PDA

View Full Version : любов на разтояние



без име
09-06-2008, 19:20
Преди няколко седмици се разделих с приятеля ми понеже той заминава да учи в др град. Имах 8 месечна връзка с него , след като осъзнах, че заминава ми стана мн тежко не мислех за нищо др освен за това че ще сме разделени, няма да мога да го виждам толкова често, няма да е до мен, а на повече от 100 км, тогва се бяхме скарали за нещо и не се чухме в продължение на няколко дни, след което той ми се обади и тогава аз му признах как се чувствам и че може би ще е по-добре да се разделим. Но от тогава не сум на себе си постоянно мисля за него, липсва ми. Бяхме се разбрали да се видим и да поговорим, но когато му се обадих той ми заяви, че и да си е в града няма да ми се обади. И вчера случаино ми звънна и каза че е тук искаше да се видим, излезнахме сърцето ми беше разтоптяно до полуда, каза ми че иска да е с мен и че ще се помъчи да преодолеем тези км , а аз нз какво да правя страшно ми липсва и в това време което бях сама осъзнах че го обичам мн .. но и в двата случая се чувствам натъжена. Помъчих се изллизах сред хора виждах се с приятели, но не е същото няма я жизнерадостната усмивка в мен и всички постоянно ми го повтарят , всички говорят за него . Моля ви искам да чуя др мнения просто не мога да реша какво да правя :(

Lysit0
09-06-2008, 19:24
Нормални чувства.Не можеш ли при него да заминеш?Пък и той през ваканциите ще си идва сигурно.Чувайте се всеки ден по телефно,поне да компенсирате разтоянието (:

Whyniser
09-06-2008, 19:28
А бе таз седмица с тези разтояния. :( :( :( . И веднага почват "Идвам Аманда... Ще те чакам Хулио и т.н. " . За пореден път ще се повторя "В таз държавица разтоянието може да се преодолее само,ако си богаташ,мафиот и т.н. В друга държава може би ще се успее да се пренебрегне това разтояние.

ImmortalForever
09-06-2008, 19:31
А бе таз седмица с тези разтояния. :( :( :( . И веднага почват "Идвам Аманда... Ще те чакам Хулио и т.н. " . За пореден път ще се повторя "В таз държавица разтоянието може да се преодолее само,ако си богаташ,мафиот и т.н. В друга държава може би ще се успее да се пренебрегне това разтояние.


=D> =D> :razz: :razz: :razz: :razz: +1

S_L_A_D_U_R_K_A
09-06-2008, 19:31
Вие сте имали връзка преди да замине, ако наистина са ви силни чувствата, както изглежда, ще можете да издържите! Чувайте се всеки ден, пишете си, виждайте се събота и неделя, щом е в България и на около 100 км от теб -въобще не е проблем! Не го оставяй, заедно ще преодолеете всичко и така ще си дадете сметка дали се обичате истински! Та нали за любовта няма граници...

Jumbie483
09-06-2008, 19:35
Ти пак си добре, моето момче е в друга държава и се виждаме само през зимната и лятната ваканция (и то не целите, най-много за 1 седмица зимната и един месец - лятната) :-# :cry:
Ако наистина се обичате разтоянието няма да ви е проблем, пък и вие сте в една държава 8-)

zaraaa
09-06-2008, 19:38
Вие сте имали връзка преди да замине, ако наистина са ви силни чувствата, както изглежда, ще можете да издържите! Чувайте се всеки ден, пишете си, виждайте се събота и неделя, щом е в България и на около 100 км от теб -въобще не е проблем! Не го оставяй, заедно ще преодолеете всичко и така ще си дадете сметка дали се обичате истински! Та нали за любовта няма граници...

+3

без име
09-06-2008, 19:39
Благодаря че ми давате къраж , а той ми беше нужен тъкмо и за това писах .. :)

S_L_A_D_U_R_K_A
09-06-2008, 19:46
Всеки има трудни моменти в живота, в случая според мен това е правилното решение-да бъдете заедно! Успех :)

InnchetO
09-06-2008, 20:08
Ти пак си добре, моето момче е в друга държава и се виждаме само през зимната и лятната ваканция (и то не целите, най-много за 1 седмица зимната и един месец - лятната) :-# :cry:
Ако наистина се обичате разтоянието няма да ви е проблем, пък и вие сте в една държава 8-)


пха .. моето е на друг КОНТИНЕНТ .. виждаме се за по по-малко от 3 месеца лятната ваканция и не се чуваме изобщо през другото време , дори и в скайп не си пишем .. по проста причина , че има часова разлика 10 часа .. и когато аз спя той е на училище и обратното ..

snike
09-06-2008, 20:24
ami to vryzkite ot raztoqnie nqmat byde6te no 6tom kazva6 4e toi te obi4a i ti go obi4a6 i si imate doverie prodylji s nego vse 6te se vijdate makar i po rqdko

_wait_and_bleed_
09-06-2008, 21:34
Ти на колко си години?Не може ли след време да отидеш при него?

без име
09-06-2008, 21:54
На 17 съм , сега ще съм 11 клас остават ми само 2 години, сега едва ли ме биха пуснали да уча там заради него .. знаеш ги възрастните с различно мислене :) Пък за след време нищо не мога да кажа просто нз какво ще се случи както казах вече това са си 2 години .. макар че мисля че го има във Варна това което искам да уча :)

MP
09-06-2008, 22:03
Любов от разстояние - няма такова животно

_wait_and_bleed_
09-06-2008, 22:26
Напротив има стига да има бъдеще!От личен опит го казвам!

unknown_lady93
09-06-2008, 22:41
lubovta ot rastoqnie e kato da lije6 zahar prez stuklo..

sladkata_bebz
09-06-2008, 22:43
http://www.teenproblem.net/s/1565.html

ако любовта е истинска нищо не може да и попречи,другото е само оправдания...

ReBEELdE
09-06-2008, 22:45
lubovta ot rastoqnie e kato da lije6 zahar prez stuklo..

+1 :razz: :razz: :razz: :razz:

jamterry
09-07-2008, 00:02
Щом се обичате, аз бих те посъветвала да не се даваш така лесно - разстоянието не е огромно, имате шанс да опазите връзката си. Не се предавай! :)

Take_That
09-07-2008, 00:05
Щом се обичате, аз бих те посъветвала да не се даваш така лесно - разстоянието не е огромно, имате шанс да опазите връзката си. Не се предавай! :)

Абсолютно вярно!