PDA

View Full Version : раздяла заради приятеля на гаджето ти



malko_dqvol4e_14
09-06-2008, 18:25
какво бихте направили ако гаджето ви зареже заради наи-добрия си приятел който ви харесва? помогнете......... :(

pampers
09-06-2008, 19:15
еми начи е нямал наистина чувства към теб ,а ако е имал и прави жертва само заради приятеля си ЕВАЛА му правя 8)

BaiToq
09-06-2008, 20:28
какво бихте направили ако гаджето ви зареже заради наи-добрия си приятел който ви харесва? помогнете......... :(
Моля???
Начи приятелят ти е гей,
така ли???
Въобще или аз съм мн пиян,
или ти :razz:

без име
09-06-2008, 20:34
Остави го .. не го търси , избягвай го. Той ако има някакви чувства ще те потърси. Ако не продължавай напред .. няма смисал да си с някой ако той очаква от теб само да му се молиш и да му вървиш по свирката :)

anSsito
09-06-2008, 20:34
оО :shock:
Ем.. какво.. гаджето ти е нямало чувства към теб,щом да те зарязва заради такава причина.. Пък,ако е имал - то значи,че е мнооого тъп...

П.П Като се замисля.. може само да си е търсел някаква причина за да те зареже.. и това да е било първото нещо,което му е хрумнало..

Ох.. така де.. оставай го.. Продължавай да си живееш и така.. Подмени случилото се.. Ще си намериш друг,който да те оцени и да не те зарязва заради .. смешни ..причини..

cherinka
09-06-2008, 20:36
Ами, на мен ми беше супер гадно и трудно го преодолях тва момче, обаче след много мислене и вайкане, реших, че е най-хубаво да се отдръпна и от двамата. Щом единия ме заряза заради другия, явно се правят на големи приятели и аз нямам място при тях...
Пожелаваш им да са живи и здрави и си гледаш живота. :)


А ти кво искаш в случая?
Да се опиташ по някакъв начин да си върнеш гаджето ли?
Откажи се, няма смисъл.. щом така са го решили нека са живи и здрави (сру за тафталогията) 8-)

Bubles
09-06-2008, 21:12
еми щом са приятели абсолютно нормално... евала на човека малко хора са такива сега... аз на твое място бих го разбрала... :)

malko_dqvol4e_14
09-06-2008, 21:13
опитах се да му обясня 4е не харесвам приятеля му но тои ми обяснява6е 4е на негу му е било гадну да ни гледа нас колко сме щастливи как се целуваме и прегръщаме пред него и т.н.... нз наистина кфо да праа ама все някога ше намеря подходящия :)

RoCkSpOt
09-06-2008, 21:24
опитах се да му обясня 4е не харесвам приятеля му но тои ми обяснява6е 4е на негу му е било гадну да ни гледа нас колко сме щастливи как се целуваме и прегръщаме пред него и т.н.... нз наистина кфо да праа ама все някога ше намеря подходящия :)

Е ти кво се "целуваме и прегръщаме пред него" а ?! :-o :shock: :x

malko_dqvol4e_14
09-06-2008, 21:30
:( :( :( м/удругото в цялата работа не е само тва...... смешно е но ше ви го кажа.... въпросното мом4е с което ходех не е мом4е.... :grin: :grin: :grin: по принцип е моми4е което се прави на мом4е аз това го знаех от на4алото само 4е тя не знае6е 4е аз зн :grin: :grin: оплетена история... и в краина сметка тръгнах с нея/него но наистина бях мн привързана към тоя 4овек... оби4ах го.... споделяхме си вси4ко.... мн е странно но дори и като скъсахме аз още имам 4уства към нея/него.... характера....любовта....роман тиката....фантазията..... той/тя.... никога няма да я/го забравя.... не ме мислете за лизбийка :grin: тва са 4уства а тях не мога да ги контролирам.... сега поне си оставаме приятелки :grin: :grin:

malko_dqvol4e_14
09-06-2008, 21:32
i naj-dobrata mi priqtelka hode6e s neq...