitki govoreh :lol:

preichetoy
09-08-2008, 13:49
Ne za 4aq, za energiinite napitki govoreh :lol:

А ти не разбра ли, че тва с Редбула беше лека ироничка вметка?! :-o Пфууу...

DanceGirl
09-08-2008, 14:28
Ne za 4aq, za energiinite napitki govoreh :lol:

А ти не разбра ли, че тва с Редбула беше лека ироничка вметка?! :-o Пфууу...

Такова беше,но явно някой хора са ме разбрали погрешно :D

А относно диетата днес ми е първия ден.Чуствам се много добре и не усещам глад все още.За вечеря салатката ще ми е от домати :) Само без сол как ще карам :? Доста чудно,но днес изобщо не ми се яде сладко при положение че не мога без него..може би е от горещините 8-)
Днес трябваше да отида на фитнес,но си направих само едно бързо ходене - 1 час :) Утре ще посетя фитнеса.
Вчера четох статия за водата и прочетох че "Ежедневно трябва да пиете не по-малко от 3 литра вода. За тези, които водят по - активен живот, 4 литра на ден." и "Течности на килограм телесна маса:
Новородени 150 мл
Деца 50 - 60 мл
Възрастни 35 мл
Препоръки за възстановяване на течности по време на тежка физическа активност
Преди тренировка- Един час преди тренировка 0,5л
По време на тренировка-150-300 мл на всеки 15-20 минути
След тренировка-1,5 л вода за килограм загубена по време на тренировка маса"

Утре ще пиша пак да ви кажа как върви диетата :P Успех!!

dezito1
09-08-2008, 15:01
с тази диета могат да се свалят и 5 кг за 7 дена дори и повече, но се губят и мускули не знам до каква степен, ама загубените килограми не са само мазнини
иначе 2рия ден е ужасен и най-труден аз съм я пробвала и не останах очарова, тъй като мн забавя метаболизма :(

cskasladyrana
09-08-2008, 17:47
Реших вчера и аз да пробвам диетата и да видя дали ще има резултат.....е днес ми е първия ден и е направо ужасно(попринцеп до сега не съм спазвала диети ,защото не мога :( ) Чувствам се супер гладна въпреки ,че вечерях :o ....нз как ще я издържа,но наистина трябва да поотслабна преди да се прибера към Бг..... :grin: Утре пак ще пиша как се боря с гладъ 8)

cskasladyrana
09-08-2008, 17:47
Реших вчера и аз да пробвам диетата и да видя дали ще има резултат.....е днес ми е първия ден и е направо ужасно(попринцеп до сега не съм спазвала диети ,защото не мога :( ) Чувствам се супер гладна въпреки ,че вечерях :o ....нз как ще я издържа,но наистина трябва да поотслабна преди да се прибера към Бг..... :grin: Утре пак ще пиша как се боря с гладъ 8)

cskasladyrana
09-08-2008, 17:48
Реших вчера и аз да пробвам диетата и да видя дали ще има резултат.....е днес ми е първия ден и е направо ужасно(попринцеп до сега не съм спазвала диети ,защото не мога :( ) Чувствам се супер гладна въпреки ,че вечерях :o ....нз как ще я издържа,но наистина трябва да поотслабна преди да се прибера към Бг..... :grin: Утре пак ще пиша как се боря с глада 8)

Ko_ti_PuKa
09-09-2008, 01:49
аз я знам по този начин

14 дни лишения, но с 10 кг по-малко

Прочутата японска диета чудос продължителност 14 дни гарантира 3 години запазване на теглото! Никаква СОЛ, ЗАХАР, АЛКОХОЛ! Разрешени са течности до 1 литър на ден!

1 ден:
ЗАКУСКА - 1 ч. ч. горчиво кафе
ОБЯД 2 твърдо сварени яйца
ВЕЧЕРЯ - парче месо, салата с лимон

2 ден:
ЗАКУСКА - ч. ч. горчиво кафе, парче сухар
ОБЯД - 2 твърдо сварени яйца
ВЕЧЕРЯ - парче шунка, салата с лимон, 1 ч. ч. кисело мляко

3 ден:
ЗАКУСКА - 1 ч. ч. горчиво кафе
ОБЯД - зеленчуци и плодове
ВЕЧЕРЯ - 2 твърдо сварени яйца, парче шунка, салата с лимон

4 ден:
ЗАКУСКА - 1 ч. ч. горчиво кафе
ОБЯД - 2 твърдо сварени яйца, 1 ч. ч. сок от моркови
ВЕЧЕРЯ - месо и салата с лимон

5 ден:
ЗАКУСКА - 1 настърган морков с лимон
ОБЯД - печена риба с домат
ВЕЧЕРЯ - нищо

6 ден:
ЗАКУСКА - 1 ч. ч. горчиво кафе
ОБЯД - 2 парчета пилешко месо, салата с лимон
ВЕЧЕРЯ - 2 твърдо сварени яйца, 1 настърган морков

7 ден:
ЗАКУСКА - 1 ч. ч. горчиво кафе
ОБЯД - парче месо и плод
ВЕЧЕРЯ - всичко може да ядете

От 8-я до 14-я ден диетата се повтаря!

ПС: За да успеете трябва да имате достатъчно воля, първо помислете и тогава действайте! Успешно отслабване!

да ви кажа аз я направих така за 14 дни и отслабнах 5 кг не 10 но пак са добре 5 кила и започнойх да се тъпча с ква ли не храна мн ядох и качих само 2 кг а по време на диетата не чувстваш никакъв глад наистина

tediii
09-09-2008, 11:07
Аз съм на тази диета от вчера...чувствах се добре до 22:00ч, но след това умрях от глад и имах чувството че ще се изповръщам, но вече от половин година не си позволявам да ям след 19:00ч и така направих и сега...не ядох и заспах (това беше спасението ми...) :grin:
Та днес ми е втори ден и вече не съм гладна и като видях каква трябва да бъде вечерята ми умрях от кеф----> няма да гладувам пак (защото вчера забравих да си хапна парче месо и ядох само салатка и затова умирах от глад :) )
Обаче с тази диета разбирам, че имам някаква воля, защото вкъщи има всякакви вкусотиики, а аз не ги пипвам (тайната е просто да не стоя близо до тях и да не са ми пред очите...така до 15 мин забравям за тях)
Мисля да продължа до неделя да я спазвам, защото -няколко килца няма да ми дойде зле :grin:
Лошото е, че като започна училище няма да мога да я спазвам... но ще измисля друг вариант да се боря с килограмите


162 см съм и тежа 59 кг :(

XceSS
09-09-2008, 13:32
Абе и аз съм се решил да смъкна килограми и диетата ми се струва ОК, смесена със спорт, ще има ефект, ама едно нещо ме плаши...КАК БЕЗ АЛКОХОЛ БЕ ?!?! :-o

t0nit0yy
09-09-2008, 13:40
nqkoi ot vas bi li se zasitil s PAR4E meso?? + tova kafeto ne e zakuska,zakuskata ne biva da se propuska pri tiinovete,tova ni e starta za denq.tova e dieta za hora nad 20 godini ne za nas!

cHooOpiHka___
09-09-2008, 14:15
shte q po4na ot utre..stiskaite palci...4e kato se znam.. 8-) 8-)

HatebeeD
09-09-2008, 14:37
Не съм я пробвала,но от понеделник започвам...! :grin: Само да попитам може ли без да пия кафе,защото вече мисля да спирам да го пия... :(

Abigoria
09-09-2008, 14:49
Не съм я пробвала,но от понеделник започвам...! :grin: Само да попитам може ли без да пия кафе,защото вече мисля да спирам да го пия... :(
Пък аз питам дали може да пия повече от 3 чаши на ден, ма няма отговор...

preichetoy
09-09-2008, 14:56
Не съм я пробвала,но от понеделник започвам...! :grin: Само да попитам може ли без да пия кафе,защото вече мисля да спирам да го пия... :(
Пък аз питам дали може да пия повече от 3 чаши на ден, ма няма отговор... Може, стига да е без захар. ;)

DanceGirl
09-09-2008, 17:52
Спирам диетата,защото нещо не ми понасят тези яйца...започва да ме боли стомаха и... :( :( Ще ходя на плуване и ще ям по-малко,защото явно няма да стане с тези диети или просто не съм намерила подходящата

shmurkam
09-10-2008, 07:09
Ааа,аз днеска я почвам ама няма начин да си пия кафето без шугър,смисъл аз само 3в1 пия другото съкс. Чай не обичам....но все някак ще издържам. Повръща ми се от яйца и съм почти вегетариянка,ъм ок всичко в името на красотата! :lol:

cskasladyrana
09-10-2008, 13:30
Ъм днес ми е 3ти ден .....за сега издържам въпреки ,че вчера си хапнах по едно време малко бисквитки :o :D

ThinkPink
11-26-2008, 15:57
и аз я правя ии днеска стигнах до деня с рибата ама нямаше как да ям риба и за тва шунка ядох според вас проблем ли е ?? и вие кажете като цяло някви впечатления от диетата :D

citygirl
11-26-2008, 19:45
мен нещо ме е страх да почна :D незнам, но все си мисля, че сега примерно ако сваля 5 кг с тази диета, после ще кача още 10.. и направо не ми е ясно как ще издържа без сладки работи :( хмм някой от вас довършил ли е диетата и как му се е отразила? :o :D

titinkaa
11-27-2008, 06:39
Струва ми се доста строга тази диета. И 7 кг за 7 дни са страшно много! Пък и това на 7-я ден да ядеш каквото ти душа иска... Нещо не ми вдъхва увереност тази диета. Ако искаш да отслабнеш, просто се храни по-здравословно, ограничи някои храни и започни някакъв активен спорт. Не е нужно да се подлагаш на това мъчение, от което я има ефект, я не. Да не говорим, че вероятността да си възвърнеш килограмите е голяма - недей да се водиш по тази глупост - "Диетата гарантира запазване на теглото в продължение на три години." - звучи доста нереално това. Защото един месец може и да я спазваш тая диета и всичко да е ОК, ама после ако започнеш да се тъпчеш с вскакви боклуци?+1

Loshotia
11-27-2008, 06:55
Аз съм я пробвала- как издържах не знам, но ефект има.

mynichka
11-27-2008, 06:57
тази диета не ми се вярва да е толкова вярна ..аз от има няма 2 седмици ..само сутрин закусвам - препечена филийка ..а вие за 7 дена 7 кг ..е тоест да ..аз искам да стана 40 :D само още 3 кг ..но няма да се натъпча след това ..сладко не обичам (за което много се радвам ) :P

fakeSmileX
01-28-2010, 08:13
Само да попитам, ако сваля исканите от мен килограми за по-малко от седмица или две и ако спра диетата ще си върна ли килограмите?

LovelyGirl
01-28-2010, 08:22
Ако подбираш храната и количеството и - не.

vaniliika
01-28-2010, 09:38
да бе с тези яйца накрая може да почнеш да куткудякаш :D .... не е много хубаво да се консумират само яйца ... ;)

vaniliika
01-28-2010, 09:41
Само да попитам, ако сваля исканите от мен килограми за по-малко от седмица или две и ако спра диетата ще си върна ли килограмите? еми ако почнеш да се тъпчеш-да.. но ако почнеш да ядеш правилно.. т.е яденето ти пак трябва да е в по-малки количества.... но то си е и логично... ;)

iiw
01-28-2010, 10:58
Уау това си е глад! :D За 7дена-7килограма.. дори и да се свалят ми се струва, че ще се върнат много бързо. :( На такива диети не вярвам. Отслабнах с ограничаване-без чипсове, гризки, снаксове, тестяно. Хляба само черен-пшеничен и най-много 2 филийки на ден. Важно е да се яде само сутрин, обяд и вечер-без междухранения. И фитес! Свалих около 4-5 килограма-толкова ми трябваха, но ги задърщах и не гладувах много-много. :)

kuklichka_bg
01-28-2010, 11:36
правила съм я :) много се свива стомаха от нея