PDA

View Full Version : Как...



marzilia
09-06-2008, 18:55
Да скъсам с гаджето си,с което ходя от 6 месеца? :S Не искам на живо,не мога.. Не знам какво да му кажа.. Но не искам да бъда вече с него. :?
Моля ви моля ви дайте съвет,защото съм му изневерявала и..не го обичам. А ме е страх да го скъсам,по скоро ми е много неудобно. Съвет плс

BaiToq
09-06-2008, 18:57
Бъди човек!
Кажи му на живо!
Иначе можеш просто да кажеш:

Съжалявам,но нещата не се получават
между нас.По-добре е и
за двамата да се разделим.

Lysit0
09-06-2008, 18:57
Пиши му по skype или sms,и му кажи,че вече не го обичаш,и неискаш да го лъжеш,за това е по - добре да му кажеш.Аз така скъсах старото си гадже.

cherinka
09-06-2008, 18:59
Стегни се!
Най-добре е да се видите и д аму кажеш чисто, просто и ясно "Не те обичам вече, не искам да сме повече заедно, не оспорвай решението ми, направих вече избора си, моля те върви си от живота ми".
хаха.

Пък ако не те устройва - му го пиши на смс или в скайп.
Няма смисъл да се изреждаме тука от форума да те обвиняваме, че не е правилно това, което мислиш да направиш (смисъл да не му го кажеш в очите) защото явно си слаба, и не можеш да намериш сили да го направиш. Твой проблем.
Едва ли някой непознат ще те откаже от решението ти....

Bellatrix
09-06-2008, 19:01
Стегни се и го направи очи в очи. Мен лично много би ме заболяло, ако след 6 месечна връзка някой ме скъса по телефона или по скайп. Бъди сериозна и му кажи, че е страхотен пич и си изкарала много хубави моменти с него, но просто чувствата са си отишли (без значение имало ли е такива изобщо) и искаш и двамата да си продължите напред просто като приятели. \:D/ \:D/ \:D/

sladkata_bebz
09-06-2008, 19:01
Стегни се!
Най-добре е да се видите и д аму кажеш чисто, просто и ясно "Не те обичам вече, не искам да сме повече заедно, не оспорвай решението ми, направих вече избора си, моля те върви си от живота ми".
+1

.. DeViL mAy CrY ..
09-06-2008, 19:04
Кажи му го в очите.Може би след тези 6 месец,който сте били заедно заслуважа поне да му кажеш в очите че нямаш чуства към него и не искаш да продължавате или каквото измислиш,но според мен е по добре да му го кажеш в очите.Разбирам те че е някак си неудобно и кофти,но се постави на неговото място може би не е някакъв гаден и те обича и е по добре да му го кажеш е очите

Sladyranka14
09-06-2008, 19:04
Стегни се!
Най-добре е да се видите и д аму кажеш чисто, просто и ясно "Не те обичам вече, не искам да сме повече заедно, не оспорвай решението ми, направих вече избора си, моля те върви си от живота ми".
+1 +2

Bellatrix
09-06-2008, 19:08
Кажи му го в очите.Може би след тези 6 месец,който сте били заедно заслуважа поне да му кажеш в очите че нямаш чуства към него и не искаш да продължавате или каквото измислиш,но според мен е по добре да му го кажеш в очите.Разбирам те че е някак си неудобно и кофти,но се постави на неговото място може би не е някакъв гаден и те обича и е по добре да му го кажеш е очите
+1, и аз за тва се замислих. Никой не е заслужил след цели 6 месеца само 1 смс и никакво обяснение. :x

ImmortalForever
09-06-2008, 19:13
МИ ти си голяма страхливка щом не можеш да му го кажеш в очите..хубу... както и да е.. Напиши му в скайш или най-добре спри да го търсиш, дръж му се серт и той сам ще те изреже.Като те пита кфо ти има , викаш : нишу Нишу...и не му отговаряш той като те вика там а у и чиста раота!

Whyniser
09-06-2008, 19:14
Няма да се косиш.Земи два валериана да те отпусне малко и отиди при него.Да си говорите.Кажи му го без да заобикаляш.Това е отмен.
П.П.-Честито Съединение

ElisaDay
09-06-2008, 19:15
Оо..забрави за скайп,смс или телефонен разговор.Тая работа се върши очи в очи.
Казваш му "не вървят нещата, няма смисъл и двамата да се измъчваме " и си готова :)

Whyniser
09-06-2008, 19:39
[/b]
П.П.-Честито Съединение[/b][/quote]

8)

и на теб ! патриоте[/quote]
Естествено.Сега ще ти постна едно патриотично стихче само заради тебе,щот си бахти пича като tuzaro :D .

България

Нападаха те - бранеше се.
Превземаха те - превземаше и ти.
Разкъсваха те - парче по парче,
само да плюеш по… кръста.
Родино –ти страна
с високи върхове,
които никой нивга не превзе....!

Днес ти пак си предавана
и за пари продавана.
Безжалостно разкъсвана,
отново парче по парче.
Не от чужди врагове,
а от своите - родни синове.
И вместо с бурните води
ти пълниш своите реки
с горчиви майчини сълзи.

И с онзи звук от чанове…


Не се срамувай ти,
изтрий тъжните сълзи.
След време тях-
вече няма да ги има.
А ти възкръснала
от кръвта си,
отново ще те има….!

Родино ти пак ги приюти.
Защо отново - им прости…?

Obsession
09-06-2008, 19:40
Не ти беше кофти да му изневеряваш, ама сега ти е кофти да скъсаш с него :? :? Нищо няма да ти стане да му го кажеш в очите.

Jumbie483
09-06-2008, 19:40
След 6 месечна връзка поне едно обяснение му дължиш :x Помоли го да те изслуша без да те прекъсва и си излей душата :-o

zaraaa
09-06-2008, 19:41
Бъди човек!
Кажи му на живо!
Иначе можеш просто да кажеш:

Съжалявам,но нещата не се получават
между нас.По-добре е и
за двамата да се разделим.

Абсолютно съм съгласна

S_L_A_D_U_R_K_A
09-06-2008, 19:43
Кажи му го в очите, това е най-малкото, което му дължиш след толкова време!

Lacey_66
09-06-2008, 19:43
:? По скайп и чрез смс просто недей .... супер подло е .. най добре на живо колкото и да ти е неудобно !!! ... :?

без име
09-06-2008, 19:52
Няма смисал да се повтарям наистина е кофти някои да скъса с теб по телефона или в скайп изживявала съм го не е приятно. Просто се постави на неговото място и ти няма да се почувстваш добре .. особено ако има някакво чувства към теб. Така че горе главата и един разговор няма да ти навреди. Просто му кажи.

TinkyWinky
09-06-2008, 19:59
очи в очи е наи добре
+ 1

snike
09-06-2008, 20:19
nai dobre o4i v o4i za 6 meseca ne e zaslujil 1 sms ili 1 obajdane nai dobre o4i v o4i i mu obqsni vs bez da go luje6 za6toto toi moje da razbere ot drug

anSsito
09-06-2008, 20:28
Половин година сте ходили и ти накрая не можеш да му кажеш истината в очите? Я да се стягаш! Толкова време сте били заедно,преживели сте и сте си казали много неща и ти накрая искаш да сложиш края по такъв жалък начин чрез смс?
Наистина момчето заслужава едно хубаво обяснение очи в очи..
А какво да му кажеш ли.. Ем кажи му истината..нещата така както ги чувстваш,без да лъжеш и бла бла..