PDA

View Full Version : Обективно мнение: строго секретно:



make_you_mine
09-06-2008, 18:54
Много хора ли България перат пари ?
Как мислите ?

BlackaTBW
09-06-2008, 19:04
...А аз откъде мога да знам това?

cherinka
09-06-2008, 19:09
Ем нз, ама бая мафия има 8-)

hardball
09-06-2008, 19:12
Ебати секретното, хахаха.
Ти как мислиш? Не са МНОГО, защото не го правят всекидневните хора (освен ако не си забравят някой лев в дънките преди да ги пуснат за пране :D ). Но са МНОГО от гледна точка, че всичките са в излишък.

b0Nb0n
09-06-2008, 19:12
na vseki koito mu se otdade vazmojnost ne propuska

make_you_mine
09-06-2008, 19:30
:lol: :lol:
?
Кое по-точно намери за смешно ?

tuzaro
09-06-2008, 19:32
и на тебе ли ти се иска да препереш някой лев :lol:

make_you_mine
09-06-2008, 19:34
и на тебе ли ти се иска да препереш някой лев :lol:
Ми аз редвоно препирам,пфуууу,все в дънките ми остават банкноти по 2 лв. и ги пускам така в пералнята и гледай...излизат изпрани нови-новинички...ае.....пф....няма да обръщам темата в базик....ясно е,че никой няма конкретна информация,въпроса е вие как мислите.

PsychoPatt
09-06-2008, 19:34
Не съм запознат с криминалния живот така че немога да ти отговоря. 8-)

tuzaro
09-06-2008, 19:36
и на тебе ли ти се иска да препереш някой лев :lol:
Ми аз редвоно препирам,пфуууу,все в дънките ми остават банкноти по 2 лв. и ги пускам така в пералнята и гледай...излизат изпрани нови-новинички...ае.....пф....няма да обръщам темата в базик....ясно е,че никой няма конкретна информация,въпроса е вие как мислите. :lol: :lol: ако имаше точна информация нали никой нямаше да пере :lol: :lol:

make_you_mine
09-06-2008, 19:40
:lol: :lol:
?
Кое по-точно намери за смешно ?

цялата тема...

ти знаеш ли изобщо какво е пране на пари?
Аз доколкото знам да пареш пари означава,да придобиваш финанфови средства чрез конкретни (без)действия,считани за престъпления. И така да обявиш за легитимни пари,които са незаконно придобити. В грешка ли съм? :lol:

make_you_mine
09-06-2008, 19:50
в грешка си..

Да переш пари означава да озакониш финансови средства, получени чрез престъпна дейност, като ги влагаш в законен бизнес, строителство и т.н.

А за темата- погледни черноморието..

помисли...


погледни около себе си и строежите, заведенията, казината, моловете и т.н.


помисли още малко...
Това,което казваш ти е 1:1 с това,което казвам аз,само че по друг начин,с други думи,какъв е смисъла,ясно е,че и 2мата знаем значението...иначе аболютно ми е ясно как стоят нещата с обектите,които ми изброи... Е,и? Темата ми е с цел дискусия,да ви видя вие наясно ли сте...а не да спорим...

tuzaro
09-06-2008, 19:57
в грешка си..

Да переш пари означава да озакониш финансови средства, получени чрез престъпна дейност, като ги влагаш в законен бизнес, строителство и т.н.

А за темата- погледни черноморието..

помисли...


погледни около себе си и строежите, заведенията, казината, моловете и т.н.


помисли още малко...
Това,което казваш ти е 1:1 с това,което казвам аз,само че по друг начин,с други думи,какъв е смисъла,ясно е,че и 2мата знаем значението...иначе аболютно ми е ясно как стоят нещата с обектите,които ми изброи... Е,и? Темата ми е с цел дискусия,да ви видя вие наясно ли сте...а не да спорим...ти искаш да ни изпиташ дали знаем колкото тебе :lol: :lol: :razz:

DYNAMIC
09-06-2008, 20:18
в грешка си..

Да переш пари означава да озакониш финансови средства, получени чрез престъпна дейност, като ги влагаш в законен бизнес, строителство и т.н.

А за темата- погледни черноморието..

помисли...


погледни около себе си и строежите, заведенията, казината, моловете и т.н.


помисли още малко...

съгласна съм !
темата е глупава :lol:

pampers
09-06-2008, 20:20
ти откъде си мислиш че се пръкват толкова бързо хотелчетата по морето??? да не ги намират на улицата тези пари.. :shock: :?

cherinka
09-06-2008, 20:50
ти откъде си мислиш че се пръкват толкова бързо хотелчетата по морето??? да не ги намират на улицата тези пари.. :shock: :? "на улицата" може да се тълкува по многобройни начини...... :D

make_you_mine
09-06-2008, 22:32
абе неграмотник...
я виж какво точно си написал...
Мерси за комплимента, иначе аз съм момиче само за инфо-то.... И може да не съм АБСОЛЮТНО прецизна,ама все пак ми е ясно какво е пране на пари...ама вие решихте да се заяждате-ами ок,като темата ми е тъпа,не пишете разни 'умни' неща в нея...все пак живеем в демократична страна :grin: иии по-спокойно,моля..да пише,който прояви интерес. :)

GLeZoRanA
09-06-2008, 22:34
Мама вчера ми изпра моите пари :-#

LiveFlower
09-06-2008, 22:35
Trqbva da si dosta maloumen,za da ne moejsh da razberesh 4e v Bulgariq nqma prane na pari :?

make_you_mine
09-06-2008, 23:48
Trqbva da si dosta maloumen,za da ne moejsh da razberesh 4e v Bulgariq nqma prane na pari :?
Хахаха....ама ти сериозно ли....хахаха......добре ве ,дооообре....нямало....ами добре..вярвай си. :lol:

Bianca
09-07-2008, 08:25
Trqbva da si dosta maloumen,za da ne moejsh da razberesh 4e v Bulgariq nqma prane na pari :?
:shock: Е те това беше бисер на място..
:shock:

KadifWerewolf
09-07-2008, 08:27
Перат се пари всекиден!
Така е когато си забравите джобните в дънките и ги мятате за пране! :-o

OtherDimension
09-07-2008, 08:32
za kakvo dali sme naqsno... glupak

TellMeYourName
09-07-2008, 08:35
изпраха ми портфейла :(

make_you_mine
09-07-2008, 13:46
Хаха,ама вие тука нещо много бързо палите и нападате,чак тръгвате да обиждате...нещо май някой е понатрупал отрицателна енергия и иска да се разтовари,а? :D Иначе по моята 'велика' тема,ясно е,че това 'строго секретно' е на майтап,ама кой да се досети. :-D Айде давайте в същия дух,току-виж някой се вързал. :D Ясно е,че никой тук не е способен да пере пари. :D

LiveFlower
09-07-2008, 14:26
oooops iskala sum da napisha 4e ima ne 4e nqma :lol: :D

make_you_mine
09-07-2008, 14:31
Хаха,ама вие тука нещо много бързо палите и нападате,чак тръгвате да обиждате...нещо май някой е понатрупал отрицателна енергия и иска да се разтовари,а? :D Иначе по моята 'велика' тема,ясно е,че това 'строго секретно' е на майтап,ама кой да се досети. :-D Айде давайте в същия дух,току-виж някой се вързал. :D Ясно е,че никой тук не е способен да пере пари. :D

ебати колко си умеееееен...
Умна,миличък, умна...

yuyuto
09-07-2008, 18:16
Много...