PDA

View Full Version : Приятелството и любовта...Едва ли ги има !



Звездичката
09-06-2008, 15:23
Много отдавна , забравих значението на думата "приятел".Сега ги наричам просто познати.Много от тях заслужиха , това наименование.В училище имах една съученичка , която тогава мислех за приятелка.Споделяхме си , помагахме си . След това ми заби нож в гърба.Всъщност тя винаги го е правела , но съм била сляпа.На всяко контролно преписваше от мен.Когато само аз имах домашно от целия class , тя идваше да ми заповядва , да не си предавам домашното ... И аз го правех.Въпреки че съм отличничка , съсипвах репутацията си , заради нея.Тръгна с едно момче,по-скоро мъж.Беше на около 26-7 години.Нито красив,нито свестен.Най-пропадналия в града.Не исках да и се бъркам,но я посъветвах да внимава.След време,каза че се притеснява,да не би да е бременна.Нито веднъж не били ползвали презерватив.Пребледнях.Стр ахувах се за нея.Но ето че на другия ден,беше в отлично здраве.И така през 2-3 седмици тя ми споделяше,че "май е бременна".Чашата преля,когато започна да зарибява момчето,което харесвах.Тя не беше сляпа и знаеше,че имам чувства към него...След време тръгнах с него,но тя не спря дори и тогава.При всеки удобен случай,уж случайно се навеждаше или си показваше деколтето.Как ми се искаше да я убия тогава.С него се разделихме,главно по нейна вина.Ако тази година,всичко се повтори,ще се побъркам.Знам,че тя отново ще се изправи мевду нас .Тази година съм решена,да поправя грешката си.Не говоря за отмъщение...Просто ще докажа пред себе си,че и аз съм човек,а не изтривалка!Колко наивна съм била,а тя през цялото време се е опитвала,да ме съсипе.Първо започна с преписване.Представяше моите теми,за свои пред класната.После съсипа мен и приятеля ми.Накрая ме скара с другите ми приятели...Вината е в мен и аз прекрасно го знам.Заклех се,че никога няма да се предоверявам.Всички смятат,че тази година,отново ще се поддам на "......",но каквото и да ми коства,аз ще го отблъсна.Писна ми от приятели позьори!Съветът ми към всичко във форума е ... Не се предоверявайте,защото може да останете,неприятно изненадани!

Ще се радвам,да чуя някое мнение.Ако имате сходна история...разкажете я.

porky
09-06-2008, 15:39
Взела си 100% правилно решение :) Ако пак потръгне с момчето, говори с него на 4 очи и обясни как стоят нещата. Ако е свястно, ще те разбере и няма да и обръща внимание :)

Плетеница
09-06-2008, 15:44
Наистина вината е в теб.Трябва да имаш волята да казваш "НЕ"! :) :)
Значи,имала съм много такива "приятели" и просто винаги съм гледала да ги избягвам и най-малкото да не ме прецакват непрекъснато.Не става въпрос за домашни.Просто не им се връзвам,не ги приемам нито като приятели,нито нищо.Все ми е тая за тях.Просто не им обръщам внимание и си прекарвам времето както и с който си искам.Не трябва да ти пука.
Всъщност наи-важното е да не им се връзваш.Премисляй нещата,рядк осе намират приятели,не можеш да имаш доверие на всекиго :) :)

Whyniser
09-06-2008, 15:47
Както би казал Engage още една свободна мацка :D :razz:

anichkaaaa
09-06-2008, 16:00
съсипи я

напълно те подкрепям :D

BaiToq
09-06-2008, 19:03
Имал съм подоообни случки,
гадно е.
И аз не използвам думата приятел.
Иначе много ме издразни
като си написала CLASS :-x
Не става ли и така --->КЛАС??? :x

Bellatrix
09-06-2008, 19:13
съсипи я
Абсолютно съм съгласна. Аз бих и почернила живота. Тоя тип курви заслужават да ги горят на бавен огън и после мравки да ги ядът :evil:
И не и позволявай да те използва, защото накрая всички я мислят за много умна като е преписала от тебе, а тя се забива с гаджето ти... :evil:

эдно мумiчэ ..
09-06-2008, 19:14
Хмм .. напълно съм съгласна с твоето решение .. и аз имаХ една такава "приятелка" която хиляди пъти ми забиваше нож в гърба ..,но какво да се прави такъв е живота а в някой случаи и ние сме си виновни :)

Lysit0
09-06-2008, 19:17
Взела си 100% правилно решение :) Ако пак потръгне с момчето, говори с него на 4 очи и обясни как стоят нещата. Ако е свястно, ще те разбере и няма да и обръща внимание :)

zaraaa
09-06-2008, 19:49
съсипи я

А така! :-x Мръсница :-x

Whyniser
09-06-2008, 19:50
съсипи я

А така! :-x Мръсница :-x
Като повечето момичета/жени :D :razz:

MaMkaMy
09-06-2008, 19:58
Всички приятели са потенциални предатели!! До доказване на обратното!!
Освен това,аз лично те съветвам да я оставиш да си живее мизерния и пропаднал живот,да не се занимаваш повече с нея.Успех! ;)

без име
09-06-2008, 20:04
И аз имам доло горе същата случка и си напулно права .. следващия път когато направи нещо и покажи коя си няма смисал да се оставяме да ни тормозят. Боже тези хора като паразити са .. живеят за сметка на другия даже не се осъзнават и после а ама аз не съм правила това .. Голяма Драма е животаа. Аз лично те съветвам да си продължиш и роднините винаги са били най-големите приятели, имаи си познатите и излизаи си с тях, но си имай едно на ум вече на кого да се доверяваш. Нали знаеш човек трябва да се опари за да разбере , че е горещо. :)

zaraaa
09-06-2008, 20:05
съсипи я

А така! :-x Мръсница :-x
Като повечето момичета/жени :D :razz:

Еее ама сега ще се обиждаме ли? :P 8-)