PDA

View Full Version : Pomognete mi....



valolady
09-06-2008, 19:54
Всичко започна,когато бях на море с училище.Запознах се с едно момче от моя випуск. Аз започнах да хлътвам по него. Впоседствие разбрах ,че си харесва момиче, което си има гадже. Наистина много го харесвам и не знам какво да правя. 8-[

zaraaa
09-06-2008, 20:13
Няма как да му кажеш:"харесвай ме!", щом харесва друга, няма начин, поне според мен, откажи се от него, друг ще срещнеш :) Пък ако толкова много го искаш, запознай се с него, дръпнете един разговор и т.н, Успех :)

S_L_A_D_U_R_K_A
09-06-2008, 20:17
Ако те харесва сам ще дойде при теб, няма нужда да му тичаш след гъ.а, особено след като съзнанието му е заето от друга! Какво да правиш ли? Примири се и се откажи от него навреме. Няма незабравими хора!

без име
09-06-2008, 20:19
Ако той не знае , че имаш симпатии към него няма как да разбереш какво му е мнението. Най-добре ще е ако му кажеш или му го покажеш по някакъв начин. Пък за това , че харесва др момиче от къде може да си сигурна .. пък и тя си има приятел. Нищо не се знае просто опитаи няма да загубиш нищо :)

BaiToq
09-06-2008, 20:23
Омагьосай го!
С вълшебния чук на Хари Потър.

Bellatrix
09-06-2008, 20:26
Няма как да му кажеш:"харесвай ме!", щом харесва друга, няма начин, поне според мен, откажи се от него, друг ще срещнеш :) Пък ако толкова много го искаш, запознай се с него, дръпнете един разговор и т.н, Успех :)
+1 \:D/

MaMkaMy
09-06-2008, 20:28
Апък според мене това не е абсолютно никакъв проблем! Запознаваш се с някакъв си там и веднага хлътваш по него.И кво не можеш ли да живееш без него? Тоя лагер да е бил най-много месец,предполагам някаде около 2 седмици.Еми сори ама за този кратък период не можеш да се влюбиш чак толкова силно в него ;) Аз се запознавам постоянно с нови и нови хора,както предполагам и вие... Ами ако почна и аз да се влюбвам във всяка срещната... хахах не ми се мисли направо. И друг път поне бъди откровенна по-навреме, кажи му че го аресваш, па като те отреже, за твое добро е :)

snike
09-06-2008, 20:36
Няма как да му кажеш:"харесвай ме!", щом харесва друга, няма начин, поне според мен, откажи се от него, друг ще срещнеш :) Пък ако толкова много го искаш, запознай се с него, дръпнете един разговор и т.н, Успех :)
+1 \:D/

+2

lqlqlqq
09-06-2008, 21:32
Няма как да му кажеш:"харесвай ме!", щом харесва друга, няма начин, поне според мен, откажи се от него, друг ще срещнеш :) Пък ако толкова много го искаш, запознай се с него, дръпнете един разговор и т.н, Успех :)
+1 \:D/

+2

+3 :)

pandelka
09-06-2008, 21:34
Ама честно..ебати детските теми...чак за толкова тъпи ли се мислите че не може да помислите върху такъв тъп..въпрос..
пфф..афторкее..нямам думи...една излишна тема според мен