PDA

View Full Version : Честито Съединение !



General
09-06-2008, 19:00
Честито Съединение българи !

xXxScreamxXx
09-06-2008, 19:31
:shock: монке .. ти си тука ...
помня те още от едно време :D

Иии мерси айде 4естито и на др-те :)

Diam0nD
09-06-2008, 19:52
Да ни е честито (аз и в една друга темичка пак честитих :D )

valkanovb
09-06-2008, 20:02
Честито.

mitternacht
09-06-2008, 22:43
Честито!

България пак може да им го на*ука на всичките, ако реши!
България на три морета! :)

General
09-07-2008, 06:26
:shock: монке .. ти си тука ...
помня те още от едно време :D

Иии мерси айде 4естито и на др-те :)
е радвам се че ме помниш :D

BulgariaZaBulgarite
09-07-2008, 17:02
Честито. Със закъснение ):

GutCandy
09-07-2008, 18:13
Честито. Със закъснение ):И от мен...

Националист
09-07-2008, 22:20
Честито. Със закъснение.

kristo
09-07-2008, 22:30
Честито Съединение на всички Българи и от мен! Съжалявам за закъснението. И дано не ни е последното Съединение, а дано последват един ден Съединение и с останалите територии на България, останали извън пределите на нашата Родина- за Македония и Западните покрайнини говоря най-вече :).

Proud Bulgarian
09-07-2008, 23:45
Честито Съединение на всички Българи и от мен! Съжалявам за закъснението. И дано не ни е последното Съединение, а дано последват един ден Съединение и с останалите територии на България, останали извън пределите на нашата Родина- за Македония и Западните покрайнини говоря най-вече :).

Diam0nD
09-08-2008, 06:56
без македония кристо ! 1во там има много малко българи /осъзнати/ 2ро има много албанци 3то цялата територия е планинска и освен за отглеждане на тютюн май не става за друго ... не ни тряя да си идват тук българите от там и да си живеят другите както намерят за добре

kristo
09-08-2008, 21:07
Диамонд, не мога да се съглася за Македония определено, понеже тя винаги по някакъв начин, колкото и изтъркано да звучи, но си е вярно е била част от България и е такава и все още. А и когато в тази държава се проведе един референдум, ама без натиск, полицейски терор и фалшификации затова кой какъв се чувства по националност, тогава евентуално мога да се съглася с твоето мнеие, че македонските българи в мнозинството си се отричат от истинската си националност. Но аз лично се съмнявам, че при едно нормално и наистина демократично правителство в Македония нейните граждани в мнозинството си биха се отрекли от българската си национална принадлежност.

Diam0nD
09-08-2008, 22:05
дядо ми си ходи миналата година по родното си място което е в Македония и каза че толкова са манипулирани ,че вече една голяма част наистина си вярва ,че македония е в основата на вискчо и е над всичко ... и няма нищо общо с България ... а бе нека си седят там :) била е част от България да ... то и полша е била част от Германия ма германците не се натискат да си я върнат :D :D /малко простотиика :D / но сериозно нямаме нужда от тях ,а те от нас и затова напоследък много обичат България и си вадят българско гражданство ... трябва им за ЕС ...

Националист
09-08-2008, 22:20
Лъжите на сърбо-комунистите в Македония няма да продължат вечно. В Македония има хора които пазят българското си самосъзнание ощи ,а другите някой ден ще се опомнят Македония е част от България .Нашите деди не са си дали живота на вятъра нали? От нас зависи!