PDA

View Full Version : и сега какво..



Forever Not Yours
09-06-2008, 15:14
Като гледам няма невъзможни неща,ето че и аз пиша тука..историята е малко дълга ще се постарая максимално за да я съкратя и да не се налага да я четете 1 4ас ..знам че истории такива има в излишък и ви е писнало да ги четете но не ми хрумва какво друго да направя..
Тази година отидох на почивка с родителите си .. юли месец и там се запознах с едно прекрасно наистина прекрасно момче..работеше в близкия супер маркет след няколко закачливи погледа и разговор от няколко думи се запознахме,разменихме си телефоните,но това стана точно последната вечер ,на следващия ден трябваше да си вървя..и така..тръгнах си и докато патувах в колата получих смс"снощи много си мислех за теб,много ми е гадно че не се запознахме по рано цункам те по бузката и лек път"..след този смс знаех че ще има още много такива..опитвах се да не хлътвам и да не се поддавам на емоции но не се получи.. чувахме се и си пишехме 2месеца.. аз в България той в Гърция(работи там .. иначе живее на 200км от мен в България..и така и така сме разделени)..
Бях му обещала че ще се видим пак ..Септемви.. а той обеща да ме чака тези 2месеца..така и стана отидох септември пак в Гърция и той беше там ..чакаше ме..Обади ми се и се разбрахме да се видим,отидохме на плажа където той каза"мечтата ми се сбъдна да бъде с теб на плажа"..разхождахме се и си говорихме а той ме прегръщаше и ме целуваше..не исках да свършва..но точно тогава той ми каза че тази нощ ще се връща в България и повече едва ли ще се видим..не исках да го пускам .. разплаках се в прегръдките му..сега също плача.. плача от дни насам.. въпреки че знам че това няма да оправи нещата ..
Снощи ми се обади.. мисля че за последен път.. разказа ми колко много му липсвам и как иска да е с мен и колко сериозни са нещата но тези 200км били една огромна пречка.. обясних му че ако искаш нещо много има начини да го получиш и че съм готова на всичко за него.. тогава той ми каза че само ще си навлека проблеми с родителите си ако те разберат че аз съм патувала сама толкова надалече..обясних му че ще намерим начин и с това разговора приключи...няколко часа по късно към 2 през нощта ми написа"слънце сега си легнах и си мисля за теб,липсваш ми но е по добре да не идваш целувам те" .. написах му "ако не искаш ми кажи"и след няколко минути получих нов смс който ме накара да се почувствам по начин по който не съм се чувствала никога.."не не искам,наистина много те харесвам но просто няма начин наистина ще стане по лошо,забрави ме цункам те"..
Разбирам че иска да ме предпази но..
Обяснете ми какво да правя..не е справедливо да намеря моето момче и да не можем да сме заедно..не е..омръзна ми да плача..и да изтръпвам всеки път когато звънне телефона в очакване че е той..не искам и не мога да го забравя липсва ми всяка секунда с него...

Знам че не можете нито да скъсите разстоянието,нито оправите нещата..просто..искам съвета ви..ии..благодаря на тези които прочетоха това извинявам се пак че излезе толкова дълго.. хах..също и ако има някоя грешка,но в момента не ми е до правопис..
Мерси пак предварително...

porky
09-06-2008, 15:29
Ами... за едно нещо си мисля. За толкова малък период от време сте се запознали и то (както аз мисля) не достатъчно добре. След време пак сте се вдели, било е незабравимо... ок. Но просто 200 км хич не са малко... :-o ... Ако ти самата наистина вярваш, че връзката ви ще оцелее, ок! Но ако си несигурна... по-добре се откажи. :?
Аз вярвам във връзките на разстояние... но просто :neutral:

anichkaaaa
09-06-2008, 15:33
Историята ти е толкова истинска .... замислих се за много неща докато я четох ...
Според мене .. не може да си сигурна, че точно той е момчето на мечтите ти ... има толкова много други ... знам , че сега ще си кажеш : "Да, ама аз искам него и никой друг" .. Да, може би за момента е така ... Но ще мине време .. ще се запознаеш с още много нови хора .. ще ти бъде гадно известно време .. но после ще мине всичко ... И ще ти остане 1 хубав спомен :)

scoobydors
09-06-2008, 15:34
Това е много кофти ситуация :( и на мен ми се случи нещо подобно ;( както и да е ....
Миличка най добре го забрави.... ще се измъчваш повече и повече :cry: Успех..... :-)

Whyniser
09-06-2008, 15:52
Няма бъдеще такава връзка.Той ти е казал,че няма начин да продължите.И това със ако искаш има начини са само в филмите

Forever Not Yours
09-06-2008, 15:53
за 2 месеца не го забравих мислите ли че сега ще мога да го направя..наистина и аз искам всичко да е било един як момент е така и после кой от къде е ..но не смятате ли че нещо такова не се забравя толкова лесно..
моменти такива много ще има да..момчета също но както казаха по горе искам него..
преди време ми се случи подобна история и аз оставих всичко и сега много съжалявам и сега се поватря същото..пак ли трябва да минавам през всичко отново..

Whyniser
09-06-2008, 15:59
за 2 месеца не го забравих мислите ли че сега ще мога да го направя..наистина и аз искам всичко да е било един як момент е така и после кой от къде е ..но не смятате ли че нещо такова не се забравя толкова лесно..
моменти такива много ще има да..момчета също но както казаха по горе искам него..
преди време ми се случи подобна история и аз оставих всичко и сега много съжалявам и сега се поватря същото..пак ли трябва да минавам през всичко отново..
Еми предполагам си много чувствителна и затова го приемаш много по-трудно раздялата.За такова кратко време не сте се опознали хубаво,а тъжиш като че ли сте се разделили от 2-3 годишна връзка.Той си ти е казал какво става и е прав.Просто няма как да оцелее връзката.Няма какво да те посъветват повече освен да го забравиш.Всичко зависи от теб.Приятен Ден!

Forever Not Yours
09-06-2008, 16:27
вижте мисля че забравих да спонена че онзи ден той беше тръгнал за софия за да се видим,колата е на негов приятел и не знам нещо станало там и на неговия приятел му написали акт за превишена скорост и техните естествено разбрали и сега не му разрешават да дойде.. за това му предложих аз да отида въпреки че не съм пълнолетна говорихме за това но той знае че родетелите ми ако разберат ще имам много проблеми и за това ми каза да не правя глупости..може би съм заслепена но не мисля че..съм нахална и така нататък най малкото защото той ме търси..той ми се обажда и ми пише тези смс-и и след това ми казва да го забравя..дано да не ви се случва ама представете си някой да ви казва че му липсвате и че иска да е с вас пък и вие имате някакви чувства айде опитайте се да го забравите..няма начин да стане..нали?или пак бъркам?
а и.. KillSwitchEngage i G-baby ..приемам ви достатъчно на сериозно :)и за 2 месеца съм смея да твърдя че ..съм го опознала достатъчно за да знам какво говоря..

Forever Not Yours
09-06-2008, 16:58
защо не сте се срещнали бре :( :( :( другия път да не шмори толкова оня , един акт голема работа 100 кинта и 5 точки от талона 8-)


100-500 ма кой ше ги плати е така .. к'во да ти кажа оня неговия приятел като не може да кара къде е тръгнал...той и на границата правил някви изпълнения там .. (не приятеля му а той..) таа..не знам .. не знам .. не знам ..

BaiToq
09-06-2008, 19:00
Разстоянието е пречка,
жалко...но е така.

Whyniser
09-06-2008, 19:24
Кажи ти на колко си и младежа на колко е . Защото се вкарвате в едни филми с тез аз ще дойде, ти ще ме чакаш 8-) . А и пък ок съберете се.След месец или няколко ще имаш тема "Ами сега...." . А и няма смисъл и родителите да се намесват и да прават скандали . И съм сигурен,че тоз момък не е незаменим (никой не е незаменим) .

Lysit0
09-06-2008, 19:27
Недей се измъчва,забравигo :!: Това ще е най- правилното решение (:

zaraaa
09-06-2008, 20:03
Най - добре е да не започвате нищо, ще ви е хубаво 1-те няколко месеца най-много година, което според мен даже е много, а след това какво, сигурно добре знаеш, че любовта от разтояние е най-болезнена и за единия и за другия, след време чувствата ще изтинат...най-добре остави нещата така, времето лекува всичко, Успех! :):):)

Forever Not Yours
09-06-2008, 20:11
аз съм на 16 а той е на 18..
въпреки че годините нямат почти никакво значение.. :]

Whyniser
09-06-2008, 20:20
аз съм на 16 а той е на 18..
въпреки че годините нямат почти никакво значение.. :]
А има разлика и то голяма.В днешно време такива на по 15-16 ходат с едва ли не чичковци и си мислят,че ги обичат :D . И ти и той имате време пред себе си.Остави го все пак си колкото мен и аз имах сходен проблем,но единственото решение беше е да се съберем,да си поговорим и да се сбогуваме това е.